UJAWNIONO: Pełna lista najbardziej niepokojących planów globalistycznej elity

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) jest globalistyczną organizacją prowadzoną przez niemieckiego ekonomistę Klausa Schwaba i innych członków technokratycznej elity.

Schwab jest założycielem i przewodniczącym organizacji.

Misją WEF jest pozbawienie praw jednostek i procesu demokratycznego ich suwerennych narodów oraz oddanie wszelkiej własności i kontroli niewybieralnym elitom władzy.

Podczas gdy wielu w korporacyjnych mediach może upierać się, że brzmi to naciąganie lub twierdzić, że jest to nic więcej niż dzika “teoria spiskowa”, WEF nie ukrywa swojej agendy.

Wręcz przeciwnie.

WEF otwarcie dzieli się nim i promuje swój plan “Wielkiego Resetu”, który ma zostać wprowadzony na całym świecie.

Dystopijne społeczeństwo, które wyobraża sobie grupa, odziera jednostki z ich autonomii na rzecz globalnej, tyrańskiej kontroli.

The Vigilant Citizen niedawno zebrał 10 najbardziej niewiarygodnych – i przerażających – pojęć, które WEF broni.

W dowolnej kolejności:

1. Infiltracja rządów – Intencją WEF jest penetracja i przechwytywanie rządów na całym świecie w celu pozbycia się demokracji i ustanowienia zglobalizowanego świata kierowanego przez “wybraną przez siebie koalicję międzynarodowych korporacji, rządów (w tym poprzez system ONZ) i wybranych organizacji społeczeństwa obywatelskiego”.

Idąc jeszcze dalej, Schwab powiedział Harvard’s John F. Kennedy School of Government w 2017 roku: “Jesteśmy bardzo dumni z tego, że penetrujemy globalne gabinety krajów z naszymi Młodymi Globalnymi Liderami WEF”.

W rzeczywistości WEF utrzymuje program “Young Global Leaders”, pięcioletnią indoktrynację do swoich zasad.

Jego celem jest stworzenie światowych liderów, którzy nie odpowiadają przed swoimi ludźmi, ale przed szefami w WEF.

Absolwenci programu to światowi przywódcy, którzy są “podejrzanie w kontakcie” z Wielkim Resetem WEF, tacy jak:

Justin Trudeau, premier Kanady Emmanuel Macron, prezydent Francji
Mark Zuckerberg, współzałożyciel i dyrektor generalny firmy macierzystej Facebooka Meta
Inni młodzi absolwenci Global Leader to Angela Merkel z Niemiec i Władimir Putin z Rosji, a także co najmniej połowa gabinetu Kanady
.

Sponsorami programu Young Global Leaders są Fundacja Billa i Melindy Gatesów oraz Google.

2. Kontrola umysłu fal dźwiękowych – “Nieinwazyjna neuromodulacja” jest reklamowana jako “nowa era opieki zdrowotnej” przez WEF w artykule z 2018 r., Który został usunięty z Internetu, ale jest zachowany przez Internet Archive.

Początkowo omawiany jako narzędzie do zarządzania chorobami Parkinsona i Alzheimera, artykuł – zatytułowany “Kontrola umysłu za pomocą fal dźwiękowych?” – szybko się zmienia:

Ale co się stanie, jeśli ta technika zmiany naszych fal mózgowych wymknie się regulacji i wpadnie w niepowołane ręce? Wyobraźmy sobie dyktatorski reżim z dostępem do sztuczek i narzędzi, aby zmienić sposób myślenia lub zachowania obywateli.

W wywiadzie z Antoine Jerusalem, profesorem nauk inżynieryjnych na Uniwersytecie Oksfordzkim, artykuł WEF opisuje kontrolowanie aktywności neuronów w mózgu poprzez kierowanie wibracji mechanicznych do określonego regionu.

Chociaż stwierdzono, że proces ten nie został jeszcze dopracowany, Jerusalem powiedział: “Widzę nadchodzący dzień, w którym naukowiec będzie w stanie kontrolować to, co dana osoba widzi w swoim umyśle, wysyłając odpowiednie fale we właściwe miejsce w mózgu”.

Artykuł następnie dowodzi, że skoro ktoś zamierza wykorzystać tę formę kontroli umysłu, równie dobrze może to być WEF – “Jeśli chcemy prowadzić ten taniec za 10 lat, musimy zacząć badania już dziś … Politycy powinni pamiętać, że jeśli tego nie zrobimy, to i tak ktoś gdzieś to zrobi… potencjalnie nieuregulowane”.

3. Pigułki z mikroczipami – Na spotkaniu WEF w 2018 r. dyrektor generalny Pfizera, Albert Bourla, opisał zatwierdzenie przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków pierwszej “elektronicznej pigułki”.

Tabletka zawiera biologiczny chip, który dostaje się do żołądka i jest zdolny do wysyłania sygnałów, że pigułka została faktycznie zażyta – w celu zapewnienia zgodności.

Bourla powiedział: “Więc wyobraźcie sobie zastosowania tego, zgodność.

