Możesz dostać się do nieba jeszcze za życia

Autor: TerraZetzz -28 września 2023, 10:55

Poczta czytelnika | Przez Victor

Możesz dostać się do Nieba jeszcze za życia. To jest prawdziwe królestwo i ja tam byłem. TY możesz tam pojechać i nie musisz czekać, aż umrzesz. Ponieważ jeśli czekasz, aż umrzesz, nie możesz naprawić “CIEBIE” tam, tak samo jak TY możesz naprawić CIEBIE tutaj, gdy żyjesz. Zarówno TY, jak i Niebo potrzebujecie “oczyszczenia”, a także wszystkich “innych”… TY potrzebujesz uzdrowienia.

Widzisz, że Niebo wcale nie jest daleko. To tutaj, w tym “miejscu”, w którym się znajdujecie. To nie jest w jakimś odległym “miejscu” poza przestrzenią kosmiczną, gdzieś w odległym oddaleniu, poza Galaktykami, jak mówią wam religie. To jest tu i teraz, a TY tego nie widzisz, ponieważ zapomniałeś o swoim prawdziwym JA. TY nie wibrujesz na wolności Nieba, więc nie możesz wejść. TY go nie zgubiłeś ani nie zostałeś wyrzucony. Po prostu pokryłeś swoją wyższą naturę bardzo ciemnymi warstwami kłamstw i bólu, które blokują TWOJĄ MIŁOŚĆ… To, czym JUŻ JESTEŚ.

Miłość jest tym, z czego jesteście stworzeni, tak jak jesteście stworzeni z Boga i jesteście samym Bogiem. Właśnie tutaj jest Niebo, ponieważ ten świat zawsze był oryginalnym Niebem i oryginalną pierwszą planetą. To był Ogród Edenu. Ale spójrz na to teraz. To jest to, co zrobiliście z tego z Wolnej Woli. Nie wygląda już jak oryginalne dzieło 5D Garden, w którym wszystko jest możliwe. Wszystko jest jeszcze możliwe, a to, jak to wygląda, jest dowodem na to, że wszystko jest możliwe dzięki “Tobie”. Ponieważ TY STWORZYŁEŚ TEN ŚWIAT. … Tak więc?….Ten świat jest dowodem na to, że… “MASZ MOC”… TAK, MASZ ….. Niczego wam nie brakuje, bo każda modlitwa, którą zamanifestowaliście… “TEN BAŁAGAN”… Tutaj i taka jest prawda.

TERAZ MUSISZ WYNIEŚĆ ŚMIECI, KTÓRE PRZYNIOSŁEŚ DO NIEBA… NIE BÓG… To twoje niebo dla CIEBIE… Co chcesz z tym zrobić? Świat w wiadomościach jest twoim dziełem. Dlatego musisz obudzić się do tego, co tworzysz TERAZ, a w tym samym TERAZ zacząć uzdrawiać Niebo … poprzez sprzątanie bałaganu, który zrobiłeś. Nadal jest to miejsce wielu rezydencji, jak zobaczysz, kiedy zasłona twojego własnego stworzenia zostanie podniesiona i kiedy tam dotrzesz. Ale nie tylko jest nieskazitelny i pusty w tych miejscach, w których nie zamanifestowaliście martwej materii. To również tam jest i połączone z “tobą”. To właśnie wymaga czyszczenia.

Dlatego musisz dostać się do Nieba, póki jeszcze żyjesz i naprawić to, gdy jeszcze żyjesz. Ponieważ tworzenie ma miejsce, gdy jesteś żywy… nie “martwy” bez ciała. Praca i uzdrawianie odbywa się z tego poziomu, jak widzicie. Ponieważ zrobiłeś śmieci z tego samego stanu. To nie jest tak, że nie dostaniesz się do Nieba, kiedy umrzesz, ponieważ już tam jesteś / tutaj i nie wiesz o tym. Ale praca uzdrawiania i oczyszczania w Niebie musi być wykonywana z tego stanu Życia z ciałem, w przeciwnym razie “ty” niczego się nie nauczysz i nie nauczysz się ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SIEBIE.

