Benjamin Fulford: W tym roku rzeczywiście będzie Czerwony Październik

Benjamin Fulford 25.09.2023. Najnowsze wiadomości

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

Coś fundamentalnie zmieniło się na najwyższych szczeblach zachodniego rządu. Znaki widać wszędzie. Rząd USA zamyka działalność. Zdrajca Mark Milley ustępuje ze stanowiska szefa Pentagonu pod koniec tego tygodnia.

Jeśli gen. Charles K. Brown obejmie urząd 1 października, nastąpi poważna czystka w Pentagonie, mówią źródła CIA.

Rosyjski agent Chabadu Wołodymyr Zełenski, który dokonał masakr, opuścił Waszyngton z pustymi rękami. Rupert Murdoch i Michael Bloomberg rezygnują i nie tylko.

Dużym znakiem zmian jest publikacja dokumentów pokazujących, że pandemia COVID-19 była operacją Departamentu Obrony USA, rozpoczętą za prezydenta Baracka Obamy. “Pentagon kontrolował program COVID-19 od samego początku, a wszystko, co nam powiedziano, było politycznym teatrem, aby to ukryć, aż do zatwierdzenia szczepionki przez Food and Drug Administration”.

Wszyscy zaangażowani oficerowie, począwszy od zdrajcy Marka Milleya, zostaną straceni za zbrodnie wojenne, obiecują źródła Pentagonu.

Ponadto MI6 dało zielone światło dla tajnych ataków nuklearnych na Waszyngton, Genewę i Tel Awiw, chyba że sprawcy masakry szczepionek zostaną złapani i postawieni przed trybunałem zbrodni wojennych.

MI6 stwierdza również, że prezydent Irlandii i król Karol III otrzymali rozkaz zadeklarowania BBC, że zostali aresztowani i zwolnieni bez uprzedzenia. Jeśli tak się nie stanie, szef MI6, Richard Moore, publicznie zadeklaruje, że “zrobi wszystko, co konieczne, ale środkami prawnymi”.

Stało się to po tym, jak fałszywy (według Mossadu) brytyjski król Karol III wziął udział w kolacji z byłą nastoletnią prostytutką i prezydentem niewolników Rothschildów, Emanuelem Macronem, na której każdemu ze 160 gości zaoferowano butelkę wina o wartości 2772 euro na koszt francuskich podatników.

Kiedy przedstawiliśmy im dowody na to, że fałszywy król Karol i fałszywy papież Franciszek zostali oskarżeni o zbrodnie wojenne, członkowie rodzin P2 Farnese i Orsini twierdzili, że stali za tym Yehuda Teichtal, Aaron Teitelbaum i Riccardo Di Segni, główni rabini Berlina, Nowego Jorku i Rzymu. Jeśli to prawda, to ci ludzie są satanistami, a nie Żydami, ponieważ łamią złotą zasadę robienia innym tego, co chcesz robić sobie.

Zapytaliśmy również naszych informatorów w FSB, czy główny rabin Moskwy był w to zamieszany. W odpowiedzi powiedziano, że jest to “trudne”. Zapytani o szczegóły, wyjaśnili, że potężne grupy w Rosji, skupione wokół satanisty Dmitrija Miedwiediewa, podporządkowują się kultowi śmierci Chabadu i nalegają na totalną wojnę nuklearną.

Chińscy masoni lotosu, których 55 milionów członków obejmuje prezydenta Xi Jinpinga, twierdzą, że należy wnosić sprawy karne przeciwko urzędnikom państwowym zaangażowanym w masakry związane z COVID i szczepionkami. Chińczycy wiedzą również, że biolab w Wuhan jest własnością Glaxo, że Glaxo jest właścicielem Pfizera, że Pfizer jest prowadzony przez Black Rock, a Black Rock prowadzi Fundację Sorosa.

Masoni lotosu twierdzą, że ich własne badania nad atakiem COVID potwierdzają, że wirus wyciekł z amerykańskiego laboratorium w Wuhan. Zostało to następnie wykorzystane jako pretekst do podania “zdegradowanej” (劣化) szczepionki ludziom na całym świecie.

Masoni Lotosu nadal twierdzą, że badają dowody na to, że Wuhan został zaatakowany bronią elektromagnetyczną i skontaktują się z nami w tej sprawie.

Dodają: “Białe kapelusze na całym świecie są w ruchu… Wszyscy ci ludzie zostaną aresztowani. Będziecie widzieć coraz więcej doniesień o aresztowaniach na całym świecie”.