“Firmy ubezpieczeniowe wiedziałyby, że leki, które pacjenci powinni przyjmować, biorą je”.

4. Pochwała lockdownów

Polityka zdrowia publicznego, która ogranicza przemieszczanie się, zakazuje podróży międzynarodowych oraz zamyka szkoły i firmy, powszechnie znana jako blokady, została wdrożona w praktycznie każdym kraju na całym świecie podczas pandemii, począwszy od Chin, a następnie we Włoszech i rozprzestrzeniając się stamtąd jak pożar.

Blokady spowodowały ogromne ludzkie cierpienie w postaci utraty pracy, izolacji społecznej i samobójstw, z niewielkim lub żadnym wpływem na śmiertelność COVID-19.

WEF jednak “chciałoby, aby życie ‘covidian’ stało się trwałe”, jak donosi Slay News.

WEF opublikował film promujący ideę blokad, ale szybko go usunął po reakcji.

Film chwali rolę blokad w ograniczaniu działalności człowieka i prowadzi do “najspokojniejszego okresu na Ziemi od dziesięcioleci”.

WATCH:

5. Dystopijne plany na przyszłość

WEF opublikowało również filmy pokazujące “spojrzenie na naszą przyszłość”, które obejmują ludzi w maskach, mnóstwo środków do dezynfekcji rąk i kody QR, a także dalsze dostosowania z dala od społeczeństwa, jakie znamy, w kierunku coraz bardziej odizolowanego, wirtualnego świata.

W jednym z przykładów WEF “jak nasze życie może wkrótce wyglądać”, sugeruje się, że możesz zostać zidentyfikowany przez bicie serca.

Jest to konieczne, ponieważ technologia rozpoznawania twarzy jest często odrzucana przez maski na twarz, ale “bicie serca jest tak samo wyjątkowe jak twoja twarz”.

NASA wynalazła system wykorzystujący laser, który może identyfikować ludzi na podstawie samego bicia serca.

WEF promuje również coraz częstsze nauczanie dzieci korzystających z technologii cyfrowej i, pokazując zdjęcie osoby noszącej maskę samotnie, na zewnątrz: “Jakie zmiany w erze pandemii chciałbyś, aby stały się trwałe?”

Jeśli chodzi o edukację, WEF przewiduje również “ponowne wyobrażenie” obecnych sal lekcyjnych z dużym naciskiem na wirtualną rzeczywistość i technologie sztucznej inteligencji, a także inwestycje w “przekwalifikowanie i podnoszenie kwalifikacji”.

Według WEF podręczniki, notatniki i ołówki nie powinny być już postrzegane jako krytyczne narzędzia do nauki ze względu na “presję środowiskową”.

Zamiast tego edukacja powinna być zdigitalizowana i “połączona z metawersem”, aby uczniowie mogli uczyć się w środowisku wirtualnym.

6. Wielki reset

Wielki Reset WEF obejmuje zmianę wszystkiego, od przyszłych stosunków globalnych i kierunku gospodarek narodowych po “priorytety społeczeństw, naturę modeli biznesowych i zarządzanie globalnymi dobrami wspólnymi”.

Część planu obejmuje czwartą rewolucję przemysłową, o której Schwab mówi od co najmniej 2016 roku i “charakteryzuje się fuzją technologii, która zaciera granice między sferą fizyczną, cyfrową i biologiczną”.

Jeśli chodzi o rząd, rewolucja przyniesie nowe uprawnienia technologiczne, które pozwolą na zwiększoną kontrolę populacji poprzez “wszechobecne systemy nadzoru i zdolność do kontrolowania infrastruktury cyfrowej”.

Zamierza także pozbyć się kapitalizmu.

Podczas gdy kapitalizm opiera się na samoregulującym się systemie podaży i popytu, Wielki Reset ma na celu przedefiniowanie sposobu, w jaki przedsiębiorstwa są oceniane za pomocą nowych parametrów.

Główny: zgodność ze społecznymi i politycznymi programami elit.

Propagandowy film opublikowany przez WEF mówi o planie wprowadzenia kapitalizmu interesariuszy, w którym prywatne korporacje – a nie wybrani liderzy – stają się powiernikami społeczeństwa, narażając twoją prywatność i dane, jedzenie i wolność.

Aby dojść do tego punktu, narrator filmu stwierdza, że “chodzi o to, aby właściwi ludzie znaleźli się we właściwym miejscu we właściwym czasie”.

Innymi słowy, system zostałby sfałszowany, a zgodność z szerszym programem byłaby obowiązkowa w nowej gospodarce.

7. Rekalibracja wolności słowa

Cenzura i regulacja Internetu są wysoko na liście priorytetów WEF, ponieważ służyłyby jako punkt wyjścia do ponownej kalibracji wolności słowa.

Pojęcie to zostało wprowadzone przez Julie Inman Grant, australijską komisarz ds. eBezpieczeństwa, na spotkaniu WEF w Davos w 2022 r., Podczas którego wezwała do “ponownej kalibracji wolności słowa” i “ponownej kalibracji całego szeregu praw człowieka …”

Wolność słowa jest w rzeczywistości binarna.

