Benjamin Fulford: Zdesperowany KM próbuje uwieść Bharata brytyjskim premierem i prezydentem USA indyjskiego pochodzenia

Benjamin Fulford 11.09.2023. Najnowsze wiadomości.

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

Chazarska mafia desperacko próbuje uwieść premiera Bharata Narendrę Modiego, nominując Kamalę Harris, etniczną Hinduskę, na prezydenta USA, wraz z brytyjskim premierem Rishi Sunakiem, który jest także etnicznym Hindusem. Innymi słowy, dwa wiodące kraje anglo-amerykańskie będą kierowane przez przedstawicieli niewielkiej mniejszości indyjskiej w swoich krajach.

Problem polega na tym, że Modiego nie da się oszukać. Wie, że KM zawsze mówi ludziom to, co chcą usłyszeć, zanim wbije im nóż w plecy. Przypomina również, że ci sami ludzie wcześniej zakazali mu odwiedzania Stanów Zjednoczonych.

Fakt, że Modi odnosił się do Indii swoim rodzimym imieniem Bharat, a nie “Indiami” faworyzowanymi przez greckich i arabskich zdobywców, jest oznaką determinacji kraju, by pozostać niezależnym.

KM próbowało również uwieść Afrykę – i poniosło porażkę. W ubiegłym tygodniu sekretarz generalny ONZ António Guterres, przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen i specjalny przedstawiciel USA ds. klimatu John Kerry podjęli próbę zorganizowania “afrykańskiego szczytu klimatycznego” w Kenii. Problem polega na tym, że pojawiła się mniej niż jedna trzecia afrykańskich przywódców. Możliwe, że tym, którzy przyszli, przypomniano o trupach w szafach i miliardach dolarów na szwajcarskich kontach bankowych.

Po przetrwaniu setek lat ludobójstwa i kradzieży zasobów, Afrykanie walczą teraz o prawdziwą niepodległość. Dlatego międzynarodowe korporacje KM są wypychane z Afryki.

Teraz wydaje się, że następnym zwrotem jest Ameryka Południowa. Kolumbia właśnie nakazała zaprzestanie działalności gigantycznej kopalni Glencore.

Te nieudane próby zachęcenia najpopularniejszych regionów świata do przyłączenia się do KM w “walce z Chinami i Rosją” miały miejsce na wielu międzynarodowych spotkaniach, w tym na spotkaniu G20 i spotkaniu BRICS-11. Wszystkie te spotkania są przygotowaniami do pewnego rodzaju rozgrywki, która ma być oczekiwana na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ w dniach 18-19 września.

Spotkania te pokazały, że marionetkowe państwa G7 kontrolowane przez KM znajdują się obecnie w międzynarodowej izolacji. Obecnie kontrolują tylko 9% światowej populacji i 29% PKB. I nie tylko to: są głęboko zadłużeni i tracą zdolność do kradzieży zasobów od reszty świata.

Przykład: Obecnie 11 krajów BRICS ma rezerwy ropy naftowej o wartości 736 miliardów dolarów, ponad trzy razy więcej niż 205 miliardów dolarów, które mają kraje G7. Utrata możliwości kradzieży ropy byłaby dla KM fatalna finansowo.

Na znak tego, co może to oznaczać dla dolara amerykańskiego, irański nadawca państwowy pokazał banknot 100 krajów BRICS pokazany na spotkaniu, na którym Iran dołączył do krajów BRICS.

Po tym ogłoszeniu wszystkie dolary amerykańskie zostały usunięte z usług wymiany walut turystycznych, zgodnie z danymi irańskimi.

Innymi słowy, samookaleczający się atak z 11 września, który miał miejsce 22 lata temu i posłużył jako pretekst do globalnego rabunku ropy, był spektakularną porażką.

Kolejną rzeczą, która poniosła spektakularną porażkę, jest wojna na Ukrainie. Rosyjska reklama dająca ukraińskim żołnierzom ostatnią szansę na poddanie się pokazuje, jak przebiega ta wojna.

Na ostatnim szczycie G20 marionetkowe państwa KM zostały zmuszone do porzucenia oświadczeń potępiających Rosję za tę wojnę. Najważniejsze jest to, że kraje G20 zgodziły się, że “dzisiejszy czas nie powinien charakteryzować się wojną”.

