⚠UWAGA WRÓG NUMER ➖ 1 ➖ Tak, PIS i PO tuż przed wyborami boją się PRAWDY.!!! ➖⚠

Fakty-Kontra-news – Alternatywa

Dla PIS I PO WROGIEM NUMER 1 JEST PRAWDA. A także dla pozostałych będących zaangażowanych w rozpowszechnianie kłamstwa i stosowania cenzury.

Wróg numer 1.

Tak dla PIS I PO WROGIEM NUMER 1 JEST PRAWDA.

Teraz przed nadchodzącymi wyborami będą jeszcze bardziej kłamać i judzić Polaków na Polaków. 

Blokada na PRAWDĘ. 

Przez ponad 30 lat od likwidacji Polski Ludowej ludzie którzy po przez sabotaż, dywersje działalności gospodarczej w Polsce i kolaborację z obcą zachodnią agenturą za judaszowe dolary zdradzili Polaków i zniszczyli Polskę przy wsparciu USA / ZACHODU i przez kłamstwa i obłudę przejęli władzę w Polsce rządzą używając bez żadnych skrupułów kłamstw, oszczerstw i manipulacji na temat minionej historii dotyczącej Polski Ludowej jak i  obecnych czasów szczując Polaków na Polaków i prowokują wojnę z Rosją. 

To Polacy nienawidzacy Polski Ludowej doprowadzili Polskę do utraty suwerenności na rzecz USA, UE a po przez sabotaż gospodarczy i dywersje do wszelkich braków artykułów stosując zasadę, że imgorzej dla milionów Polaków tym lepiej dla wrogów Polski i że przy pomocy zdesperowanych milionów ludzi w Polsce będzie wrogom Polski łatwiej zniszczyć ustrój oparty na kwestiach związanych z socjanymi zdobyczami po 1945 roku jak bezpłatne szkolnictwo i studia dla wszyskich warst społecznych, powszechna służba zdrowia i ze znacjonalizowanym przemysłem dającym każdemu możliwość pracy i poprawy sytuacji bytowej.

Przez ponad 34 lat wrogowie Polski / Polaków zatruwają umysły ludziom nachalną propagandą opartą na wynaturzeniach rodem od największych wrogów Polski – jakim są Stany Zjednoczone i Europa Zachodnia. 
To te państwa odbudowały niemiecką nazistowską machinę wojenną i oszukały Polskę w 1939/1945 roku. A teraz militarnie i finansowo popierają banderowców ineonazistów na Ukrainie. 

Już ponad 30 lat dzieło wrogów i zdrajców trwa, bo po zainstalowaniu przez USA i Zachód swoich wasali i marionetek w postaci partii PIS PO KO i innych wykorzystują Polaków do realizacji swoich imperialistycznych celów między innymi nowy DRANG NACH OSTEN czyli podboju, zniszczenia i kolonizacji Rosji stosując odpowiednie prowokacje, sponsorując wewnętrzne ruchy wywrotowe i wszczynajac na terenie Rosji i Białorusi burdy ze strony kolaborującej z hitlerowskimi nazistami opozycji a od 2014 roku USA i Zachód zorganizowały bestialski krwawy zamach stanu na Ukrainie przejmując ten kraj w swoje posiadanie czyniąc z Ukrainy swoją kolonię i bazę wypadową przeciwko Rosji  usadawiając tam swoich agentów na stanowiskach związanych z funkcjonowaniem państwa. 

Junta rządząca Ukrainą po zamachu stanu nigdy nie była wybrana w uczciwych wyborach, to Waszyngton decyduje kto tam jest premierem, prezydentem i we władzach represyjnych kraju.

Zresztą identyczne jest w Polsce, trwa od ponad 30 lat ohydna farsa demokracji skoro PIS uzyskuje tylko 36% głosów wyborców (zakładając, że głosy policzone są uczciwie) a w parlamencie PIS otrzymuje ponad 50% miejsc to co to jest za demokracja ?. Gdzie faktyczna mniejszość stanowi większość w parlamencie. 

