Benjamin Fulford: Zbliża się finał, ponieważ próba Rockefellerów zapłacenia łapówki w wysokości 500 miliardów dolarów nie powiodła się

Benjamin Fulford 4.09.2023. Najnowsze wiadomości

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

W dzisiejszych czasach relacjonowanie wydarzeń na świecie raz w tygodniu jest jak filmowanie wraku pociągu w zwolnionym tempie. W ciągu ostatniego tygodnia wyrządzono wiele szkód, a jego prędkość wzrosła.

Rewolucja, wojna domowa, trwałe niewolnictwo lub anarchia dla Amerykanów i Zachodu mogą nastąpić już w październiku, zgadza się kilka źródeł.

Ludzie, którzy popierają rewolucję, nacjonalizację Banku Centralnego i przywrócenie demokracji na Zachodzie, nie należą do obecnego establishmentu. Obejmuje to osoby takie jak pułkownik Douglas MacGregor i sędzia Anna von Reitz (otrzymaliśmy od niej odręczną pocztówkę i możemy teraz potwierdzić, że jest prawdziwą osobą, a nie sztuczną inteligencją).

McGregor był długoletnim zwolennikiem Donalda Trumpa, który teraz zdał sobie sprawę, że nie jest człowiekiem, który może uratować Stany Zjednoczone.

“Ludzie mylą się, jeśli myślą, że nas uratuje, jeśli go wybierzemy” – mówi. Z Kongresem sądownictwo jest zagrożone, a bycie “wybranym” prezydentem jest bezcelowe w obecnym systemie. Kierują statek państwa w najgorszą burzę w historii.

Ta klasa rządząca w Waszyngtonie musi zniknąć, pytanie tylko, jak się jej pozbyć. To właśnie należy zrobić. Amerykanie muszą zrozumieć, że system dwupartyjny jest iluzją. Bankierzy wierzą, że staniemy się szczęśliwymi chłopami pańszczyźnianymi na ich plantacjach.

Ci, którzy pracują nad wojną domową, są zwolennikami kandydatów establishmentu, takich jak Donald Trump i awatar Obamy “Joe Biden”. Ich wzajemne kłótnie i procesy sądowe dominują w cyklu informacyjnym firm. Teraz jest oczywiste, że tylko wojna domowa może rozwiązać sytuację, chyba że ludzie obudzą się i zdadzą sobie sprawę, że wszyscy pracują dla KM. Wojna domowa zamieniłaby USA w mega-Ukrainę i jeszcze bardziej zintensyfikowałaby zniewolenie narodu amerykańskiego.

Chazarska mafia prowokuje serię sfabrykowanych “sytuacji kryzysowych”, takich jak wojna domowa, aby zaszczepić strach i terror w ludziach, aby poddali się jak bydło. Te sytuacje kryzysowe obejmują nową “pandemię”, “zmianę klimatu”, totalną wojnę nuklearną i “inwazję obcych”.

Jeśli żadna z tych sił nie wygra, anarchia i upadek społeczny w Stanach Zjednoczonych i na większości Zachodu są nieuniknione. To byłaby najgorsza z możliwych alternatyw.

W każdym razie kilka wydarzeń pokazuje, że sytuacja szybko wraca do normy.

Największym wydarzeniem było niepowodzenie ostatniej próby Rockefellerów itp., aby utrzymać władzę za pomocą łapówki w wysokości 500 miliardów dolarów.

Źródło CIA z siedzibą w Ameryce Północnej opisuje sytuację w następujący sposób;

“Wielu ludzi w głębi lądu oczekiwało pieniędzy od Rockefellerów dzisiaj [1 września], ale NIKT nie dostał ani grosza – pojechali po całym świecie do różnych banków i odkryli, że ich kont albo tam nie ma, albo są puste … % pieniędzy, które zbiera IRS, powinno zostać zwrócone. “

Udanie się do banków Rockefellera, ale tak już nie jest – to jedyny sposób, w jaki USA mogą teraz płynąć – wiele dużych łodzi może wkrótce zatonąć.

Innym ważnym i mało znanym wydarzeniem był rozłam między Indiami i Chinami na ostatnim spotkaniu BRICS w sprawie kontroli nad globalnym systemem finansowym. Widocznym tego znakiem jest to, że chiński prezydent Xi Jinping nie weźmie udziału w spotkaniu G20 w Indiach w tym tygodniu.

