CHEMTRAILS: Planetarna katastrofa spowodowana geoinżynierią chemiczną

Opublikowano Wrzesień 8, 2023 by State of the Nation


Niezbite dowody geoinżynierii chemicznej otynkowane na całym naszym niebie w ten sposób!


Geoinżynieria chemiczna jest tylko jednym
z elementów wielopłaszczyznowej strategii
wojny pogodowej zaprojektowanej w celu radykalnej zmiany wzorców
klimatycznych i wywołania katastrofalnych zdarzeń pogodowych.


Od redakcji SOTN: Poniższy foto-dokument jest prawdopodobnie najlepszym tego rodzaju w Internecie, który dowodzi istnienia programów geoinżynierii chemicznej prowadzonych na całym świecie 24/7.

Jeśli toczy się jedna tajna wojna przeciwko całej ludzkości, która ma coraz bardziej katastrofalne skutki, jest to nieustanna wojna pogodowa występująca dziś na całym świecie. Wszystko, co ludzie muszą zrobić, to spojrzeć w niebo, aby zrozumieć, w jaki sposób są atakowani chemicznie i biologicznie atakowani.

Dowody tej broni pogodowej w akcji są tak przekonujące, jak obserwowanie idealnie błękitnego nieba i słonecznego dnia, jak przewidywał lokalny meteorolog, nagle przekształcony w ciężkie zachmurzenie z powodu operacji rozpylania smug chemicznych znikąd, która szybko wytwarza ogromną pokrywę chemcloud… na twoich oczach.

Na przykład Floryda była znana jako Sunshine State. Jednak wraz z inauguracją oszusta POTUS Joe Bidena, ilość oprysków chemtrails odnotowała dramatyczny i alarmujący wzrost. Jest ku temu kilka powodów, które wykraczają poza zakres tej krótkiej notatki; ale wystarczy powiedzieć, że ludzie na Florydzie szybko budzą się do tego schematu modyfikacji pogody w wielkiej liczbie.

Oprócz niepodważalnego dowodu fotograficznego pokazanego poniżej, te trzy naukowe prace badawcze dostarczają kategorycznych dowodów na masowe operacje inżynierii chemicznej mające miejsce w USA.

Geoinżynieria: Nowa, śmiertelna globalna “miazma”

Aerozolizowane cząstki popiołu lotnego węgla, główna przyczyna
zubożenia warstwy ozonowej w stratosferze

GLOBALNE OCIEPLENIE: Nie napędzane CO2, zintensyfikowane przez systematyczne
zrzucanie ogromnych ilości popiołu lotnego węgla do
atmosfery poprzez opryskiwanie smugami chemicznymi

Wiele zdjęć zamieszczonych poniżej dostarcza niepodważalnego materiału dowodowego potwierdzającego, że rząd bezprawnie zanieczyszcza nasze niebo, a następnie kłamie na temat istnienia tych tajnych projektów manipulacji atmosferą.

Stan narodu
9 września 2023 r.

N.B. Zachęcamy wszystkich do publikowania i rozpowszechniania tych niezaprzeczalnych dowodów fotograficznych w celu podniesienia świadomości na temat wojny pogodowej odbywającej się tuż nad naszymi głowami. Zobacz również: Rząd USA rozpyla tony toksycznego popiołu węglowego do atmosfery za pośrednictwem chemtrails


Chemtrails, odrzutowce, które je rozpylają,
i używany sprzęt są dowodem
na trwający globalny spisek mający na celu
uzbrojenie pogody

Grupa Badawcza Konwergencji Kosmicznej

Planeta Ziemia była oblegana przez wiele różnorodnych eksperymentów naukowych w ciągu ostatnich stu lat. Skok kwantowy w nauce i technologii stosowanej “przyspieszył” dosłowną eksplozję ściśle tajnych i ściśle tajnych operacji przeprowadzanych w atmosferze, na całej powierzchni planety, a także głęboko w skorupie ziemskiej. Jednak żaden nie zbliża się do stopnia całodobowych szkód wyrządzonych biosferze, jak sponsorowany przez DARPA program geoinżynierii.

