PEŁNE DOWODZENIE I KONTROLA CHAZARSKIEGO KABAŁA NAD MEDIAMI GŁÓWNEGO NURTU W KOŃCU PĘKA (Aktualizacja)

Opublikowano 6 września 2023 r., autor: State of the Nation


TWITTER kontra ADL:
Musk używa “Bójki Dekady”,
aby ujawnić wysoce wykalkulowane oszustwo
antysemityzmu.
Przesłane przez Media Analyst
State of the Nation

Nie jestem pewien, czy staje się większy niż to!

Kiedy ostatni raz jakikolwiek główny organ CIA Mockingbird Media opublikował artykuł niezwykle krytyczny wobec Anti-Defamation League (ADL)?

Cóż, zgadnij co, NEWSWEEK.com właśnie opublikował opinię, która skrytykowała ADL za to, czym zawsze była – ekstremalną grupą nienawiści i nielegalną globalną cenzurą. Następujący sposób:


MSM SEA CHANGE: Nawet korporacyjne media zwracają się przeciwko
grupie nienawiści ADL i platformie cenzury

Od dziesięcioleci w mediach alternatywnych istnieje dobrze znane powiedzenie: “Kto kontroluje media, kontroluje świat”.

Jest jeszcze jeden mniej znany truizm, który przyznaje, że tylko sześć dużych korporacji kontroluje praktycznie całą przestrzeń mediów głównego nurtu. I że chazarski kabał zawsze sprawował pełną kontrolę nad tymi 6 gigantami medialnymi poprzez ich schwytanych akcjonariuszy, posiadaczy obligacji, posiadaczy opcji, posiadaczy instrumentów pochodnych, właścicieli nieruchomości, powiązanych ze sobą dyrektorów itp.

Jednak nic nie trwa wiecznie, jak widzieliśmy przez cały 2023 rok. Im wyższa platforma, bez względu na to, jak potężna i pozornie niezwyciężona, tym dalej spada, gdy zostanie powalona.

Wygląda na to, że ADL wkrótce zostanie strącona ze swojego BARDZO wysokiego okonia w sposób nigdy wcześniej nie widziany w historii Ameryki. To dlatego, że: ten, kto ma największego psa w walce, wygrywa walkę, szczególnie na dzisiejszym amerykańskim złomowisku.

Innymi słowy, Twitter jest DUŻO większy niż ADL. (Zobacz: ADL W KOŃCU ZDEMASKOWANY JAKO OSZUSTWO GRUPY NIENAWIŚCI I CENZURY! Elon Musk uderza w Anti-Defamation League bezprecedensową propozycją zakazu)

A Elon Musk jest DUŻO większy niż Jonathan Greenblatt, obecny mizerny dyrektor generalny ADL.

Tak, chazarski Kabał jest wszechobecny i wszechpotężny na swoje własne, unikalne i ukryte sposoby. Jednak………

Pod koniec dnia KTOKOLWIEK MA NAJWIĘKSZE JAJA, JEST SZEFEM, zwłaszcza jeśli mogą uniknąć samobójstwa, jak to zrobił Musk, co zrobił codzienny pobyt w różnych miejscach.

Zgadnij co, cojones Elona wyglądają teraz na WIĘKSZE niż nawet King Konga i Godzilli razem wzięte.

OGROMNY! Nie, YUUUUUUUUUUUUUU!!Kochaj czy nienawidź, Elon Musk słusznie terroryzuje mafię medialną Chazaria, jakiej nigdy wcześniej nie widziano. To będzie tak, jakby King Kong i Godzilla złapali ramię uosobienia łasic – Jonathana Greenblatta – a następnie pobili go po głowie po tym, jak potwory oderwały obydwie. (Przepraszam, ale ten artykuł jest tylko dla dorosłych.)


