Benjamin Fulford: USA, Zachód i KM są o krok od upadku w przepaść

 Benjamin Fulford 28.08.2023.

Zachód, kontrolowany przez mafię chazarską, wkrótce spadnie z urwiska, pomimo desperackich prób jego przywódców, aby zastraszyć nas ogniem, zarazą, wojną, inwazją obcych itp., unikając poddania się. Co ciekawe, upadek może dotknąć także rząd Xi Jinpinga w Chinach, i to nie tylko na Zachodzie. To dlatego Żydzi uciekają z Izraela i dlatego 11 000 chińskich milionerów ucieka z Chin.

Kolejnym sygnałem, że zmierzamy w stronę jakiegoś wydarzenia zmieniającego świat, w tym wojny światowej, jest zakłócenie komunikacji wojskowej między Zachodem a jego „wrogami”. Chiny „odrzucają wszelkie telefony z Waszyngtonu w sprawach związanych z obronnością” – oświadczyli amerykańscy urzędnicy. To samo dotyczy Rosji, więc sytuacja „staje się potencjalnie niebezpieczna” – ostrzegają urzędnicy.

Rosja podbiła stawkę, zmuszając swojego sojusznika Nikaraguę do wypędzenia jezuitów i konfiskaty ich majątku.

W odpowiedzi prezydent Nikaragui Daniel Ortega zezwolił na utworzenie rosyjskich baz wojskowych i rozmieszczenie rakiet manewrujących na „podwórku Stanów Zjednoczonych”.

Najwyraźniej, aby zwrócić na siebie uwagę Rosji, MI6 zabił szefa Wagnera Jewgienija Prigożyna. Były oficer brytyjskiego wywiadu Christopher Steele (znany ze swoich „rosyjskich dossier” przeciwko Trumpowi) twierdzi, że jego samolot eksplodował w wyniku bomby „skrzynki na wino”. Wyraźne odniesienie do „sprawy wina” sprawia wrażenie, jakby Steele przechwalał się, że go zabił. Ponieważ „dossier” Steele zostało wykorzystane do wsparcia Hillary Clinton Rockefeller w jej kampanii przeciwko prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi, można się domyślić, kto ostatecznie stoi za tym zabójstwem.

Nasze własne źródła MI6 sugerowały, że za to odpowiadają ich służby i informowały o tym Rosjan, aby zapobiec wznowieniu negocjacji w sprawie Ukrainy itp. Ta próba wykorzystania zabójstwa do otwarcia tylnego kanału nie powiodła się, podają źródła, podobnie jak w FSB Rosji i MI6. Zamiast tego Rosjanie wszczęli śledztwo w sprawie morderstwa Prigożyna.

Według MI6, oferta armii USA dotycząca rozpoczęcia negocjacji z Rosją na Malcie, w tym miesiącu (sierpień), również została odrzucona przez Rosjan.

Do kolejnej ostrej reakcji Zachodu doszło w zeszłym tygodniu, kiedy Chiny zawetowały udział prezydenta Francji Emmanuela Macrona w szczycie BRICS w Republice Południowej Afryki, podają źródła CIA.

Źródła wywiadu rosyjskiego i azjatyckiego podają, że obecne zachodnie kierownictwo KM złamało tak wiele kontraktów i obiecuje, że negocjacje z nimi są bezcelowe.

Jednak zachodnie białe kapelusze ostrzegły Rosjan, że KM jest bardzo silna, również w Rosji i nalegają na totalną wojnę nuklearną. Warto zauważyć, że wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Rosji Dmitrij Miedwiediew jest agentem KM nawołującym do III wojny światowej i należy go zneutralizować.

Aby powstrzymać plany nuklearnego armagedonu, Białe Kapelusze łączą siły ze swoimi rosyjskimi odpowiednikami, aby obalić KM i jej Zarząd Rezerwy Federalnej.

Wiele wskazuje na to, że tak się dzieje. Najbardziej oczywistym sygnałem jest skrajna izolacja, w jakiej znajduje się obecne zachodnie przywództwo. W tej chwili jest ich dziesięć do jednego na 195 krajów stanowiących mniejszość na arenie światowej.