Tylko jeden element tego tajnego programu geoinżynieryjnego jest znany jako chemtrails. Dla tych, którzy nigdy nie słyszeli o smugach chemicznych, nie należy ich mylić ze smugami kondensacyjnymi, które są normalnymi oparami spalin wyrzucanymi z silników odrzutowych w locie. Oto zdjęcie licznych smug chemicznych, które właśnie zostały ustanowione przez specjalne odrzutowce wyposażone do wykonania tej pracy:

Czy możesz sobie wyobrazić, że rząd określił te smugi chemiczne jako normalną aktywność smugową?

I że oczekują, że uwierzymy, że ta siatka smug chemicznych jest przypadkiem?!

Chemtrails systematycznie niszczą globalne środowisko

Geoinżynieria systematycznie popycha planetę poza punkty, z których nie ma powrotu, szczególnie z powodu zbieżności kilku destrukcyjnych paradygmatów energetycznych, które działają od wielu dziesięcioleci.

Każdy czytelnik tego artykułu musi zrozumieć, że tam, gdzie dotyczy to całkowitego zniszczenia ludzkiego siedliska, geoinżynieria króluje niepodzielnie w swoim potencjale uczynienia planety niezdolną do życia … Całe życie – ludzkie, zwierzęce i roślinne. Geoinżynieria ma tak wiele różnych aspektów, z których każdy jest niezwykle szkodliwy dla wszystkich poziomów atmosfery ziemskiej, całego środowiska powierzchniowego, a także podziemnej geologii i oceanów świata.

Tak niebezpieczne i mało zrozumiałe są dalekosiężne reperkusje tego geoinżynieryjnego ataku, że ci z nas, którzy są inicjowani w tym królestwie, zastanawiają się, czy jesteśmy dosłownie “minutę do północy“.

Dla dobra czytelnika zamieściliśmy krótki fotodokument, aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do wszechobecności i nieustępliwości rozpylania smug chemicznych na niebie na całym świecie.

5975098_orig
2625383_orig
9984064_orig
1684_orig
4997971_orig
2279339_orig-1
4150489_orig
7824970_orig
3471431_orig
6558818_orig-1

6720348_orig
1592568_orig
6220704_orig
1326118_orig
31451_orig
4437631_orig
743298_orig

Z pewnością już o tym mówiliśmy i ten punkt jest dobrze przyjęty. Jeśli nie, to koniecznie trzeba czytać dalej.

Czym dokładnie jest chemtrails? Jakie toksyczne chemikalia na nas rozpylają?

“Termin chemtrails jest kombinacją słów “chemiczny” i “szlak”, tak jak smuga jest skróceniem “szlaku kondensacji”. Termin ten nie odnosi się do innych form oprysków z powietrza, takich jak opryski rolnicze (“opylanie upraw”), zasiewanie chmur, pisanie nieba lub gaszenie pożarów z powietrza. Termin ten odnosi się konkretnie do szlaków powietrznych … spowodowane systematycznym uwalnianiem na dużych wysokościach substancji chemicznych niewystępujących w zwykłych smugach kondensacyjnych, powodując pojawienie się charakterystycznych śladów nieba.

“Smugi chemiczne […] Ślady pozostawione przez samoloty to środki chemiczne lub biologiczne celowo rozpylane na dużych wysokościach w celach nieujawnionych opinii publicznej i kierowanych przez różnych urzędników państwowych.

“… istnienie smug chemicznych … Zjawiska jako strumienie, które utrzymują się przez wiele godzin i które, wraz z ich krzyżującymi się, siatkowymi lub równoległymi wzorami pasków, ostatecznie łączą się, tworząc duże chmury. Zwolennicy postrzegają obecność widzialnych widm kolorów w strumieniach, niezwykłe koncentracje śladów nieba w jednym obszarze lub utrzymujące się ślady pozostawione przez nieoznakowane lub wojskowe samoloty latające na nietypowych wysokościach lub w miejscach jako znaczniki smug chemicznych.
— Wikipedia

(Wiesz, kiedy Wikipedia dostarcza tak dokładnego opisu, choć może to być powierzchowne, że w tej tajnej operacji jest o wiele więcej, niż nawet najlepsi badacze byli w stanie ustalić.)

