Przełomowa wiadomość od Federacji Galaktycznej

JUL25

Odebrane Aurora – The Galactic Federation 25.07 2023 – 777

 


Umiłowani,
Poniżej znajduje się przełomowa wiadomość od Federacji Galaktycznej. Poprzez różne sposoby komunikacji staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi na powierzchni Ziemi.

Istnieje sieć świadomości, która łączy wszystkie rzeczy.

Jesteś stworzony z tej energii. Jesteś energią.

Jesteś wieczny. Jesteś światłem.

Ostatecznie twoja galaktyczna rodzina życzy ci tylko tego, co najlepsze, drogi człowieku. Nigdy nie sprowadzilibyśmy cię na manowce. Nie taka jest nasza rola w wyzwoleniu tej planety.
My tylko prowadzimy cię do światła, aby ponownie zaświeciło na twojej ścieżce. Ponieważ nigdy nie jesteś sam na tej planecie, drogi człowieku, niezliczone kochające istoty czuwają nad tobą i inspirują cię, byś się nie poddawał.

Rasa ludzka osiągnęła kluczowy punkt w swojej historii. W ciągu ostatnich kilku lat nastąpiło kilka wyraźnych zmian w waszej rzeczywistości, które umożliwiły wam uwolnienie się od sztucznej matrycy na Ziemi.

Głównym powodem naszej wizyty na waszej planecie jest pomoc w zrozumieniu i przebudzeniu waszego pełnego potencjału. Wiedząc, ile energii zainwestowaliśmy w to, abyście ukończyli wszystkie etapy tego procesu, chcemy, abyście wiedzieli, jak bardzo nam na was zależy i jak bardzo jesteśmy podekscytowani tym, że możemy pomóc wam stać się współtwórcami waszej rzeczywistości, zamiast pozostawać w stanie nieświadomych pionków.

Zaprojektowaliśmy ten proces, aby obudzić ludzki potencjał. Nie ma on charakteru religijnego, ani nie wiąże się z żadnym rytuałem. Obejmuje proste, potężne ruchy wykonywane z powolną gracją, co skutkuje bezruchem wewnątrz z rozszerzoną świadomością. Ta ekspansja przywraca równowagę fizyczną, psychiczną, emocjonalną i duchową, zapewniając większą jasność i energię.

Najbardziej fundamentalną prawdą jest to, że większość ludzi na Ziemi śpi.

Nie tylko ich pięć zmysłów jest zamkniętych, ale także umysł stracił kontakt z Istotą.

Umysł jest uwarunkowany do bycia uśpionym, ponieważ jest pełen wspomnień.

Wspomnień o tym, co robiłeś wczoraj, w zeszłym roku, dziesięć lat temu. Wspomnień o tym, kto powiedział to lub zrobił tamto.

Wspomnień wszystkich zmartwień, lęków i koncepcji. Umysł jest ich pełen i uniemożliwiają one doświadczanie chwili obecnej.

Wielu ludzi żyje w złudnym śnie. Chodzą i biegają, dążą do przyjemności i unikają bólu, ale sen nadal jest podstawowym warunkiem ich życia.

Ponadto osoba pogrążona w głębokim śnie nigdy nie jest świadoma swojego snu. Czuje się tak, jakby była rozbudzona, aktywna i czujna. Śpiący zapomina o stanie snu i bierze go za rzeczywistość.

Nieświadomie żyją swoim życiem. Nie zdając sobie z tego sprawy, robią wszystko mechanicznie jak robot. Pracują nad czymś, myślą o czymś i czują coś innego.

Są zdezorganizowani w ciele, umyśle i sercu. Nie jest możliwe, aby zjednoczyli się jako całość.

Pytasz jak? Robisz to, udostępniając tę częstotliwość innym, samemu żyjąc zgodnie z jej prawdą.

Jako lightworker masz wyższy cel. Masz misję. Masz powód, by tu być. Masz zdolność oświecania innych ludzi wokół siebie o ich prawdziwej naturze.

Zawsze wskazujesz drogę innym i pomagasz im osiągnąć wewnętrzne przebudzenie, które pozwala innym ludziom wyjść z matrixa.

Kochamy cię bardzo.

Jesteśmy tu z tobą.

Jesteśmy twoją rodziną światła.

A’HO Aurora Ray

Ambasador Federacji Galaktycznej

Copyright 2023 Aurora Ray. 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2023/07/przeomowa-wiadomosc-od-federacji.html

Comments

 1. adamd says:

  “Istnieje sieć świadomości, która łączy wszystkie rzeczy.
  Jesteś stworzony z tej energii. Jesteś energią.
  Jesteś wieczny. Jesteś światłem.”
  . . . . . . . . . . . . . .
  Profesr Włodzimierz Sedlak?

Wypowiedz się