KM zafiksował się na punkcie indyjskiego premiera Narendry Modiego, dając mu wiele obietnic, w tym przywództwo kontrolowanej przez GMO G20.

Chińczycy twierdzą, że G20 została zastąpiona przez BRICS 11, a zatem nie ma sensu uczestniczyć w kontrolowanych przez Zachód spotkaniach G20. Rosjanie się zgadzają. Dlatego jej prezydencki awatar, Władimir Putin, również będzie trzymał się z dala od tego wydarzenia.

Oczekuje się, że sytuacja osiągnie punkt kulminacyjny 18 i 19 września, kiedy Zgromadzenie Ogólne ONZ zbierze się w ostatniej chwili, aby stworzyć totalitarny rząd światowy kontrolowany przez nich z “Agendą 2030”.

Niepowodzenie próby przekupstwa przez Rockefellerów w wysokości 500 miliardów dolarów oznacza, że ten program jest teraz prawie na pewno skazany na niepowodzenie. Faktem jest, że ONZ jest prywatną, niewybieralną organizacją, a większość tak zwanych przywódców uczestniczących w jej wydarzeniach jest przekupywana i szantażowana marionetkami, według azjatyckich źródeł wywiadowczych. Dlatego odcięli dostęp do ONZ, BIS, MFW, Banku Światowego i innych instytucji kontrolowanych przez KM.

Brak pieniędzy zmywa z drogi graczy głębokiego państwa, którzy do tej pory próbowali pozostać w cieniu. Przykładem tego jest człowiek o nazwisku Matthew Hornby, który zwrócił się do Towarzystwa Białego Smoka o pomoc (zaoferowano dużą łapówkę), aby nakłonić Neila Keenana do odkupienia jego obligacji zabezpieczonych złotem. Dotyczy to przejętych obligacji skarbowych USA o wartości 134,5 mld USD, które były częścią sprawy Chiasso w 2009 r. Ludzie Hornby’ego próbowali również twierdzić, że to Keenan:

Jedynym jest ten, kto jest właścicielem zapieczętowanej Czarnej Księgi i ma z góry określoną najwyższą władzę nad światowymi systemami finansowymi, w tym instrumentami finansowymi rodziny Wschodniego Smoka

Problem polega na tym, że koledzy Keenana twierdzą, że został zabity w 2014 roku. Został zastąpiony przez oszusta Rotszylda, który nawet nie wiedział, że Keenan ma syna w Bułgarii. Hornby odwołał się do WDS, ponieważ azjatyckie tajne stowarzyszenia namawiały Rothschildów, aby to zrobili. Jednak WDS będzie negocjować tylko bezpośrednio z Rothschildami, a nie z żadnym z ich agentów.

W każdym razie, według rodziny Draconidów, obligacje, o których mowa, są ich własnością. Mówi się, że oryginalny Keenan był z nimi w konflikcie.

W ten sposób Rotszyldowie ukradli skradzioną własność, naiwnie wierząc, że mogą ją wykorzystać do utrzymania kontroli nad globalnym systemem finansowym.

Inną postacią Władzy Realnej, która musi zostać zdemaskowana, jest Leo Zagami z masonów P2. Z jakiegoś powodu Zagami nie wspomina, że papież Franciszek został zamordowany w 2020 roku i zastąpiony przez zamaskowanego oszusta wykonującego rozkazy Rotszyldów. Dlaczego tak się dzieje? Zagami nie odpowiedział na e-mail z pytaniem na ten temat.

Zagami powiedział mi, kiedy go spotkałem, że jego ludzie doprowadzili Baracka Obamę do władzy. Powiedział również, że masoni P-2 stworzyli komunizm.

Jak zauważa były sekretarz prasowy Newt Gingrich, Obama kontroluje “wyraźnie pokrzywdzonego poznawczo” Joe Bidena, który jest tylko “wierzchołkiem góry lodowej” “prawdziwej korupcji” z udziałem Hillary Clinton, Baracka Obamy i innych postaci Deep State.

Ponieważ Biden jest tylko marionetką Obamy, a jego działania są wyraźnie komunistyczne; oznacza to, że Zagami jest zaangażowany we wspieranie okropnego fałszywego reżimu Bidena.