Według słów rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa, próby “ukrainizacji wszystkiego i wszystkiego… stają się coraz bardziej nużące dla krajów, które chcą zajmować się konkretnymi sprawami, a nie wspierać propagandę na rzecz reżimu w Kijowie”.

Kraje świata chcą mówić o “zrównoważonym rozwoju … rozwiązywanie problemów związanych z bezpieczeństwem żywnościowym i energetycznym, poprawa gotowości na wypadek sytuacji kryzysowych, wprowadzenie gospodarki cyfrowej i wiele więcej – dodaje.

Źródła Mossadu donoszą, że “mistrzowie marionetek KM pozbyli się awatara Zełenskiego; Został wyrzucony przed autobus”. Teraz Zełenski jest zmuszony do przeprowadzenia wyborów prezydenckich i parlamentarnych, które niemal na pewno odsuną jego reżim od władzy.

Najważniejsze pytanie brzmi teraz, czy wiodąca na świecie organizacja terrorystyczna, Korporacja Stanów Zjednoczonych Ameryki, zbankrutuje definitywnie po zakończeniu roku podatkowego 30 września.

Najnowszym znakiem załamania się amerykańskiego systemu finansowego jest 45-procentowy spadek zakupów domów w USA, bardziej znaczący niż podczas szoku Lehman Brothers w 2008 roku. Podobne wstrząsy uderzyły również w firmy obsługujące karty kredytowe, małe firmy, kredyty samochodowe itp., Ponieważ cała gospodarka znajduje się w stanie swobodnego upadku.

Jeśli Korpus USA upadnie, wszyscy dowiemy się tego do połowy października. Wraz z jego upadkiem nastąpi koniec Banku Światowego, MFW, BIS, WHO, Rady Bezpieczeństwa ONZ itp.

Jak wspomniano w poprzednich biuletynach, plan wykorzystania systemu awaryjnego z 4 października do wysyłania wiadomości do wszystkich telewizorów, radia i urządzeń przenośnych w Stanach Zjednoczonych jest znakiem, że w tym przypadku prawdopodobny jest jakiś czarny łabędź. Pytanie brzmi, czy białe kapelusze lub KM będą kontrolować każdy zgłoszony stan wyjątkowy.

Wiele wskazuje na to, że za kulisami toczy się zacięta walka w tej właśnie sprawie. Szef MI6 mówi, że agenci Jamesa Bonda 007 zostali wysłani, aby poradzić sobie z trzema wyższymi oficerami KM. Ze względów bezpieczeństwa operacyjnego nie wolno nam ujawniać ich nazwisk.

KM ze swojej strony desperacko próbuje pociągnąć do odpowiedzialności niezależnych dziennikarzy, nieposłusznych polityków itp. Jedną ze znaczących ofiar mógł być dziennikarz Jim Stone, który opublikował, zanim jego strona internetowa przestała istnieć:

“Jestem wyraźnie w dużych tarapatach… Więc zamierzam opublikować moją “pieprzoną stronę”, którą wymyśliłem, ponieważ jeśli “oni” zdejmą to gówno, które właśnie zdjęli, to nie będę tylko ja. Ostatnio wiadomości zaczęły ponownie pojawiać się na jego stronie, ale sądząc po treści, wygląda to na typową kradzież tożsamości KM. Mam nadzieję, że się mylę.

Innym przykładem jest powiązana z Mosadem strona internetowa DEBKA, która została zamknięta po “śmierci” jej założyciela i redaktora naczelnego, Giory Shamis.

Autor ten został również ostrzeżony przez różne źródła, aby był szczególnie ostrożny, ponieważ ataki na dziennikarzy zorientowanych na prawdę nasilają się.

Jest to część kampanii mającej na celu zastąpienie bojowników prawdy obrońcami nadziei.

Jednym z przykładów, na który spojrzeliśmy, jest Michael Baxter z Real Raw News. Zawsze pisze o głównym sędzi Guantanamo Justice wieszającym ludzi takich jak Hillary Clinton i Nancy Pelosi. Ogólnie rzecz biorąc, jego raporty zdrowotne mówią: “Dobrzy ludzie wygrywają, więc zrelaksuj się i wróć na piwo i”.

