(((Kto))) jest odpowiedzialny za dewastację Maui na Hawajach ?

Maui Devastation – (((Kto))) jest odpowiedzialny?

Sierpień 22, 2023 birthofanewearthblog

Drodzy przyjaciele,
Wielu z was czytających ten blog już wie (((kto))) jest odpowiedzialny za bezwzględny, demoniczny, mikrofalowy atak, który został skierowany przeciwko wyspie Maui w mieście Lahaina w dniu 8/8/23.
Mówię szczerze, że to konkretne wydarzenie terrorystyczne wstrząsnęło mną do głębi. Nie byłem w stanie spać spokojnie przez wiele nocy, ponieważ moje myśli wciąż kierują się do Maui i do wielu ludzi, zwierząt domowych, roślin, drzew itp., którzy stracili życie w tym brutalnym ataku, i do tych, którzy zostali pozostawieni.
Pomimo tego, że kontrolowane przez Żydów media próbują zaciemnić wszystkie prawdziwe informacje o tym, co naprawdę wydarzyło się w Lahaina, informacje przeciekają. Na przykład ostatnio dowiedziałem się, że prawie 200 ciał zostało już wyrzuconych na brzegi pobliskiej wyspy Lanai. Są też opowieści o całych rodzinach spalanych razem w swoich pojazdach i domach.
Ludzie znajdują całe rodziny w samochodach, które są po prostu węglem drzewnym… usmażonym.

Źródło

Nick Sorter cytowany w tym filmie

Ponieważ pożar ten wiązał się ze spalaniem mikrofalowym, wiele osób nie miało możliwości ucieczki (patrz tutaj).
Skrajny horror, który został rozpętany na tysiącach niewinnych istot w Lahaina, mógł zostać wywołany tylko przez jedną grupę.
Ta grupa nazywa się “Żydzi”.

Źródło

Te stworzenia są tak obłąkane, że zaledwie kilka godzin po masakrze zaczęły się chwalić, że żadna z ((ich)) osób nie została skrzywdzona.
Kolejny cud: wszyscy członkowie społeczności żydowskiej na wyspie są fizycznie bezpieczni.

Źródło

Chwalili się też, że posiadłości należące do członków ich plemienia również pozostały całkowicie nietknięte.
Z wielką wdzięcznością i pokorą mogę podzielić się tym, że żydowska kongregacja Maui i jej tereny są bezpieczne…

Źródło

Podczas gdy nasz Dom Chabadu znajdował się w strefie ewakuacyjnej, pożary na szczęście nie dotarły do naszego domu.

Źródło

Dom żydowskiego gubernatora, Josha Greena, pozostał jakoś nietknięty, wykazując zero szkód materialnych, mimo że prawie wszystko wokół zostało zrównane z ziemią.


Źródło

Tak samo ogromny Lahaina Shores Beach Resort pozostał całkowicie nienaruszony, a to dlatego, że hotel jest własnością miliardera Żyda, Penny Pritzker, zbierającego fundusze dla zdrajcy NIE TAK HAWAJSKIEGO, Baracka Obamy.
Oczywiście hotel nie znalazł się na liście przebojów.

Źródło

Podczas gdy prawie wszystkie domy w hawajskich dzielnicach zostały obrócone w popiół, posiadłości nad oceanem należące do miliarderów, celebrytów i innych żydowskich służących pozostały nietknięte. Spójrzcie na te zdjęcia!! Ich trawa nie była nawet spalona, podczas gdy po drugiej stronie ulicy wszystko obróciło się w pył!!
Dowody z GIS (Geographic Information System) o ekstremalnej precyzji i selektywności pożaru Lahaina… Nie mogę nie zauważyć, że niszczenie budynków jest prawie zgodne z liniami własności, a nawet zasięgiem zewnętrznych budynków. Byłoby to podobne do kliknięcia działki lub struktury w GIS i wybrania opcji “zakończ”.
Źródło
To tylko ogromny zbieg okoliczności, że posiadłość należąca do milionerów i miliarderów, takich jak Jeff Bezos, Oprah i założyciel PayPal [Peter Thiel] pozostała nietknięta, a ziemia tubylców spłonęła zaledwie kilka metrów dalej.
Źródło
Oprah wydała już ponad 6 milionów dolarów na zakup nieruchomości na Maui tylko w 2023 roku. Obecnie posiada 1000 akrów w pobliżu Lahaina, które nawiasem mówiąc były jakoś nietknięte.
A Oprah musi być najszczęśliwszą żyjącą kobietą, ponieważ to nie pierwszy raz, kiedy coś takiego wydarzyło się w pobliżu jej nieruchomości. W 2017 roku śmiertelny pożar zniszczył wiele domów w pobliżu rezydencji Oprah Montecito, ale, podobnie jak na Maui, jej własność pozostała nietknięta. A potem wykupiła wiele zniszczonych nieruchomości.

Źródło

Ten bardzo selektywny, nie tak dziki pożar, pozostawił wielkie przedsiębiorstwa i obszary przemysłowe (należące do Żydów?) całkowicie bez szwanku, chociaż wszystko inne wokół tych budynków zostało zredukowane do tlących się ruin.
Wyjątkowość polega na tym, że infrastruktura tego miasta jest nienaruszona. Budynki rządowe są w porządku, wszystkie drogi są w porządku i nadają się do użytku. Mosty są nienaruszone. Stacja uzdatniania wody na szczycie wzgórza przylegającego do szkoły (wschodni kraniec Lahaina) jest w porządku. Szkoła jest nienaruszona. Podstacja i farma słoneczna obok szkoły są nienaruszone. Obszar komercyjny i nowe domy o niskich dochodach budowane przy obwodnicy Lahaina są w porządku. Oczyszczalnia ścieków wydaje się być na północ od Lahaina w Kaanapali jest nienaruszona. Zasadniczo jest to społeczność “pod klucz” gotowa do “przebudowy”.
Źródło
Poniżej znajduje się lista kilku struktur, które nie przetrwały pożaru. Struktury te oczywiście nie były własnością Żydów, dlatego były systematycznie wyparowywane w piekle.
Poniżej znajduje się więcej zdjęć BARDZO selektywnej natury tego “pożaru”. Byłoby dobrym pomysłem, aby ktoś, kto mieszka na Maui, poszedł i sprawdził te adresy, a następnie sprawdził zapisy miejskie, aby zobaczyć, kto jest właścicielem tych nietkniętych nieruchomości.