Aby uzyskać bardziej dogłębną dyskusję, zwrócimy się do ekspertów, którzy naukowo przeanalizowali smugi chemiczne w największym możliwym stopniu. Ich wyjaśnienie jest tak dobre, jak to tylko możliwe: GeoEngineering Watch

Jeśli chodzi o składniki chemiczne, które zostały znalezione w ich śladzie, nie można już zaprzeczyć tym znanym toksynom. Poniższa strona internetowa jest dobrym miejscem, aby zacząć odpowiadać na te dwa pytania.
Geoinżynieria i smugi chemiczne: co u licha rozpylają? Dlaczego?

Oto lista substancji chemicznych, które są rutynowo rozprzestrzeniane poprzez rozpylanie smug chemicznych:

“W ciągu ostatniej dekady niezależne testy smug chemicznych w całym kraju wykazały niebezpieczny, wyjątkowo trujący napar, który obejmuje: bar, włókno szklane pokryte nano aluminium [znane jako CHAFF], radioaktywny tor, kadm, chrom, nikiel, wiórki krwi, zarodniki pleśni, żółte mikotoksyny grzybowe, dibromek etylenu i włókna polimerowe. Bar można porównać do toksyczności arsenu. Wiadomo, że bar niekorzystnie wpływa na serce. Aluminium ma historię uszkadzania funkcji mózgu. Niezależni badacze i laboratoria nadal wykazują nieskalowe poziomy tych trucizn. Kilku “anonimowych” urzędników potwierdziło trwające rozpylanie aerozoli”. [1]

W żaden sposób nie zamierzamy minimalizować nieustannych szkód dla zdrowia ludzkiego na całej planecie, które występują w wyniku oddychania i spożywania substancji chemicznych zawartych w chemtrails. Co dobrego może wyniknąć z soli baru, tlenku glinu, odparowanej rtęci, strontu 90 lub radioaktywnego toru rozpylanego na całym niebie na całym świecie? Oczywiście niezwykle szkodliwe skutki dla zdrowia ludzkiego, jak również dla wszystkich żywych organizmów, są oczywiste.

Jednak celem tego eseju nie jest dalsze odsłanianie ich agendy w odniesieniu do ludzkiej inżynierii organizmu fizycznego. Celem tego artykułu jest raczej obnażenie najgłębszych i najbardziej fundamentalnych zmian, jakie geoinżynieria powoduje na planecie i jej atmosferze. Kiedy oba są trwale zmienione w sposób, który jest nieodwracalny, rasa ludzka staje w obliczu zdarzenia poziomu wymierania (ELE). Ciągła, zwolnione tempo, podstępna, pod radarem, szkodliwa dla żywych organizmów, ale jednak ELE.

Geoinżynieria to termin, który obejmuje wysoce zaawansowane formy nauk stosowanych i technologii, różne nowomodne środki chemiczne i materiały syntetyczne, naukowe naginanie fizycznej rzeczywistości, a także asortyment odwróconych modalności, które są łączone w celu uzyskania określonych wyników. Ze względu na złożoność tego zasadniczo niebezpiecznego i lekkomyślnego eksperymentu, istnieje nieskończona liczba permutacji, które można wykonać w dowolnym czasie i miejscu. Dlatego liczba okazji, aby coś poszło nie tak, może być zintensyfikowana wykładniczo.

Oczywiście efekt motyla nabiera nowego i dramatycznego znaczenia w kontekście geoinżynierii, ponieważ nic nigdy nie dzieje się w próżni na tej naszej niebieskiej kuli. W rzeczywistości, im bardziej społeczność naukowa próbuje zaprojektować pogodę (np. manipulując huraganami i tornadami lub tworząc chmury deszczowe), tym bardziej efekt bumerangu się utrzymuje.

“Motyl macha gdzieś skrzydłami, a wiatr się zmienia, a ciepły front uderza w zimny front u wybrzeży zachodniej Afryki i zanim się zorientujesz, zbliża się huragan. Zanim ktokolwiek zorientował się, że nadchodzi burza, było już za późno, aby zrobić cokolwiek poza załataniem włazów i kontrolą szkód.
― Karen Marie Moning, Darkfever

Tam, gdzie smugi kondensacyjne rozpraszają się, mnożą się smugi chemiczne

Dla tych, którzy nigdy nie widzieli rzeczywistych aerozoli wyrzucanych z samolotów, które są specjalnie wyposażone, oto tylko kilka migawek. Chcemy tylko podkreślić, że ta globalna operacja smug chemicznych jest z pewnością “trochę bardziej” konsekwencją niż motyl bijący skrzydłami w Brazylii czy Botswanie.