Po nieudanych próbach skontaktowania się z nim, zadzwoniliśmy do JAG Public Affairs DC, aby zapytać o Baxtera. Skierowali nas na stronę checkyourfact.com. CYF jest spółką komercyjną zależną należącą w całości do The Daily Caller, Inc. Jest finansowany przez META. Wiemy, kto to jest… Mark Zuckerberg, Rockefeller i inni.

Królicza nora jest głęboka.

Wszystko to sprawia, że okres od teraz do połowy października będzie szczególnie niebezpieczny.

Oprócz zabijania, KM, podobnie jak okrutne bestie, używa wszystkich innych broni w swoim arsenale: broni pogodowej, rosy, kłamstw propagandowych, przekupstwa, szantażu itp., W desperackiej próbie utrzymania władzy i uniknięcia procesów o zbrodnie wojenne.

Ponadto intensyfikują wysiłki na rzecz odebrania ludziom broni. Gubernator Gavin Newsom próbuje uzyskać poprawki do konstytucji USA, z których jedna poważnie ograniczyłaby drugą poprawkę lub prawo do noszenia broni.

Gubernator Nowego Meksyku Michelle Lujan Grisham próbuje zakazać broni, argumentując, że konstytucja USA “nie jest absolutna”. Źródło CIA mówi: “Znam ją, jest prawdziwym lokajem prowadzonym przez XM-WEF”.

KM próbuje zakazać broni, ponieważ ich marionetkowi przywódcy Macron, Trudeau, Biden itd. nie mogą pojawiać się publicznie bez wygwizdania lub ataku. Wiesz, że to tylko kwestia czasu, zanim ktoś spróbuje cię zastrzelić.

Jest to szczególnie prawdziwe teraz, gdy jedna z najbardziej udanych broni Sił Kolektywnych do tej pory – próba pandemii wojny biologicznej i masowego mordu przy użyciu szczepionek – nie powiodła się.

WHO próbowała rozpocząć nową kampanię COVID, ale tylko jeden na 10 (20 ze 194) krajów członkowskich podjął tym razem wysiłek, aby dostarczyć jej dane na temat szpitali COVID. Innymi słowy: chłopiec, który krzyczał przed pandemią, jest teraz ignorowany.

W rezultacie KM jest zmuszone powrócić do używania manekinów do przedstawiania ludzi umierających w szpitalach z powodu Covid – więcej strachu przed

Ponadto ich kłamstwa stają się coraz bardziej oczywiste i śmieszne. Na przykład właśnie ogłosiłeś, że Jill Biden uzyskała pozytywny wynik testu na Covid. Zaraz potem ogłoszono, że zostaną wydane nowe zastrzyki przypominające Covid.

W innym przykładzie WHO, finansowana przez Billa Gatesa, stwierdza teraz, że masowe szczepienia będą konieczne do walki ze skutkami “zmian klimatu”.

Teraz ludzie w końcu walczą w znaczący sposób. Na przykład Karolina Południowa jest najnowszym stanem, który deklaruje nieprzestrzeganie zasad COVID.

Ponadto 5. sąd okręgowy orzekł, że administracja Bidena, FBI i CDC naruszyły Pierwszą Poprawkę, współpracując z Big Tech w celu cenzurowania Amerykanów.

Aby pomóc, pokaż to zdjęcie każdemu, kogo znasz, kto został poddany takiemu praniu mózgu, że ponownie założył pieluchę na twarz. Podczas niewolnictwa niewolnicy byli zmuszani do noszenia masek, aby symbolicznie zaznaczyć brak praw wyborczych, a także fakt, że byli własnością i byli kontrolowani przez inną osobę.

Obecnie wydaje się, że Afrykanie mają więcej praw wobec korporacji farmaceutycznych niż Amerykanie. W związku z tym Pfizer wypłaca obecnie odszkodowania ofiarom swoich badań leków w Nigerii.

A co z ofiarami jego prób szczepionek na setkach milionów ludzi w krajach Grupy Siedmiu itp.?