Posiadłości nad oceanem całkowicie nietknięte

Proszę spojrzeć na blok domów nad oceanem w centrum zdjęcia, które zostały w jakiś sposób oszczędzone podczas prawdziwego holokaustu, który właśnie miał miejsce w Lahaina
Zakładam, że dom powyżej i poniżej to ten sam dom.

(((Kto))) jest właścicielem tego domu?

Komentarz do tego ostatniego zdjęcia jest bardzo ironiczny, ponieważ w Lahaina nie było wody, aby ugasić pożary. Zgodnie z tym artykułem “woda została wyłączona, ponieważ Manuel i Departament Ziemi i Zasobów Naturalnych twierdzą, że woda musi być “szanowana, a nie marnowana”. Wielu mieszkańców zostało więc upieczonych na śmierć.
Pożary były wybuchane z wnętrza domów i samochodów dzięki broni mikrofalowej zwanej “inteligentnymi licznikami” i “systemami nawigacji GPS”. Te śmiercionośne urządzenia są w 100% zrodzone przez Żydów i WSZYSTKIE z nich są zaprojektowane do mordowania ludzi wprost (przez natychmiastową kremację, jak to właśnie miało miejsce na Maui), albo przez zabijanie ich powoli pulsującymi mikrofalami. Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że urządzenia te zostały aktywowane na pełnym gazie, aby uruchomić spalanie ludzi, zwierząt domowych, domów i firm w Lahaina.
Setki ludzi zginęło w inteligentnych samochodach, które eksplodowały jak bomby.

Źródło

Na miniaturowym zdjęciu do tego filmu (który nie został nakręcony na Maui, ale gdzie indziej) wyraźnie widać, jak pożary są wywoływane z wnętrza budynków, a nie z jakiegokolwiek zewnętrznego źródła. Niemniej jednak gadające głowy na filmie gawędzą o tym, jak płonąca struktura na tym zdjęciu została spowodowana przez “pożary”.
Podobnie, poniższy film jest doskonałym przykładem tego, jak domy są zapalane od wewnątrz, zamiast mieć zewnętrzne źródło wyzwalające intensywne płomienie. Brudny czarny dym, który widzisz na filmie (i który przenikał powietrze w całym Lahainie) NIE jest charakterystyczny dla pożaru, ale raczej jest typowy dla pożaru elektrycznego, takiego jak ten lub ten.
https://youtu.be/H2bxvd2URQ0
Inteligentne łodzie, które zostały wyposażone w inteligentne liczniki i inną broń bezprzewodową, również zostały celowo wysadzone w powietrze. Być może był to sposób na powstrzymanie ludzi przed ucieczką w swoich łodziach, jednocześnie zniechęcając innych do skoku do oceanu, aby spróbować się uratować.
Policja zablokowała OBA WEJŚCIA HWY do miasta, aby nie można było wejść ani wyjść!!
Ponadto eksplodowali łodzie w pobliżu portu tuż ZANIM ogień tam dotarł!!
“Triangulowali” miasto, więc NIE BYŁO ŻADNYCH DRÓG UCIECZKI!

Źródło

I tak, umieszczają inteligentne liczniki na łodziach. Nie zmyślam tego.
Co ciekawe, chociaż płonące łodzie siedziały na wodzie, woda nie gasi pożarów elektrycznych, ale może je zaostrzyć. Dlatego strażacy muszą mieć specjalny sprzęt do radzenia sobie z pożarami z udziałem paneli słonecznych i / lub samochodów elektrycznych.
Materiałem gaśniczym, który nie powinien być stosowany w pożarach elektrycznych, jest woda. Ponieważ właściwości przewodzące wody wywołują przewodność elektryczną, woda nie powinna być w ogóle używana.
Źródło
Bardzo ważne jest, aby ludzie zrozumieli, że broń mikrofalowa stacjonująca obecnie bezpośrednio wewnątrz lub na zewnątrz ich domów i firm (tj. Inteligentne liczniki, panele słoneczne itp.) może być łatwo zdalnie aktywowana, aby spowodować eksplozję w dowolnym momencie. Poniższy komentarz ładnie to podsumowuje…
Jak inteligentne liczniki można przekształcić w broń, aby podpalić dom … Mogą przeciążać układ elektryczny, eksplodować urządzenia i przegrzewać przewody elektryczne. Dlatego zauważyłem, że wiele pożarów domów poza Londynem było wewnętrznych ze względu na intensywność ognia i jego rozprzestrzenianie się. Mówią, że domy zostały podpalone przez drzewa i krzaki, ale w wielu domach nie było płonących drzew i krzewów – nie było zewnętrznego źródła ognia. Chciałbym stwierdzić, że wszystkie pożary domów poza Londynem zostały wywołane przez inteligentne liczniki, jeśli takie były obecne, lub jeśli mają panele słoneczne, jest to również możliwe…
Przeciążone gniazdka elektryczne lub obwody, które dostarczają energię do kilku gniazdek, są główną przyczyną pożarów w budynkach mieszkalnych. Przeciążone gniazda i obwody przenoszą zbyt dużo energii elektrycznej, która wytwarza ciepło w niewykrywalnych ilościach. Ciepło powoduje zużycie wewnętrznego systemu okablowania i może wywołać pożar. Tak więc inteligentne liczniki mogą być zdalnie dostępne, ustawione tak, aby szybko przeciążać powodując reakcję łańcuchową. — P.M. O’Donohoe

Broń mikrofalowa jest zaprojektowana tak, aby przenikać cel przez zewnętrzne anteny i czujniki oraz zapalać wewnętrzną elektronikę, niszcząc ją od wewnątrz na zewnątrz. Źródło

Z uwagi na naturę tego piekła, wielu ludzi natychmiast zorientowało się na fakt, że spalenie Lahainy wcale NIE było spowodowane żadnym pożarem, a było celowym atakiem.
Rząd i kłamliwe media (i Żydzi, którzy kontrolują jedno i drugie) musiały zdecydować, że muszą zrobić coś szybko, aby spróbować wyjaśnić rosnącą świadomość, że pożary nie były naturalne. Zaczęli więc wskazywać palcem na Hawaiian Electric.

