Marines aresztują 67 sprawców masakry w Maui i zastępcę administratora FEMA

Marines aresztują 67 sprawców Maui

Autor: Michael Baxter -24 sierpnia 2023 r

Gdy piekło 8 sierpnia spaliło tropikalny krajobraz, a mieszkańcy i turyści szukali wskazówek u urzędników wyspy, najwyższy urzędnik ds. Zarządzania kryzysowego Maui, Herman Andaya, miał tylko jeden kluczowy obowiązek: uruchomić 80-syrenowy system alarmowy na wyspie, krzykliwy klakson, który zachęciłby zdezorientowanych i rannych wyspiarzy do natychmiastowej ucieczki z obszarów zniszczonych przez ogień. Mógł uruchomić ostrzeżenie z dowolnego schronu obrony cywilnej wyspy lub za pomocą jednego telefonu. Ale kiedy Lahaina płonął, Andaya był 100 mil dalej w Honolulu, gdzie on i zastępca administratora FEMA Mission Support Eric Lecky delektowali się gotowanym miecznikiem i drogim alkoholem – jakby świętowali zwycięstwo – w Blue Ocean Seafood & Steak.

Ten powrót byłby jednym z ich ostatnich jako wolnych ludzi.

Amerykańscy marines pod dowództwem gen. Smitha aresztowali Andaya we wtorek pod zarzutem zdrady, kilka dni po tym, jak zrezygnował z powodu publicznej krytyki za to, że nie wszczął alarmu. Andaya bronił swojej decyzji, mówiąc, że obawia się, że opinia publiczna pomyli syrenę z ostrzeżeniem przed tsunami.

Andaya został zatrzymany na lotnisku Dillinger na północno-zachodnim krańcu Oahu w oczekiwaniu na przybycie Cessny 310, która miała go przewieźć na Kaui z nieznanych powodów. Podobno próbował uciec pieszo, ale szybko został obezwładniony i aresztowany.

Według naszego źródła, Białe Kapelusze mają filmy pokazujące spotkanie Andyi i Lecky’ego w Lahaina 6 sierpnia, dwa dni przed pożarem. Real Raw News informował wcześniej, że setki pracowników FEMA zaczęły przybywać do Honolulu tego dnia, co sugeruje, że diaboliczna agencja wiedziała, że części Maui wkrótce zostaną podpalone.

“Materiał filmowy jest definitywny. Pokazuje Andaya oprowadzającego Erica Lecky’ego po Lahainie i doradzającego mu, gdzie ustawić barykady, aby utrzymać obywateli uwięzionych w tym, co stanie się strefą katastrofy. Większość tego, co mamy, pochodzi od obywateli, którzy uniknęli blokady FEMA” – powiedziało nasze źródło.

Lecky, dodał, został zatrzymany we wtorek wieczorem przed hotelem Grand Wailea Astoria, gdzie on i 65 podwładnych cieszyli się finansowanymi przez podatników wakacjami w apartamentach hotelowych za 1000 dolarów za noc i wypijali je w drogich barach z dala od zwęglonych pozostałości ich piekielnego dzieła.

FEMA, jak powiedziało nasze źródło, zarekwirowała kilka luksusowych hoteli i eksmitowała legalnych gości, aby zrobić miejsce dla tego, co wydawało się niekończącym się strumieniem uzbrojonych agentów, z których wielu zrzuciło mundury, przebierając się za turystów plażowych, gdy rozeszła się wieść, że amerykańscy marines schwytali Lecky’ego w garażu.

Marines mieli jednak zdjęcia każdego pracownika FEMA, który przybył na Maui od 6 sierpnia i byli w stanie zidentyfikować i złapać 65 federalnych zbirów próbujących uciec z hotelu przy każdym dostępnym wyjściu i szczelinie. Marines nie ponieśli żadnych strat, chociaż kilku FEMA odniosło powierzchowne obrażenia opierając się aresztowaniu.

