TWARDY DOWÓD: Szczepionki COVID-19 zostały celowo sformułowane jako wyjątkowo szkodliwa i śmiertelna broń biologiczna

Opublikowano Wrzesień 20, 2023 by State of the Nation


“Szacuje się, że w każdej dawce szczepionki covidowej Pfizera znajduje się 200 miliardów kawałków plazmidowego DNA…” — Profesor University of South Carolina Phillip Buckhaults, Ph.D.


Uwaga specjalna: Wysłane przez konsultanta ds. Urazów wywołanych szczepionką Covid SOTN Exclusive
Poniższa analiza badań naukowych stanowi być może najważniejszą ocenę skrupulatnie sformułowanej broni biologicznej COVID-19, jaką kiedykolwiek wykonano.
Jako trener urazów Covid Jab, który był certyfikowany w medycynie integracyjnej, moje obserwacje kliniczne pacjentów, którzy otrzymali dowolną kombinację “szczepionek” i boosterów COVID-19, doskonale zgadzają się z niepodważalnymi wnioskami dr Phillipa Buckhaultsa przedstawionymi poniżej.
Profesor University of South Carolina Phillip Buckhaults, Ph.D. jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie badań biochemii i biologii molekularnej:

Phillip
Buckhaults, Ph.D., jest doświadczonym biologiem molekularnym i genetykiem raka, który ma duże doświadczenie w sekwencjonowaniu nowej generacji do globalnej analizy ekspresji genów i wykrywania mutacji genów.

Buckhaults scharakteryzował krajobrazy ekspresji guzów okrężnicy w celu identyfikacji sygnatur nawrotów i krajobrazów mutacji guzów piersi i okrężnicy w celu identyfikacji nowych genów nowotworowych, a także sprofilował sygnatury mutacji genów nowotworowych w czerniakach w celu określenia nowych metod terapeutycznych opartych na celowaniu w szlaki PI3K i BRAF.

Buckhaults wykorzystuje technologię nokautu komórek somatycznych do scharakteryzowania wariantów alleli w komórkach ludzkich i odkrył nowe funkcje polimorfizmu w genie TP53.

Synteza i rezultat kluczowej pracy dr Buckhaultsa jest następujący: zastrzyki Covid zostały celowo sformułowane, aby wywołać wszelkiego rodzaju zaburzenia autoimmunologiczne i choroby, rozregulowanie i zespoły, niepożądane reakcje i wyniszczające objawy, co z pewnością zrobili.
Właśnie dlatego moje doświadczenie kliniczne jako trenera raka było takie: jeśli wcześniej wyleczony pacjent z rakiem dostał jakąkolwiek kombinację szczepionek Covid, jego rak przewidywalnie powrócił i zrobił to z zemstą. W przypadku pacjentów, którzy nadal radzili sobie z rakiem, w niewytłumaczalny sposób zaostrzył się wkrótce po ich szczepionkach Covid. Dla klientów, którzy nigdy nie mieli raka, nagle raki pojawiły się znikąd zaraz po szczepieniu.
Teraz to powszechnie obserwowane zjawisko “szczepionkowego” uszkodzenia Covid-19 nie jest w żaden sposób wyłączne dla tego, co jest obecnie znane jako rak turbo wywołany szczepionką. W rzeczywistości ta eksplozja choroby i choroby ery Covid występuje w całym zakresie dolegliwości medycznych i warunków zdrowotnych. To dlatego, że skrajnie negatywny wpływ na układ odpornościowy – po szczepieniu – opisany przez dr Buckhaultsa głęboko wpływa na zdolność każdej zaszczepionej osoby do generowania normalnej odpowiedzi immunologicznej. Mówiąc najprościej, ta szybko nasilająca się sytuacja tworzy powszechną katastrofę zdrowia publicznego o naprawdę epickich proporcjach z powodu dysfunkcyjnych reakcji immunologicznych wywołanych przez szczepionkę.
Jest jeszcze jeden niezwykle niepokojący niekorzystny efekt uboczny tych “szczepionek”, o którym rzadko słyszysz, a który widziałem u wielu klientów, zwłaszcza im więcej było szczepionych i wzmacnianych. Ich stan psychiczny został zmieniony i zawsze na gorsze. Dla tych, którzy cierpieli na różnego rodzaju choroby psychiczne i / lub schorzenia psychiczne, te tylko poszły w złym kierunku. Dla ludzi, którzy zawsze prezentowali dość zrównoważony profil psychologiczny, naprawdę zmieniali się w sposób, który nie był dobry, IM BARDZIEJ BYLI ZASZCZEPIENI.
Jednak to fizyczne wyniki po “szczepionce” są głęboko niepokojące. Moje obecne rozumienie jest takie, że program super szczepień Covid, jak często się go nazywa, został celowo wprowadzony jako wydarzenie na poziomie wymierania w zwolnionym tempie. W ten sposób dobrze ukryci sprawcy NWO mogliby zaprzeczyć oczywistemu “masowemu morderstwu poprzez trujący zastrzyk”, który ma miejsce wokół nas dzisiaj. A nagły i dramatyczny wzrost zarówno SIDS, jak i SADS dowodzi tylko, PONAD WSZELKĄ WĄTPLIWOŚĆ – że przestępcy zaprojektowali ten globalny plan depopulacji w ten sposób, aby mogli cieszyć się wiarygodnym zaprzeczeniem niezrównanego skandalicznego szaleństwa zbrodni przeciwko całej ludzkości.
Konsultant
ds. Obrażeń wywołanych szczepionką Covid Stan narodu 21 września 2023 r
Uwaga: Poniżej znajduje się najbardziej przekonujące i krytyczne odkrycia dr Buckhaulta. Wyślij ten post do swoich lekarzy i innych pracowników służby zdrowia – dziękuję! Ważne jest, aby pracownicy służby zdrowia właściwie zrozumieli ten szybko rozwijający się stan rzeczy wcześniej niż później.

