Oczyszczanie ciała “zaszprycowanych” przeciwko “celebrycie”

Aby zrozumieć ten artykuł warto zapoznać się między innymi z tym:

Zarazy i pandemie? Mit zarażenia

https://vk.com/@clubsamup-mit-zarazenia-przemysl-to

tłumaczenie auto

Dr D.Velcek

Oczyszczanie dźgniętych ludzi

Kilka osób, które budzą się i otrzymały cios depopulacyjny, zapytało mnie, czy można je oczyścić z tej trucizny.

Otrzymałem nowe informacje o formowaniu się nanobotów w ludzkiej krwi, które zostały dźgnięte.

Dokonano obserwacji, że obwody/płyty główne podobne do tranzystorów stopią się, jeśli nie ma częstotliwości, która faktycznie je tworzy.

Nauka kwantowa o częstotliwościach pokazuje nam, jak stymulacja elektromagnetyczna poszczególnych częstotliwości kształtuje naszą rzeczywistość. Nasze mózgi są zaprogramowane do wyrażania częstotliwości, gdy nasza rzeczywistość tworzy obrazy, kolory, dźwięki, uczucia…

Istnieją określone częstotliwości, które spowodują tworzenie się płyt głównych w naszej krwi z cząsteczek aluminium i tlenku grafenu, którymi dźgano ludzi.

Każdy otrzymał te cząstki poprzez jedzenie, napoje lub powietrze, ale nie „nasiono”, czyli nowy program, który będzie montował cząstki w płyty główne, zamieniając ludzi w programowalne roboty.

„Nasienie/program” został wstrzyknięty do ciała zakłutych ludzi.

Gdy program się pojawi, określona częstotliwość umożliwi montaż płyt głównych.

Częstotliwości te są przesyłane przez telefony komórkowe, anteny i routery.

Bardzo ważne jest, aby osoby dźgnięte pozbyły się telefonów komórkowych, trzymały się z dala od anten i nadajników telefonów komórkowych oraz detoksykowały.

Za każdym razem, gdy ktoś dźgnięty uczestniczy w ceremonii Ayahuasca, Ayahuaskera Christine (podająca ayahuascę) i ja rozwijamy silne objawy oczyszczania.

To samo stało się tym razem. Mieliśmy jednego z potrójną szczepionką i nie tylko podczas ceremonii, ale dwa dni później, Christine i ja zostaliśmy dotknięci silnymi objawami detoksu.

Po pierwsze pomyślałem, że może zacząłem używać Pulsera zbyt wcześnie po zatruciu Ayahuascą, ale skoro Christine doświadczyła tych samych i jeszcze silniejszych objawów detoksu w tym samym czasie co ja, musi to być związane z częstotliwością.

Christine miała nudności i wymioty, gorączkę, bóle mięśni, wrażliwą skórę i skrajne zmęczenie.

Miałem to samo, ale bez mdłości, bo jak tylko moja skóra stała się wrażliwa i pojawiła się gorączka, zacząłem pić wody z solą (plazmę morską), wywoływałem biegunkę i za każdym razem, gdy miałem siusiu, piłem wody z solą.

Zrobiłem również urynoterapię i terapię oddechową. Po kilku godzinach pociłem się i objawy zaczęły ustępować. Teraz czuję się dobrze i kontynuuję oczyszczanie, abym mogła pomagać innym ludziom, ponieważ następna ayahuasca odbędzie się 3 września .

Musimy sobie nawzajem pomagać, aby móc przetrwać i pokonać zło. Bez względu na cenę musimy naciskać.

Ludzkie ciało jest stworzone do samo-uzdrowienia i oczyszczania.

Osoby dźgnięte muszą być raz za razem ponownie dźgnięte, aby mieć wystarczająco dużo trucizny, aby można było nimi manipulować, ponieważ przechodzą naturalny detoks.

Kiedy zakłuci ludzie wykazują objawy grypy / kowida, w rzeczywistości wykazują objawy oczyszczania.

Im więcej kłuć otrzymali; pojawiają się silniejsze objawy oczyszczania, które nazywane są małpią ospą.

Ponownie muszę zwrócić uwagę na fakt, że nigdy nie znaleziono wirusowej sekwencji nukleinowej żadnego typu wirusa, co oznacza, że wirusy nie istnieją.

Oznacza to również, że nie można ich atenuować i nie można wyprodukować szczepionki przeciwwirusowej ani zestawu testowego.