Częstotliwości generowane przez HAARP są przekazywane przez niebo pełne smug chemicznych

Gwałtowne rozprzestrzenianie się rozpylania smug chemicznych w ciągu ostatnich kilku lat znacznie zwiększyło możliwości rozpowszechniania częstotliwości poprzez “nową” atmosferę, która jest projektowana. Częstotliwości te mają przynieść wiele różnych rezultatów, z których najważniejszym jest spowolnienie zjawiska globalnego ocieplenia, które obecnie przejawia się wszędzie na planecie.

Z powodu tak niefortunnych prób dokonania tak drastycznych zmian we wzorcach pogodowych, które były ustalone przez wieki, widzimy teraz suszę tam, gdzie deszcz był kiedyś obfity. I monsuny, gdzie była susza.

Na przykład są lokalizacje w Północnej Kalifornii i Oregonie, które nie mają deszczu od sześciu miesięcy. Lasy na tym obszarze dosłownie umierają z powodu braku wody i wynikającego z tego osłabienia, co czyni je podatnymi na zarazy i choroby.

Podobnie istnieją obszary na południowym wschodzie, takie jak Floryda i Georgia Południowa, które właśnie doświadczyły pierwszego sezonu monsunowego we współczesnej historii. Dynamika meteorologiczna obu tych radykalnych zmian jest bezpośrednio spowodowana geoinżynierią.

W rzeczywistości, chociaż jest to bardzo skomplikowana historia, która czasami jest prawie niewiarygodna, zgromadzono rozstrzygające dowody, które potwierdzają, że wzorce pogodowe całego świata są dramatycznie zmieniane przez tę niezwykle krótkowzroczną inżynierię atmosferyczną. Nieuniknione szkody uboczne, toksyczne skutki uboczne i niezamierzone konsekwencje spowodowane przez te wszechobecne smugi chemiczne (i technologie geoinżynieryjne) na zawsze niszczą globalne środowisko.

W naszym następnym eseju obnażymy agendę geoinżynierii, która doprowadziła do tych anomalii klimatycznych. Oceniając w ujęciu zbiorczym na całym świecie, zrozumie się, że wzorce pogodowe na planecie Ziemia nigdy już nie będą takie same. Z tego powodu Cosmic Convergence Research Group (CCRG) rozpoczęła serię na temat geoinżynierii i smug chemicznych.

Zrównoważony rozwój życia na Ziemi jest teraz bardzo zagrożony

Być może nie ma większego zagrożenia dla trwałości życia na Ziemi niż kwestia geoinżynierii. Jednym z głównych powodów jest to, że pozostaje ona ukryta i zaprzeczana przez rządy świata. Dlatego trwa nieprzerwanie i powiększa się z każdym obrotem globu.

Ci z nas, którzy wiedzą i byli świadkami jego wyjątkowo destrukcyjnych skutków i protestowali, spotkali się z zaciekłym oporem. Zamierzamy dogłębnie zbadać przyczyny tej niezrównanej obstrukcji i ujawnić, jak ważne jest, aby ludzkość raz na zawsze zakończyła ten program.

Z powodów, które staną się oczywiste, CCRG zdecydowanie zaleca oglądanie i rozpowszechnianie następujących dwóch filmów:

Co u licha rozpylają? (Pełna długość)

Dlaczego na świecie rozpylają? (pełnometrażowy film dokumentalny)

Konkluzja:

Jak może być zakończenie tego wstępnego artykułu o geoinżynierii, skoro ledwo zarysowaliśmy powierzchnię?