Tak samo jest z wolnością mediów, słowa i przepływem informacji dotyczącej faktów. Polska łamie zawarte w konstytucji prawo wolności słowa i dostęp do niezależnych źródeł. Blokuje niezależne źródła tak by nie dopuścić  PRAWDY – do głosu. Blokując Polakom wolny dostęp do źródeł informacji, które obalają reżimowe kłamstwa i manipulacje.

Natomiast na banderowskiej Ukrainie po 2014 roku zlikwidowano jednym dekretem wszystkie niezależne stacje telewizyjne i środki medialnego przekazu. Tu należy podkreślić, że w Polsce od 1989 roku nigdy nawet ani jedna niezależna telewizyjna czy radiowa stacja nie powstała a te media w internecie, które jako niezależne działały na terenie Polski zostały od 2022 roku zakazane, zablokowane, zlikwidowane a istniejące pro reżimowe i PiSowskie portale zamiast polskiej flagi umieściły flagę banderowskiej Ukrainy stosując cenzurę lub całkowitą blokadę na krytycze komentarze ze strony Polaków. 

Więc reżim w Warszawie sojusznik banderowskiej Ukrainy i wróg numer 1 Rosj ma do swojej dyspozycji nieograniczone całe pole POPISu kłamstw, podżegania Polaków przeciwko Polakom niezależnie myślącym i propagandy antyrosyjskiej oszczerstw na temat Rosji i Putina by bezczelnie wmawiać nam Polakom przyjaźń banderowców i że bandyci banderowcy są obrońcami wolności i demokracji a żyd zełeński grający fajfusem to  wzór nad wzory wszelkich cnót uczywości zwłaszcza gdy  oszukał ludność we wschodniej części Ukrainy i okazał się despotycznym dyktatorem i zbrodniarzem wysyłającym setki tysięcy ludzi na śmierć w interesie Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej.

Uwaga Polacy:  bo według reżimu w Warszawie ukraińscy neobanderowcy to najlepsi przyjaciele Polski, właśnie te ścierwa które na Ukrainie stawiają pomniki mordercom Polaków i zwyrodnialcom z UPA OUN SS galitzien i maszerują we Lwowie, Kijowie w mundurach SS i banderowskiej szumowiny przez PIS PO uważane są za obrońców demokracji i wolności i z hasłami, uwaga # rezać /mordować/ Polaków !  #. 

Teraz tuż przed wyborami PRAWDA będzie przez wrogów Polski i Polaków jakim jest PIS PO i inny plankton wszelkimi sposobami zwalczana a wręcz zakazana, ponieważ jest wrogiem numer 1 tychże partii, PRAWDA która obnaża zdradę i kłamstwa.

Gdy miliony Polaków dowie się PRAWDY to PIS PO i inne wrogie Polsce gady nie powinny mieć żadnego prawo istnienia bo PRAWDA o nich zawiera informacje dotyczące – covid-19,  korupcji, afer i prowokacji w stosunku do Rosji –  kłamstw i mnipulacji tak by Polacy zostali ofiarami wojny w interesie banderowskiej Ukrainy i Stanów Zjednoczonych i sojusznikami którzy w 1939 roku zdradzili Polskę licząc, że nazistowskie hitlerowskie Niemcy po zniszczeniu i kolonizacji Polski rzucą całą swoją potęgę zbudowaną przy pomocy Zachodniej “demokracji” na podbój ZSRR zapominając, że to kolektywny Zachód wyhodował sobie niemieckieg Frankenschteina, który gdyby zdobył broń nuklearną zniszczył by całe życie na planecie.

Polacy czas obudzić się i wyjść z mroku kłamstw w którym reżim 3RP rządzi i oszukuje i blokuje Prawdę. 

Od blokując PRAWDĘ będziesz mógł ujrzeć fakty i dokonać wyboru. 

PIS czy PO ?, Dla ludzi o otwartych umysłach to zdrajcy Polski i jedno to samo przeklęte ZŁO.
Wrogowie Polski boją się PRAWDY jak diabeł ŚWIĘSCONEJ WODY. Dlatego jest przez PIS PO zablokowana i zakazana.

