OPERACJA DESTRUKCJI AMERYKI: Złowrogi chazarski spisek mający na celu upadek Republiki

Opublikowano 12 września 2023 r., autor: State of the Nation

OSKARŻENIE TRUMPA PRZEZ BRAGGA:
Dobrze ukryta chazarska historia

Alvin Bragg z Manhattanu (po lewej) i jego główna prokurator Meg Reiss


AKT OSKARŻENIA

Oto główny doradca prokuratora okręgowego Manhattanu Alvina Bragga i siła napędowa Demokratów stojąca za prześladowaniami politycznymi i złośliwym ściganiem prezydenta Trumpa w Nowym Jorku.

Wysłane przez The Armchair Political Analyst
SOTN Exclusive

Za każdym czarnym burmistrzem, administratorem hrabstwa, prokuratorem okręgowym, prokuratorem stanowym itd. w Ameryce stoi chazarski treser.

Jedynym powodem, dla którego najbardziej skorumpowani i niekompetentni, skompromitowani, a zatem łatwo manipulowani czarni są instalowani w swoich biurach, jest to, że zrobią WSZYSTKO, co powiedzą im ich chazarscy mistrzowie. Oto jak to się robi: żydowscy miliarderzy używają czarnych do uciskania innych, mówi indyjsko-amerykański prawnik.

W ten sposób chazarski kabał odniósł ogromny sukces ukrywając się za swoimi czarnymi frontmanami, szczególnie gdy podejmował polityczne prześladowania swoich wrogów w rządzie USA i w całej korporacyjnej Ameryce. W końcu każdy, kto krytykuje jakiegokolwiek czarnego przywódcę, polityka lub urzędnika państwowego w dzisiejszych czasach, nazywany jest rasistą.

