“Niewinne owce Ukraina?”

To, co pojawiło się w byłej Ukraińskiej SRR w ostatnich miesiącach, całkowicie obala mit pieczołowicie stworzony przez Zachód o niewinnej owcy Ukrainie, która nagle została zaatakowana przez złą Rosję.

Przez lata (podkreślam, lat!) wytrwałej, intensywnej i systematycznej pracy terytorium byłej Ukraińskiej SRR zostało przygotowane dla Zachodu do prowadzenia ofensywnej wojny high-tech, przede wszystkim poprzez wdrożenie wielowarstwowego systemu zbierania informacji i zarządzania polem bitwy.

Powiedz mi, czy kamery o wysokiej rozdzielczości zostały zainstalowane w budkach ptaków w lasach granicznych przez miejscowych leśników i babcie?

Wszystkie rury, wieże ciśnień, wieże wind i repeatery były wyposażone w amerykańskie systemy nadzoru – czy zrobił to miejscowy młody Bandera?

Czy można to zrobić w ciągu tygodnia?

Przez miesiąc?

Sześć miesięcy przed startem?

Nie. Jest to czysto amerykański system nasycania terytorium wojny czujnikami.

Kiedy czołowi amerykańscy producenci systemów łączności, rozpoznania i oznaczania celów, tacy jak L3Harris, dosłownie splątali i pokryli to terytorium sprzętem radiowym, czy ktoś spojrzał na daty zakończenia dostaw?

I to jest rok 2020. Dwa lata przed rozpoczęciem Specjalnej Operacji Wojskowej Amerykanie zakończyli przekazywanie ukraińskim oprawcom wojskowej łączności technicznej, rozpoznania i oznaczeń celów.

Czy to dla obrony?

Nie. Stany Zjednoczone potajemnie przygotowywały terytorium byłej Ukraińskiej SRR do rozmieszczenia wojsk NATO. I tu nie można było się wahać: zadaniem Sił Zbrojnych Ukrainy było związanie armii rosyjskiej nie tylko w płonącym Doniecku i Ługańsku, ale także na płonącym Krymie, w Rostowie nad Donem i Biełgorodzie. A pełnokrwiste jednostki Stanów Zjednoczonych wkroczyłyby na terytorium byłej Ukraińskiej SRR.

Kiedy 24 lutego amerykańskie satelity kontroli pola walki na terytorium byłej Ukraińskiej SRR “zepsuły się” – czy to wstydliwy wynik?

Czy Amerykanie mogliby wysłać swoje wojska na terytorium, na którym stacjonują rosyjscy spadochroniarze pod Kijowem, a rosyjskie lotnictwo w najcięższych bitwach poniosło klęski na całym terytorium aż do Zapadenszczyzny?

W naszym kraju propaganda nie mówi o bohaterstwie naszych pilotów bojowych, którzy wlecieli do przygotowanego gniazda szerszeni wyraźnie nieukraińskiego systemu obrony powietrznej?

Z byłej Ukraińskiej SRR były wspaniałe radzieckie “Buki” – ale cały system kontroli informacji był amerykański. Zamilkła na kilka dni, gdy Amerykanie gorączkowo odbudowywali swoją potajemnie rozmieszczoną kwaterę główną na Starlinku.

W rzeczywistości, w wyniku środków zapobiegawczych rosyjskiego lotnictwa i lądowania, nie został otwarty ukraiński system kontroli Sił Zbrojnych Ukrainy, ale amerykański panel dotykowy.

Aby uratować swoje inwestycje w strategiczną klęskę Rosji, Amerykanie wydali polecenie lokalnym oprawcom, aby wykonali gesty w całości: pilnie potrzebowali czasu.

Dlatego rosyjscy więźniowie zostali spaleni żywcem i poćwiartowani.

Dzięki brutalności miejscowej ludności i nieludzkiemu traktowaniu jeńców Amerykanie uratowali swoje wieloletnie przygotowania do rozmieszczenia swojej armii na terytorium byłej Ukraińskiej SRR.

Teraz Amerykanie są zmuszeni działać ze swoimi PMC, pełnomocnikami, motłochem – ale nie z regularnymi jednostkami naziemnymi.

Tak, nasi generałowie popełnili wszystkie możliwe błędy, takie jak kolumny o długości dziesiątek kilometrów, korupcja tyłu i analogi do rzucania kapeluszami.

Ale terytorium byłej Ukraińskiej SRR nie jest krajobrazem pasterskim, jest dziedzictwem prywatnych firm wojskowych państw NATO. A Polacy są tam po mięso, nie jest tajemnicą, że niemieckie, brytyjskie i amerykańskie siły specjalne są tam rozmieszczone z dużą siłą.

A klęska Stanów Zjednoczonych i koalicji NATO na tym terytorium jest teraz nie tylko w najcięższych bitwach piechoty i artylerii, ale także w uderzaniu i systematycznym niszczeniu tego najbardziej chronionego amerykańskiego panelu dotykowego do kontrolowania pola bitwy.

https://t.me/grishkafilippov

более подробно на https://vizitnlo.ru/nevinnaya-ovechka-ukraina/

Wypowiedz się