KLUCZOWY PUNKT: Jonathan Greenblatt okazał się patologicznym kłamcą i psychopatą z urojeniami przez całą swoją kadencję w ADL. A ta ostatnia wojna z Elonem Muskiem na Twitterze nie różni się od jego poprzednich oszukańczych i nieszczerych prób obrócenia każdego przeciwnika jako antysemity. Na litość boską, przodkowie Greenblatta nie byli nawet pochodzenia semickiego, więc wszystkie jego oskarżenia o antysemityzm pochodzą od całkowitego i kompletnego oszustwa – NIEGO. Wie, jak niezwykle skuteczna była pałka antysemityzmu w przeszłości, zwłaszcza od czasu, gdy Holohoax został sfabrykowany przez jego plemię – Chazarski Klan. W końcu przemysł holokaustu zarobił dziesiątki miliardów dla syjonistów na całym świecie, a Greenblatt zrobi wszystko, co w jego mocy, aby utrzymać ten pociąg z sosem. Zobacz: Jonathan Greenblatt z ADL ostro skrytykowany przez wszystkich za jawne kłamstwa i oszustwa na temat Twittera


Po wywołaniu tej monumentalnej wojny medialnej po prostu nie ma wkładania dżina z powrotem do butelki, tylko w tym przypadku Musk jest dobrym dżinem. Wystarczy przeczytać tweety, które zostały opublikowane w następującym artykule od czasu wybuchu tej prawdziwie “epickiej wojny medialnej tysiąclecia”:

TWITTER kontra ADL: Elon Musk postanawia wejść na ring z
dyrektorem generalnym Jonathanem Greenblattem zamiast Marka Zuckerberga

Tak, tak, tak, słyszeliśmy to wszystko o tym, że Elon jest jednym z nich; jest korporacyjnym gigantem opieki społecznej; że każda firma, którą założył, była tajnym przedsięwzięciem DARPA, jest kolejnym fałszywym zbawicielem, aby oszukać USA, aby uwierzyli, że uratuje dzień … yada, yada, yada.

Więc kogo to obchodzi w tym krytycznym momencie historii świata, dopóki Elon graficznie i nieodwracalnie odsłania 800-funtowego słonia w salonie KAŻDEGO?!?!?!

Naprawdę, kogo to obchodzi?!

Po prostu idź po Elona, póki jeszcze masz Twittera, aby dokończyć pracę.

Jaka praca?

THS JOB!!

Elon Musk grozi pozwaniem ADL i ujawnieniem komunikacji
między ADL a innymi grupami naciskającymi na cenzurowanie kont Twitter-X

Aha, a tak przy okazji, miłośnicy chazarskiej mafii, Elon Musk to tylko czubek włóczni. Za nim stoją miliony wściekłych, uzbrojonych patriotów, którzy wykonają ruch, gdy nadejdzie właściwy czas.

Ewidentnie niekonstytucyjna, bezprawna, nielegalna, nielegalna cenzura, która była systematycznie stosowana przeciwko patriotom, chrześcijanom, konserwatystom, libertarianom, Tea Partyers, konstytucjonalistom itd. – z bezpośredniej inicjatywy Anti-Defamation League – jest taka, że ADL całkowicie wkurzyła całą prawicę – NA ZAWSZE!!

Nikt nigdy nie chce, aby jego głos został zamknięty w sposób, w jaki ADL uszło to na sucho. I przez cały ten czas, kiedy wypluwają swoją nienawiść, jad, strach, urazę, wrogość, odrazę i terror na całą planetę, Jonathan Greenblatt stoi za tym całkowicie fałszywym frontem:Konkluzja

W tak późnym czasie nikt nie powinien mieć wątpliwości, że ADL = Dom Ojca Kłamstwa.

I że ADL: MISTRZOWIE W PRODUKCJI FAŁSZYWEJ ŻYDOWSKIEJ OFIARY I OSZUSTWO ANTYSEMITYZMU (wideo)

Wreszcie, nie zapominaj, skąd pochodzi ten zgubny i perfidny rak, jak zawsze:

Anti-Defamation League: brytyjskie syjonistyczne Gestapo

Analityk
mediów State of the Nation
6 września 2023 r.

Odniesienie

X = ANULUJ: Po atakach ADL na Twitterze, Musk postanowił anulować ekstremalną grupę nienawiści Greenblatta

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=184862

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Захарова заявила о недееспособности экономики США

  Tłumaczenie z Izwiestii 11 września 2023, 10:16

  Zacharowa ogłosiła niezdolność amerykańskiej gospodarki

  Zakharova: Stany Zjednoczone postawiły wszystko na szali, ponieważ ich gospodarka nie może już działać

  Waszyngton postawił wszystko na szali, ponieważ gospodarka USA nie może już funkcjonować, powiedziała Izwiestii 11 września rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa podczas Wschodniego Forum Ekonomicznego (EEF) we Władywostoku.

