Benjamin Fulford: Rozwija się operacja podobna do Gladio, atak na KM

Benjamin Fulford 03.07.2023. Najnowsze wiadomości

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

Długo oczekiwana rozprawa wojskowa z mafią chazarską na Zachodzie wydaje się być gotowa do rozpoczęcia. Zamieszki we Francji, Belgii i Szwajcarii są tego wyraźnym sygnałem. Mężczyźni w identycznych czarnych mundurach i policyjnych butach sieją spustoszenie na całym kontynencie, udając muzułmańskich demonstrantów.

To klasyczne działanie agenta-prowokatora wojskowego, mające na celu przygotowanie opinii publicznej do wprowadzenia stanu wojennego. Jest to odwieczna masońska strategia P3 “zaczynając od ciao ordo” lub “porządku z chaosu”. Chodzi o stworzenie takiego chaosu, aby obywatele z zadowoleniem przyjęli wojskowe przejęcie władzy w celu “przywrócenia porządku”.

Fakt, że tego rodzaju sabotaż ma miejsce w Szwajcarii oznacza, że prawdopodobnie dojdzie do jakiejś akcji wojskowej przeciwko BIS, WHO i innym centrom władzy KM. To samo dotyczy Belgii, gdzie znajduje się siedziba Unii Europejskiej. Ponadto należy zauważyć, że “muzułmańscy” rebelianci systematycznie atakują instytucje kultu śmierci Chabadu w całej Europie.

Te “zamieszki” wydają się być skoordynowane z “wydarzeniami dumy” promującymi homoseksualizm i pedofilię. Zamieszki we Francji rozpoczęły się, gdy były męski prostytutka i fałszywy prezydent Francji Emmanuel Macron przemawiał na imprezie poświęconej homoseksualizmowi.

W tym samym czasie na całym Zachodzie odbywały się marsze, w których nadzy mężczyźni maszerowali przed dziećmi. Skandowali coś w stylu: “Jesteśmy tutaj, jesteśmy dziwni i przyszliśmy po wasze dzieci”.

Gdyby tak było, policja z pewnością podjęłaby działania. Być może wynika to z faktu, że nadzy mężczyźni stanowią mniejszy problem dla ruchu drogowego, ponieważ przejeżdżający kierowcy będą odwracać od nich wzrok, a nie w ich kierunku. Najprawdopodobniej była to inscenizacja, aby obudzić lunatykujące owce.

Aby uczynić z tego osobiste zagrożenie dla przeciętnego człowieka, starają się również nakłonić go do zaakceptowania ludzi z penisami w damskich toaletach. Kiedy twoja córka jest molestowana przez brodatego zboczeńca udającego kobietę, jesteś zmuszony interweniować.

Aby obudzić owce, fałszywy Joe Biden wygłasza wiele dziwnych przemówień i oświadczeń jako kandydat na prezydenta. Na przykład podczas spotkania z premierem Indii Narendrą Modim powiedział: “Sprzedałem wiele tajemnic państwowych i wiele bardzo ważnych rzeczy. Korporacyjne media propagandowe próbowały ukryć to jako mistyfikację, ale wszyscy wiemy, że to prawda.

Potem słuchasz fałszywego zamaskowanego Bidena mówiącego o klęsce Rosji w wojnie w Iraku. Naprawdę cierpi na demencję.

Joe Biden udzielił również wywiadu w czwartek, w którym stwierdził, że w Stanach Zjednoczonych w 1960 roku trwała wojna domowa i pomylił Konstytucję z Deklaracją Niepodległości, zanim opuścił plan jako pacjent z chorobą Alzheimera.

“Avatar Joe wkrótce zrujnuje wszystkich informatorów, jest takim pojedynczym urządzeniem do przyjmowania czerwonych pigułek” – napisał Pentagon w oświadczeniu.

W tym samym czasie, gdy “Biden” zachowywał się jak zniedołężniały dowcipniś, Kongres uchwalił rezolucję 503 wzywającą do impeachmentu Joe Bidena “za przestępstwo i wykroczenie”, a korporacyjne media nie wspominały o tym ani słowem.