Pierwszą oznaką tego jest to, że rząd USA przestał finansować Wuhan Institute of Virology po tym, jak instytucja nie przedłożyła dokumentów bezpieczeństwa i przeciwdziałania zagrożeniom.

Mówiąc o aresztowaniach, tutaj możesz zobaczyć, jak ambasador Izraela przy ONZ, Gilad Erdan, został aresztowany w siedzibie ONZ w zeszły wtorek.

Według innych źródeł z azjatyckiego półświatka, w przyszłym tygodniu zostaną wszczęte sprawy karne przeciwko japońskiemu rządowi niewolniczemu. Jeśli premier Fumio Kishida i wszyscy członkowie japońskiego rządu zaangażowani w przestępstwa związane ze szczepieniami nie zostaną aresztowani, azjatyckie podziemie podejmie działania, mówią źródła.

Czytelnicy mogą w tym pomóc, osobiście oskarżając o morderstwo funkcjonariuszy zaangażowanych w dystrybucję szczepionek na lokalnym posterunku policji. Policja będzie zmuszona do podjęcia działań, jeśli otrzyma dowody, że szczepionki są szkodliwe i nie chronią przed COVID.

Na przykład poniższa tabela pokazuje, że w krajach, w których populacja została zaszczepiona więcej niż dwa razy, śmiertelność wynosiła od 6 do 20%. Największe na świecie badanie autopsyjne ujawniło szokujące statystyki, że 73,9% zgonów wśród “zaszczepionych” osób jest spowodowanych szczepionką.

W krajach, w których nie przeprowadzono szczepień, śmiertelność była normalna.

Udowodniono również naukowo, że osoby, które otrzymały zastrzyk przypominający przeciwko COVID-19, są bardziej narażone na zakażenie w porównaniu z osobami nieszczepionymi.

Innymi słowy, naukowo obecnie udowodniono, że szczepionki są masowym morderstwem.

Jeśli lokalna policja nic nie zrobi, zmusisz ich do działania, mówiąc im, że masz prawo osobiście aresztować zaangażowanych funkcjonariuszy, i zrobisz to.

Jeśli czytelnicy potrzebują pomocy prawnej, mogą zwrócić się do prawników, takich jak grupa międzynarodowych prawników, którzy obecnie walczą ze Światową Organizacją Zwalczania Szkodników.

Ponieważ sieć kontroli mafii chazarskiej opiera się na fakcie, że tylko najwyższe rangi są zagrożone, tego rodzaju masowe, oparte na dowodach procesy sądowe przeciwko lokalnym lekarzom i urzędnikom promującym szczepienia doprowadzą do usunięcia skompromitowanych przywódców.

Istnieją już oznaki, że wysocy rangą chazarscy przywódcy marionetek przygotowują swoją ucieczkę. Na przykład kanadyjscy funkcjonariusze wywiadu mówią nam, że masowy morderca Justin Castrudo planuje ucieczkę do Kostaryki. Według naszych źródeł w Kostaryce, Castrudo osobiście przyleciał swoim prywatnym odrzutowcem kilka tygodni temu, aby sprawdzić nieruchomość. “Zdecydowanie szuka bezpiecznego miejsca do ucieczki, jeśli będzie musiał uciekać z Kanady” – powiedziały źródła.

W zeszłym tygodniu Castrude ujawnił światu swoją zbrodnię, zapraszając prawdziwego nazistowskiego oficera SS do przemówienia w kanadyjskim parlamencie. Jego gościem był także zbrodniarz wojenny i rosyjski agent Chabadu, który dokonał masakry, Wołodymyr Zełenski.

Obecnie jest międzynarodowym pariasem, w dużej mierze dzięki walce z Indiami. Po tym, jak rząd Indii oskarżył go o wspieranie terroryzmu w Khalistan, próbował odwrócić bieg wydarzeń, oskarżając Indie o zabicie aktywisty Sikhów w Kanadzie w czerwcu ubiegłego roku. Nawet bliscy sojusznicy Kanady, tacy jak Wielka Brytania i Stany Zjednoczone, nie poparli go w tym.

Idiota próbował następnie zadać kolejny cios, strzelając do Suhdula Singha, człowieka poszukiwanego w Indiach za morderstwo, w Winnipeg w Kanadzie i próbował również obwiniać za to Indie. Według źródeł CSIS, Singh został zabity przez “zabójców na rozkaz Castrudo”.

