Rosja publicznie oskarża amerykańskie “głębokie państwo” i Big Pharmę o celową pandemię COVID, aby przejąć świat

ŚWIAT HAL TURNER 17 SIERPNIA 2023 R. LICZBA WYŚWIETLEŃ: 14636

Rosja publicznie oskarża amerykańskie "głębokie państwo" i Big Pharmę o celową pandemię COVID, aby przejąć świat

W poniższym filmie z rosyjskiego Ministerstwa Obrony Rosja właśnie publicznie oskarżyła aktorów Deep State i Big Pharma o wyprodukowanie pandemii COVID, aby przejąć świat.

Wymienili nawet Obamę, Clinton, Bidena i Sorosa, jako głównych “ideologów” stojących za spiskiem.

Poniżej wideo z briefingu szefa Wojsk Ochrony Nuklearnej, Biologicznej i Chemicznej rosyjskich sił zbrojnych, generała porucznika Igora Kiriłłowa:

Pentagon prowadzi niekontrolowane badania podwójnego zastosowania w celu obejścia międzynarodowych zobowiązań wynikających z BTWC (Traktat o kontroli broni biologicznej i toksycznej)”.

Mówiąc zwięźle, rosyjskie wojsko oficjalnie i publicznie oskarża USA o wypuszczanie broni biologicznej w celu stworzenia “sytuacji kryzysowych” i twierdzi, że USA planują zrobić to ponownie.

https://rumble.com/v3895cw-lt.general-kirillov-the-us-has-begun-preparing-for-a-new-pandemic-by-lookin.html

Generał broni Kiriłłow: Stany Zjednoczone rozpoczęły przygotowania do nowej pandemii, szukając mutacji wirusa

Jest to największa historia w historii ludzkości, a jednak w jakiś sposób pozostaje w dużej mierze niezauważona.

AKTUALIZACJA 11:22 EDT —

Stacje telewizyjne w całej Rosji przedstawiają to bombowe oskarżenie jako główne wiodące wiadomości.

W tym wywiadzie generał porucznik Igor Kiriłłow idzie jeszcze dalej w oskarżeniu, mówiąc, że USA zrobią to ponownie:

WIĘCEJ:

Rosyjski biolog Igor Nikulin, który został przedstawiony jako były członek Komisji ONZ ds. Broni Biologicznej i Chemicznejbił na alarm w wywiadzie z 27 lutego 2020 r. na arabskojęzycznym kanale Russia Today, w którym powiedział, że wierzy, że to nie przypadek, że koronawirus miał taki efekt jak w Chinach, Iranie i niektórych krajach europejskich.

Powiedział, że koronawirus został starannie wybrany, aby dotknąć kraje, które rywalizują ze Stanami Zjednoczonymi i że jest to spisek “globalnego rządu”, który, jak powiedział, składa się z 200 rodzin, które kontrolują ponad 400 bilionów dolarów, które są właścicielami mediów i Hollywood, które kontrolują umysły ludzkości i które chcą zmniejszyć populację świata o 90%.

Zasugerował, że może być możliwe, że koronawirus jest ukierunkowaną bronią biologiczną, tak jak Ebola i ptasia grypa, która infekuje niektórych ludzi, a nie innych, i powiedział, że rząd USA może testować czynnik chorobotwórczy, który zaczął opracowywać w 1999 roku.

Nikulin powiedział również, że jest to ostrzeżenie dla świata nieanglojęzycznego, że musi podporządkować się prawom, które są na niego narzucone.

Oto ten wywiad wideo:

Opublikowano za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/russia-publicly-accuses-u-s-deep-state-and-big-pharma-of-deliberate-covid-pandemic-to-takeover-the-world

Wypowiedz się