Wiemy, że prawdziwy Biden od dawna nie żyje, ale mówimy o Joe Bidenie, symbolu władzy korporacyjnej, który aktywnie przygotowuje się do formalnego (optycznego) procesu impeachmentu, mówią źródła CIA.

Ponadto przewodniczący Izby Reprezentantów Kevin McCarthy powiedział, że Kongres postawi w stan oskarżenia prokuratora generalnego Bidena Merricka Garlanda na podstawie informacji otrzymanych od demaskatorów.

Ponadto zauważamy, że tysiące lotów w Stanach Zjednoczonych jest odwołanych z powodu zbliżania się 4 lipca. Ma to na celu zapobieżenie ucieczce członków mafii chazarskiej, powiedział Pentagon.

Mamy również jasne wyjaśnienie, co tak zwany ruch Q i Donald Trump mają wspólnego z całą tą działalnością. Były SAS Riccardo Bosi wyjaśnia, że cały ruch Q został zapoczątkowany przez następujące osoby. Została założona przez około 300 lub 400 oficerów Marynarki Wojennej i Marynarki Wojennej. Początkowo zamierzali przeprowadzić wojskowy zamach stanu, ale stało się dla nich jasne, że pociągnie to za sobą zamordowanie dużej liczby amerykańskich cywilów. Dlatego postanowili działać powoli i systematycznie zgodnie z prawem wojskowym. Dlatego trwało to tak długo. Ale teraz nadszedł moment, w którym nic nie może powstrzymać tego, co musi się wydarzyć, mówi Bosi.

Przykład tego, jak niepowstrzymany stał się ten ruch: “Senator Lindsey Graham był wygwizdywany, wyśmiewany i obrażany od momentu, gdy wszedł na scenę, aż do momentu, gdy z niej opuścił, a później został zaatakowany podczas przemówienia Donalda Trumpa na wiecu MAGA w Pickens w Południowej Karolinie, śmiejąc się i wygwizdując ponownie.”

To zdjęcie Grahama ze zdrajcą Johnem McCainem i Timem Ozmanem, aka Osamą bin Ladenem, straconym przez zdrajcę Johna McCaina, wyjaśnia, jak został potraktowany.

“Pozostały tylko trzy gałęzie rządu USA: BlackRock, Raytheon i przemysł farmaceutyczny… Musimy ustanowić kontrolę nad tą skorumpowaną elitą w tym kraju… “Nie sądzę, że dojdziemy do wyborów w 2024 roku… Myślę, że wszystko eksploduje wcześniej w Waszyngtonie “– tak pułkownik Douglas MacGregor opisuje sytuację.

Jednak kilka źródeł podaje, że proces ten rozwinie się w okresie letnim i że nie należy spodziewać się żadnych nagłych zmian 4 lipca.

Jednym z oznak, że wojsko naprawdę coś robi, jest to, że ponad 300 kanadyjskich żołnierzy pozwało rząd za szkody, jakie ponieśli w wyniku obowiązkowych szczepień. Ostrzegamy, abyście uważali, aby sędzia prowadzący sprawę nie był masonem.

Kanadyjski parlament pomaga tym żołnierzom, wprowadzając ustawę zakazującą szczepień.

Christy Freeland, prawdziwa zbrodniarka stojąca za szczepionką i innymi zbrodniami komunistycznego reżimu Castrude w Kanadzie, również została zdemaskowana.

Inną oznaką prawdziwego ruchu jest to, że Kongres rozprawia się z CISA, dużymi firmami technologicznymi i finansowanymi przez państwo stronami trzecimi za współpracę w celu cenzurowania Amerykanów. Jako długoletnia ofiara cenzury ze strony Google, Facebooka i innych firm, dobrze jest widzieć, że w końcu podjęto działania przeciwko tym wrogom prawdy i wolności słowa.