Źródło

Dokładnie to zrobili z pożarami w Paradise w Kalifornii, które również zostały wywołane przez tych samych winowajców i spowodowane przez broń mikrofalową.

Źródło

Najwyraźniej Żydzi próbują zrzucić winę za to, co zrobili, na firmę elektryczną. Ale Hawaiian Electric odpowiedział, twierdząc, że ((ci, którzy kontrolują narrację hrabstwa Maui))) kłamią.

Hawaiian Electric (HE) ujawnił, że odłączył zasilanie wszystkich swoich linii energetycznych sześć godzin przed śmiertelnymi pożarami, które przetoczyły się przez społeczność 8 sierpnia. Oświadczenie HE bezpośrednio zaprzecza twierdzeniom rządu, że pożary zostały wywołane przez aktywne linie energetyczne i rodzi pytania o prawdziwą przyczynę pożarów.

Według HE, zapisy “ostatecznie ustalają”, że rząd kłamie na temat przyczyny pożarów… Powiedział, że chociaż zerwana linia energetyczna wywołała pożar rankiem 8 sierpnia, szybko została ona załatwiona i “w 100% opanowana”. Firma stwierdziła, że zapisy “ostatecznie ustalają”, że linie energetyczne do Lahaina były odłączone od zasilania przez sześć godzin, kiedy wybuchł popołudniowy pożar.

“Byliśmy zaskoczeni i rozczarowani, że hrabstwo Maui pospieszyło do sądu jeszcze przed zakończeniem własnego dochodzenia” – powiedziała dyrektor generalna HE Shelee Kimura. “Uważamy, że skarga jest faktycznie i prawnie nieodpowiedzialna”.

Następnie skrytykowała pozwy jako “niespójne ze ścieżką, którą naszym zdaniem powinniśmy podążać jako odporna społeczność, zaangażowana i odpowiedzialna przed sobą nawzajem, a także przed przyszłością Hawajów” i ostrzegła, że “może to nie pozostawić [firmie] wyboru w systemie prawnym, ale pokazać odpowiedzialność [hrabstwa] za to, co wydarzyło się tego dnia”.
Źródło

Chciałbym dodać do tego, że uważam, że wszystkie firmy elektryczne, które wprowadziły inteligentne liczniki, są współwinne mordowania ludzi i zwierząt domowych. Ale nie możemy winić wyłącznie firmy elektrycznej za to, co stało się na Maui, ponieważ jeśli to zrobimy, to ci, którzy faktycznie zorganizowali tę i inne masakry, pozostaną za kurtyną.
Należy pamiętać, że rdzenni Hawajczycy stanowili dużą część populacji Lahaina. Lahaina była / jest historycznym hawajskim miastem wypełnionym hawajską tradycją i hawajskimi domami i firmami. Lahaina była kiedyś stolicą narodu hawajskiego (zanim naród ten został nielegalnie porwany przez kontrolowany przez Żydów rząd USA). Hawajczycy mieszkający w Lahaina przez wiele lat opierali się sprzedaży ziemi swoich przodków żydowskim pasożytom.
To oczywiście zirytowało Żydów na tyle, że uzasadniło jakiś rodzaj odwetu, więc żydowskie marionetki zostały rozmieszczone na całym Maui (w tym w całym rządzie), aby zapewnić sukces planowanej zagłady Lahainy i jej mieszkańców.
“Nie sprzedali swojej ziemi, więc ich karą jest śmierć dla wszystkich”.
Źródło
Żydowski gubernator, Josh Green, wraz z żydowskim senatorem, Brianem Schatzem, akurat “zwiedzali” Lahainę (co???) na kilka dni przed tym, jak miasto zostało obrócone w popiół.

Źródło

Przypuszczam, że badali obszar, który został przeznaczony do zniszczenia, entuzjastycznie oczekując rezultatów zaplanowanej pracy.
Tymczasem inni Żydzi “stali obok” na wypadek, gdyby jeden z ich własnych budynków przypadkowo się spalił.
W przypływie “szczęścia” rabin David Kosak z obudzonego Portland w stanie Oregon po prostu “spędzał wakacje” na Maui (oczywiście w “bezpiecznej strefie”) i był w stanie połączyć Żydów portlandzkich z Żydami Maui, wzmacniając wysiłki pomocowe (tylko dla Żydów).