Sytuacja osiągnęła punkt, w którym nawet prezydent USA Donald Trump wzywa do “przyspieszonego” testowania bezpieczeństwa szczepionek. Lepiej późno niż wcale.

Ale to nie wystarczy. Jak zauważa żydowski działacz na rzecz wyzwolenia dr Henry Makow, “aktor reality TV” Trump przyznaje, że “nie pozwolono mu zwolnić Anthony’ego Fauciego”.

Trump nie mówi, kto “nie pozwolił” mu zwolnić Fauciego. Gdyby jednak naprawdę był głównodowodzącym amerykańskich sił zbrojnych, z pewnością mógłby wysłać siły specjalne do egzekucji masowego mordercy Fauciego. Będąc przy tym, możesz ścigać innych masowych morderców, takich jak Bill Gates, Tedros z WHO i Klaus Schwab z WEF. Trump obiecuje, że tym razem będzie inaczej. Jeśli jest poważny, będzie musiał podjąć działania przeciwko niemu i innym masowym mordercom takim jak on.

Jeśli to dla ciebie za dużo, dr David Martin używa własnych słów sprawcy, aby upublicznić ludobójstwo medyczne.

Jeśli nadal nie wierzysz, że Schwab Rothschild jest zagrożeniem, spójrz na to, jak nakazuje urzędnikom państwowym współpracę z WEF lub utratę władzy i wpływów. Schwab może się pochwalić, że w jego systemie korporacyjne elity będą określać politykę suwerennych krajów

Próby ożywienia pandemii podejmowane są ze względu na fakt, że kampania na rzecz walki ze zmianami klimatu w KM mija się z celem.

Dotyczy to zwłaszcza Maui. Prawie nikt nie wierzy, że pożary powstały tam naturalnie. Teraz przyszło wojsko i zaczęło dokonywać aresztowań.

Wojna z pogodą wydaje się toczyć również gdzie indziej. W ciągu ostatniego tygodnia pojawił się w Grecji, Turcji, Hongkongu, Chinach itd. o katastrofalnych i pozornie nienaturalnych powodziach.

Wydaje się, że jest to część nieudanej kampanii, w której “zmiana klimatu” jest wykorzystywana jako nowa rozrywka, która powoduje strach, terroryzuje i podporządkowuje sobie ludzi.

To się nie udaje, ponieważ naukowcy wychodzą do opinii publicznej i pokazują, że albo podążają za narracją, albo zostają wymazani. Dobrym tego przykładem jest poniższy artykuł naukowca, który stwierdza, że udało mu się osiągnąć publikację w czasopiśmie Nature tylko ukrywając prawdę. Nauka nie musi tak działać.

Gniewna reakcja Niemiec na protestujących przeciwko zmianom klimatycznym pokazuje, jak przebiega ta kampania.

Niemcy mają dość protestów klimatycznych

Istnieją również dowody na użycie broni sejsmicznej na całym świecie, chociaż jej epicentra sprawiają wrażenie, że były to operacje “Białych Kapeluszy” przeciwko KM STUPIDS.

Trzęsienie ziemi w Maroku miało miejsce w odległym rejonie gór Atlasu Wysokiego. Znajduje się w pobliżu Marrakeszu, gdzie na początku października odbędą się doroczne spotkania Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego.

Inne trzęsienia ziemi w tym samym okresie miały miejsce w Nowej Zelandii, Północnej Kalifornii i Indonezji.

Trzęsienie ziemi w Indonezji może być związane z doniesieniami o zakupie przez Indonezję broni jądrowej od Izraela.

Według źródeł CIA, epicentra wszystkich trzęsień ziemi znajdują się na głębokości 10 kilometrów pod powierzchnią Ziemi, co sugeruje, że DAM zostały zniszczone.

Kolejną rzeczą, która ostatecznie została zniszczona, jest Anti-Defamation League.

Zobacz, jak Elon Musk przyćmiewa swojego przywódcę, Alana Greenblatta.

Przy okazji: nawet jeśli Musk działa dziś jako biały z kabała, jego model biznesowy jest skazany na porażkę. Jako dowód, spójrz na ten rachunek za wymianę baterii w tanim samochodzie elektrycznym za jedyne 70 000 mil: 30 000 USD!