Istnieją również oznaki pewnego rodzaju anomalii finansowej, która może być katalizatorem długo oczekiwanego ponownego uruchomienia (a nie resetu) systemu społeczno-gospodarczego. Louis, Zarząd Rezerwy Federalnej USA jest bezspornym bankrutem. Jak widać na imponującym wykresie pod poniższym linkiem, Fed nie wypłacił żadnych pieniędzy rządowi USA od września 2022 r., do czego jest zobowiązany przez prawo.

Kiedy czeki prywatnej firmy, takiej jak Bank Rezerwy Federalnej, pękają, oznacza to, że jest bankrutem.

Ponieważ stopy procentowe gwałtownie wzrosły, firmy złomujące obligacje będą musiały zapłacić 80% więcej odsetek w nadchodzących miesiącach, jeśli ich pożyczki zostaną odnowione. Wpłynie to również na kredyty hipoteczne i inne kredyty. Oznacza to po prostu, że upadek istniejącego systemu jest matematyczną pewnością.

Innym sygnałem, że KM kończy się pieniądze, jest ogłoszenie przez Fundację Sorosa zwolnienia “co najmniej 40%” swoich pracowników.

Jednak nadal starają się zachowywać tak, jakby wszystko było jak zwykle, używając fałszywych statystyk.

Na przykład realny PKB wzrósł o 2,6 procent w czwartym kwartale 2022 r., Chociaż realny produkt krajowy brutto (PNB) spadł o 2,3 procent w pierwszym kwartale. Te dwie liczby muszą być mniej więcej identyczne.

Próbują także ukryć trwającą rozprawę z bankami, magicznie zbierając 65 miliardów dolarów. Odpływ depozytów krajowych banków wyniósł 48,3 mld dolarów. Przeliczanie wpływów w dolarach amerykańskich.

MI6 ostrzegło nas również przed wydarzeniami na Sri Lance, które mogą wpłynąć na cały globalny system finansowy. Tam, od 30 czerwca, wszystkie banki są zamknięte przez 5 dni, a MI6 twierdzi, że odbywa się to w celu ustanowienia nowej architektury finansowej. “Jeśli to zadziała, oczekuje się, że reszta rozwijającego się świata pójdzie w jego ślady” – napisano.

Posunięcie to nastąpiło po miesiącach sporów między MFW (Rothschildami), Bankiem Światowym (Rockefellerami) i Chińczykami o dług kraju. Finansiści CM poprosili Chiny o umorzenie długu Sri Lanki, a Chiny odpowiedziały: “Okej, jeśli wy też to zrobicie. KM powiedział, że nie. Ten argument powtarza się na całym świecie.”

Zauważamy, że dziennikarze korporacyjni są zaskoczeni, że pieniądze nigdy nie wyszły na jaw, pomimo faktu, że urzędnicy MFW i Banku Światowego udzielają nowych pożyczek krajom takim jak Pakistan. Ciągle mówi się im, aby “czekali na następne spotkanie G7”, ale spotkania przychodzą i odchodzą, a wciąż nie ma pieniędzy.

Źródło w MI6 donosi, że wszystkie kraje rozwijające się mogą wkrótce zrezygnować z pożyczek dla MFW i Banku Światowego.

Zbankrutowana Argentyna postanowiła użyć chińskiego juana i Specjalnych Praw Ciągnienia (SDR), aby spłacić należną płatność MFW, co najwyraźniej było związane z zerwaniem między francuskimi Rothschildami a Rockefellerami. Oznacza to, że MFW udawał, że sam płaci, tworząc SDR-y znikąd i pożyczając pieniądze od Chińczyków.

Ważne jest, aby pamiętać, że w grze nie było dolarów amerykańskich. Ostatnim razem, gdy Francuzi próbowali zrobić coś takiego, szef francuskiego MFW, Dominique Strauss-Kahn, został fałszywie oskarżony o zgwałcenie pokojówki i zwolniony. Stało się to tuż po tym, jak dowiedział się, że złoto MFW, mające wspierać SDR jako substytut dolara, zostało skradzione ze Stanów Zjednoczonych. Być może ten nowy krok Francuzów ma coś wspólnego z niepokojami we Francji.