Źródło

“Szef stanu wyjątkowego” Maui, Herman Andaya, był bezpiecznie poza wyspą podczas spalania Lahainy. Zgodnie z tym artykułem:
Andaya była w Waikiki w Alohilani Resort, uczestnicząc w zaplanowanym trzydniowym seminarium FEMA na wypadek katastrofy zwanym Spotkaniem Partnerstwa Pacyfiku. Paragon z hotelu pokazuje, że Andaya zameldował się w zeszły poniedziałek, dzień przed wybuchem pożaru. Ten sam rachunek wymienia datę wyjazdu 9 sierpnia, dzień po pożarze Lahaina.
Co za szczęście dla Andaya, że cudem opuścił Maui dzień przed zniszczeniem Lahainy (na konferencję gotowości FEMA na wypadek katastrofy!) i nie wrócił aż do dnia po wyparowaniu całego miasta!!
Żydowski gubernator, Josh Green, był kolejną szczęśliwą osobą, która akurat była na “spotkaniu rodzinnym w Massachusetts”, kiedy Lahaina została rozerwana na kawałki.
Kiedy na początku tego miesiąca na hawajskiej wyspie Maui wybuchł pożar, gubernator stanu był tysiące mil stąd, na spotkaniu rodzinnym w Massachusetts.
Źródło
Niemniej jednak (((ktoś))) gdzieś podjął decyzję, aby NIE włączać najnowocześniejszego systemu syren Maui, aby ostrzec ludzi, aby wyszli z tego obszaru. Zarówno Andaya, jak i żydowski gubernator, Josh Green, bronili decyzji, by nie ostrzegać ludzi.
Również wygodnie poza wyspą podczas ataku był “emisariusz” Chabadu do Maui, rabin Krasnjanski.
Należy pamiętać, że słowo “emisariusz” oznacza:
Agent wysłany z misją reprezentowania lub wspierania interesów innej osoby.

Źródło

W tym przypadku Kasnjanski jest “agentem” (to żydowskie słowo dla zdrajcy), którego misją było/jest wspieranie żydowskich i izraelskich interesów na wyspie – szczególnie tych, które są antagonistyczne wobec narodu hawajskiego.
Jako żyd Chabadu, Krasnjanski reprezentuje również interesy Lucyfera, istoty, którą ci Żydzi czczą tak, jakby był Bogiem.
Zachęcam moich czytelników do przeczytania całego wywiadu z Howardem Rosenthalem, który był asystentem administracyjnym żydowskiego senatora Jacoba Javitsa w latach 1970. Rosenthal został natychmiast zabity po tym wywiadzie za ujawnienie tak wielu informacji o żydowskim planie przejęcia Ameryki i całego świata. Wywiad otwiera OGROMNE oczy tym, którzy są nowicjuszami w kwestii żydowskiej. https://birthofanewearthblog.com/must-read-1976-interview-with-howard-wallace-rosenthal-about-the-jewish-takeover-of-the-world/
Jak wielu prawdopodobnie już wie, Lucyfer jest przeciwnikiem Boga. Nienawidzi Boga i nienawidzi ludzkości. Teraz próbuje zdobyć panowanie nad wszystkimi Bożymi stworzeniami (więcej na ten temat poniżej). Żydzi działają w służbie dla niego, dlatego próbują podbić Ziemię.
Poniżej znajduje się obraz wysłannika Chabadu, rabina Kasnjanskiego, z wężową żoną i dzieckiem stojącymi przed “większą niż życie pochodnią Tiki Menorah” (jego słowa). Nie mam wątpliwości, że użyli tej symboliki, aby przekląć genealogicznych mieszkańców Lahainy, jednocześnie oznaczając terytorium jako własne.
Słowo “Chabad” odnosi się do kultu Chabad Lubawicz (a/k/a żydowska mafia), którego wyznawcy czczą demoniczne stworzenie nazywające siebie Menachemem Mendel Schneerson. Członkowie tego kultu postrzegają ohydne stworzenie poniżej jako swojego mesjasza.
Poniżej znajduje się portret Schneersona w stroju sadomaschistów (teffilina), przywdziewającego satanistyczny czarny sześcian na czole, wyraźnie gotowego do bycia naczyniem dla zła na Ziemi.
Poniżej znajduje się kilka nauk Schneersona, które teraz wypełniają umysły członków kultu Chabadu. A przy okazji, żydowski gubernator, Josh Green, jest zdecydowanie związany z kultem Chabadu.
Green nie uczynił swojej wiary główną częścią swojej politycznej tożsamości. Mimo to w kwietniu zorganizował seder paschalny w rezydencji gubernatora wraz z rabinem Chabadu.
Źródło
Ludzkość musi obudzić się na fakt, że Żydzi służą Lucyferowi.
Trzynaście rodzin z linii krwi (aka: Czarna Szlachta) wierzy, że ich linie krwi można prześledzić bezpośrednio od Kaina, który zabił swojego brata Abla, a później utworzył Kananitów, którzy również stali się starożytnymi fonecjanami. Te linie krwi wierzą również, że podczas gdy Ewa miała dwóch synów Kaina i Abla, że ojcem Kaina był Lucyfer, podczas gdy ojcem Abla był Adam.
To właśnie te starożytne kulty, które wierzyły w bogów Baala i Molocha, były również wersjami szatana lub Lucyfera. Obaj ci bogowie domagali się również ofiar z dzieci od swoich wyznawców.

Źródło

Jako Lucyferianie, wiele z tego, co wychodzi z żydowskich ust, będzie lucyferiańskim odwróceniem. Na przykład Schneerson twierdzi, że żydowskie dusze są “święte”, a nie-żydowskie dusze są satanistyczne. Wręcz przeciwnie. Twierdzi również, że to stworzenie, które nazywamy Ziemią, istnieje tylko dla Żydów. W rzeczywistości ta Ziemia została stworzona dla Bożego stworzenia. Żydzi zostali zrodzeni przez zupełnie inną istotę i ta istota nazywa się Lucyfer. Są zatem intruzami w tym królestwie, którzy są tutaj, aby podbić Ziemię i zdobyć ją dla swojego władcy, Lucyfera.
Proszę, nie wierzcie mi na słowo. Posłuchajcie słów tego znanego i szanowanego żydowskiego rabina, który wyjaśnia, czym naprawdę są Żydzi i jaki jest ich cel na tej Ziemi.

