MAFIA SYJONISTYCZNA

Opublikowano 18 czerwca 2023 r., autor: State of the Nation

blacknobilityvaticancosanostra.blogspot.com

Niektóre czołowe kryminalne syjonistyczno-żydowskie linie krwi, które nie są wymieniane tak często jak Rothschildowie, to rodziny Walton, Dreyfus, Pritzker, Guggenheim, Sackler, Lauder, Koplowitz, Soros, Durst, Tisch, Cohen, Arison, Ofer, Oppenheimer, Wertheimer, Goldsmith, Montagu, Sassoon i Warburg.

Waltonowie są warci około 160 miliardów i robią łapówki gotówkowe, aby dominować nad małymi firmami. Waltonowie byli badani za wręczanie łapówek gotówkowych w Meksyku w celu przejęcia władzy. Są właścicielami Arvest Bank z Jimem Waltonem i Samem Waltonem jako najważniejszymi członkami.

Michael Bloomberg jest prawdopodobnie szefem amerykańsko-żydowskiej mafii białych kołnierzyków i jest wart około 50 miliardów. Żydowska mafia przekształciła się głównie w przestępczość białych kołnierzyków, a wielu z nich prowadzi profesjonalne drużyny sportowe, takie jak Micky Arison, który jest izraelsko-amerykańskim miliarderem wartym około 8 miliardów jako właściciel Miami Heat, a jego siostra Shari Arison jest warta około 5 miliardów jako właściciel Arison Investments.

Dan Gilbert jest żydowskim gangsterem w białych kołnierzykach i właścicielem Cleveland Cavaliers, jest wart około 7 miliardów, a także jest właścicielem sfałszowanych kasyn poprzez Jack Entertainment i Quicken Loans, rakietę hipoteczną.

Mark Cuban jest wart prawie 4 miliardy i jest właścicielem Dallas, Mavericks i ustawia gry dla zakładów mafijnych. Robert Kraft jest syjonistycznym miliarderem i właścicielem New England Patriots. Kraft został oskarżony o nagabywanie prostytutek i jest zaangażowany w sieć handlu seksualnego.

George Kaiser jest żydowskim miliarderem i 20% właścicielem Professional Basketball Club i OKC Thunder. Jerry Reinsdorf jest żydowskim miliarderem z Chicago, który jest właścicielem Chicago Bulls i White Sox i potajemnie współpracuje z Chicago Outfit.

Sheldon Adelson jest kryminalnym syjonistą wysokiego szczebla wartym około 38 miliardów i jest właścicielem kasyn Las Vegas Sands. Sarnos to żydowska rodzina kasyn i bankierów, która współpracuje z rodziną przestępczą Kansas City z Freddiem Sarno, September Sarno i Jayem Sarno Jr. Freddie i September są bankierami Morgan Stanley.

Joshua Harris jest żydowskim miliarderem wartym około 3 miliardów i jest właścicielem Philadelphia 76’s i New Jersey Devils. Joshua Harris był współzałożycielem Apollo Global Management wraz z żydowskimi miliarderami Leonem Blackiem i Tonym Resslerem.

Wertheimerowie są francuskimi żydowskimi miliarderami z braćmi Alainem i Gerardem i obaj są warci ponad 12 miliardów. Stef Wertheimer jest izraelskim miliarderem wartym około 5 miliardów.

Rodzina Dreyfus jest warta miliardy i posiada międzynarodową firmę rolniczą i dystrybucyjną z siedzibą w Holandii. Są również właścicielami dużej firmy inwestycyjnej w Nowym Jorku i prywatnego banku w Szwajcarii kierowanego przez wiceprezesa Pierre’a Dreyfusa. Prywatny bank Dreyfus Sons & Co w Szwajcarii zapłacił grzywnę w wysokości 24 milionów za umożliwienie uchylania się od płacenia podatków z setkami ukrytych kont powiązanych z USA w wysokości 1,76 miliarda dolarów.

Pritzkerowie są warci dziesiątki miliardów i posiadają hotele. Pritzkerowie działają w Chicago i wspierają i finansują Clintonów.