Profesor z Karoliny Południowej znajduje 200 miliardów kawałków DNA zanieczyszczających pojedynczą dawkę zastrzyku covidowego Pfizera

RHODA WILSON
THE EXPOSÉ

W zeszłym tygodniu ekspert ds. genomiki nowotworów dr Phillip Buckhaults zeznawał przed Senatem Karoliny Południowej na temat zanieczyszczenia DNA znalezionego w szczepionkach mRNA covid firmy Pfizer. Szacuje się, że w każdej dawce szczepionki covidowej Pfizera znajduje się 200 miliardów kawałków plazmidowego DNA, powiedział. Te fragmenty DNA są pakowane w nanocząsteczki lipidowe, w zasadzie syntetyczny wirus, i są dostarczane do komórek zaszczepionych.

Dr Phillip Buckhaults jest profesorem na Uniwersytecie Południowej Karoliny. Ma doktorat z biochemii i biologii molekularnej oraz prowadzi badania genomiki nowotworów. W praktyce oznacza to, że on i jego zespół są specjalistami w wykrywaniu obcych fragmentów DNA w miejscach, w których nie powinny być.

12 września zeznawał przed Komisją Ad-Hoc Senatu Stanu Karolina Południowa ds. Medycznych w Departamencie Zdrowia i Kontroli Środowiska (“DHEC”).

“Szczepionka Pfizera jest zanieczyszczona plazmidowym DNA. To nie tylko mRNA, zawiera fragmenty DNA. ” Prof. Buckhaults powiedział.

Kolega, który był odpowiedzialny za program szczepień w Kolumbii w Południowej Karolinie, zatrzymał wszystkie fiolki Pfizera, zawierające resztki zawartości, z dwóch partii, które zostały użyte. Z pozostałości prof. Buckhaults zsekwencjonował całe DNA, które znajdowało się w tych fiolkach. “Widzę, co jest w [szczepionkach] i to zaskakujące, że jest tam jakiekolwiek DNA. I można w pewnym sensie dowiedzieć się, co to jest i jak się tam dostało i jestem trochę zaniepokojony możliwymi konsekwencjami tego zarówno pod względem zdrowia ludzkiego, jak i biologii “– powiedział.

“To DNA, moim zdaniem, może powodować niektóre z rzadkich, ale poważnych skutków ubocznych, takich jak śmierć z powodu zatrzymania akcji serca.

“To DNA może i prawdopodobnie zintegruje się z genomowym DNA komórek, które zostały transfekowane mieszanką szczepionek … Robimy to w laboratorium przez cały czas; Bierzemy fragmenty DNA, mieszamy je z kompleksem lipidowym, tak jak szczepionka Pfizera, wlewamy go na komórki i wiele z nich dostaje się do komórek. Wiele z nich dostaje się do DNA tych komórek i staje się trwałym elementem komórki. To nie jest tylko tymczasowa rzecz. Jest w tej celi od teraz i całe jej potomstwo od teraz i na zawsze więcej … Dlatego jestem trochę zaniepokojony tym, że DNA jest w szczepionce. Różni się od RNA, ponieważ może być trwały. “

Opierając się na solidnej biologii molekularnej, istnieje teoretyczna, ale uzasadniona obawa, że to DNA może spowodować trwały atak autoimmunologiczny w kierunku tej tkanki, powiedział.