Stało się to jasne, gdy tylko 13 krajów przystąpiło do deklaracji G7 w sprawie długoterminowych gwarancji bezpieczeństwa dla Ukrainy, jak stwierdził szef gabinetu prezydenta Ukrainy Andrij Jermak. Są to: Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Grecja, Islandia, Irlandia, Łotwa, Holandia, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Hiszpania i Szwecja. Tylko jeden z tych krajów, Rumunia, graniczy z Ukrainą,

Co ciekawe, nie uwzględniono Polski. Flaga Ukrainy zniknęła z logo Polskiej Agencji Prasowej, Parlamentu i Banku Centralnego. Według polskiego wywiadu do niedawna można ją było zobaczyć wszędzie. Polacy mówią, że planują podzielić Ukrainę z Rosją i jej innymi sąsiadami.

Tymczasem polityka sankcji Unii Europejskiej wobec Rosji stała się światowym pośmiewiskiem, mówi minister spraw zagranicznych Węgier Péter Szijjártó, ostrzegając, że Europa „samodestrukcyjna” w imię wspierania Ukrainy.

Wręcz przeciwnie, na szczycie BRICS, który odbył się w zeszłym tygodniu w Republice Południowej Afryki, jako pełnoprawnych członków przyjęto Argentynę, Egipt, Etiopię, Iran, Arabię ​​Saudyjską i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Ich pierwsze spotkanie odbędzie się 1 stycznia 2024 roku.

„Żyjemy już w postamerykańskim, postzachodnim świecie. Prawdziwie wielobiegunowy świat, w którym grupa BRICS jest większa niż grupa G7” – przyznaje „umiarkowany” Jeffrey Sachs z zachodniego establishmentu.

Po zjednoczeniu głównych krajów eksportujących ropę naftową BRICS-11 (jak się je obecnie warunkowo nazywa) kontroluje około 80% światowego rynku ropy. Daje im to możliwość zastąpienia petrodolara własną walutą.

Jednak spotkanie BRICS ujawniło również interesującą nierównowagę między Chinami a innymi krajami BRICS. Według źródeł CIA chiński przywódca Xi Jinping potajemnie zabiega o chińską dominację, podczas, gdy reszta krajów BRICS pragnie świata wielobiegunowego.

Chiny również publicznie i wielokrotnie nalegały, aby wszystkie kraje przestrzegały prywatnej Organizacji Narodów Zjednoczonych i realizowały jej program na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030.

Z drugiej strony inne kraje BRICS chcą zreformować Światową Organizację Handlu, BIS, Bank Światowy, MFW, ONZ i tak dalej. W szczególności chcą większej reprezentacji w Radzie Bezpieczeństwa, w której Chiny są jedynym stałym przedstawicielem spoza Europy, według źródeł rosyjskich i innych.

Fakt, że kraje BRICS nie ogłosiły wprowadzenia długo oczekiwanej waluty opartej na złocie, odzwierciedla ten tajny rozłam z Chinami. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku Indii i Rosji, które aktywnie dążą do dedolaryzacji. Chiny zawetowały tę decyzję, ponieważ utrzymują tajne stosunki z Zarządem Rezerwy Federalnej w sprawie dolara amerykańskiego.

Według MI6 i Japońskiej Rodziny Cesarskiej Komunistyczna Partia Chin uzyskała kontrolę nad dolarem amerykańskim, a nawet samymi Stanami Zjednoczonymi od właścicieli FRB. Dolar amerykański jest już walutą BRICS, której aktywa kontrolowane są głównie przez Chiny oraz, w mniejszym stopniu, przez Tajwan i Japonię, stwierdzili.

KM zaoferował Chinom kontrolę nad dolarem i światem w zamian za ochronę. Wykorzystując różne łapówki, które Joe Biden wziął od Chin, KM chciała pokazać Chińczykom, że według źródeł azjatyckiego tajnego stowarzyszenia mogą nawet kupić prezydenturę USA.

Zwolniony ukraiński prokurator Wiktor Shokin potwierdza, że ​​Joe i Hunter Biden brali łapówki i stali za jego usunięciem: „Czy to nie jest po prostu korupcja?” – mówi w zapowiedzi burzliwego wywiadu.

Nawiasem mówiąc, kolejnym dowodem na to, że cała wojna ukraińska jest masowym przekupstwem i praniem pieniędzy, jest fakt, że teściowa ukraińskiego dyktatora Wołodymyra Zełenskiego wydała 4 800 000 dolarów na willę obok willi Angeliny Jolie na El Gounie w Egipcie.