W każdym razie Obama zostanie teraz zdemaskowany. Jego brat, Malik Obama, udzieli wywiadu Tuckerowi Carlsonowi we wtorek, 19 września. Czy Malik Obama dożyje 19 września? To pytanie za miliard dolarów” – źródło Mossadu.

Innym wpływowym agentem KM, który próbował pozostać w cieniu, jest brytyjski minister Simon Case. Dwa różne źródła MI6 donoszą, że Case i KM podsłuchują telefony wszystkich członków parlamentu i starszych sędziów.

“Operacja jest przeprowadzana przez GO2, firmę z siedzibą w Vauxhall Cross. MI6 jest bezsilne, aby ich powstrzymać. Ze swojej strony GO2 (reżyser Sir John Scarlett, zamieszany w morderstwo Diany) przekazuje Case’owi i gabinetowi raporty o wymuszeniach. Sunak jest gejem, ale nie jest zdemaskowany, a GO2 dostarczył Case szczegóły dotyczące jego homoseksualnych partnerów” – powiedziały źródła MI6.

Dodają, że Case i Sunak byli świadomi “dwóch łapówek w wysokości 10 milionów euro każda zapłaconych przez UE [byłemu premierowi] Borisowi Johnsonowi w związku z umowami o wyjściu z UE”.

Z tego powodu brytyjski sekretarz obrony Ben Wallace podał się do dymisji. Sunak zastąpił go Grantem Shappsem, a teraz ktoś się za nim ukrywa.

Natychmiast po ogłoszeniu Shappsa brytyjska firma obronna BAE Systems utworzyła podmiot prawny na Ukrainie, aby zapewnić “bardziej bezpośrednie wsparcie” krajowi będącemu w stanie wojny z Rosją. Według MI6 jest to tylko operacja prania pieniędzy na dużą skalę.

Nie trzeba dodawać, że brytyjskie wojsko nie będzie wykonywać rozkazów Shappsa, Case’a lub Sunaka, mówią źródła MI6.

W każdym razie Keenan, Zagami i Case to tylko kilka z wielu osób walczących o kontrolę nad globalnym systemem finansowym. Problem polega na tym, że wszyscy są z Zachodu.

Reszta świata chce zastąpić zachodnie rządy czymś, co reprezentuje prawdziwy świat. Jak zauważa awatar prezydenta Rosji Władimira Putina, przeniesienie centrum aktywności gospodarczej i politycznej poza Zachód jest “całkowicie obiektywnym i nieuniknionym procesem”, który wykracza poza “obecną globalną sytuację polityczną”.

Istnieją pewne niedawne oznaki tego procesu, które są szczególnie widoczne w Afryce.

W Gabonie, po reelekcji prezydenta Alego Bongo, do władzy doszli wojskowi.

Bongo był protegowanym Obamy, sławionym od Waszyngtonu po Davos. Był kluczową postacią w wojnie KM-u przeciwko Libii. Ogromna kryjówka gotówkowa, która została wykorzystana do zlokalizowania Bongo, jest typowa dla marionetkowych przywódców kontrolowanych przez KM.

Tymczasem w Nigrze tysiące ludzi zebrało się w stolicy Niamey, aby domagać się wycofania wojsk byłego kolonialnego władcy Francji z kraju.

Jest to część panafrykańskiej rewolucji przeciwko KM. Poniższa mapa pokazuje kraje afrykańskie, w których wojsko doszło do władzy.

Ponieważ kraje tworzą linię przez Afrykę na południowym krańcu Sahary, wydaje się, że przygotowywany jest tam rodzaj dużego korytarza transportowego, prawdopodobnie w ramach chińskiej Inicjatywy Pasa i Szlaku.

W Azji Wschodniej były premier Thaksin wrócił do Tajlandii, aby poprosić o królewskie ułaskawienie. Jego powrót w zeszłym tygodniu zbiegł się z wyborem politycznego sojusznika i potentata Sretty Tavisin na premiera tego samego dnia.

Źródła w rodzinie królewskiej Tajlandii donoszą, że osiągnięto porozumienie z wojskiem i monarchią. To prawie na pewno oznacza, że Rothschildowie i Rockefellerowie stracili kontrolę nad królewskim tajskim złotem, które pomogło im (na razie) utrzymać się na powierzchni.