Kolejny znak, że KM chce wykorzystać “kryzys klimatyczny” jako nową formę siania paniki, aby wyłudzić pieniądze od mas. W tym samym czasie toksyczne odpady są spalane w miastach i obwiniane za “pożary w Kanadzie spowodowane zmianami klimatu”. Zauważ również, że pojawia się na ekranie, a nie osobiście. Potwierdza to doniesienia Białego Kapelusza, że prawdziwa Lagarde została już aresztowana.

Zadał to pytanie, ponieważ Komisja Europejska przedstawiła propozycję nowelizacji budżetu, która wzywa państwa członkowskie do zapłaty dziesiątek miliardów euro.Powstaje pytanie: jak doszło do tej sytuacji i jak postawiliście Unię Europejską na krawędzi bankructwa… Zaledwie 2 lata po przyjęciu 7-letniego budżetu Brukseli #у wyczerpanie pieniędzy. Jak mogło do tego dojść? Co się stało z gospodarstwem domowym? .., chcą dostać 50 miliardów euro od państw członkowskich na Ukrainę, podczas gdy nie mogą nawet rozliczyć się z pieniędzy, które daliśmy im do tej pory.

Ten brak pieniędzy wynika z chęci powstrzymania kradzieży KM od populacji europejskiej, amerykańskiej i japońskiej w imię różnych kryzysów, czy to “pandemii”, “Ukrainy”, czy teraz “zmian klimatycznych”.

Obecnie ich oszustwa są systematycznie demaskowane. Stwierdzono, że prawie wszystkie stacje pomiaru temperatury Narodowej Administracji Oceanicznej i Atmosferycznej (NOAA) zostały zniszczone, aby uczynić ziemię “gorętszą” niż jest w rzeczywistości, skutecznie wzmacniając oszustwo “globalnego ocieplenia”, donoszą Polacy. Według badań przeprowadzonych przez Heartland Institute, 96% stacji temperaturowych NOAA nie spełnia standardów agencji “bezpiecznych i zdrowych”. Większość z nich znajduje się w pobliżu obiektów, które zatrzymują lub generują ciepło, a tym samym zniekształcają odczyty.

Oto kolejny przykład:

Artykuł USA Today: 8 marca 2022 r. -> Uwolnienie komarów GMO na Florydzie

Artykuł CNN: 27 czerwca 2023 r. – > Malaria wykryta na Florydzie w USA po raz pierwszy od 20 lat

Wkrótce możemy spodziewać się nagłówka, który ogłosi: “Zmiany klimatu przynoszą malarię na Florydę”. Wtedy zobaczymy nacisk na “szczepionki przeciwko malarii”. Kto korzysta ze szczepionki przeciwko malarii? “Przykład znany z podręcznika. Nie ma gdzie się ukryć” – napisał Pentagon w oświadczeniu.

Teraz rzućmy okiem na zbrodnie wojenne i oszustwa na Ukrainie.

Najpierw spójrzmy na to zdjęcie zrobione w lipcu 2006 r., na którym George W. Bush jada z nieco nierozpoznawalnym Władimirem Putinem na imprezie w Sankt Petersburgu w Rosji, której gospodarzem jest Jewgienij Prigożyn (stoi po prawej).

Mniej więcej w tym czasie klan Bushów zaproponował nową zimną wojnę z Rosją w celu wzmocnienia kompleksu wojskowo-przemysłowego.

Do tego dochodził inny program. Rand Corporation doradziła rządowi USA zerwanie więzi energetycznych Niemiec z Rosją, jeśli chce nie dopuścić do tego, by UE stała się konkurentem, twierdzą Polacy. Ostatecznie osiągnięto to poprzez wysadzenie gazociągu Nordstream II. Rezultat: same Niemcy zostały splądrowane przez XM w zeszłym roku na kwotę 132 miliardów dolarów.

Jest to ta sama korporacja Rand, która doradzała wysadzenie japońskich elektrowni jądrowych w Fukushimie, aby zapobiec niezależności energetycznej Japonii.

Kto skorzystał na obu atakach: Rockefellerowie.