Dowody na to, że Biden i inni brali łapówki od samych Chin i finansowali badania nad bioterroryzmem w Chinach, są również przytłaczające. Nie udałoby się tego dokonać bez zmowy chińskiej na wysokim szczeblu.

Kolejną oznaką spisku jest to, że Xi Jinping przyjął totalitarne cele Światowego Forum Ekonomicznego, łącząc fałszywą pandemię, kredyt społeczny i cyfrową walutę banku centralnego. „Bez cyfrowego identyfikatora nie można nawet kupić żywności w Chinach. Przyniesie to 100% korzyści UE i USA, ponieważ Stany Zjednoczone zapewniły Chinom technologię, która umożliwia to osiągnięcie. Na poligon doświadczalny wybrano Chiny. Znakiem bestii nie jest obiekt fizyczny, ale system” – ostrzega źródło Mosadu.

Postępując w ten sposób, Xi zyskał wielu wrogów w Chinach i gdzie indziej, podają źródła azjatyckiego wywiadu.

Oznaką tego jest to, że Xi w ostatniej chwili odwołał swoje przemówienie na szczycie BRICS i zamiast tego, przeczytał je chiński minister handlu Wang Wentao. Źródła chińskiego wywiadu twierdzą, że otrzymałyby wiarygodne raporty, że Xi zostałby zabity bronią elektromagnetyczną, gdyby pojawił się zgodnie z planem i wygłosił przemówienie. Kolejnym przejawem intrygi było aresztowanie ochroniarza Xi w Republice Południowej Afryki, gdy Xi właśnie wchodził do miejsca publicznego.

Fakt, że Japończycy wylewają do oceanu „radioaktywną wodę z Fukushimy”, a Xi reaguje na to ze złością, jest także działaniem przeciwko elektrowni jądrowej. Według japońskiego wywiadu wojskowego wylewana woda w rzeczywistości nie jest radioaktywna. 

Pozbywając się wody, Japończycy wstrzymują wielomiliardowe płatności KM. Jest to część trwającej kampanii prowadzonej przez Japończyków, Tajwańczyków i Koreańczyków mającej na celu wypchnięcie KM z Azji Wschodniej, podają źródła japońskie.

Na głębszym poziomie groźby wobec Xi i zabójstwo przywódcy Wagnera to tylko niektóre z wielu oznak desperacji KM.

Największym źródłem ich rozpaczy pozostaje trwający upadek Stanów Zjednoczonych.

Na razie jest to wiedza powszechna. Na przykład pułkownik Douglas MacGregor omawiał tę kwestię z Tuckerem Carlsonem. Obaj są stosunkowo nowicjuszami w ruchu anty-KM (choć nigdy konkretnie nie wspominają o KM), ale wraz z Robertem F. Kennedym Jr. i innymi zaczęli wytykać palcem „oligarchów” rządzących USA.

RFK Jr ogłasza firmy Blackrock, Vanguard i State Street, które, jak wiemy, należą do siebie, a które ludzi w całej Ameryce sprzedają w zamian za domy. Musisz tylko dowiedzieć się, do kogo należą, a znajdziesz Rockefellerów i innych „oligarchów” KM.

Jesteśmy u progu narodowego momentu „przyjścia do Jezusa”. Chcemy mieć wpływ na to, co robi nasz rząd, ale tak naprawdę go nie mamy. Zostaniemy zepchnięci z krawędzi” – ostrzega MacGregor.

Pułkownik, który może okazać się silnym, przypominającym Putina przywódcą odrodzonej Republiki Stanów Zjednoczonych, tak podsumowuje niektóre z obecnych wyzwań, przed którymi stoją Amerykanie:

Wojna na Ukrainie pozostawiła każdego dorosłego pracującego Amerykanina w długach wynoszących około 240 000 dolarów [oprócz 600 000 dolarów, które jest winien każdy mężczyzna, kobieta i dziecko w Stanach Zjednoczonych].

Przeciętny Amerykanin zarabia 31 000 dolarów rocznie i wydaje około 16 6009 dolarów rocznie [w podatkach].

Przeciętny Amerykanin, który pracował przez całe życie, otrzymuje, jeśli ma szczęście, 1400 dolarów miesięcznie z Ubezpieczeń Społecznych. Nielegalni imigranci, którzy tu przybywają, zarabiają 2200 dolarów miesięcznie.