Marines, jak powiedziało nasze źródło, są zdeterminowani, aby uwięzić lub w inny sposób poradzić sobie ze wszystkimi agentami wciąż przebywającymi na Wyspach Hawajskich.

“Wiemy, że kiedyś FEMA miała 2,500 na Maui. Kilku dostaliśmy, wielu zginęło w akcji jako wrogowie, a grupa uciekła samolotami z powrotem do kontynentalnych Stanów Zjednoczonych. Jest tam jeszcze wiele innych i wiedzą, że są ścigani “- powiedział nasz informator.

Na zakończenie nasze źródło potwierdziło, że siły zbrojne lojalne wobec przestępczego reżimu Bidena przybyły na Maui, aby wesprzeć FEMA.

“To zły rozwój sytuacji i wydaje się nieuniknione, że nastąpi dalszy rozlew krwi”.

 Opublikowano za: https://realrawnews.com/2023/08/marines-arrest-67-maui-perpetrators/

Aresztowania wojskowe zastępcy administratora FEMA Erika Hooksa

Autor: Michael Baxter -22 sierpnia 2023 r.

Amerykańscy marines aresztowali w sobotę zastępcę administratora FEMA Erika Hooksa pod zarzutem zdrady, twierdząc w 34-stronicowym akcie oskarżenia, że Hooks i jego szefowa, Deanne Criswell, nakazali agentom na Maui odmówić ofiarom pożaru jedzenia i wody, aby powstrzymać cywilne wysiłki pomocowe, aby powstrzymać “wszelkimi niezbędnymi środkami” przesiedleńców przed opuszczeniem zniszczonego przez ogień Lahainy. i pozbywać się ciał tak “dyskryminująco, jak to możliwe”, źródło w biurze generała Erica M. Smitha powiedziało Real Raw News.

Aresztowanie miało miejsce w sobotę wieczorem w domu Hooksa w Arlington w stanie Wirginia, niedaleko siedziby FEMA. Marines zakuli Hooksa w kajdanki, gdy spał, pokazali mu wojskowy nakaz aresztowania z listą zarzutów przeciwko niemu i zawieźli go do ośrodka przetrzymywania w celu przetworzenia.

Centralnym dowodem, jak powiedziało nasze źródło, jest notatka napisana na maszynie z podpisami Hooksa i Criswella. W nim tekst zachęca nadzorców FEMA na Maui do palenia lub dyskretnego grzebania zmarłych. Złowrogi język notatki – “pochować ich głęboko” – jest emblematyczny dla bezmyślnego lekceważenia ludzkiego życia przez FEMA.

Chociaż żadna część listu nie mówi konkretnie FEMA na Maui, aby zabijała cywilów, marines na miejscu podobno znaleźli 250 ciał wypełnionych kulami, których rany są zgodne z bronią strzelecką używaną przez FEMA i FBI.

Nasze źródło powiedziało, że masowe groby w pobliżu Lahaina dowodzą, że personel FEMA postępował zgodnie z instrukcjami Hooksa i Criswella. Jak informowaliśmy w sobotę, marines złapali agentów FEMA układających zwłoki w masowym grobie w rezerwacie leśnym Maui.

Co bardziej niepokojące, list był datowany na 5 sierpnia, trzy dni przed rozpoczęciem pożarów 8 sierpnia, co oznacza, że FEMA jest albo jasnowidzem, albo wiedziała o przestępstwie z premedytacją.

Co więcej, FEMA przeniosła 850 agentów DC do Honolulu 6 sierpnia.

Nasze źródło powiedziało, że dodatkowe dowody przeciwko Hooksowi będą dostępne w jego sądzie wojskowym.

Criswell, dodał, jest następny na liście.

“Zbliżamy się do niej i to nastąpi wkrótce. Została ostrzeżona” – powiedziało nasze źródło.

RRN dostarczy więcej aktualizacji w miarę ich otrzymywania.

Opublikowano za: https://realrawnews.com/2023/08/military-arrests-fema-deputy-administrator-erick-hooks/

Wypowiedz się