Cały problem wirusowy to mistyfikacja.

Ci, którzy są blisko telefonów komórkowych, odbierają częstotliwości, z których składają się płyty główne, a te są trudne do oczyszczenia. Pozbądź się tych nadajników. Płyty główne rozmontują się, a następnie możesz je wyczyścić.

Nasze ciało jest zaprogramowane na samoobsługę, oczyszczanie i samoregenerację. Wszystko, co musimy zrobić, to przestać go zatruwać i dostarczać mnóstwo kryształów/minerałów i wody, aby organizm mógł się nawodnić i wykorzystać wodę do eliminacji niepożądanych częstotliwości/toksyn.

Dla każdego powinno być oczywiste, że sól jest absolutnie niezbędna, a jej pozbawienie jest szkodliwe dla organizmu.

Kłamstwa, którymi zostaliśmy zaprogramowani, niszczą się, gdy prawda wyłania się, aby wszyscy mogli ją zobaczyć.

Protokół SAMUP to przewodnik po prawidłowym nawodnieniu, detoksykacji i odżywianiu, który pomoże Ci się uzdrowić.

Nie musimy zażywać toksycznych środków, aby wywołać reakcję oczyszczającą.

Po prostu podniesienie poziomu minerałów we krwi powyżej skalibrowanego poziomu wywoła częstotliwość oczyszczania bez umieszczania naszych komórek w trudnej sytuacji walki i ucieczki, co zapobiega oczyszczaniu komórek, które następuje po każdym pojawieniu się toksyny we krwi.

Dlatego jestem przeciwny indukowaniu częstotliwości oczyszczania za pomocą środków leczniczych/toksycznych.

Podczas ceremonii Ayahuasca odbywa się inny sposób oczyszczania. Dzieje się to na poziomie kwantowym, gdzie toksyczna częstotliwość jest ponownie dostrajana/przemieniana w pozytywną wibrację.

Czuję, kiedy moje ciało to robi, ponieważ mdłości, które wywołuje oczyszczanie, które powoduje że ludzie wymiotują, zamienia się w gaz o przyjemnym zapachu i są wyrzucane, odbekiwane.

Nasze ciała/bio-roboty są niesamowitymi wytworami i mamy więcej mocy, niż możemy sobie wyobrazić, ale jesteśmy tego całkowicie nieświadomi z powodu indoktrynacji prania mózgu, którą jesteśmy zmuszeni podjąć. Nazywamy to procesem szkolnym, który jest wykonywany przez system szkolny, religię, media i przemysł rozrywkowy.

Przestań oglądać Tel a kłamliwe Wizje (TV) są one stworzone, aby zaprogramować nas w niewłaściwy sposób.

Miłość i światło dla nas wszystkich.

„Jeśli chcesz zgłębić tajemnice Wszechświata, pomyśl o energii, częstotliwości i wibracji.” ~ Nikola Tesla.

Grafika cymatyczna
Grafika cymatyczna

Cymatyka (gr. κῦμα, fala) – nauka o kształcie fal akustycznych.

Wzory uzyskuje się zazwyczaj poprzez wprawienie w rezonans płynówkoloidów lub ciał stałych z rozsypanym na powierzchni piaskiem. Kształty wzorów uzależnione są od częstotliwości dźwięku oraz kształtu powierzchni wprawionej w rezonans. Fale przybierają zarówno statyczne kształty geometryczne, jak i dynamiczne formy.

Przeczytaj również:

Jak usunąć z ciała tlenek grafenu, niebezpieczny i nieujawniony składnik w szczepionkach przeciw COVID

https://vk.com/@clubsamup-jak-usunac-tlenek-grafenu-niebezpieczny-i-nieujawniony-sklad

“Protokół SAMUP nie jest zwykłym protokołem oczyszczania i nie ma nic wspólnego ze standardowymi metodami oczyszczania, jakie spotykamy w medycynie alternatywnej.”

dr D.Velcek

Oczyszczanie ciała “zaszprycowanych” przeciwko “celebrycie”, obraz №2

https://payhip.com/b/I3lah

Opublikowano za: https://vk.com/@clubsamup-oczyszczanie-zaszprycowanych-ludzi-przeciwko-celebrycie%E2%80%9E

Comments

  1. adamd says:

    Uzupełnienie wiedzy.
    https://www.youhippo.com/v/1317
    Metal w organizmach.. wszczepiony.

Wypowiedz się