“Jest to również bardzo realne teoretyczne ryzyko przyszłego raka u niektórych osób. W zależności od tego, gdzie w genomie ląduje ten obcy fragment DNA, może przerwać supresor guza lub aktywować onkogen “– dodał. “Myślę, że będzie to rzadkie, ale myślę, że ryzyko nie jest zerowe.”

“DNA jest długowieczne” – wyjaśnił prof. Buckhaults. “To, z czym się urodziłeś, umrzesz i przekażesz swoim dzieciom. DNA przetrwa setki tysięcy lat… Tak więc, zmiany w DNA – trzymają się. “

Prof. Buckhaults wyjaśnił, że w szczepionkach Pfizera jest WIELE fragmentów DNA. Chociaż niektóre mają długość 5 i 000 par zasad, większość elementów ma około 500 par zasad. Ale to nie ma znaczenia, ponieważ prawdopodobieństwo, że fragment DNA zintegruje się z ludzkim genomem, nie jest związane z jego rozmiarem. “Ryzyko związane z genomem jest tylko funkcją tego, ile jest cząstek” – powiedział. “Wszystkie te małe fragmenty DNA, które są w szczepionce, dają wiele, wiele tysięcy możliwości modyfikacji komórki zaszczepionej osoby”.

“Kawałki są bardzo małe, ponieważ podczas procesu posiekali je, aby spróbować je usunąć – ale w rzeczywistości zwiększyły ryzyko modyfikacji genomu w tym procesie.”

Zespół prof. Buckhaultsa wziął wszystkie te małe fragmenty DNA i “skleił je razem”, aby spróbować ustalić jego źródło. Po zebraniu 100 000 kawałków DNA udało im się ustalić, że pochodzi ono z plazmidu, który można kupić online od Agilentkalifornijskiej firmy zajmującej się naukami przyrodniczymi, która została założona w 1999 roku jako spin-off z Hewlett Packard.

“Oczywiste jest, że Pfizer wziął ten plazmid, a następnie sklonował w nim kolec i użył go w procesie … gdzie karmisz polimerazę RNA, ten plazmid, a on tworzy całą masę kopii mRNA … a potem bierzesz to mRNA i mieszasz je z czynnikiem transfekcyjnym nanocząstek lipidowych i masz teraz szczepionkę mRNA. Ale nie udało im się wydobyć DNA, zanim to zrobili… Zrobili trochę wysiłku, aby go posiekać, więc wszystkie te małe kawałki plazmy zostały zapakowane w RNA. To jasne jak dzień, co się stało po prostu z kryminalistyki patrząc na sekwencjonowanie DNA “– powiedział prof. Buckhaults.

Wyjaśnił, że proces ten nie był taki sam jak proces, który był w szczepionkach stosowanych w celu uzyskania autoryzacji awaryjnej (“EUA”). Tak więc nie było DNA w partiach używanych do prób przed masowymi kampaniami iniekcji covid.

Problem z zanieczyszczeniem DNA pojawił się dopiero wtedy, gdy Pfizer zwiększył produkcję w celu podania milionów/miliardów dawek społeczeństwu po uzyskaniu EUA.

“Możemy oszacować, ile tego [DNA] znajduje się w szczepionce… Szacuję, że było około dwóch miliardów kopii jednego kawałka [plazmidu], którego szukamy w każdej dawce… Jeśli widzisz dwa miliardy kopii [jednego kawałka] … [wtedy] prawdopodobnie w każdej dawce szczepionki znajduje się około 200 miliardów kawałków tego plazmidowego DNA “– powiedział prof. Buckhaults.

Setki miliardów kawałków plazmidowego DNA są zamknięte w nanocząsteczkach lipidowych, dzięki czemu są gotowe do dostarczenia do komórki. “To zły pomysł” – powiedział. “[DNA] jest w zasadzie zapakowane w syntetycznego wirusa zdolnego do zrzucenia jego zawartości do komórki”.

Zalecił, aby niektóre zaszczepione osoby zostały przetestowane, aby sprawdzić, czy plazmidowe DNA integruje się z ich genomami. Tę krzywdę możesz udowodnić. W przypadku innych szkód szczepionkowych możesz być podejrzliwy ze względu na czas, ale tak naprawdę nie możesz tego udowodnić. “Ten możesz to udowodnić, ponieważ pozostawia wizytówkę. [Jeśli] znajdziesz go w komórkach macierzystych skrzywdzonych ludzi, jest to równoznaczne ze znalezieniem pewnego rodzaju ołowiu u kogoś, kto już nie żyje, całkiem rozsądne jest założenie, że to właśnie spowodowało “– powiedział.