KLUCZOWY PUNKT: Kiedy prezydent Trump oświadczył niedawno, że “rozwiąże roczną wojnę Rosji na Ukrainie w ciągu 24 godzin, jeśli zostanie ponownie wybrany do Białego Domu”, stał się arcywrogiem chazarskiego kabała.

~~~ KONIEC HISTORII ~~~

Od redakcji SOTN: Złożony spisek kryminalny mający na celu fałszywe oskarżenie prezydenta Donalda Trumpa ma swoje korzenie w ostatnich dniach administracji Obamy. Kluczowymi graczami instytucjonalnymi są John Jay College of Criminal Justice i Biały Dom Obamy.

W tym czasie twarda liberalna prokurator Meg Reiss została mianowana dyrektorem wykonawczym INSTITUTE FOR INNOVATION IN PROSECUTION, który działa pod auspicjami John Jay College of Criminal Justice. Teraz powinno być całkowicie jasne, jak innowacyjna jest pani Reiss w kryminalnym skleceniu aktów oskarżenia, które nie mają absolutnie żadnych podstaw prawnych.

W rzeczywistości cała kariera Meg Reiss trąci legalną płatną zabójcą z chazarskiej mafii, której jedyną misją jest nieodwracalne zniszczenie rządów prawa w całej Ameryce. W jej oczach prawo cywilne i karne kraju – znane również jako Kodeks Stanów Zjednoczonych – po prostu nie istnieje. Następujący sposób:

Zobacz, jak skorumpowana jest zmowa między Białym Domem a
Innovation in Prosecution JJCCJ, której dyrektor
wykonawcza Meg Reiss jest tajnym opiekunem prokuratora okręgowego Manhattanu Alvina Bragga, który forsuje fałszywe oskarżenie
prezydenta Trumpa
.

Jeśli chodzi o informacje poufne, które potwierdzają głęboki związek “Meg Reiss” ze złośliwym oskarżeniem Trumpa przez Demokratów, poniższy tweet opublikowany przez byłego nowojorskiego policjanta oddaje istotę tego polowania na czarownice.https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=false&embedId=twitter-widget-0&features=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%3D%3D&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1637075728092086272&lang=en&origin=https%3A%2F%2Fstateofthenation.co%2F%3Fp%3D162062&sessionId=73f43f60f0e599329ccb64490405ad5a75eeab1a&theme=light&widgetsVersion=aaf4084522e3a%3A1674595607486&width=550px

Następnie mamy twarde dowody na wyjątkowo anty-Trumpowe tweety Meg Reiss, które szybko próbowała zniknąć z Internetu po ujawnieniu przez Alt Media.

Niecałe 24 godziny po tym, jak Gateway Pundit ujawnił publiczną nienawiść asystentki prokuratora okręgowego Manhattanu Meg Reissa do Donalda Trumpa na Twitterze, Reiss – która została oskarżona o kierowanie sprawą przeciwko byłemu prezydentowi, zablokowała, a następnie usunęła swoje konto.
(Źródło: Manhattan Assistant DA znika ze swojego konta na Twitterze po ujawnieniu uprzedzeń wobec Trumpa)


NAJWAŻNIEJSZE: Jeśli w kraju jest jeden wspierany przez George’a Sorosa prokurator, który prowadzi oskarżenie o ustanowienie rządów komunistycznej dżungli we wszystkich 50 stanach, to jest to niepoprawnie skorumpowana prokurator Meg Reiss. (Zobacz: “Reiss prawdopodobnie miał większy wpływ na radykalnych uzbrojonych prokuratorów w całym kraju niż jakakolwiek inna pojedyncza osoba”). Oznacza to, że Patriot APB musi być rozpowszechniany, po pośpiechu, w związku z niezwykłym zagrożeniem dla społeczeństwa przedstawionym poniżej.

Poszukiwany: MEG REISS


Fotel analityka politycznego
State of the Nation
31 marca 2023 r.

Zalecana lektura

DANE! Niektórzy z najbardziej skorumpowanych i znieważanych prokuratorów federalnych, prokuratorów federalnych i prokuratorów stanowych w kraju są w “Radzie Doradczej” Meg Reiss


Uwaga specjalna

Poniższe exposé zamieszczone w całości wyjaśnia wysoce zorganizowany i złowrogi chazarski plan całkowitego zniszczenia rządów prawa w USA. Zasadniczo, chazarska kabała używa białych, bogatych i potężnych marksistów kulturowych, takich jak chazarski George Soros, do finansowania wyborów fałszywych żydowskich adwokatów, którzy następnie działają jako opiekunowie bardzo łatwo manipulowanych i oszałamiająco ignoranckich czarnych prokuratorów okręgowych, prokuratorów stanowych i prokuratorów niższego szczebla, jak opisano powyżej. Oczywiście, czarni adwokaci są również wybierani z pełnym finansowym i moralnym poparciem chazarskich miliarderów. Co prowadzi nas do głównego celu tego postu: indyjsko-amerykański adwokat obnaża NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNY chazarski spisek w celu upadku amerykańskiej republiki. Bo tylko w ten ukradkowy sposób w 50 stanach zapanuje wystarczający stopień bezprawia i chaosu, tak aby rządy dżungli zapewniły osłonę niezbędną dla następnego etapu Operacji Niszczenie Ameryki.


Żydowscy miliarderzy używają czarnych do uciskania innych, mówi indyjsko-amerykański prawnik