Kiedy lodowce, które przetrwały przez tysiąclecia, topnieją w rekordowym tempie, a polarne czapy lodowe rozpadają się na naszych oczach, zaczynamy pojmować powagę tej materii. Gdyby obiektywnie ocenić katastrofalne zjawiska pogodowe w ciągu ostatnich dziesięciu lat, stałoby się oczywiste, że działają siły, których nie można spowolnić. Każda próba zrobienia tego tylko znacznie pogorszy sytuację. I tak też się stało.

Z powodu uporu człowieka w zabawie w boga siłami natury, normalna równowaga została nieodwracalnie zmieniona. Ponieważ społeczność naukowa nadal stosuje “podejście farmaceutyczne”, aby naprawić rzeczy, jasne jest, że uruchamiane są znacznie gorsze scenariusze. Lecząc symptomy planetarnej transformacji, która musi się odbyć, odpowiedzialne za to rządy i korporacje zasadniczo dolały oliwy do ognia. “Ogień” globalnego ocieplenia (lub globalnej zmiany klimatu, cokolwiek wolicie) nie zgaśnie, dopóki Matka Ziemia nie zakończy wymaganego okresu odnowy i odrodzenia.

Nadszedł czas, aby cywilizacja planetarna uczestniczyła, a nie utrudniała, w tym koniecznym procesie planetarnej metamorfozy.

Grupa
Badawcza Konwergencji Kosmicznej cosmicconvergence2012@gmail.com

Uwaga autora:
Kluczowym wnioskiem z tego eseju jest to, że geoinżynieria stanowi prawdopodobnie największe zagrożenie dla biosfery. Ze względu na swoją wszechobecność i głębię, geoinżynieria ma potencjał do utrwalenia licznych autodestrukcyjnych pętli sprzężenia zwrotnego, z których wiele działa już od dziesięcioleci.
Zwłaszcza w kontekście roku 2012 i późniejszego katastopizmu, geoinżynieria może równie dobrze dostarczyć kropli, która łamie kręgosłup planety Ziemia. Dlaczego? Ze względu na zbieżność tak wielu innych bieżących wydarzeń i procesów – zarówno spowodowanych przez człowieka, jak i naturalnie zachodzących na Ziemi i w Układzie Słonecznym – które stanowią znaczne obciążenie dla planetarnego środowiska życia.

Kiedy mnogość ekosystemów zaczyna się załamywać na całym świecie, te punkty krytyczne stają się historią. Każdy z nich może ostatecznie przełożyć się na punkt bez powrotu, jeśli jeszcze tego nie zrobił. Ponieważ niektóre kluczowe progi środowiskowe są przekraczane, ludzkość staje przed wyzwaniem odwrócenia trendów, których odwrócenie może być już niemożliwe. Zbyt wiele szkodliwych i/lub przynoszących efekt przeciwny do zamierzonego trajektorii już kieruje się na północ.

To właśnie w tym globalnym kontekście geoinżynieria może przynieść wiele niesamowitych, nieznanych i nieodwracalnych niezamierzonych konsekwencji. Wydaje się, że służy jako wyzwalacz dla wielu z tego, co już zostało wytrącone z równowagi. Działając synergistycznie z innymi pętlami ujemnego sprzężenia zwrotnego, geoinżynieria może również służyć do znacznego wzmocnienia i zaakcentowania różnych spirali degradacji planetarnej i atmosferycznej.

Właśnie dlatego musi zostać zakończony – TERAZ!

Przypisy: [1] “Chemtrails:
The Consequences of Toxic Metals and Chemical Aerosols on Human Health” by Dr. Ilya Sandra Perlingieri, Global Research, May 12, 2010

Aby
w pełni zrozumieć, dlaczego tak fundamentalnie wadliwy paradygmat geoinżynierii
został stworzony, poniższy esej dostarczy kilku odpowiedzi:
Kosmiczna konwergencja przyspiesza epokową transformację planetarną

Foto-dokument sprzętu/aparatury Chemtrails:

I że oczekują, że uwierzymy, że ta siatka smug chemicznych jest przypadkiem?!

Oto najbardziej graficzny foto-dokument w Internecie o odrzutowcach chemtrails:
StopSecrets.ning.com — Chemtrail Equipment & Airliners

Zastrzeżenie redaktora:

Czy CHEMTRAILS są wypełnieniem przepowiedni?

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=185241

Wypowiedz się