Korea Północna przyczyniła się do symulowanego taktycznego ataku nuklearnego na kontynent amerykański.

Koreańska Centralna Agencja Prasowa (KCNA)

Według źródeł północnokoreańskich rewolucja w USA i Japonii jest zdecydowanie konieczna.

Tymczasem w Izraelu coraz więcej Żydów ucieka z kraju, który zamienia się w szatańską teokrację, niezdolną już do obrony kraju. Rosja próbuje zwabić wielu z nich z powrotem.

Klęska NATO na Ukrainie przyspiesza ten proces, ponieważ zatrzymuje operację prania pieniędzy, która wspierała pracę KM. “Ukraina [była] kopalnią złota dla partii uniwersyteckiej w Waszyngtonie”, mówi pułkownik Douglas MacGregor. Reklamuje: “Ukraińcy uznali 400,00 zabitych, czyli więcej niż moglibyśmy opłakiwać w ciągu 3 lat II wojny światowej.

Ta wojna się skończyła, jest przegrana”.

Wraz z porażką przychodzi przyznanie się do winy i śledztwo w sprawie korupcji.

Według węgierskiego ministra spraw zagranicznych Pétera Szijjarto, węgierski rząd domaga się od UE i władz ukraińskich szczegółowego raportu na temat tego, jak dokładnie wydano 50-70 mld euro wcześniej przeznaczonych dla Ukrainy.

W Stanach Zjednoczonych kongresmen Brad Wenstrup (D-Ohio), przewodniczący Podkomisji Izby Reprezentantów ds. Pandemii Koronawirusa, chce wiedzieć, co robi Departament Sprawiedliwości USA, aby odzyskać szacowaną na 280 miliardów dolarów funduszy pomocowych COVID-19, które rzekomo płyną do przestępców zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi.

Ukraiński oligarcha Ihor Kołomojski, powszechnie postrzegany jako mistrz marionetki prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, został już uwięziony pod zarzutem prania brudnych pieniędzy.

Oprócz tego, ukraiński minister obrony Ołeksij Reznikow został zdymisjonowany ze stanowiska… Jego dymisja nastąpiła w kontekście zakrojonej na szeroką skalę kampanii antykorupcyjnej.

Polski wywiad dostarczył również dowodów na okrucieństwa popełnione przy finansowaniu tej operacji prania pieniędzy. Mówi ona, że 13 z “15 rosyjskich szpiegów” aresztowanych w Polsce okazało się Ukraińcami. To od nich dowiedzieli się o reklamie rozpowszechnianej w darknecie, w której ukraińskie dzieci były oferowane na sprzedaż. Ogłoszenie brzmiało: “Jest 6/7/9 królików, zabieramy je do Polski. Płatność w bitcoinach”. Mówi, że dzieci zostaną wysłane ze Lwowa. Niektóre reklamy wspominają nawet o grupie krwi dzieci, sugerując, że nie chodzi tylko o niewolnictwo seksualne, ale także o grabież organów. Pamiętajmy o istnieniu strony internetowej “Dzieci wojny”, stworzonej przez reżim w Kijowie” – mówią źródła.

Teraz zadaj sobie pytanie, dlaczego Netflix i Amazon Prime sprzeciwiły się filmowi przeciwko handlowi ludźmi “The Sound of Freedom” (jednemu z najpopularniejszych filmów roku)?

Polacy twierdzą również, że ich kraj został zdewastowany przez program “wychwytywania dwutlenku węgla” KM, który dotyczy 75 procent ich terytorium. Oznacza to, że KM może przejąć Twój dom, mieszkanie, własność itp., bez odszkodowania, jeśli znajdują się one na gruntach przeznaczonych pod budowę zakładu wychwytywania dwutlenku węgla.

Oznaką absurdów stało się to wydarzenie, że Bill Gates zainwestował w projekt wycięcia 70 milionów hektarów lasów, głównie w Stanach Zjednoczonych. Następnie planuje się pochować ścięte drzewa. “Naukowcy” pracujący nad listą płac bogatych pasożytów błędnie twierdzą, że zakopywanie drzew może zmniejszyć (wyimaginowane) globalne ocieplenie.