Możesz obejrzeć pełne zeznanie prof. Buckhaultsa przed Komisją Ad-Hoc Senatu Medycznego Południowej Karoliny ds. DHEC w poniższym filmie. Dr Jessica Rose przedstawiła kilka dodatkowych przemyśleń na temat swojego zeznania w artykule Substack, który można przeczytać TUTAJ.

SC4Freedom: Przesłuchanie Senatu SC – profesor USC Dr. Phillip Buckhaults, 13 września 2023 r. (34 min)

___
https://expose-news.com/2023/09/19/200-billion-pieces-of-dna-in-a-single-dose/?cmid=fbbc4ba3-da6f-4179-8e8e-dea4bf2c6633

Comments

 1. adamd says:

  “W taki sposób mamy powoli do czynienia z kreaturami bez socjalnej historii z wypranym mózgiem, ludzi niezdolnych do myślenia, a więc refleksji i z quasi kreaturą pozbawioną swoich doświadczeń życiowych, bez indywidualności i pozbawione kreatywności co sprowadza nas do idealnego społeczeństwa, które od roku 2030 jako społeczeństwo jest przewidywalne i jest łatwe do kierowania, dlatego zdolne, nadające się do zarządzane przez AI.”
  Hippocampus… pamięć RAM.
  https://emigrant19.neon24.org/post/173445,niszczenie-potencjalu-ludzkiego-jako-warunek-do-funkcjonowania-sztucznej-inteligencji

 2. czystesale says:

  Technologia preparatów genetycznych

  jak n.p. szpryca Covid-19, ma swe, często omawiane własności :

  1. zanieczyszczenia genetyczne

  2. zróżnicowaną wielkość cząstek

  Fachowcy zwracają uwagę na obie te słabości technologii, nawet jeśli ich szkodliwe oddziaływanie nie jest zamierzone.

  Zdaniem mikrobiologów wielkość cząstek może radykalnie zmienić skutki ich oddziaływania, a jest niezwykle trudno uzyskać unormowaną wielkość, prawie niemożliwe, tym bardziej zanieczyszczenia. Różna skuteczność zabijania szprycowanych ludzi dla różnych szarży może wiązać się z tymi niedoskonałościami technologii. Pośpiech, z jakim firmy Pfizer/ModeRNA i inne, jak też celowe wyłączenie mechanizmów kontroli administracji zarówno państwowej jak i tworów nadrzędnych jak UE, musiał doprowadzić do poważnych skutków nie tylko u tych, którzy przeżyli ale też do wielokrotnej śmierci.

  Jak to było możliwe ?

  Odpowiedź jest trywialna i nawet została zacytowane przez dowcipnisia, który wmówił sobie i innym, że opisuje kapitał:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/marx-w-sluzbie-kapitalu/#Markscytat

  lichwa „300% a nie istnieje żadna zbrodnia, której nie zaryzykuje, nawet pod groźbą stryczka.”

  W tym przypadku zadbali lichwiarze, że jakakolwiek kontrola prawna została dla nich wyłączona i znowu mogli dopuścić się zbrodni bez obawy, że zostanie przez organy za taką uznana.

  W społeczeństwie rządzonym przez lichwiarzy nie może być żadnych funkcjonujących organów państwa: legislatywy, egzekutywy i judikatywy, to są jedynie atrapy organów, jak samo państwo jest jedynie atrapą na usługach lichwiarzy, pilność, z jaką mieszkańcy wykorzystują swoje czynne „prawo” wyborcze, może daje im wewnętrzne zadowolenie, jest jednak rzeczą niezwykle zabawną, i towarzyszy temu zadowolony chichot lichwiarzy, obserwujących jak to robactwo skrzętnie wykonuje ich polecenia.

  Jeśli czytelnik myśli, że chodzi o lichwiarzy z Polski, to trzeba go rozczarować.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#CiWS

  Może dla lepszego zrozumienia. Jeśli lichwiarze CiWS potrafili doprowadzić do eleganckiej formy masowych mordów w ramach ich imprez o nazwie Wojna Światowa I i II, to na pewno nie zawahają się przed żadnym innym masowym mordem.

  Oznacza to dalej, że żaden z najbardziej palących problemów naszego świata nie zostanie rozwiązany, jak długo lichwiarze (światowy kapitał) nie zostanie pozbawiony swego instrumentu władzy, kapitału, gdyż oni są źródłem wszystkich problemów ludzkości.

Wypowiedz się