Albo istnieje, albo nie.

Najwyraźniej WEF nie chce, aby istniał.

8. Paszporty cyfrowe w odzieży

Podczas gdy wydaje się, że technologia nie rozwinęła się do tego stopnia, że wszczepialne mikroczipy są używane jako interfejsy mózg-maszyna do kontrolowania twoich myśli, to, co istnieje dzisiaj, to paszporty szczepionkowe, które mogą przejść do cyfrowych identyfikatorów, które następnie prowadzą do cyfrowych walut banku centralnego (CBDC) – gra końcowa.

CBDC wydają się być nieuniknione; Nie chodzi o to, czy będą je mieli, ale kiedy.

Gdy CBDC staną się powszechne, będą w stanie kontrolować wszystko, ponieważ trudno będzie przetrwać bez nich.

Nie muszą wkładać mikroczipa do ramienia, aby uzyskać tę niezmierzoną kontrolę – będą mogli śledzić i kontrolować każdy twój ruch za pośrednictwem CBDC.

Aby zapewnić możliwość śledzenia i śledzenia przez cały czas, WEF ogłosiło, że odzież przyszłości będzie zawierać wbudowane paszporty cyfrowe – i mają one trafić na rynek w 2025 roku.

9. Smartfony w twoim ciele

Do 2030 roku nie będziesz musiał martwić się o noszenie telefonu komórkowego lub noszenie ubrań z wbudowanym paszportem cyfrowym, ponieważ WEF planuje wprowadzić smartfony, które zostaną wszczepione bezpośrednio do twojego ciała.

Informacje te zostały opublikowane przez dyrektora generalnego Nokii Pekka Lundmarka na spotkaniu w Davos w 2022 roku i zbiegają się z wdrożeniem technologii 6G.

Podczas gdy sieci 6G są wciąż w powijakach, Lundmark stwierdził, że sprawią, że smartfony, jakie znamy dzisiaj, staną się przestarzałe, podczas gdy “świat fizyczny i cyfrowy będą rosły razem”.

Lundmark dodał: “Wiele z tych rzeczy zostanie wbudowanych bezpośrednio w nasze ciała”, powtarzając ruch transhumanistyczny, którego ostatecznym celem jest kontrolowanie ludzkiej populacji.

Wiele osób uważa transhumanizm za przekształcanie ludzi w roboty, ale w rzeczywistości opisuje on ruch społeczny i filozoficzny, który obejmuje rozwój technologii ulepszania człowieka.

Firma Elona Muska, Neuralink, obejmuje chirurgicznie wszczepiony mikroczip, który jest połączony z mózgiem i zsynchronizowany ze sztuczną inteligencją, a celem jest pewnego dnia umożliwienie ludziom kontrolowania sztucznych kończyn, a nawet angażowania się w telepatię.

Musk opisał to jako “Fitbit w czaszce z maleńkimi drutami”.

Według India Today, firma “opublikowała wideo, w którym widziano makaka grającego w Ming Ponga”.

Podczas gdy transhumanizm może pewnego dnia wykorzystać technologie, które są fizycznie osadzone w ludzkim ciele lub mózgu, aby zaoferować nadludzkie poznanie lub formy kontroli umysłu, należy pamiętać, że w tym czasie transhumanizm już się pojawia, nie z wszczepialnego urządzenia, ale poprzez masową psychozę formacji i manipulację informacjami.

10. Nie będziesz nic posiadał i będziesz szczęśliwy

Jednym z “nowych normalnych” nakazów Wielkiego Resetu jest to, że nic nie będziesz posiadał i będziesz szczęśliwy.

Jest to część agendy WEF 2030 i istnieje już plan, aby tak się stało.

W swoich “8 prognozach dla świata w 2030 roku” WEF stwierdził:

“Nic nie posiadam. Nie posiadam samochodu. Nie mam domu. Nie posiadam żadnych urządzeń ani ubrań” – pisze duńska posłanka Ida Auken. Zakupy to odległe wspomnienie w mieście 2030 roku, którego mieszkańcy sięgnęli po czystą energię i pożyczyli to, czego potrzebują na żądanie. Brzmi to utopijnie, dopóki nie wspomina, że każdy jej ruch jest śledzony, a poza miastem żyją połacie niezadowolenia, ostateczny obraz społeczeństwa podzielonego na dwie części.

Częścią planu zniesienia autonomii jest to, że wszystkie produkty stają się usługami.

W tej dystopijnej przyszłości nie ma produktów, które możesz posiadać.

Tylko “usługi”, które są wynajmowane i dostarczane za pomocą dronów.

Ten system sprawiłby, że wszyscy ludzie byliby całkowicie zależni od korporacji kontrolowanych przez WEF w każdej podstawowej potrzebie.

Nie byłoby absolutnie żadnej autonomii, wolności ani prywatności. I “będziesz szczęśliwy”.

slaynews.com/news/full-list-wef-most-disturbing-plans-humanity/

Opublikowano za: UJAWNIONO: Pełna lista najbardziej niepokojących planów globalistycznej elity | Patriot News Network

Wypowiedz się