Oprócz problemów z Muskiem, źródło Mossadu zauważa, że “wszyscy wiedzą, że ADL jest skorumpowaną, mafijną organizacją non-profit, która ukrywa się za terminem “antysemityzm”, aby dosłownie kontrolować język, którego używają ludzie, a także wpływać na procesy polityczne. Narracja dla kontroli.

Klip z lat 90. pokazuje, jak ADL została złapana na gorącym uczynku, kiedy stworzyła fałszywe grupy nazistowskie, aby uzasadnić swoje istnienie i zebrać pieniądze.

Według źródeł CIA, wycofanie się ADL jest jednym z wielu znaków, że w Stanach Zjednoczonych nastąpiła już fundamentalna zmiana władzy.

Co prowadzi nas z powrotem do Kamali Harris. W zeszłym tygodniu powiedziała Azjantom, że ważną częścią jej pracy jest fakt, że jeśli prezydent Biden nie dokończy swojej kadencji, “może być zmuszona do przejęcia władzy” – i że jest gotowa to zrobić, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Harris powiedziała również: “Wygramy wybory. Stawka jest zbyt wysoka i Amerykanie o tym wiedzą”. To dlatego, że wiedzą, że Biden wznosi toast.

Jednak, jak wspomniano wcześniej, wykorzystanie Harris jako obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych nie wystarczy, aby uspokoić świat lub naród amerykański.

Północni Koreańczycy i azjatyckie tajne stowarzyszenia mówią, że jeśli USA nie zostaną zwrócone narodowi amerykańskiemu w październiku, a Japonia narodowi japońskiemu, podejmą bardzo poważne działania w Azji Wschodniej.

Korea Północna wymieniła dużą liczbę pocisków artyleryjskich na nowoczesny rosyjski okręt podwodny wyposażony w 10 międzykontynentalnych pocisków balistycznych, mówią źródła północnokoreańskie. Mówią, że rozproszą swoją populację pod ziemią i na wsi i przygotują się do zniszczenia Waszyngtonu. Zniszcz Nowy Jork i Dolinę Krzemową, jeśli Amerykanie nie zakończą okupacji Tajwanu, Japonii i Korei Południowej.

Towarzyszyć temu będzie mobilizacja półświatka Japonii, Tajwanu, Chin i Korei, policji, sił zbrojnych i bezkompromisowej biurokracji, mówią źródła.

przez

более подробно на https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-11-09-2023-poslednie-novosti/

Comments

 1. adamd says:

  Ach te internetowe graffiti, jest w nich wszystko, a ściany labiryntu cyfrowego są autentyczną nieskończonością…. Do pełni szczęścia brakuje smaku, węchu i dotyku. Czasem przy odrobinie szczęścia można wypatrzeć informacje z czasów kiedy papier był głównym nośnikiem informacji, dla tych co potrafili czytać, pisać i myśleć.. Od tysięcy lat przekaz słowny był bazą informacji zastąpiony następnie radiem, filmem, telewizją. Obecnie rolę tą przejąć raczył przekaz cyfrowy, czyli matematyka… która jest w stanie pokazać wszystko za wyjątkiem wymienionego zapachu, smaku i dotyku, choć kto wie, czy w momencie opanowania mózgów homo sapiens przez elektronikę i to się nie uda..
  Homo Elekronikus staje się rzeczywisto9ścią. Bardowie – bajarze tracą swój kawałek chlebusia a HomEl będzie wędrował po wszechświecie podłączony pod sieć Matrixa tak jak Neo i reszta jego otoczenia, pobierając “rzeczywistość” wszystkimi zmysłami..
  ps.
  …….kulista ziemia, …. lipny kosmos, …. lipna bomba atomowa,
  ….lipne masowe choroby, ….lipne wierzenia ….. lipna nauka
  Wszystko wskazuje na istnienie super komputera, co nie dziwi mnie zbytnio i nie wprawia w przerażenie….
  Pytanie?
  Kto jest WŁAŚCICIELEM TEGO KOMPUTERA ? !!

Wypowiedz się