Wiem, że wielu Polaków nie zgodzi się z moim opisem faktów, a dotyczą one postawy tych Polaków którzy byli w PZPR i “Solidarności”  ponieważ sami z własnej nienawiści lub z głupoty przyczynili się do zniszczenia Polski Ludowej i oddania po 1989 roku Polskę w łapy wyrafinowanych wrogów Polski a tym samym w łapy tych którzy są zdrajcami, wasalami, marionetkami i sługami Waszyngtonu, Londynu, Berlina i Brukselii wykonującymi wszelkie rozkazy obcych łącznie z prowokacjami przeciwko Rosji tak by znowu w interesie obcych  polała się krew Polaków i Polska została doszczętnie zniszczona.

Wybrane komentarze

babaraba środa, 13 września 2023, 10:41:57

Co sie dzieje ???

Dlaczego, gdy daje ocene “5” to ogolna nota za tekst Monaco spada , zamiast ” rosnac” ???!!!
Kto czyta Neon, ze Monaco jest zle wyceniany, zas przedruki z anglosaskich lzemediow wielebnej APK , znawczyni ekonomii inaczej , sa stawiane na “pudlo” i dostaja zupelnie dobra wycene ??? Ja niestety nie moge obnizyc noty za takie wypociny, poniewaz APK za namowa Slupianek ( prawdopodobnie) ZBANOWALA mnie na swoim “mundrym ” blogu, zas wielebny dzon radzi mi jedynie – nie czytac wypocin tej osoby .
Poniewaz jeszcze istnieje ( na Neonie) prawo swobodnego wypowiadania sie, w imie WOLNOSCI SLOWA pisze, gdzie tylko moge moja opinie o osobach pokroju APK, ktore panoszac sie na POLSKIM forum ( ta paniusia proszac o azyl polityczny zrzekla sie polskiego obywatelstwa) poucza nas POLAKOW stosujac anglosaska lzemediowa nomenklature !
Wolnosc wypowiadania sie znaczy takze ,wolnosc krytykowania ( takze osob) antypolskich i sprzecznych z idea wolnej Polski , glownie tych osob nachalnie i bezkrytycznie gloryfikujacych ussmanskie metody …
Pozdrowiam serdecznie Monaco
Ps: tu u mnie szydowskie wladze chca przeforsowac ustawe o REGULARYZACJI wszystkich emigrantow BEZ PAPIEROW ( pozwolenia na pobyt), ktorzy pracuja nielegalnie w deficytowych sektorach (sprzataniu, restauracjach, budownictwie) !
I to w kraju, w ktorym OFICJALNIE jest 2 miliony bezrobotnych ( zarejestrowanych) !!
Ps 2: oto tekst o przerwanej konferencji prasowej Joe Bideta, na ktorej zaczal bredzic o :filmie Johna Wayna o zolnierzu kucyku o glowie psa, ktory klamie …twierdzac, ze nie wie, czego chce Xi, ale on chce isc spac !! Dzialo sie to 10 wrzesnia podczas konferencji prasowej Bideta, ktora szybciutko zakonczono !!

https://www.msn.com/fr-fr/actualite/monde/je-vais-aller-me-coucher-au-vietnam-joe-biden-a-encha%C3%AEn%C3%A9-les-moments-de-confusion-face-%C3%A0-la-presse/ar-AA1gBSa4?ocid=msedgntp&cvid=067dccea24d747dd943b1ce3b45fa9c7&ei=28

Jacek Boki71środa, 13 września 2023, 11:59:19

Pelna zgoda

Bo to co autor zawarl w swoim tekscie to swieta Prawda, choc cala reszta tej Knesejmowej bandy z ukladu magdalenkowego to takie samo, najczystsze zlo i falsz.
Aspirujacy do tego koryta zlotego cielca, wystrugani przez sluzby antysystemowcy, to o ironio to rowniez takie samo zlo, jak te, ktore na Wiejskiej rezyduje od 34 lat. Oni zas maja do odegrania role wentyla bezpieczenstwa tego systemu klamstwa i zlodziejstwa, aby w razie jakiejs nieprzewidywalnej wpadki, skierowac niezadowolenie glupiego motlochu w bezpieczna dla urzedujacych sukinsynow strone, ktore zakonczy sie dlan wylacznie spuszczeniem pary z gwizdka w powietrze, by wszystko pozostalo po staremu. Udzial w tym plebiscycie na oprawcow sezonu 2023-2027 to czysty idiotyzm i strata czasu.