Sytuacja zaogniła się do tego stopnia, że Kanadyjczykom zakazano wjazdu do Indii, a indyjska telewizja zagroziła zbombardowaniem Kanady bronią jądrową.

Teraz ten winowajca wydaje się planować “awaryjną” sytuację w rurociągu w północnej Albercie.

Kanadyjczycy nie są już oszukiwani przez tego człowieka, jak widać po powitaniu Zełenskiego i Trudeau w zeszłym tygodniu.

Teraz wygląda na to, że kanadyjscy rolnicy pójdą za swoimi kolegami z ciężarówek, szturmując Ottawę i zmuszając przestępcę do ucieczki. Oczywiście będzie ścigany i postawiony przed sądem, gdziekolwiek na tej planecie spróbuje się ukryć.

Choć Kanada może się teraz wydawać szalona, sytuacja w Stanach Zjednoczonych jest znacznie gorsza. Na przykład rządowi USA kończą się pieniądze i ma zaprzestać działalności pod koniec tego miesiąca, chociaż powinien mieć “zagwarantowane finansowanie do stycznia 2025 r.”

Wygląda na to, że po prostu manipulowali księgowością i zostali na tym przyłapani. Moi byli koledzy z Forbesa donoszą, że rząd USA nie może prowadzić ewidencji obligacji rządowych o wartości 21 bilionów dolarów.

Jak komentuje Tucker Carlson:

Nasz system zawodzi w czasie rzeczywistym. Obserwujemy, jak to się dzieje. Jeśli czytasz amerykańskie media, to wszystko, co tam jest, to historie o Kim Kardashian i garść niepotrzebnych bzdur o transseksualistach i tym podobnych rzeczach.

Teraz źródła CIA mówią nam: “Dzieje się coś wielkiego. Mogą zaplanować następny wspólny ruch w październiku, jeśli fałszywy pokaz cyrkowy Bidena nie dokona płatności do 15 października.

Wskazówką, jakiej sztuczki mogą użyć, jest to, że administracja Bidena płaci nielegalnym imigrantom za loty bezpośrednio z ich rodzinnych miast do wybranego przez ciebie miasta w USA. Są to prawie wyłącznie mężczyźni w wieku poborowym, którym po przyjeździe wydaje się dowód osobisty.

Jednak cyrkowy występ Joe Bidena definitywnie dobiega końca. Na przykład w Internecie pojawiło się wideo, które według wielu przedstawia aktora wcielającego się w Bidena, który wyjeżdża przez tylny parking i bez rekonesansu.

Na wypadek, gdybyś jeszcze tego nie zrozumiał, “Biden” jest skompromitowany i użył swojego Departamentu Sprawiedliwości jako broni do ukrycia swoich przestępczych czynów.

Oto na przykład, jak prokurator generalny Merrick Garland odmawia komentarza na temat możliwości, że Hunter Biden sprzeda swoją sztukę w zamian za decyzje polityczne.

Hunter Biden ma teraz pojawić się w sądzie 3 października pod zarzutem posiadania broni.

Jeśli nie wierzysz, że dzisiejsze społeczeństwo amerykańskie potrzebuje bankructwa, warto zauważyć, że od października około 1,3 miliona personelu wojskowego w służbie czynnej w kraju nie będzie już otrzymywać płatności. Ci żołnierze już mieszkają w schronach z zanieczyszczonych kanałami.

Tymczasem Baltimore City Public Schools, czwarty co do wielkości system szkolny w kraju, stwierdza: “Żaden uczeń nie uzyskał dobrego wyniku z matematyki w 40% szkół średnich w Baltimore City, które przeprowadziły egzaminy państwowe. Ani jednego ucznia”.

Jak zauważa rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Chin:

“Stany Zjednoczone, które są domem dla 5% światowej populacji, konsumują 80% światowych narkotyków. Ziemia jest czarną dziurą…”.

Jednym z wielu znaków, że Donald Trump zastąpi “Bidena”, jest to, że istnieje coraz więcej dowodów na to, że wybory w 2020 roku zostały skradzione. Na przykład hrabstwo Wayne w stanie Michigan nigdy nie potwierdziło prawnie wyników wyborów prezydenckich w 2020 r., które mogłyby wyłonić Donalda Trumpa zwycięzcą.

Wśród opinii publicznej pojawia się coraz więcej wezwań do powstrzymania pokazu Bidena. Na przykład brytyjska gazeta Telegraph pisze: “Joe Biden staje się niebezpieczny. Odłóż to teraz, zanim będzie za późno”.

