Chcesz chronić siebie i swoją własność przed DEW?

Autor: TerraZetzz -9 września 2023, 1:23

Poczta czytelnika | Przez empyyrean

Witajcie czytelnicy,

Oto jeden ze sposobów ochrony przed DEW i widziałem, że często się pojawia, ale czy ktoś łapie się na tym, co robić.

Tak więc w ujawnieniu operacji w tym artykule https://operationdisclosureofficial.com/2023/09/08/restored-republic-via-a-gcr-as-of-september-8-2023/

W połowie wspomina o tym ponownie, a z raportów pochodzących z Maui jest to to samo, więc myślę, że ludzie muszą zacząć to robić.

Pierwszą rzeczą jest ekranowanie inteligentnego licznika tak dobrze, że ledwo mogą uzyskać sygnał, nie będziesz miał kłopotów, dopóki mogą odczytać sygnał, ale możesz go zablokować do punktu, w którym nie mogą go użyć do zapalenia domu.

Dodaj również dodatkową masę do obudowy, aby pomóc rozproszyć wszelkie przepięcia lub zastosować ujemny prąd stały (nie musi być dużo) do skrzynki.

Następnie, jak widać w powyższym artykule, dlaczego AF1 nie zostaje usunięty przez DEW z tego powodu

DEWS: Czy laser/DEW może uderzyć w Air Force One? nie da się go trafić, białe kapelusze nie mają kontroli nad DEW, ale blisko, jasnoniebieski na AF1 chroni przed DEW.”

Weźmy te informacje i zacznijmy malować wszystko na niebiesko i jasnoniebiesko.

Ratujcie siebie, rodzinę i własność, robiąc to, coraz więcej potwierdzeń wskazuje na to, więc jest to WIELKA WSKAZÓWKA!!!

Laser DEW jest w widmie BLUE i nie zapali niczego na tej samej długości fali, pamiętaj, że kolor, nawet pomalowany, jest długością fali.

Sens?

Możesz też zbudować piramidę, aby osłonić swoją własność, a to destabilizuje zdolność laserów do tworzenia scyntylacji plazmy, której potrzebuje do utrwalenia siły wiązki.

Piramida, którą zbudowałem, emituje siedem różnych rodzajów fal i obejmuje około 120-250 km na wysokości, skutecznie powstrzymuje ich przed DEW’ing Vancouver Island, więc uciekają się do użycia zasobów ludzkich, aby spróbować ją pochłonąć, co jest łatwiejsze do zatrzymania niż DEW.

Oto zdjęcie piramidy, również walczy z HAARP i kontroluje pogodę, a także wiele innych rzeczy, bardzo, bardzo potężnych i tanich w budowie.

Więc przypomnienie, zacznij malować wszystko na niebiesko i jasnoniebiesko, jak AF1, jeśli to działa dla nich, będzie działać dla nas.

Jasnoniebieski (gra słów przeznaczona) prawdopodobnie działałby najlepiej.

Przypomina mi to starą piosenkę BLUE, która była popową piosenką, tę, która mówi o malowaniu domu i rzeczy na niebiesko.

“Im blue da ma dee dam a di, mam niebieski dom, etc, etc.”

Czy ta piosenka rzeczywiście ostrzega nas, co robić?

Osobiście zrobiłbym zarówno piramidę, jak i obraz na jasnoniebieski, więc nie tylko chroniłbyś siebie, ale także chroniłby ogromne obszary, co chroniłoby innych.

Weź sobie te informacje do serca, jeśli chcesz uratować siebie, rodzinę i mienie.

wiele błogosławieństw

Wola służąca stworzeniu

Opublikowano za: https://operationdisclosureofficial.com/2023/09/09/reader-empyyrean-want-to-protect-yourself-and-your-property-from-a-dew/

Wypowiedz się