Jak wspomnieliśmy w poprzednich raportach, spłaty kredytu hipotecznego w przeciętnym amerykańskim domu przekraczają całkowitą pensję przeciętnego Amerykanina.

Te niesprawiedliwości finansowe prowadzą do załamania porządku publicznego w Stanach Zjednoczonych. Oto kilka najnowszych przykładów:

Domy towarowe Macy’s odnotowały w drugim kwartale stratę w wysokości 84 milionów dolarów z powodu opóźnień w płatnościach kartami kredytowymi.

Tłumy nadal napadają i rabują luksusowe sklepy detaliczne w całym kraju.

Bogaci ludzie odchodzą na emeryturę, zostawiając zegarki i biżuterię w domu, ponieważ stają się one coraz większym celem biedniejszych Amerykanów. Na przykład w ubiegłym roku skradziono wysokiej jakości zegarki o wartości 1,4 miliarda dolarów.

Złość jest zrozumiała, ponieważ co trzeci prywatny najemca musiał w zeszłym miesiącu pożyczyć pieniądze, aby opłacić czynsz, a dzieje się to w kraju, w którym dyrektorzy generalni zarabiają 400 razy więcej niż pracownicy zatrudnieni na pełen etat.

Atakowane są nawet firmy obsługujące przeciętnego pracownika i osoby o niskich dochodach. Na przykład Dick’s Sporting Goods i Dollar Tree doniosły o niedawnym wzroście liczby kradzieży w sklepach.

Tak zwana administracja Bidena próbowała uspokoić masy największym w historii wzrostem wydatków na bony żywnościowe. Jednak ta operacja drukowania pieniędzy dla biednych spowodowała 15% wzrost cen żywności.

Doprowadziły także do wyższych cen benzyny i innych produktów energetycznych. Wynik: „Obecnie ceny kierowców ciężarówek są od 15 do 25 procent niższe od ich kosztów. To nie może trwać wiecznie” – mówi John Stenderup, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Vector Logistics.

Problemy są tak wielkie, że cały system finansowy jest na skraju załamania.

Jak wyjaśnia Goldbug King World News, system bankowy nie jest w stanie sobie z tym poradzić:

Z dniem 15 marca 2020 r. Rezerwa Federalna obniżyła rezerwę obowiązkową dla instytucji depozytowych (banków) do ZERA. Wymóg zerowej rezerwy pozwolił całej podaży pieniądza uformować hiperboliczną kulę.

Załamaniu systemu finansowego towarzyszy gwałtowny spadek wsparcia dla instytucji publicznych:

Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych: 27 proc

Banki: 26 proc

Szkoły publiczne: 26 proc

Prezydentura: 26 proc

Duże firmy technologiczne: 26 proc

Zorganizowana siła robocza: 25 proc

Gazety: 18 proc

Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych: 17 proc

Wiadomości telewizyjne: 14 proc

Duży biznes: 14 proc

Kongres: 8 proc

KM jest świadoma zbliżającego się upadku. Na znak, że może to nastąpić tuż po zakończeniu roku podatkowego amerykańskiego społeczeństwa 30 września, FEMA nawiąże współpracę z Federalną Komisją Łączności (FCC) w celu przeprowadzenia ogólnokrajowych testów systemu ostrzegania o sytuacjach awaryjnych (EAS) i bezprzewodowych systemów powiadamiania o zagrożeniach (WEA). ) tej jesieni. Wiadomości są wysyłane do wszystkich telewizorów, radioodbiorników i telefonów komórkowych.

Istnieją również oznaki, że KM przygotowuje się do wznowienia kampanii mającej na celu walkę z pandemią i wycofywanie szczepionek jesienią tego roku. Odpowiednie warianty Corony były już dostępne.

„Zawsze będą nowe możliwości i zawsze będziemy mieć nowe szczepionki” mówi nowy liberalny minister zdrowia Kanady Mark Holland. Radzi ludziom, aby mniej więcej co sześć miesięcy stosowali obecnie zalecane dawki przypominające ze szczepionkami mRNA.

KM ma również nadzieję na wprowadzenie w życie ostatecznej wersji Traktatu Pandemicznego WHO do maja 2024 r. To uczyniłoby terrorystę i zbrodniarza wojennego Tedrosa Ghebreyesusa z WHO absolutnym liderem międzynarodowej polityki zdrowotnej. Tedros pracuje dla liderów KM, takich jak Klaus Schwab i Bill Gates. 