Przestępcy KM próbują teraz również zbić kapitał na ludobójstwie na Ukrainie. Poniżej możecie zobaczyć irlandzkiego europosła Micka Wallace’a, któremu odcięto mikrofon, gdy opisuje korporacje KM, takie jak BlackRock, kradnące ukraińskie grunty rolne i aktywa przemysłowe.

To jak eksterminacja własnej ludności”, powiedział jeden z ukraińskich żołnierzy o sytuacji na linii frontu.

Zbrodniom tym towarzyszy również wiele scen korporacyjnych.

“To wszystko jest filmem. Co ci ludzie noszą na co dzień… kogo spotykają, kiedy i gdzie się spotykają… co do siebie mówią… jak to jest zdejmowane i montowane … to wszystko jest jednym wielkim show” – napisał Pentagon w oświadczeniu.

To wideo ze spotkania Wołodymyra Zełenskiego i Grety Thunberg jest tego dobrym przykładem.

“Wszyscy wiedzą, że Zełenski nie jest w żaden sposób niezależny. Mówi się mu, co powinien robić, jaką politykę prowadzić… Nie ma sensu z nim rozmawiać” – powiedział rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow.

Teraz, gdy teatr KM został ujawniony, jest używany przeciwko nim. To wideo wywołuje śmiech, w którym ukraińska piosenkarka Ruslana, zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji w 2004 roku, domaga się myśliwców F-16. Ma na sobie kask, ale z jakiegoś powodu zapomniała założyć spodnie.

A potem była cała opera Wagnera o zamachu stanu. Jak wyjaśnia polski wywiad;

“Zachodnie służby skontaktowały się z Prigożynem i chciały nim manipulować. Prigozin dostał dużo pieniędzy i zastanawiał się, co może zrobić, aby nakarmić wilka i uratować owce. Zadzwonił na Kreml i wszystko opowiedział. “Co mamy zrobić?” zapytał. Dostał odpowiedź. Będziemy mieli teatr. Sprawiamy, że Zachód uwierzył, że im się udało… na jeden dzień…”

Teraz prawdziwy Wagner został rozmieszczony na Białorusi, zaledwie 80 km od stolicy Ukrainy, Kijowa.

Oczywiście nie spodziewamy się, że KM będzie cicho mijać w nocy.

Victoria Nuland, szefowa Departamentu Stanu USA, oficjalnie ogłosiła podczas wideokonferencji z Kijowem, że III wojna światowa rozpocznie się 11 lipca. Powiedziała, że Stany Zjednoczone i ich partnerzy będą walczyć tak długo, jak to będzie konieczne – 16 lat lub więcej … Data została wybrana tak, aby zbiegła się ze szczytem NATO, jednodniowym spotkaniem na Litwie.

Zastanawiam się, dlaczego ta bestia w ogóle żyje? A może to nie ona?

Kolejne ważne pytanie, które wciąż wisi w powietrzu, brzmi: kiedy rozpocznie się długo oczekiwana space opera?

Być może już się zaczęła, o czym świadczy to wideo rosyjskiej rakiety zestrzeliwującej niewidzialny statek kosmiczny.

Następnie, jak zwykle, obserwuje się cotygodniowe obserwacje UFO z całego świata. Oto niektóre z najnowszych:

1. Zamaskowany okręt bazowy. Mówi się nam, że ujawnią się, kiedy masy będą gotowe. A może jest to chmura soczewkowata z łukami? Zobaczmy.

2. UAP nad Warszawą, Polska, 2023

3. Rotacyjny UAP nad Florydą 26-06-2023

4. Kilka kul nad Meksykiem

5. UFO przelatuje nad Morzem Kalifornijskim 29-06-2023

Aby przypomnieć nam, że widzieliśmy już operę kosmiczną, obejrzyj jego wideo z “lądowań na Księżycu”, które przysłali nam masoni P3.

Dobrze, więc podziękuj mi za ten tydzień, Scotty

Read more https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-03-07-2023-poslednie-novosti/

Wypowiedz się