Guggenheimowie są bardzo prywatnymi i własnymi firmami inwestycyjnymi wartymi setki miliardów w USA. Guggenheim Partners zarządza aktywami o wartości 200-300 miliardów dolarów. Guggenheimowie są spokrewnieni z żydowskimi Rothschildami poprzez rodzinę Stewart. Żydowscy Guggenheimowie i rzymskokatoliccy Stewartowie również potajemnie współpracują z Waltonami. Arthur Stewart, 8. hrabia Castle Stewart jest brytyjskim szlachcicem, którego matka była Guggenheimem, a babcia Rothschildem.

Rodzina Sacklerów jest warta ponad 10 miliardów i została narażona na promowanie swoich leków opiatowych, takich jak oksykodon w przemyśle medycznym. Richard Sackler jest czołowym członkiem tej rodziny.

Lauderzy są warci ponad 10 miliardów, a Ronald Lauder jest przewodniczącym Światowego Kongresu Żydów Syjonistycznych.

Rodzina Koplowitz to hiszpańsko-żydowscy Żydzi z Esther i jej siostrą Alicią i są warci około 4 miliardów. Rodzina Koplowitz jest właścicielem firmy budowlanej i prowadzi interesy z Georgem Sorosem, który ma węgierskie pochodzenie z imperium Habsburgów. Koplowitzowie pochodzili z imperium Habsburgów, a Habsburgowie rządzili również jako monarchowie Hiszpanii.

Durstowie są żydowską rodziną wartą około 4 miliardów i są właścicielami firmy zajmującej się nieruchomościami w Nowym Jorku z Douglasem Durstem i jego bratem Robertem Durstem, który jest podejrzany o popełnienie kilku morderstw. Robert Durst jest podejrzany o zabicie Susan Berman, aby ukryć swoją wiedzę o zamordowaniu żony. Susan Berman była córką Davida Bermana, żydowskiego gangstera wysokiego szczebla, który pracował z Bugsy Siegelem.

Rodzina Tisch jest miliarderami o rosyjsko-żydowskim pochodzeniu i prowadzi Loews Corporation, która ma 79 miliardów aktywów. Rodzina Tisch jest współwłaścicielami New York Giants i jak wszystkie profesjonalne drużyny sportowe zajmuje się fałszowaniem gier na zakłady. Steve Tisch i Jonathan Tisch są czołowymi członkami tej rodziny.

Rodzina Ofer to izraelscy miliarderzy warci około 13 miliardów z Eyalem Oferem, Idanem Oferem i Liorą Ofer jako najważniejszymi członkami. Bank Liory Ofer był zamieszany w uchylanie się od płacenia podatków. Oferowie ściśle współpracują z Black Cube, izraelską prywatną firmą wywiadowczą, która popełniła przestępstwa, takie jak hakowanie przestępców, prześladowanie i nękanie.

Oppenheimerowie są właścicielami banków w USA i Niemczech oraz firm diamentowych w Afryce Południowej. Są warte ponad 10 miliardów. Christopher von Oppenheim jest niemieckim bankierem i byłym szefem banku Sal Oppenheim w Niemczech i został uznany za winnego oszustwa.

Goldsmiths są bankierami i politykami w Wielkiej Brytanii i współtworzyli to, co stało się Paribas, ogromnym międzynarodowym bankiem. Goldsmithowie są małżeństwem z Middletonami, a rodzina Middletonów jest współwłaścicielami Coutts & Co., prywatnego banku w Londynie.

Montagus to brytyjska szlachta, zarówno żydowska, jak i chrześcijańska. Byli współzałożycielami Banku Anglii i są małżeństwem z rodziną Dreyfusa. Montagus pomogli kupić ziemię w Palestynie i są zarówno brytyjskimi, jak i izraelskimi syjonistami. Ich krewny baron Montagu Norman był współzałożycielem Banku Rozrachunków Międzynarodowych, który pomagał nazistom kraść złoto innym narodom.

Sassoonowie są bardzo bogatymi kupcami, którzy posiadali banki i firmy kupieckie w Hongkongu i Indiach za pośrednictwem Kompanii Wschodnioindyjskiej. James Sassoon jest brytyjskim baronem i czołowym członkiem tej rodziny, a Sassoons z siedzibą w Singapurze jest właścicielem Sassoon Investment Corporation.