  „Oni (Stany Zjednoczone) położyli wszystko na szali i robili to proaktywnie, nikt ich nie popchnął do ściany, nikt nie postawił im żadnego ultimatum” – podkreślił przedstawiciel departamentu.

  Jej zdaniem w ostatnich dziesięcioleciach Waszyngtonowi zaproponowano współpracę i interakcję na zasadach równości i wzajemnego szacunku, a także przestrzegania prawa międzynarodowego.

  Jak zauważyła Zakharova, Stany Zjednoczone utraciły wpływy na arenie światowej – zbudowały „NATOcentryczną oś zła”, w której nie ma miejsca na pozytywny program. Zacytowała Shapoklyaka z bajki dla dzieci, która opisuje całą istotę Ameryki: „Kto pomaga ludziom, marnuje swój czas. Nie można stać się sławnym dzięki dobrym uczynkom.”

  Dyplomata wyraził ubolewanie, że Stany Zjednoczone wybrały złą drogę – nie poszły drogą stworzenia i wielkiej potęgi, ale wybrały śliską ścieżkę machinacji, intryg i niszczycielskiego programu.

  Oficjalny przedstawiciel rosyjskiego MSZ zwrócił także uwagę, że amerykańska gospodarka nie może już funkcjonować bez „wirtualnych, nadmuchanych zasobów bańki”.

  Wcześniej, 9 września, amerykański ekonomista Richard Wolf powiedział, że polityka USA wobec Rosji poniosła porażkę i uderzyła w samych Amerykanów. Podobnie jak inni członkowie G7, Stany Zjednoczone znajdują się w fazie schyłku i z niepokojem obserwują rozwój BRICS, stwierdził.

  Wcześniej 8 września były przywódca USA Donald Trump zauważył, że Stany Zjednoczone pod przywództwem Joe Bidena zbliżają się do Wielkiego Kryzysu , jakiego ten kraj doświadczył w latach 1929–1939.

  Pod koniec sierpnia Nikołaj Iwanow, zastępca dyrektora generalnego agencji ratingowej Expert RA, wskazał, że Waszyngtonowi może grozić kryzys zadłużeniowy .

 2. krnabrny1 says:

  ..i dalej z tej samej Izwiestii:

  Daily Mail przyznał, że Rosyjskie Siły Powietrzne i Kosmiczne zniszczą Brytyjskie Siły Powietrzne
  DM: Lotnictwo rosyjskie wymiata lotnictwo brytyjskie w przypadku wojny z Rosją

  Królewskie Siły Powietrzne Wielkiej Brytanii są ponad 20 razy gorsze od Rosyjskich Sił Powietrznych i Kosmicznych (VKS) pod względem liczby samolotów, jak podał w niedzielę 10 września „Daily Mail” .

  „Według raportu parlamentarnego flota samolotów bojowych Królewskich Sił Powietrznych jest tak mała, że ​​zostałaby zniszczona, gdyby Wielka Brytania przystąpiła do wojny przeciwko [prezydentowi Rosji] Władimirowi Putinowi ” – ​​czytamy w raporcie.

  Gazeta zauważa, że ​​Brytyjskie Siły Powietrzne mają tylko 169 zaawansowanych samolotów, podczas gdy Rosja ma 1,5 tys. Ponadto Królewskie Siły Powietrzne ustępują pod względem liczby samolotów Francji (231 samolotów), a także Niemcom (214 samolotów) i Włochom (199 samolotów).

  Jednocześnie pomimo niedoborów sprzętu wojskowego brytyjskie siły powietrzne planują wycofanie ze służby kolejnych 30 myśliwców Typhoon w 2025 r., wyjaśnia Daily Mail.

  Wcześniej, 3 września, gazeta „The Sunday Times”, powołując się na źródła w brytyjskim rządzie, podała, że ​​dymisjonowany brytyjski minister obrony Ben Wallace przed odejściem próbował zerwać kontrakt na dostawę amerykańskich helikopterów Chinook dla Boeinga. Jak dowiedziała się gazeta, Wallace był niezadowolony ze wzrostu kosztów helikopterów do 2,9 miliarda dolarów.

  https://iz.ru/1572070/2023-09-11/daily-mail-priznala-chto-vks-rossii-unichtozhat-vvs-velikobritanii

Wypowiedz się