Kiedy opisalem to na swoim blogu autorskim, jaka role maja do odegrania tzw antysystemowcy, reakcja byla z ich strony taka, jakbym kij wlozyl w gniazdo szerszeni. Dostali doslownie amoku, sypiac szczodrze pod moim adresem wagony inwektyw i grozby smierci, ze mnie… zaj…. a.
Jak widac trafilem w punkt.
Ode mnie dla autora oczywiscie 5*

Jacek Boki50środa, 13 września 2023, 13:08:53

Powrót do 1 klasy szkoły podstawowej potrzebny od zaraz

To chyba jest zupełnie oczywiste skoro część polskich ziem wchłonął ZSRR , a neutralność najlepiej widać w Szwecji , ciekawe kto im zagraża ,że nagle sobie przypomnieli o NATO ?
***********************

Największym beneficjentem Paktu Ribbentrop – Mołotow do dnia dzisiejszego pozostaje… BANDEROWSKA UKRAINA! To ona wchłonęła NAJWIĘKSZĄ CZĘŚĆ NASZYCH ZIEM, A NIEJAKI NIKITA CHRUSZCZOW JESZCZE W LATACH 1944 – 1947 LATAŁ JAK ZE SRACZKĄ DO STALINA, BY PRZYŁĄCZYĆ DO TEJ UKRAINY JESZCZE ZIEMIE RZESZOWSZCZYZNY I LUBELSZCZYZNY, OPOWIADAJĄC JAKIEŚ BREDNIE STALINOWI, ŻE PALJAKI NIE RADZĄ SOBIE Z UKRAIŃSKIM NACJONALISTYCZNYM TERROREM, WIĘC TRZEBA TE ZIEMIE TEŻ ZAANEKTOWAĆ I MY TAM SOBIE SPOKO PORADZIMY.
No i ten chazarski ciul zawiódł się w swoich rachubach, gdy po czterokrotnym laniu, jakie spuścili wspomaganym przez niego banderowcom, polscy obrońcy Birczy, jego urojenia o tym, że Polacy nie poradzą sobie z banderowcami, rozwiały się jak mgła, a tym samym upadł jego ślinotok o przyłączeniu Podkarpacia i Lubelszczyzny do jego Samostijnej!

Jacek Boki50środa, 13 września 2023, 13:02:49

Takich BREDNI i DEBILIZMÓW NIE CZYTAŁEM JUŻ DAWNO!!!

@puuuq środa, 13 września 2023, 12:02:38

Proszę zachować przynajmniej jakiś szczątkowy obiektywizm bo PRL nie był suwerennym państwem, stąd po 1989 nie mogło dojść do jej utraty , wszystkie państwa w mniejszym lub większym stopniu są od siebie uzależnione , z własnej woli jesteśmy w NATO i UE , nikt nas do tego nie zmuszał i był to jedyny słuszny wybór bo innego nie było , nie ma i nie będzie bo wyłącznie zmiany w Rosji a konkretnie zainstalowanie tam normalnych form władzy mogłoby uczynić ten kraj godnym zaufania i tym samym umożliwić z nim współpracę na przyjaznych warunkach
**************************************************************