To właśnie zamanifestowaliśmy. To, co ja zamanifestowałem, co ty zamanifestowałeś. Co manifestowała każda osoba, która była przed tobą. Wszystko to wciąż jest tutaj, a także w tym samym tutaj w wyższych wymiarach. W Niebie nie ma INDYWIDUALNEGO CIEBIE ani żadnej separacji, jest jak zbiorowy umysł jednego umysłu DUSZY. Jesteśmy JEDNYM. Kiedy to zaakceptujesz i kiedy tam będziesz, wszystko to jest oczywiste. TU?… Nie tak oczywiste z powodu śmieci, które zrobiliśmy i wyrządzonych szkód. Tego nie rozumiemy, ponieważ zapomnieliśmy, że istnieje tylko JEDNA BOSKOŚĆ, JEDNA RZECZYWISTOŚĆ LUB JEDEN BÓG, PONIEWAŻ JEST TYLKO JEDEN TY.

Z czasem zrobiliśmy wiele śmieci i wiele żyć, które zostały przeżyte. Nasze kreacje wciąż pozostają. To jest wolna wola. Bóg nie naprawi bałaganu swoich “dzieci”? Jak się nauczą, jeśli nie zobaczą, co zrobili? Czy zrobiłeś to celowo? NIE… “ty”… po prostu byli młodzi? i nie zna RZECZYWISTOŚCI ani swojego JA. Ale teraz czytając to, słyszysz coś nowego i to jest prawda, której nie chciałeś słyszeć, kiedy robiłeś śmieci? Prawdopodobnie byłeś ostrzegany wiele razy, a “ty” nie słuchałeś. Czy dzieci słuchają?… Zależy. Ale wszystko to jest paplaniną, a śmieci czekają, aż je posprzątasz. TAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ.

Niebo zostało opisane na wiele sposobów, a opisy, które słyszycie, są prawdziwe, ponieważ nigdy nie było nigdzie indziej niż tam, gdzie jesteśmy. Po prostu z czasem ten świat spadł do planety 3D, ponieważ każdy, kto kiedykolwiek tu mieszkał, nadal tworzył śmieci lub manifestował zniekształcenia niskiego poziomu, które obecnie widzimy. Dowód na śmieci (ZROBILIŚMY)… jest w wiadomościach. To twoja okolica, to TY. To cały świat, jaki go widzimy. SPRAWILIŚMY, ŻE WYGLĄDAŁO TO W TEN SPOSÓB. Nie ma nic skomplikowanego ani tajemniczego, jak to działa i dlaczego tak się stało. Historia jest nieistotna, ponieważ wiedza o tym nie naprawi Nieba. Nie trzeba się tłumaczyć, bo… ” WIDZĘ, CO ZROBIŁEŚ “… Tylko branie “odpowiedzialności za siebie”… naprawi ten świat i to, co widzisz i czego doświadczasz.

Kiedy żyjesz, masz więcej mocy, aby zmienić ten świat, ponieważ to jest miejsce, z którego go stworzyłeś. Wtedy, kiedy TY “zobaczysz” swoje prace w 5D Nieba, zrozumiesz to, czego nie możesz zrozumieć, gdy wibrujesz na niższych poziomach percepcji. Niebo jest bardziej subtelnym królestwem, które możesz poznać i doświadczyć. TY nie musisz fizycznie umierać, aby się tam dostać. Możesz się tam dostać stąd, będąc tutaj. Wykonaj ćwiczenie HO’OPONOPONO, aby się tam dostać.

Po “tutaj”… Właściwie nigdy nie umierasz, ponieważ jesteś JEDYNĄ RÓŻNORODNOŚCIĄ. To ciało umiera, to, które stworzyło dla siebie to Niebo na ziemi, abyście mogli być świadkami waszych stworzeń. Wasze stworzenia wpłynęły na wiele poziomów rezydencji Nieba. Stąd wszystko naprawiasz. WYRZUTNOŚĆ… uczynił ze swojego SIEBIE wiele iskier życia, aby doświadczyć wszystkiego w manifestacji. Widzimy tu na ziemi, jak “pojawiające się” oddzielne iskry światła mają dowód na to, co robiliśmy tutaj każdego dnia… I ZAPRZECZAMY ODPOWIEDZIALNOŚCI. Czy możesz być szczery i to zaakceptować? Ty lub ja musimy w pewnym momencie. Jeśli nie?… może “ty” zniszczysz całe Niebo?…. i całą ziemię.