https://www.brighteon.com/embed/2a126689-9ac4-4e87-a465-e0975a4efcfc

Ponadto, czytając niektóre nauki Schneersona poniżej, zauważ, że miał on rację w jednej sprawie. Żydzi są zupełnie innym gatunkiem niż reszta ludzkości. Są to, całkiem dosłownie, dzieci Lucyfera, hybrydowa, genetycznie zmodyfikowana rasa.
Różnica między Żydem a nie-Żydem wynika z powszechnego wyrażenia: “Rozróżnijmy”. Tak więc nie mamy przypadku głębokiej zmiany, w której osoba jest jedynie na wyższym poziomie. Mamy raczej przypadek “rozróżnijmy” między zupełnie różnymi gatunkami.
“To właśnie należy powiedzieć o ciele: ciało osoby żydowskiej ma zupełnie inną jakość niż ciało [członków] wszystkich narodów świata… Różnica w wewnętrznej jakości między Żydami i nie-Żydami jest tak wielka, że ciała powinny być uważane za zupełnie inne gatunki.
“Ważnymi rzeczami są Żydzi, ponieważ nie istnieją dla żadnego [innego] celu; Oni sami są [boskim] celem”.
“Całe stworzenie [nie-Żyda] istnieje tylko dla dobra Żydów”.

Źródło

To jest z ich “świętej” księgi, Talmudu.
Uwaga!!!!
Menachem Scheerson powiedział, że kabalistyczni Żydzi będą rządzić światem po apokalipsie, którą zamierzają zainicjować.

Źródło

Z tym właśnie mamy teraz do czynienia. Tworzą apokalipsę za pomocą fałszywej pandemii COVID, śmiertelnej szczepionki COVID, geoinżynieryjnych katastrof na całej Ziemi oraz zorganizowanego zniszczenia i upadku cywilizacji na całym świecie. Wszystko, co robią, to niszczenie.
Smutna prawda jest taka, że te stworzenia są morderczymi potworami i jest pilnie konieczne, aby ludzkość obudziła się na ten fakt.
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Screen-Shot-2023-08-27-at-1.27.06-PM.png
Byli tak zaangażowani w zabicie jak największej liczby ludzi za jednym zamachem, że skierowali swoich policjantów, aby uniemożliwili ludziom opuszczenie Lahainy podczas piekła!
Setki, a może tysiące ludzi próbowało wydostać się z tego obszaru i dostać siebie i swoje rodziny w bezpieczne miejsce, ale policjanci wykonujący rozkazy ustawili blokady drogowe, aby uniemożliwić im opuszczenie terenu!!!


Źródło
 

Poniżej znajduje się dobrze zrobiony film dokumentujący szaleństwo.
Będą pieprzyć grilla z tymi wszystkimi ludźmi w Lahaina. Wszyscy jesteśmy tu uwięzieni. Blokują wszystkie wyjścia, a wszyscy po prostu utknęli w kręgu w palenisku.
Zobacz materiał wideo tutaj.


Źródło

Podejrzewam, że Żydzi wiedzieli, że będzie to problem, jeśli te inteligentne pojazdy, które miały zostać wysadzone w powietrze, zaczną wybuchać tu, tam i wszędzie na całej wyspie. To dlatego samochody (i ludzie w nich) musiały pozostać uwięzione w strefie “pożaru”… To znaczy, aby eksplozje mogły zostać powstrzymane w jednym obszarze i obwinione o “zmiany klimatu”, a nie inteligentną broń wewnątrz samochodów.
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Screen-Shot-2023-08-27-at-11.41.30-PM.png
Podczas gdy setki lokalnych mieszkańców Lahaina było systematycznie kremowanych i wyparowywanych w swoich domach, samochodach i łodziach, tysiące Żydów zostało przetransportowanych drogą powietrzną w bezpieczne miejsce w tym, co wydaje się być bardzo dobrze przygotowane do ewakuacji, która pozostawiła ich wszystkich bez szwanku.
Na Maui jest od do 2000 Żydów, donosi eJewish Philanthropy, z dwiema synagogami…
Rabini obu synagog [powiedzieli], że wśród ewakuowanych są zgromadzeni. Rabin Krasnjansky, rabin Chabadu, powiedział Forward, że wolontariusze są w pobliżu, aby dotrzeć do synagogi i uratować zwoje Tory, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Źródło

Źródło

Wszyscy członkowie społeczności żydowskiej na wyspie zostali rozliczeni i fizycznie bezpieczni…

Źródło

Proszę pamiętać, że chociaż wielu ludzi mieszkających w Lahaina było / jest rdzennymi Hawajczykami, nikczemni izraelscy Żydzi (Mossad?) infiltrowali ten obszar przez lata, bez wątpienia zajmując wyznaczone pozycje w ramach przygotowań do nadchodzącego planowanego zniszczenia.

Źródło

Czy to nie zdumiewające, że na małej wyspie Maui były TYSIĄCE Żydów, wielu z nich w Lahaina, I ANI JEDEN NIE ZOSTAŁ SKRZYWDZONY? Najwyraźniej musieli mieć wcześniejsze ostrzeżenie o tym, co miało nadejść.
Przypomina to to, co wydarzyło się 9/11, kiedy około 4 Żydów otrzymało “żydowskie wezwanie” ostrzegające ich, aby nie szli tego dnia do pracy.
 4 żydowskich pracowników w WTC nieobecnych w dniu ataku
Wraz z ogłoszeniem ataków na World Trade Center w Nowym Jorku międzynarodowe media, szczególnie izraelskie, pospieszyły z wykorzystaniem incydentu i zaczęły opłakiwać 4 Izraelczyków, którzy pracują przy dwóch wieżach. Potem nagle nikt nigdy nie wspomniał nic o tych Izraelczykach, a później stało się jasne, że zadziwiająco nie pojawili się w swoich miejscach pracy w dniu, w którym miał miejsce incydent [porwania i rozbicia czterech samolotów pasażerskich] [w World Trade Center, Pentagonie i Pensylwanii] [we wtorek, 11 września 2001 r.].Nikt nie mówił o tym, że w atakach zginął lub został ranny Izraelczyk. Arabskie źródła dyplomatyczne ujawniły jordańskiej gazecie al-Watan, że ci Izraelczycy pozostali nieobecni tego dnia [wtorek, 11 września 2001 r.] na podstawie wskazówek izraelskiego Ogólnego Aparatu Bezpieczeństwa, Szabaku, faktu, który wywołał niezapowiedziane podejrzenia u amerykańskich urzędników, którzy chcieli wiedzieć, jak rząd izraelski dowiedział się o incydencie przed jego wystąpieniem, i powody, dla których powstrzymał się od poinformowania władz USA o posiadanych informacjach.
Źródło 
Ci, którzy rozumieją, co naprawdę dzieje się w naszym świecie, wiedzą, że Żydzi są odpowiedzialni za zniszczenie World Trade Center w Nowym Jorku 9/11. Ponieważ te stworzenia nie mogą powstrzymać radości z powodu ich morderczych osiągnięć, z zadowoleniem dokonały porównania w niedawnym artykule między tym, co zrobiły NY, a tym, co właśnie zrobiły Maui.

