Anna Głowacz: Co tam się dzieje w energiach i przestrzeniach nie fizycznych ?

Kolejny bardzo ciekawy wywiad z  Anną Głowacz odnośnie aktualnych uwolnień energetycznych na Ziemi, ogromnych zmianach w przestrzeniach nie fizycznych oraz o skokowym wzroście od marca w poziomie wibracji Planety.

Redakcja KIP

https://youtu.be/LecGPsmE_0E

Opublikowano za:
Netyfy – Ziggy Texas

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Według mnie sprawy wyglądają inaczej.

  Około 2012 roku powstała niezwykła zmiana energetyczna, nigdy wcześniej tego nie widziałem ani nie czułem. Było to coś niesamowitego, co jak przypuszczam zmieniło życie wielu ludzi. Oczywiście “niesamowite” mam na myśli silne, trudno było to wogóle przeżyć, niech nikt nie myśli , że to jakaś przyjemność.

  Później to zanikło. Na przestrzeni kolejny lat zarejestrowałem jeszcze ze 2-3 takie impulsy, ale każdy kolejny słabszy od poprzedniego.

  Natomiast od jakiegoś czasu wszystko się zatrzymało. Jakby to co miało być dokonane, dokonało się.

  Czas obecny to już jedynie czas oczekiwania. Odbiera się to tak, że czas jaki pozostał tutaj człowiekowi jest jakby takim “bonusem”. Trudno te sprawy werbalizować, pozostają jedynie porównania.

  Zatem porównując ten stan, można się odnieść do dziecka w szkole podstawowej na początku czerwca. Oceny już wystawione, wszystko jest jasne, ale w szkole jeszcze trzeba posiedzieć.:-)

  To chyba najbliższe co jestem w stanie wymyślić.

  Czy te zmiany są dostrzegalne “za zewnątrz”??

  Tak oczywiście. Każdy coś tam czyta w internecie, coś ogląda w kinie albo w telewizji.
  Wystarczy popatrzeć co się pokazuje o czym się pisze, a potem zastanowić się “jak to działa”

  Dla przykładu, powyższa osoba, Pani Anna Głowacz. Kiedy wypuszczała swoje książki wcześniej to były one pełniejsze, bardziej nasycone energiami, ale obecnie to co mówi jest płaskie , bez wyrazu, jakby opowiadała o prognozie pogody…kolejny news.

  I oczywiście jest to bardziej ogólne, odnosi się do każdego, bardziej lub mniej, co skutkuje zupełnie innymi manifestacjami, choćby takimi jak powyższy wywiad.

  Zatem, podsumowując.

  Teraz świat już tylko czeka na coś. A to co słyszycie i widzicie to zwykłe, banalne informacje mające na celu, “jakoś zagospodarować czas”

  Według mnie wszystko się już dokonało.

  Pozdrowionka!:-)

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Chyba ma Pan rację, ponieważ kluczowe punkty cyklu kosmicznego trwającego 26556 lat, już zaistniały w: roku 2012 i 2017, które zdecydowały o wyborze pozytywnej dla Ziemi linii czasowej jej przyszłości…

Wypowiedz się