Wyraźnym znakiem, że wiatr zmienił się w Stanach Zjednoczonych, jest to, że Wołodymyr Zełenski pojawił się w Waszyngtonie, poprosił o 24 miliardy dolarów i wyszedł z pustymi rękami.

Oto kilka komentarzy prominentnych amerykańskich polityków na temat Zełenskiego.

Spiker Izby Reprezentantów Kevin McCarthy:

Czy Zełenski został wybrany do Kongresu? Czy jest naszym prezydentem? Myślę, że nie muszę podejmować żadnych zobowiązań. Mam do niego pytania…

Nie daj się zwieść Zełenskiemu. Ukraina jest skorumpowana: oni odwołali wybory… Zakazali działalności partii politycznych, napadli na kościoły, aresztowali księży, więc nie, to nie jest demokracja, to skorumpowany reżim.

Rep. Marjorie Taylor Greene:

Zełenski wrócił do Waszyngtonu w tym tygodniu, błagając Amerykanów o ciężko zarobione pieniądze podatników. Tymczasem właśnie dowiedzieliśmy się, że na Ukrainie pierze się jeszcze więcej pieniędzy. Tym razem beneficjentami są Bill i Hillary Clinton. Wszędzie tam, gdzie jest korupcja, jest Bill i Hillary

Inny komentator zauważył:

Zełenski osobiście odwiedził Stany Zjednoczone, wygłosił przemówienie w ONZ i wrócił do domu z tak małą ilością amunicji, że Pentagon nie chce podawać liczb, a także niektóre z najgorszych systemów obrony powietrznej używanych obecnie przez jakiekolwiek większe mocarstwo.

W wojsku nazywaliśmy to “wyrzuceniem przed autobus”.

Nawet korporacyjna prasa propagandowa zmieniła ton. Obwiniając Rosję, New York Times poczuł się zmuszony do poinformowania, że atak rakietowy na ruchliwy rynek na Ukrainie był spowodowany pociskiem wystrzelonym z terytorium Ukrainy.

Tymczasem Rupert Murdoch ogłosił, że ustępuje ze stanowiska prezesa Fox and News Corp, a Michael Bloomberg ogłosił, że ustępuje ze stanowiska kanału informacyjnego nazwanego jego imieniem. Miejmy nadzieję, że teraz reporterzy Bloomberga i Foxa będą mogli ponownie podać prawdę.

Ta zmiana była również widoczna za granicą.

Waszyngton dał swoim partnerom zielone światło do usunięcia prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego z urzędu, ponieważ stał się on przeszkodą, powiedział szef białoruskiego państwa Aleksander Łukaszenka na posiedzeniu rządu w piątek.

Wtedy polski premier Mateusz Morawiecki powiedział, że Polska nie będzie już modernizować Ukrainy, aby skupić się na własnej obronności.

Polski wywiad odkrył również, że UE jest zmęczona pijanymi ukraińskimi uchodźcami. Przysłali nam ten obraz. Podpis pod zdjęciem brzmi: “Sprzedajemy alkohol tylko osobom z niemieckimi lub europejskimi dokumentami!”

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen ostrzega, że “Rosja ponownie grozi użyciem broni jądrowej”, aby zobaczyć, jak bardzo przywódcy UE są oderwani od rzeczywistości.

Podczas gdy Zełenski był unikany, zwolennicy farsy, tacy jak Clintonowie, fałszywy papież Franciszek i ich front BlackRock, zebrali się wokół Ukrainy w nadziei na zdobycie więcej pieniędzy. W rzeczywistości są na Ukrainie, aby uniknąć aresztowania i oskarżeń o handel seksualny, według źródeł Mossadu.

Po odrzuceniu w Waszyngtonie Zełenski wziął udział w tajnym spotkaniu w Nowym Jorku z najważniejszymi finansistami w kraju, w tym z dyrektorami JPMorgan, Google i Blackstone, prywatnymi inwestorami, potentatem medialnym Michaelem Bloombergiem, byłym dyrektorem generalnym Google Erikiem Schmidtem, miliarderem Robertem Kraftem i dyplomatą Henrym Kissingerem.

Zełenski opuścił spotkanie, aby mianować satanistkę Marinę Abramowicz ambasadorem Ukrainy.

Dla początkujących: oto satanistyczna czarownica i wpływowa osobowość Marina Abramovich, rozlewająca prawdziwą zakrzepłą krew na wypchane dziecko. Przyjaźni się z Rothschildami, Clintonami, Podestą, Gatesami i około 90% celebrytów i elity. Ci ludzie są źli i psychopatyczni.