Źródło

W rzeczywistości porównanie jest właściwe, ponieważ podobna broń mikrofalowa została użyta do obu masowych morderstw i oba wydarzenia zostały zaaranżowane przez Żydów.


Źródło

Należy pamiętać, że żydowski miesiąc Elul jest uważany przez Żydów za “okres wielkiego święta”. Dlatego jest to czas, w którym możemy spodziewać się, że te potworne stworzenia będą składać ofiary z ludzi i zwierząt oraz angażować się w rytuały czarnej magii na całym świecie.

Obecnie znajdujemy się w żydowskim miesiącu Elul, miesiącu bezpośrednio poprzedzającym żydowskie święta… Teraz jest pomyślny czas, aby podsumować pożary i odbudować Maui, które znamy i kochamy.
Krasnjansky – “emisariusz” Chabadu na Maui

Źródło

Jak zobaczycie w dalszej części tego bloga, źródła żydowskie wielokrotnie podkreślają potrzebę “odbudowy” Lahainy.
Jest to w 100% “żydowska mowa” dla ich ostatecznego planu przekształcenia Lahainy, a w rzeczywistości całej wyspy Maui, w inteligentne więzienie miejskie.
“Celem odbudowy rządu stanu Hawaje jest uczynienie całej wyspy Maui pierwszą inteligentną wyspą. Chcą, aby cała wyspa rządzona przez sztuczną inteligencję, jak określono na szczycie rządu Hawaii Digitial w 2023 r., Który planowali gościć w przyszłym miesiącu w poniedziałek, 25 września 2023 r.
W styczniu 2023 r. odbyła się konferencja Smart City na Maui, aby przekształcić Maui w całą wyspę inteligentnego miasta. Pchanie wszystkiego, co elektryczne, i tworzenie 15-minutowych inteligentnych miast. Wreszcie, w zeszłym roku podpisano umowę na budowę wysokich mieszkań i firm w Lahaina. które było historycznym miastem, które nie mogło mieć żadnego nowego rozwoju. Ale teraz? Może”.

Źródło – zobacz również tutaj i tutaj, aby uzyskać informacje o kopii zapasowej

Na tym polega główny powód Lahainacaust. Ogień miał na celu zarówno ugaszenie prawowitych mieszkańców ziemi, jak i jednoczesne obrócenie domów i firm w pył, aby Żydzi mogli się wprowadzić, “odbudować” i przejąć cały obszar dla siebie.
W swoim szaleństwie i megalomanii zamierzają odbudować ją na podobieństwo swojego demonicznego boga, Lucyfera, który jest władcą inteligentnej sieci i projektantem zabójczych inteligentnych technologii.
tym filmie żydowski gubernator, Josh Green mówi:
Wszystkie te budynki będą musiały zostać odbudowane. Będzie to nowa Lahaina na swój własny obraz, własne wartości. Ale to będą miliardy dolarów. Jesteśmy tak skoordynowani ze wsparciem stanowym, powiatowym i federalnym, że uzyskanie zgody prezydenta zajęło mniej niż kwadrans – sześć godzin. — Josh Green
Według tego wideo, zbrodniczy rząd USA i zainstalowany przez Żydów marionetkowy “prezydent”, Joe Biden, zobowiązali się zapewnić 95 milionów dolarów na “odbudowę infrastruktury w celu wzmocnienia sieci elektrycznej na Hawajach“.


Źródło

Według kike’a o imieniu Sam, 95 milionów dolarów zostanie wykorzystane na różne rzeczy, w tym …

“… wzmocnienie starych słupów energetycznych [i zainstalowanie] inteligentnych liczników, które byłyby wykorzystywane do dokładnego wskazania, gdzie pojawiają się problemy. “