Więc kiedy dostaniesz się do Nieba, kiedy jesteś w energii 5D … z oczami 5D i sercem. Zobaczysz rzeczy w bardziej subtelny sposób i poczujesz się jak w Niebie. Jeszcze… Taki jest teraz ten świat. Ale kiedy jest zasłonięty przez nasze własne wytwory śmieci i ciemnej materii od początku Nieba. Jest dużo ciemnoszarej materii i wiele zniekształceń, które zostały stworzone przez każde życie, które ONE przeżyły jako te iskry. Jesteśmy tymi życiami. Nie ma separacji. To jest to, co musi zostać oczyszczone… TY.

Oznacza to, że musisz zmienić lub naprawić SIEBIE, kiedy żyjesz. Bo to jest miejsce, w którym “praktykujesz”..? … przy tworzeniu ,,, może? Nie znam tej odpowiedzi. Kiedy nie masz ciała, jesteś w innym stanie bycia w Niebie 5D. Tutaj, w 3D, które stworzyliście, możecie stworzyć coś, co wygląda jak prawdziwa materia i prawdziwa bryła, ale zapomnieliśmy o naszym prawdziwym stanie 5D, więc stworzyliśmy śmieci i ból z powodu waszej amnezji.

Wiadomości na świecie i sposób, w jaki wyglądamy i czujemy się są naszymi dziełami. Ponieważ jesteśmy jedynymi… JEDEN tutaj… tylko w wielu oddzielnych, pojawiających się ciałach. Taka była cała intencja, aby poznać nasze JA nie tylko jako JEDNO bez ciała. Ale poznać nasze JA z wieloma ciałami. Niebo na ziemi było dobrym pomysłem. Ale teraz każdy z nas musi wrócić do lepszego, prawdziwego Nieba, którego jeszcze nie widzimy… ponieważ wciąż robimy śmieci. Potrzebujemy zjednoczenia naszych jaźni, aby zmienić cokolwiek na lepsze.

Żadna religia nie jest potrzebna, aby dostać się do Nieba, ponieważ JESTEŚ JEDNĄ ISTOTĄ… Żadne idee nie są potrzebne, ponieważ idee są tym, co manifestuje ten obecny, zniszczony upadły stan. To, czego potrzeba, to Uzdrowienie i przebaczenie przez Ciebie dla ciebie… a następnie JEDNA TA SAMA BOSKOŚĆ … naprawia Niebo, gdy zindywidualizowane części siebie proszą o PRZEBACZENIE. Dzieci muszą dorosnąć i prosić o przebaczenie.

Niebo wygląda jak nieskończenie duża przestrzeń. Czuje się świetnie i idealnie, a gdy jest pusty, czuje się jak unosząc się na wodzie… i jest pełen MIŁOŚCI… z wyjątkiem twoich nieświadomych wkładów, które nie pasują. Otwarty, nieskazitelny, nieprzejawiony nieskończony potencjał, to znaczy, kiedy TY jeszcze niczego nie zamanifestowałeś. Jest tam wiele królestw, widziałem kilka, więc nic nie powstrzymuje was przed manifestowaniem królestw Nieba, których pragniecie. Ale jeśli nie wiesz, jak się zamanifestować i zrobić tylko szare śmieci? I wszystkie wasze modlitwy zostały wysłuchane i są w waszym świecie? Co dalej?