Żydzi także budzą się, by rozpoznać szatańskich przestępców, którzy udają, że są ich władcami. W zeszłym tygodniu ktoś przekazał Iranowi 70 000 stron ściśle tajnych dokumentów izraelskich, podały irańskie źródła. Obejmuje to wszystkie akta sądowe Izraela związane ze sprawą karną przeciwko premierowi Benjaminowi Netanjahu. “Jeden z tych dokumentów mówi o nawrocie Netanjahu i chorobie jego żony Sary” – powiedziały źródła. Dodają: “Bardzo ważnym punktem jest to, że ściśle tajne informacje, które posiada Iran, mogą zagrozić bezpieczeństwu izraelskiego reżimu”.

Prezydent Syrii Baszar al-Asad przybył w czwartek z pierwszą wizytą do Chin od początku 12-letniego konfliktu w Syrii. Wygląda na to, że coś ma się wydarzyć w Izraelu.

W pozostałej części świata, zwłaszcza w Afryce, zmiany już się rozpoczęły. W zeszłym tygodniu Republika Konga stała się najmłodszym krajem, który obalił skorumpowany neokolonialny reżim.

W ONZ afrykańscy przywódcy potępili Zachód, kierowany przez mafię chazarską. W czwartek szef Republiki Środkowoafrykańskiej oskarżył Zachód o podsycanie kryzysu migracyjnego poprzez grabież zasobów naturalnych Afryki poprzez niewolnictwo i kolonizację.

Prezydent Ghany Nana Akufo-Addo oskarżył kolonizatorów o stworzenie imperium opartego na tragedii Afrykanów. “Za handel niewolnikami trzeba zapłacić odszkodowania. Nadszedł czas, aby Europa i Stany Zjednoczone uznały, że ogromne bogactwo, którym się cieszą, wynika z potu, łez, krwi i okropności transatlantyckiego handlu niewolnikami i stuleci kolonialnego wyzysku.”

Europejczycy ze swej strony są w trakcie pokonywania tysiącleci niewolnictwa. “Widzimy koniec tego szaleństwa. Amerykanie mają dość, podobnie jak większość Europejczyków” – mówią źródła Mossadu.

Przysłali nam to wideo o tym, jak izraelski wywiad infiltrował Palestyńczyków, ostrzegając: “To jest dokładnie to, co robicie we wszystkich innych krajach… Jesteś inteligentnym i wyrafinowanym rakiem. Potrzeba będzie dużo pracy, zarówno delikatnej, jak i okrutnej, aby ją wyeliminować. “

Ludzie kontratakują. W Europie aktywiści znani jako blade runnerzy niszczą wszystkie kamery drogowe ULEZ. Kamery, które zostały zdemontowane w Londynie, można zobaczyć tutaj. https://is.gd/rgsCGF

W Stanach Zjednoczonych rośnie opór wobec lekarzy porywających dzieci w celach medycznych w całym kraju.

Jednak mafia chazarska nie pójdzie w noc cicho i spokojnie. Jedną z oznak tego był występ aktora udającego Bidena przed ONZ:

Nigdzie [współpraca z Chinami] nie jest ważniejsza niż przyspieszenie kryzysu klimatycznego… widzimy to wszędzie: rekordowe fale upałów w Stanach Zjednoczonych i Chinach; pożary lasów niszczące Amerykę Północną i Europę Południową; piąty rok suszy w Rogu Afryki; tragiczna, tragiczna powódź w Libii… w wyniku czego tysiące ludzi zmarło, aby mieć …. Musimy nawiązać nowe partnerstwa… aby przyciągnąć dodatkowe biliony dolarów finansowania.

Szef ONZ Guterres również wygłosił przemówienie, później oświadczając, że “ludzkość otworzyła bramy piekła”.

W tłumaczeniu oznacza to, że albo będziemy mieli ponad bilion dolarów, albo rozpętamy nowe wojny pogodowe.

Nawiasem mówiąc, Organizacja Narodów Zjednoczonych opublikowała dokument stwierdzający, że “dzieci mogą wyrazić zgodę na seks z dorosłymi”. “ONZ jest pełna pedofilów” – napisał na Twitterze były gwiazdor NHL i kanadyjski olimpijczyk Theo Fleury.

Pracujmy razem, aby w końcu położyć kres horrorowi zachodniej klasy rządzącej.

przez

Opublikowano za:  https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-25-09-2023-poslednie-novosti/

Wypowiedz się