No właśnie przydałoby się z pańskiej strony, nie tyle nawet zachowanie obiektywizmu, który jest panu całkowicie obcy, to przynajmniej UCZCIWOŚCI, która jak widać jest panu tak obca jak rozum w główce, którego udowadniasz pan tymi bredniami, że również nie posiadasz go pan nawet w stopniu dosłownie śladowym!!! PRL w porównaniu z ŻAŁOSNYM, GÓWNIANYM, NIC NIE WARTYM BĘKARCIM TWOREM, JAKIM JEST CZECIA ERPE, BYŁ POD WZGLĘDEM SUWERENNYCH DECYZJI W KIEROWANIU WŁASNYM PAŃSTWEM, JAK RÓWNIEŻ POLITYKĄ WEWNĘTRZNĄ I ZAGRANICZNĄ TYSIĄC RAZY BARDZIEJ SUWERENNY, NIŻ ŻAŁOSNY, GÓWNIANY, NIC NIE WARTY TWÓR O NAZWIE CZECIA ERPE, NIE MÓGŁ NAWET POMARZYĆ I NIE MA MA ŻADNEGO PRAWA, BY BYĆ CHOĆBY W 1 PROMILU BYTEM TAK SUWERENNYM, JAK PRL!!!
Więc po tzw. magdalenkowym dealu i podporządkowaniu się tym samym USRAELSKIEMU NOWOTWOROWI, utraciliśmy raz na zawsze jakiekolwiek szanse na odzyskanie swojej suwerenności państwowej i narodowej, nawet li tylko w takim stopniu, jaki mieliśmy w czasach tegoż niedobrego PRL.

Opowiadanie również przez pana idiotyzmów, że nikt nas do tej decyzji nie zmuszał i że był to rzekomy jedyny nasz wybór wówczas, by wyzbyć się w jednej chwili wszystkiego, to znaczy wszelkiej swojej suwerenności i całego majątku narodowego na pniu, jest bezczelną i ordynarną obelgą nawet dla byłego ucznia, niedawnego gimnazjum! Można było zachować WSZYSTKO, obierając od początku kurs na własną niezależność w prowadzeniu własnej polityki, tym bardziej, że istniejemy jako państwo między młotem i kowadłem, prowadząc taką politykę i formę rządów, jaką zaprowadził Aleksander Łukaszenka na Białorusi, balansując przez długie lata i to z powodzeniem pomiędzy Rosją i Zachodem i dopiero wasze PiSowskie debilne nierządy same wepchnęły Białoruś w ręce Rosji. Więc nie pieprz pan bzdur, bo świadczą one wyłącznie o tym, że w pańskim przypadku powrót do podstawówki i rozpoczęcia edukacji od podstaw jest rzeczą konieczną, gdyż nawet czarni Bonobo z kontynentu afrykańskiego mają więcej rozumu i dobrze odrobili lekcje z przeszłości, goniąc obecnie zachodnich złodziei i kolonizatorów z własnych państw, które zniewalały ich w sposób niewolniczy i grabiły bez litości ze wszystkiego. A pan tu uprawiasz, jakąś propagandę dla idiotów od Sakiewicza, że PRL był niesuwerenny i dopiero szczęśliwości zażywamy od okupacji i grabieży, jak się zaczęła w 1989 r.

Oscar środa, 13 września 2023, 13:55:02

Bardzo dobry artykuł.

Rosja też wpadła w te same sidła co Polska i inne kraje Europy wschodniej.. za wyjątkiem Białorusi.
Rosja dzięki Putinowi wyzwala się w pocie czoła krok po kroku z dominacji, z macek, globalnej mafii.
Podobnie Węgry dzięki Orbanowi.
Nieugięcie trwa w wolności Białoruś dzięki Łukaszence.

Kto nas gnębi od 89r ? dobrze to pokazuje znaleziony w sieci fragmencik dot Rosji…

Tymczasem SBU wszczeło śledztwo przeciwko „rosyjskiemu opozycyjnemu dziennikarzowi” Arkadijowi Babczence, który jak każdy „prawdziwy rosyjski opozycjonista” przebywa w Izraelu. O sprawie poinformował sam Babczenko, a pikanterii całej sprawie dodaje fakt że SBU w 2018 roku zainscenizowała „zabójstwo Babczenki przez rosyjskie specsłuzby”
https://strana.news/news/445105-protiv-rossijskoho-zhurnalista-emihranta-arkadija-babchenko-sbu-zavelo-delo.html

“..który jak każdy „prawdziwy rosyjski opozycjonista” przebywa w Izraelu.”
w Polsce oni jeszcze rządzą … a przebywają w ścisłych kręgach władzy politycznej sądowniczej i gospodarczej… aa i medialnej…
a powinni …”przebywać w Izraelu jako “opozycja” niechciana w Polsce…
Coraz bliżej do tego, nastroje społeczne są jednoznaczne …
niestety ordynacja wyborcza, system władzy, sądownictwa, media… bardzo utrudniają realizację takich wolnościowych marzeń…
(żeby tak Polacy w Polsce byli rządzeni przez wybranych w uczciwych wyborach Polaków… z sercem w Polsce a nie w Izraelu, na Krymie we Lwowie ..czy w USA… albo w Berlinie czy w Brukseli..)