blacks-jews.jpeg

“Problem polega na tym, że Żydzi i Czarni pracują razem, w tandemie (nazywam to “modelem gangsterskiego klubu nocnego”), w którym Żydzi działają jako mózgi / organizatorzy / siła finansowa, podczas gdy ich czarni działają jako “bramkarze” lub “mięśnie”.
przez RS(henrymakow.com)Pochwalam wasze odważne stanowisko, dzień po dniu, godzina po godzinie na Twitterze i innych platformach, gdzie walczycie i ujawniacie całkowitą hipokryzję syjonistycznego żydowskiego zniewolenia USA, ale także używanie amerykańskich czarnych jako ich “mięśni” i “tarczy”, aby uciec od wszystkiego, co robią amerykańskim obywatelom, nie podzielając tej żydowskiej wiary.Będąc indyjsko-amerykańskim prawnikiem w Nowym Jorku, widzę z pierwszej ręki szykanę żydowskich miliarderów, którzy rządzą tym miastem (i krajem) i jak oni, aby uniknąć ujawnienia, instalują najokrutniejszych, najgłupszych, najbardziej niekompetentnych i nieetycznych pieniędzy i żądnych władzy czarnych na stanowiskach władzy (oczywiście, gdzie żydowski komunista jest zawsze na szczycie tej agencji), aby wykonywać ich rozkazy.Kto może oskarżyć czarnego sędziego o rasizm?Albo czarny policjant będący rasistowskim bandytą?Albo czarny pracownik administracji państwowej naruszający twoje prawa obywatelskie lub skorumpowany, niekompetentny, nieefektywny lub niesprawiedliwy?Problem polega na tym, że Żydzi i Czarni pracują razem, w tandemie (nazywam to “modelem gangsterskiego klubu nocnego”), w którym Żydzi działają jako mózgi / organizatorzy / siła pieniądza, podczas gdy ich czarni działają jako “bramkarze” lub “mięśnie”.Ogromna większość ludzi, których te dwie rasy uciskają, krzywdzą, wykorzystują, wymuszają, atakują, kradną, grożą, terroryzują, upokarzają, torturują, to nie-Żydzi i nie-czarni.Innymi słowy, mieszkańcy Nowego Jorku, którzy zostali zniszczeni przez ten “model represji”, są amerykańskimi obywatelami potomkami Indii, Chin, Meksyku, narodów arabskich / muzułmańskich, Koreańczyków, Azjatów, Filipinosów, Albańczyków, Latynosów, Latynosów i wszystkich innych (w tym chrześcijańskich nie-żydowskich białych).Te dwie rasy (czarni i żydzi) mają funt za funt, wybrali / wynieśli WSZYSTKICH wybranych urzędników w Nowym Jorku (i stanie), w tym wszystkich sędziów federalnych / stanowych, kongres i senat oraz władzę wykonawczą najbogatszego najpotężniejszego miasta w Ameryce, Nowego Jorku, który działa jako postępowy, komunistyczny, socjalistyczny wyznaczający trendy dla reszty narodu.Po tym, jak żydowska mafia w 1994 r. dała ówczesnemu nowojorskiemu prokuratorowi Rudolphowi Giulianiemu wszystkie fizyczne dowody, których potrzebował do skazania i uwięzienia całej włoskiej (katolickiej) mafii w Nowym Jorku, żydowska mafia stała się całkowicie wolna od sprzeciwu w swoich chazarskich rządach mafijnych nad Nowym Jorkiem i resztą Ameryki.Potem Żydzi zaczęli aktywnie i agresywnie rekrutować i wywyższać skorumpowanych, głupich i łatwych do kontrolowania Murzynów na sędziów miejskich (federalnych i stanowych), ustawodawczych i wykonawczych, i od tego czasu rabują i uciskają wszystkich innych.Żydzi w sądach federalnych i stanowych używają Czarnych, aby podważyć Konstytucję USA, a następnie podnieść własne talmudyczne, noahidzkie, oparte na Torze prawa żydowskie zamiast konstytucji USA.Najwyraźniej nikt tego nie widzi i jest to całkowicie frustrujące.Co więcej, nikt nie mówi o setkach tysięcy nie-żydowskich i nie-czarnych obywateli amerykańskich, którzy są zabijani, mordowani, oszukiwani lub których prawa obywatelskie są gwałcone każdego dnia przez czarnych policjantów, czarnych sędziów, czarnych pracowników administracyjnych, czarnych urzędników imigracyjnych itp.

sleeping_giant_cartoon.jpg

(Indianie wzywają białych do broni)Znacznie przewyższa wszelkie prawa obywatelskie popełniane przeciwko czarnym, którzy wraz z amerykańskimi Żydami całkowicie dominują w Kongresie USA, Senacie, sądownictwie i władzy wykonawczej Stanów Zjednoczonych, podczas gdy Hindusi, Chińczycy, Koreańczycy, Azjaci, Arabowie, muzułmanie, Latynosi, Meksykanie i biedni lub nieżydowscy biali chrześcijanie, nie mają NIKOGO chroniącego / broniącego ich interesów na wypadek, gdyby byli atakowani lub uciskani przez niekontrolowanych czarnych i Żydów w rządzie. lub sektor prywatny.Rozpowszechniaj te informacje i zwracaj na to uwagę milionów czytelników / obserwujących.Ta “biała wina” musi się skończyć, ponieważ wykonujemy ich pracę, aby zniszczyć nas, dla nich, z tą defetystyczną, zrezygnowaną, słabeuszowską postawą.

___
https://www.henrymakow.com/2020/06/jewish-billionaires-sponsor-black-oppression.html

Wypowiedz się