W sumie 1609 prawdziwych naukowców i profesjonalistów z całego świata podpisało oświadczenie zaprzeczające istnieniu kryzysu klimatycznego i podkreślające, że dwutlenek węgla jest dobry dla Ziemi.

Taka prawdziwa opozycja prowadzi do tego, że KM przechodzi od globalnego ocieplenia do “zmiany klimatu”. Ta letnia śnieżyca w Niemczech jest tego oznaką. Jedna z teorii głosi, że wysiłki ONZ w zakresie manipulowania pogodą, które próbują uczynić pogodę gorętszą poprzez skierowanie chłodniejszej pogody na północ, są teraz odwrotnym skutkiem.

Innym bardzo nagłośnionym przestępstwem KM dotyczącym “zmian klimatu” jest atak ROSA na Maui. Poniższe filmy zawierają najnowsze informacje na ten temat.

Należy również zauważyć, że z jakiegoś powodu rząd węgierski zaczął zapewniać tymczasowe zakwaterowanie ofiarom ataków DEW na Maui. Co zrobiła FEMA? Nie ma sprawy

Oprócz tych i innych klimatycznych horrorów, KM nadal stara się przyczynić do pandemii. Czy Bill Gates nie stworzył komarów GMO w co najmniej trzech różnych miejscach na świecie? Czy Bill Gates również nie zainwestował dużo w szczepionki przeciwko malarii? Czy malaria i trąd nie rozprzestrzeniły się w Stanach Zjednoczonych w ostatnich miesiącach?

Teraz Gates mówi, że eksperymentalne szczepionki mRNA zastąpią wszystkie nasze leki. Bill Gates i globalistyczna elita ostrzegają, że będziemy zmuszeni przyjmować setki szczepionek mRNA każdego roku, jeśli chcemy uczestniczyć w społeczeństwie.

Jednak ta przymusowa kampania szczepień najprawdopodobniej zawiedzie Gatesa, w dużej mierze dzięki Robertowi F. Kennedy’emu Jr. i Del Bigtry’emu.

Udowodnili, że długo utrzymywane twierdzenie, że “szczepionki nie powodują autyzmu” jest całkowicie błędne. I zmusili CDC do usunięcia oświadczenia ze swojej strony internetowej.

CDC nie może już twierdzić, że szczepionki nie powodują autyzmu, ponieważ:

W 1980 roku wskaźnik autyzmu wynosił 1 na 10 000 osób.

1986: Potem przemysł szczepionkowy stracił odpowiedzialność i nastąpił ogromny wzrost liczby niebezpiecznych szczepień dla dzieci

1990: Autyzm w 1 na 500

2018: 1 na 36 dzieci z autyzmem.

2021: Amerykańskie dzieci otrzymają 72 dawki szczepionki, a ponad 250 jest w fazie rozwoju.

Przy tym tempie wzrostu oczekuje się, że do 2030 r. 1 na 2 dzieci będzie miało autyzm.

Jeśli chcesz zajrzeć do umysłów przestępców KM, którzy robią takie rzeczy, posłuchaj słów agenta WEF Yuvala Noah Harariego: “Dlaczego potrzebujemy ludzi? W tej chwili naszym najlepszym rozwiązaniem jest upewnienie się, że są zadowoleni z narkotyków i gier komputerowych. “

W każdym razie tak wielu ludzi dowiedziało się już o tych potworach, że nie mogą już bezpiecznie pojawiać się publicznie. Niedawny przykład można zobaczyć tutaj, gdy awatar Nancy Pelosi jest całkowicie upokorzony przez grupę młodych Latynosów.

Oczywiście NIE jest to prawdziwa Pelosi. Jest za młoda

Inny przykład: uczeń szkoły podstawowej mówi do Jill Biden: “Zamknij się”.

Wreszcie, Pentagon stworzył nową stronę internetową, aby publikować odtajnione zdjęcia, filmy i raporty o UFO – znak, że KM desperacko chce zdobyć mapę inwazji obcych.

przez

Opublikowano za: https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-4-09-2023-poslednie-novosti/

Comments

  1. adamd says:

    Czy możliwe by było aby BF wypowiedział się na poniższy temat?
    Myślę iż ma pojęcie o prawdzie…
    https://www.typex.info/oppenheimer-atomowa-sciema/

Wypowiedz się