W języku żydowskim oznacza to, że inteligentne liczniki będą używane do wskazywania i docierania do konkretnych osób (lub domów i firm) – szczególnie tych, którzy są odporni na żydowskie / lucyferiańskie przejęcie Maui i 2030, “odbuduj lepszy”, agendę inteligentnego miasta, jak nakreślił ONZ i jej zwolennicy na Światowym Forum Ekonomicznym. Jeśli osoba (lub grupa ludzi) wystarczająco ingeruje w ich program, ta osoba lub grupa może albo zostać natychmiast spalona (jak to właśnie stało się w Lahaina), albo Żydzi mogą wybrać dłuższą drogę do mordowania ludzi za pomocą inteligentnych liczników do młotkowania ich pulsującymi mikrofalami, aż umrą.
Nawiasem mówiąc, oto, jak mogą wyglądać “wzmocnione” słupy energetyczne Lahainy…
A oto do czego naprawdę służą te “wzmocnione słupy energetyczne”…
Mieszkańcy Maui powinni wiedzieć, że żydowski / lucyferiański program jest tylko kilka kroków do przodu w Kalifornii niż na Maui dzięki żydowskiemu gubernatorowi Kalifornii, Gavinowi Newsomowi, który prawie zniszczył stan. Ponieważ Żydzi zainstalowali także żydowskiego gubernatora na Maui, jak również żydowskiego senatora na Hawajach, BĘDĄ kontynuować swoje plany, chyba że ludzie z Maui i Hawajów natychmiast powstrzymają to szaleństwo “inteligentnej sieci”, które nie pozostawi nic żywego na Hawajach, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.
Ostatnia rzecz, o której chcę mówić, dotyczy artykułu, który został napisany tydzień po masakrze. W artykule opowiedziano nam historię Żyda o imieniu “Ido Sarfati”, który rzekomo był właścicielem siedmiu firm w Lahaina, które zostały spalone. Poniżej znajduje się zdjęcie “Ido” wyglądającego na całkiem zadowolonego z siebie, stojącego przed ogromnym zniszczeniem Lahainy.
W artykule czytamy m.in.:
Uważał, że ma idealne miejsce do budowania biznesu. I zrobił to; Rozrosła się do siedmiu sklepów detalicznych, które sprzedawały produkty do pielęgnacji skóry i inne oferty dla turystów. W zeszłym tygodniu wszystkie jego sklepy spłonęły doszczętnie w historycznym [piekle mikrofalowym], które zniszczyło ponad 2 700 struktur o wartości ponad 5 miliardów dolarów.
Ale największym uczuciem Sarfatiego nie jest strata, mówi Chabad.org, ale determinacja, by odbudować i pomóc innym, którzy stracili wszystko.

Źródło

OK. Więc ten facet rzekomo traci siedem firm w mgnieniu oka, ale jego najsilniejszym “uczuciem” nie jest troska o utratę aktywów i dobrobytu finansowego, ale raczej determinacja do “odbudowy”?
Ponownie, jest to żydowska mowa dla żydowskiego programu, aby “odbudować lepiej” i zamienić całą wyspę (i ostatecznie całą Ziemię) w bezprzewodowe więzienie nadzoru kontrolowane przez ich władcę AI, Lucyfera.
“Gee, jak WYGODNE, że nowy [żydowski] gubernator Josh GREEN-NEW-DEAL ogłosił “stan wyjątkowy” w sprawie mieszkań 3 tygodnie przed pożarem – który zawiesił przepisy związane z podziałem na strefy i ochroną hawajskich ojczyzn.
Zgadnij, że teraz może “6build 6ack 6etter” i zmienić senne, tradycyjne miasto Lahaina w swoje 15-minutowe zrównoważone inteligentne miasto pod kierunkiem ONZ!
— Peggy Hall w prywatnym e-mailu z dnia 8.24.23
Artykuł mówi dalej, że Ido i jego kumple z Chabadu cieszyli się grillem, kiedy zauważyli dym w Lahaina i postanowili odejść.
Kiedy 8 sierpnia zaczęły się wiatry, zabrakło prądu, a on zamknął sklepy. Poszedł na grilla do domu przyjaciela, a potem zaczął czuć dym. Kiedy jedli, zobaczyli szary dym wypełniający niebo. Gdy tego popołudnia opadła ciemna mgła, nie wiedząc, co się dzieje, uciekł z miasta z przyjaciółmi – dziewięcioma w samochodzie i jednym z ośmioma osobami za nimi – i generatorem.
Naprawdę? Grillowali? Przy prędkości wiatru powyżej 60-80 mil na godzinę tego dnia, które były tak silne, że musiał zamknąć swoje sklepy?
Kiedy zrozumiesz, jak Żydzi myślą i działają, staje się jasne, że grill, o którym tu tajemniczo mowa, to grillowanie ludzi, zwierząt domowych, domów, biznesu, roślin, drzew itd. – innymi słowy, prawdziwy holokaust.
Potem jest absurdalny komentarz o 9 osobach gromadzących się w jednym samochodzie (okey dokey) i 8 osobach w drugim samochodzie, plus generator!!
Golly! To z pewnością brzmi jak cała masa ludzi i rzeczy, które pasują do dwóch samochodów. Niesamowite naprawdę! A kto miałby przytomność umysłu w prawdziwej sytuacji awaryjnej, aby chwycić generator????
Brzmi absurdalnie, prawda? Chyba że zdasz sobie sprawę, kim naprawdę są te stworzenia.
Izraelska organizacja pomocy ofiarom katastrof SmartAid poinformowała, że wysłała zespół na wyspę, aby “zapewnić natychmiastową pomoc dotkniętym społecznościom i pierwszym ratownikom”.
Grupa stwierdziła, że obejmuje to dystrybucję pomocy, dostarczanie generatorów energii słonecznej do schronisk awaryjnych w celu zapewnienia dostaw energii elektrycznej i wdrażanie hotspotów komunikacji mobilnej.
Źródło
Ci Izraelczycy są teraz na całym Maui, przygotowując się do zamknięcia wyspy w ramach przygotowań do odbudowy zgodnie ze specyfikacjami ich boga, Lucyfera.
Widziałem też te dziwne specjalne samochody policyjne. Nie wiem, jak je nazwać… Na obwodzie jest dość duża obecność tych stojących strażników… Nie możesz się zatrzymać, nie możesz zatrzymać swojego samochodu w pobliżu tego wszystkiego… Istnieje regularna policja Gwardii Narodowej i są te samochody policyjne, które są produkcji zagranicznej. Ludzie, którzy ich prowadzą, nie wyglądają jak policjanci w Stanach Zjednoczonych… Mają ogromną obecność, stojąc na straży, zapewniając, że nic nie może być udokumentowane … Włożyli ogromną ilość zasobów w zablokowanie tego obszaru.
Źródło
Wracając do historii naszego drogiego przyjaciela Ido, artykuł twierdzi, że on i jego kumple znaleźli bezpieczne miejsce na pobyt w Kaanapali. Więc podrzucił ich i, będąc bohaterem, którym jest, wyruszył, aby znaleźć więcej swoich żydowskich kumpli i nie zatrzymał się, dopóki 30 z nich nie było bezpiecznych.
Po wielu godzinach poszukiwań znalazł hotel w Kaanapali, który pozwoliłby im zostać, a po odwiezieniu swoich towarzyszy podróży wyruszył, aby znaleźć więcej swoich przyjaciół, aż 30 z nich było bezpiecznych i uwzględnionych w chaosie.
“Byłem poza domem do 3 nad ranem. Znalazłem je i przywiozłem [do hotelu]” – wspomina. “
Czy ktoś jeszcze czytający tę historię czuje, że coś jest nie tak?
Cóż, oto kilka informacji, które powinny zadzwonić dzwonkami alarmowymi.
Pomimo całego stresu i traumy rzekomej pośpiesznej ewakuacji i godzin spędzonych na znalezieniu całej grupy 30 Żydów Chabadu, Ido i jego kumple zebrali się, aby wyrecytować błogosławieństwo dziękczynienia!
W szabatowy poranek on i inni Żydzi, którzy przeżyli najbardziej śmiercionośny pożar w Stanach Zjednoczonych od ponad wieku, recytowali błogosławieństwo dziękczynienia znane jako Birkat Hagomel.