Kadoorie to żydowscy biznesmeni, którzy ściśle współpracują z Sassoonami i potajemnie zarządzają swoimi interesami w Hongkongu z Michaelem Kadoorie jako obecnym członkiem, który jest wart około 7 miliardów.

Jednym z najbardziej przestępczych banków syjonistycznych jest Bank Leumi, który został założony przez Światowy Kongres Syjonistyczny. Bank Leumi został ukarany grzywną w wysokości setek milionów za pranie brudnych pieniędzy i umożliwienie uchylania się od płacenia podatków. Gangsterski raper i izraelsko-amerykański Lyor Cohen rozpoczął karierę w Bank Leumi.

W Stanach Zjednoczonych istnieje duży syjonistyczny klan Cohenów ze Stevenem Cohenem, który jest wart ponad 12 miliardów. Steven Cohen był badany za poufne informacje. Przekupił urzędników Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, podczas gdy jego najwyżsi menedżerowie jego doradców SAC Capital zostali skazani. Stara żydowska mafia w Los Angeles była kierowana przez Cohenów i nazywana syndykatem zbrodni Cohena.

Warburgowie to niemieccy bankierzy o pochodzeniu z Wenecji. Warburgowie finansowali nazistów, pomogli założyć amerykańską Rezerwę Federalną i połączyli jeden ze swoich banków, aby stać się bankiem UBS w Szwajcarii. Warburgowie finansują wojny. Max Warburg jest dziś czołowym niemieckim bankierem i prowadzi MM Warburg.

Max Warburg jest właścicielem i zarządcą niemieckiego banku MM Warburg. Warburgowie byli pierwotnie rodziną Del Banco z Wenecji i przenieśli się do Niemiec. Nadal współpracują z włoskimi rodzinami bankowymi, takimi jak Torlonias i Borgheses, których Bank Ducha Świętego, założony w 1605 roku, ostatecznie połączył się z tym, co jest teraz UniCredit, a UniCredit ma kontrakty z Warburg Pincus założonym przez Erica Warburga. Borghesowie są szlachcicami Wenecji. Warburgowie współtworzyli również Commerzbank z niemieckim domem heskim i byli hanzeatyckimi bankierami handlowymi, którzy również współpracują z domem hanowerskim, założycielami Hanzy. Rodzina Warburg finansuje wojny i zmilitaryzowane prześladowanie gangów, a częściowo jest właścicielem UBS Bank w Szwajcarii, który wchłonął ich SG Warburg & Co. Warburgowie byli zaangażowani w tworzenie amerykańskiej Rezerwy Federalnej.

Nicky Oppenheimer i jego syn Jonathan Oppenheimer są południowoafrykańskimi syjonistycznymi miliarderami wartymi około 17 miliardów i są współwłaścicielami Anglo American Corporation, firmy wydobywczej i E Oppenheimer and Sons. Ściśle współpracują z Rothschildami. Zarządzali również De Beers, który jest częściowo własnością Anglo American. De Beers był zaangażowany w konflikt diamentowy, który polega na wykorzystywaniu pracy dzieci do wydobywania diamentów, które finansują wojnę i tyranię. Rodzina Oppenheimerów pochodzi z Niemiec jako faktory sądowe dla dynastii wirtemberskiej i nadal pracuje dla Wirtembergii, a także dla Korony Brytyjskiej. Niemieccy Oppenheimowie założyli również bank Sal Oppenheim z hrabią Christophe von Oppenheim jako niedawnym partnerem zarządzającym, który został uznany za winnego oszustwa i defraudacji w 2015 roku. Ci Oppenheimerzy są wysokiej rangi żydowskimi gangsterami w białych kołnierzykach, którzy mają wpływy i władzę nad wieloma żydowskimi biznesmenami w Stanach Zjednoczonych.