Tak więc Niebo ma problem z ciemnością. Widziałem tam ciemną martwą materię. Ogromne przestrzenie tego, co było nieożywionym piekłem, które wyglądało jak grzyb lub korzenie pokręconej energii uwięzione w istnieniu Nieba. Oznacza to, że za każdym razem, gdy ktoś żył i powiedział coś szkodliwego, osądził inną osobę lub osądził siebie… cokolwiek. Ciemna martwa materia została zamanifestowana przez “USA”… przez “MNIE”… to samo “JA”… które będziecie wiedzieć, kiedy tam dotrzesz. Tam i wtedy będziesz wiedział, że jesteś JEDNYM… Tam możesz przeskakiwać przez budynki i tworzyć budynki i tworzyć dowolne królestwo, jakiego pragniesz. Więc kiedy doświadczasz MIŁOŚCI… Przynieś to tutaj, pamiętaj i twórz stamtąd.

Ale w obecnym stanie amnezji SELF… manifestujemy tylko śmieci. Nie zdajemy sobie sprawy z tej Prawdy… więc nie bierzemy ODPOWIEDZIALNOŚCI WŁASNEJ… za to, czym jesteśmy i co uważamy za prawdy. Utrzymujemy umysł jako fałszywą prawdę i nigdy nie widzimy TERAZ ani ŚWIADOMOŚCI, która pozwala nam widzieć i wiedzieć, że żyjemy lub że “JA JESTEM JA, KTÓRY JESTEM”… Dzielę się tym, ponieważ zachodzi zmiana. TY jesteś tą zmianą. TY zaczynasz się budzić PONOWNIE… Ponieważ byliśmy tu już wcześniej… Imo.

Możesz tam dotrzeć dzisiaj, jeśli chcesz.? … Ponieważ już tam jesteś. Ale będziecie musieli pracować zgodnie z zasadami działania RZECZYWISTOŚCI LUB JAK DZIAŁA NIEBO. Sposób, w jaki działa Niebo, jest w kilku ostatnich artykułach, które napisałem, które dadzą ci podstawy. TY się tam dostajesz, wykonując “Ćwiczenie sprzątania”… Albo naprawdę modlitwą, albo można ją również nazwać medytacją. To dosłownie naprawdę jest “narzędzie do czyszczenia”… tej modlitwy. Ta praktyka “czyszczenia” ze wszystkimi korzyściami będzie miała sens i stanie się zrozumiała dla ciebie z bezpośrednim doświadczeniem, gdy zobaczysz tam martwe strefy, które …..” POTRZEBUJESZ CZYSZCZENIA”… zostań uzdrowiony. Wtedy twoje fizyczne ciało staje się lepsze i przyciągasz dobre rzeczy, a nie śmieci. Ponieważ masz i zawsze wynosisz teraz śmieci.

Więc… TY zamanifestowałeś śmieci, kiedy żyłeś lub obecnie żyjesz, nadal manifestując śmieci. Cały ten proces krzywdzących kreacji musisz zatrzymać, a potem musisz posprzątać swój bałagan! Poczujecie modlitwę oczyszczającą w swoim sercu. Bądźcie na to otwarci i podążajcie za tym. Uwolnij swój umysł, pomysły i poczuj to… Twoje serce rozszerza się. W sprzątaniu Ho’oponopono mówisz..” KOCHAM CIĘ, PRZEPRASZAM, PROSZĘ MI WYBACZYĆ, DZIĘKUJĘ”. To jest wszystko.

Sprzątasz śmieci odmawiając tę modlitwę i tak naprawdę jest to bardziej po stronie modlitwy, ponieważ prosisz o transmutację swoich “grzechów”… lub naprawdę tworzenie śmieci z DIVINITY. W tym stanie TY nie jesteś grzesznikiem w sercu. Tylko wtedy, gdy błędnie tworzy się tylko UMYSŁEM … Czy manifestowałeś śmieci. Może wyglądać na grzesznika w czynach?… Chodzi mi o to, że po prostu musisz się rozejrzeć. Ale wcale tak nie jest… ponieważ to może być przekształcone przez PRZEBACZENIE, a wtedy nic się nigdy nie wydarzy. Dopiero z czasem wydawało się, że to się stało, a czas jest iluzją. WIĘC w Niebie zobaczysz iluzje, które przyniosłeś tu / tam… ale nie są tym, kim jesteś lub kim JEST BÓSTWO.