Źródło

Poniżej znajduje się angielskie tłumaczenie tego błogosławieństwa.
Błogosławiony jesteś, Panie, Boże nasz, władco świata, który dobrocią nagradzasz niegodnych i który nagradzasz mnie dobrocią.
Po odmówieniu tego błogosławieństwa zgromadzenie odpowiada:
Niech Ten, który was nagrodził wszelką dobrocią, wynagrodzi wam wszelką dobroć na zawsze.

Źródło

W mojej lekturze tego “błogosławieństwa” odnoszą się do swojego boga jako “władcy świata” i jako istoty, która nagradza dobrocią niezasługujących. Wygląda więc na to, że oczekują wielkiej nagrody za masową rzeź i zniszczenie życia, którego właśnie dokonali, ponieważ ich bóg będzie bardzo zadowolony z tego, co zrobili.
Jeśli mam rację, Lahainacaust był masowym rytuałem ofiar z ludzi i zwierząt poświęconym ich bogu, Lucyferowi, i w celu przybliżenia rzeczy o krok do planowanego przez nich Lucyferiańskiego przejęcia świata.
Teraz jest prawdziwy kicker. Ponieważ ten artykuł wydawał się bardzo, bardzo dziwny i tajemniczy – jak gdyby w tej absurdalnej historii były jakieś ukryte zakodowane znaczenia – postanowiłem sprawdzić nazwę “Sarfati”, aby zobaczyć, co oznacza po hebrajsku. Oto, co powiedział Tłumacz Google…
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Screen-Shot-2023-08-27-at-11.05.24-PM.png
Proszę zwrócić uwagę na mały komunikat w lewym dolnym rogu powyższego zrzutu ekranu, w którym jest napisane “Czy miałeś na myśli….”
Więc kliknąłem na hebrajskie słowo i oto, co zwrócił tłumacz google:
O VEY! CÓŻ ZA KOZENCJA! Nie sądzisz, że cała historia o Sarfatim tracącym siedem firm jest w rzeczywistości totalną bzdurą i że jest on po prostu kolejnym izraelskim Żydem pracującym dla żydowskiej mafii, która właśnie rozwaliła Lahainę na strzępy???
I nie sądzisz, że on i jego 30 kumpli z Chabadu (z których wszyscy w jakiś sposób dotarli w bezpieczne miejsce) również odegrali rolę w spaleniu Lahainy, prawda?
Nie – to byłaby teoria spiskowa.

Opublikowany w: ŻydziLahainaMauiFiled under: Żydzi,LahainaMaui

Opublikowano za:  https://birthofanewearthblog.com/maui-devastation-who-is-responsible/

Comments

 1. czystesale says:

  Po lekcji talmudu*) i tory

  można zostać albo zawziętym wrogiem żydostwa, albo zbrodniarzem, zwykle tym drugim.

  To nie jest żaden przypadek, że największymi krytykami żydostwa byli ci, którzy otrzymali nauki talmudu i tory z pierwszej ręki, sami żydzi.

  Bezspornie zasłużyło żydostwo na palmę pierszeństwa całej ludzkości w zbrodniczości

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#RiR

  Dlaczego więc zdecydowali żydzi, aby wytępić pewną liczbę żydów w Europie Wschodniej w czasie II. Wojny ?

  Na to pytanie miał odpowiedzieć pośrednio Ben Gurion przyjmując niedobitki z Europy Wschodniej, chodziło o wyselekcjonowanie najbardziej zbrodniczych elementów, gdyż tylko takie elementy mogły prezżyć zarządzoną wobec nicht eliminację, wykonaną przez nazistów. Tylko elementy zbrodnicze są dla żydostwa przydatne.

  Zastanowienie nad procesem Eichmanna daje pewne wskazówki, n.p. tę, że Eichmann zamierzał pierwotnie ułatwić emigrację, chyba chodziło o Madagaskar, wg. formuły, “ziemia bez ludu, dla ludu bez ziemi”, w końcu na Madagaskarze żyli jedynie jacyć murzyni.

  Schneerson, ta mroczna postać Chabadu, był ostatnim rabinem Chabadu, jego poprzednik opuścił tereny okupowane przez Niemców chyba w 1940. roku przy wsparciu Canarisa, szefa nazistowskiego wywiadu.

  *) talmud jest jedynie interpretacją tory, cała nauka talmudu wywodzi się z tory, tego żywego źródła żydostwa. żydostwo tworczy od tysiącleci globalną sieć, sieć zbrodni.

 2. czystesale says:

  Starsi bracia JPII

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Miliony Polaków żarliwie modliło się na wezwanie JPII, wymodlili.

Wypowiedz się