Chcą wykorzystać globalną sytuację nadzwyczajną zdrowotną lub „bezpośrednie potencjalne zagrożenie”, na przykład do wymuszenia leków, przymusowych szczepień, obowiązkowych zaświadczeń o badaniach, ograniczeń w podróżowaniu itp.

Chcą wykorzystać globalną sytuację nadzwyczajną zdrowotną lub „bezpośrednie potencjalne zagrożenie” do wyegzekwowania wymagania, takie jak obowiązkowe leki, obowiązkowe szczepienia,

Pożary szalejące na całym świecie sprawiają, że prawdopodobne jest, że „zmiana klimatu” to alternatywny stan nadzwyczajny, jaki wysuwają na wypadek pojawienia się nowej pandemii.

Z pewnością było to przyczyną niedawnych ataków na Hawaje, Wyspy Kanaryjskie, Kanadę i inne kraje z użyciem broni satelitarnej i podpaleń.

Ale faktem jest, że liczba pożarów w Stanach Zjednoczonych była najniższa od dekady. Czytałeś to gdzieś? Tak, w Kanadzie było znacznie więcej pożarów (jest to stale zgłaszane), ale w USA, Europie, Afryce i Azji w ogóle świat płonął mniej.

Pożary te są często pretekstem do zbiórki pieniędzy. Na przykład urzędnicy FEMA na Maui zatrzymują się w luksusowych hotelach za 1000 dolarów za noc, podczas gdy rząd zapewnia „jednorazową” płatność w wysokości 700 dolarów Hawajczykom, których życie właśnie spłonęło doszczętnie.

Wiele wskazuje na to, że pożary w Kanadzie również stanowią element pewnego rodzaju defraudacji pieniędzy i zasobów. Przymusowa ewakuacja miast w północnej Kanadzie, położonych w pobliżu dużych kopalni diamentów (Yellowknife), może być również formą wydobywania surowców.

Przykład: Pożary w Shuswap w Kolumbii Brytyjskiej zostały celowo wywołane przez władze kanadyjskie w ramach planowanego pożaru!

Wszystko to oznacza, że ​​jeśli tej jesieni zostanie ogłoszony stan wyjątkowy, konieczne jest dopilnowanie, aby został on ogłoszony przez Białe Hełmy, a nie przez KM.

Powszechna niechęć społeczna do obecnego przywództwa Jej Królewskiej Mości oznacza, że ​​każdy ruch Białych Hełmów będzie miał szerokie poparcie społeczne.

Ostatni przykład: zobacz, jak ludzie reagują na fałszywego Bidena, gdy odwiedza Maui i jezioro Tahoe.

Wreszcie, jeśli Białe Kapelusze szukają prawnego uzasadnienia likwidacji rządów kontrolowanych przez KM, powinni zauważyć, że żaden sąd w świecie zachodnim nie chce prowadzić dochodzenia w sprawie „zbrodni przeciw ludzkości” Covid 19 odkrytych przez dr Rainera Fuellmicha.

Jeżeli władzę przejmą przestępcy, obowiązkiem władz wojskowych i policyjnych jest interwencja i przywrócenie porządku. Alternatywą byłaby albo anarchia, albo totalitarna dyktatura.

Tej jesieni Whitehats zmierzą się z KM. O to samo prosimy czytelników.

przez   https://benjaminfulford.net/

Read more https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-28-08-2023-poslednie-novosti/

Comments

  1. adamd says:

    Trzeba wspomóc BF odnośnie ocieplenia vel zmian klimatu..
    https://ekspedyt.org/2023/08/08/nie-bylo-lata-czyli-goracy-wielki-reket-globalnego-ocieplenia/

    “No cóż, lato, lato i już po lecie. Parę dni przygrzało jak Bóg przykazał, jak to w lecie zwykło bywać i pod koniec lipca… “lato było, ale się zmyło”. Ale w TV za prezenterami widnieją i straszą ogromne tapety zalane czerwienią, że to niby żar słoneczny nihilujący ziemię. W erze plandemii za plecami prezenterów lobotomistów krążyła czerwona kula z wypustkami strasząc przysłowiowych Kowalskich. Za komunizmu mówiło się, że prognoza pogody to jedyny program w TV, który nie mija się prawdą. Dawne czasy, dzisiaj już tego nie da się powiedzieć…”

Wypowiedz się