W Niebie nie ma sądu… jest tam MIŁOŚĆ… jeśli chcesz trochę tej uzdrawiającej miłości, musisz się nią stać, wykonując najpierw to ćwiczenie oczyszczające. Możemy to tak nazwać, “aby ateiści też to zrobili. Wszyscy jesteśmy JEDNYM … więc oto prosty, najskuteczniejszy sposób, który znalazłem, aby uzdrowić i naprawić siebie, a następnie … Uzdrawiaj niebo… To działa, ponieważ działało dla mnie.,,,ta prosta medytacja modlitewna. Mówię z przekonania, a nie z teorii wiary, ale z doświadczenia. Mówię o innych aspektach, więc moje … JAŹŃ… TY… abyś mógł za życia posmakować prawdziwego Nieba i być rozwiązaniem.

PO PROSTU POWIEDZ… “KOCHAM CIĘ, PRZEPRASZAM, PROSZĘ MI WYBACZYĆ, DZIĘKUJĘ”

Odkryłem, że słuchanie tej godzinnej modlitwy czyszczącej na audio, które łączę, działało świetnie! to wszystko, czego użyłem. To było cudownie łatwe. Po prostu położyłem się wygodnie i odtworzyłem taśmę. Następnie po prostu podążaj za tym, co się w tobie pojawia. Możesz po prostu słuchać i wczuć się w to. Zobaczysz, co wymaga oczyszczenia w twoim umyśle. To wszystko się pojawia i musisz po prostu być w TERAZ. Otrzymasz z powrotem to, co musi zostać uzdrowione. Będą to wszystkie rzeczy, które mają niską energię lub zamieszanie. Śmieci, które stworzyłeś, które fale oceanu przynoszą ci do uzdrowienia. Po prostu odmawiasz modlitwę, a BÓG ROBI RESZTĘ.

TY po prostu musisz zrobić to, co do ciebie należy. Im częściej to robisz, tym bardziej TY się leczysz. Im więcej innych uzdrawia i tym więcej Nieba uzdrawia. Jakie będzie Twoje doświadczenie? Nie wiem? To może być cud?… Dlaczego nie? Zasługujesz na to i jesteś w 100% akceptowany. Jak długo musisz to robić? Dopóki nie będziesz zadowolony z Nieba takiego, jakie jest? Chodzi mi o to, czy śmieci to twoja sprawa? którym tak naprawdę nie jest. IMO.

Czyli wraz z oczyszczaniem nieświadomości musimy od teraz tworzyć to, co jest dobre? Co sprawia, że jesteś szczęśliwy?… To jest kompas, nietrudno się zorientować. Wtedy im szczęśliwszy się czujesz, nie znajdziesz już tego rodzaju pytań umysłowych, które pojawiają się tutaj w tym tymczasowym, zdezorientowanym i smutnym stanie świata 3D. Pomóż przywrócić Niebo, przywracając siebie.

Oto modlitwa o sprzątanie, której również możesz wysłuchać. Każdy może to zrobić.

(3139) Ho’oponopono | Potężna starożytna hawajska mantra do manifestowania cudów – YouTube

Oto dwa krótkie filmy wyjaśniające umysł. Więcej dostępnych informacji, ale ?.. Dla mnie. Pierwsza taśma audio z modlitwą czyszczącą zadziałała na mnie?… To mnie tam zaprowadziło. Czy potrzebujesz bardziej skomplikowanych narzędzi, gdy działa proste? Potrzebujesz więcej informacji? Ty decydujesz, ale MUSISZ ZROBIĆ SPRZĄTANIE … TO NIE JEST TRUDNE I DZIAŁA ….. Po prostu zrób to… albo zajmie to o wiele więcej cierpienia i czasu, aby uzdrowić CIEBIE, wszystkich i Niebo.

(3139) 【Prawdziwa przyczyna problemu】 – YouTube

(3139) Ho’oponopono | Potężna starożytna hawajska mantra do manifestowania cudów – YouTube

Opublikowano za: https://operationdisclosureofficial.com/2023/09/28/reader-victor-you-can-get-to-heaven-while-still-alive/

Wypowiedz się