Oscar środa, 13 września 2023, 14:25:26

W koloniach rządzi kolonizator, jego namiestnicy..

a ludność tubylca to tubylcy…z zasady pozbawieni prawa do suwerenności…
bo to “gryzie się” z “prawami” czyli z interesami kolonizatora..
Polska solidaruchów to w istocie kolonia zachodu, a zachód w tym USA to kolonia globalnej mafii.

To tyle w kwestii suwerenności jakichś ludów tubylczych..

Oscar środa, 13 września 2023, 16:21:28

Nie wszyscy to wiedzą.

@werka1421 środa, 13 września 2023, 14:27:24

A ta wiedza to fundament przez pryzmat którego można poprawnie interpretować to co dzieje się na świecie…
Te fundamenty wiedzy należy ciągle wzmacniać.. tak by dotarły do jak największej liczby Polaków… wtedy będzie mniej pożytecznych idiotów którymi można manipulować..

A jak to zmienić to już pisałem ..
kilka scenariuszy…
wszystkie kosztowne i łatwe do z dławienia przez kolonizatora..
– przemycić jakiegoś “Putina, czy Orbana do władzy…
(duże ryzyko fizycznej likwidacji patrz Kennedy, Kadafi, Sadam Husain..Lepper..
– jakieś powstanie typu Majdan…
zostanie utopione we krwi.
– jakiś generał (co ma wojsko za sobą a więc realną siłę) zorganizuje pucz i
odbierze władzę solidaruchom a potem odda Narodowi..
tu jest ryzyko “bratniej pomocy… z dwu stron…z trzech stron…
raz bazy USA w Polsce (po to one w istocie są), bratnia pomoc ze strony Niemiec oraz Ukrainy..
Jak widać nie ma dobrej opcji … system kolonizacji jest szczelny dopracowany przez wieki kolonizowania świata.

Pozostaje chyba opcja CZEKAĆ ale być gotowym na wyzwolenie ze strony kogoś silniejszego od globalnej mafii…
Kurde… paskudnie mi to przypomina strategię AK za Hitlera..
(AK czekało na armię zachodu… Polska dzisiaj musi się od nich uwolnić bo to oni nas skolonizowali… taka różnica).

zygmuntbialas środa, 13 września 2023, 14:42:05

“To Polacy nienawidzacy Polski Ludowej doprowadzili Polskę do utraty suwerenności na rzecz USA, UE a po przez sabotaż gospodarczy i dywersje do wszelkich braków artykułów,…”.

— Trzeba tu wspomnieć amerykańskie sankcje gospodarcze, narzucone przez Reagana wobec rządu Jaruzelskiego + wzmożoną penetrację państwa przez obce służby od 1980 roku. Polska Ludowa przegrała. III RP osiągnęla w 2002 roku 20,2% bezrobocia, które powoli zaczęło spadać, także przez emigrację. I jak w końcu jest – widzimy. Jest niby lepiej, ale żyjemy na tzw. krechę. To przypomina XIX-wiecznego chłopa, który pił w żydowskiej karczmie właśnie na krechę. Nie mógł oddać długu, więc tracił morgi.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Oscar środa, 13 września 2023, 14:53:24

Polska Solidaruchów w jednym obrazku.

To jest też Polska KK od 1000 lat

Cały bardzo ciekawy blog
https://polacywyskakujemyzgara.home.blog/

Opublikowano za: https://fakty-kontra-news.neon24.org/post/173358,uwaga-wrog-numer-1-tak-pis-i-po-tuz-przed-wyborami-boja-sie-prawdy

Wypowiedz się