Ronald Lauder jest syjonistycznym miliarderem i przewodniczącym Światowego Kongresu Żydów. Lauderzy pracują z Rothschildami z baronem Davidem Rene de Rothschildem jako przewodniczącym Światowego Kongresu Żydów. Lauderowie ściśle współpracują również z austriackim Domem Esterhazy, dlatego założyciel Estee Lauder został nazwany Estee. Ronald Lauder był ambasadorem USA w Austrii. Ronald Lauder jest wart około 4 miliardów.

Aerin Lauder jest warta prawie 3 miliardy i jest żoną Erika Zinterhofera, bankiera inwestycyjnego, który założył Searchlight Capital i pracował dla Apollo Global Management. Aerin Lauder jest sadystyczną kabalistką zajmującą się sadyzmem seksualnym, morderstwami dzieci i torturami. Zarządza kabalistycznymi kultami wiccańskimi i finansuje handel dziećmi.

Leonard Lauder jest wart 16 miliardów, a jego syn William Lauder jest wart 1 miliard i jest prezesem wykonawczym Estee Lauder. Lauderzy mają wysoką władzę nad Izraelem i finansują ataki IDF na palestyńskich cywilów za ofiary z ludzi.

Jane Lauder jest warta ponad 4 miliardy i jest żoną Kevina Warsha, byłego gubernatora Rezerwy Federalnej, który również współpracuje z Grupą Trzydziestu i Bilderberg. Jane Lauder jest również kabalistyczną czarownicą i dręczycielką zaangażowaną w finansowanie sieci handlu dziećmi. Siostry Lauder dosłownie palą dzieci żywcem. Są prawdopodobnie najgorszymi żydowskimi czarownicami na świecie.

Richard Sackler jest głową rodziny miliarderów Sacklerów, którzy są warci około 13 miliardów jako właściciele Purdue Pharma. Purdue produkuje opiaty, takie jak OxyContin, i wypchnął pigułki na receptę w przemyśle medycznym, co spowodowało epidemię heroiny w Stanach Zjednoczonych. Przepisują leki przeciwbólowe powodujące uzależnienie, a następnie, gdy pacjenci nie mogą dostać tabletek opiatowych, uciekają się do heroiny, która również pochodzi z maku. Sacklerowie są czynnikami dworskimi dla rodziny królewskiej Sachsen-Coburg i Gotha.

Rodzina Bushów potajemnie ma niemieckie pochodzenie z rodu von dem Bussche. Bushowie są również pasowani na rycerzy pod Koroną Brytyjską, a Saksonia-Coburg i Gotha są mocno wżenieni w Koronę Brytyjską. Wojna w Afganistanie polegała częściowo na przejęciu pól maku i sprzedaży ich firmom farmaceutycznym, które następnie rozpowszechniały te opiaty, powodując osłabienie społeczeństwa, aby mogły przejąć większą kontrolę.

Baron James Sassoon pochodzi z bogatej żydowskiej dynastii bankowej, Sassoonów, którzy są często nazywani “Rotszyldami Wschodu” ze względu na ich interesy bankowe i biznesowe w Indiach i Chinach. Sassoonowie poślubili Rothschildów. Baron James Sassoon był sekretarzem skarbu w Wielkiej Brytanii i jest członkiem Izby Lordów. James Sassoon był dyrektorem naczelnym w Jardine Matheson Holdings i Matheson & Co, które są firmami handlowymi z siedzibą w Hongkongu, należącymi do szkockiej rodziny Keswick. Szkocka rodzina Sutherland, która jest szlachtą i kupcami, jest również związana z Hongkongiem i założyła HSBC.

Victor Sassoon z Singapuru jest właścicielem Sassoon Investment Corporation, która jest zaangażowana na arenie międzynarodowej w różnych branżach i jest kierowana przez Victora Sassoona, Michelle Sassoon i Sunny Sassoon. Sassoon są prawdopodobnie warci dziesiątki miliardów.

Michael Kadoorie jest żydowskim miliarderem wartym ponad 7 miliardów dolarów i jest właścicielem CLP Group, dużej firmy energetycznej w Chinach. Kadoorie zyskali wpływy w biznesie dzięki pracy dla rodziny Sassoon, a Kadoorie są syjonistami, którzy sfinansowali ustanowienie nowoczesnego Izraela. Michael Kadoorie jest również dużym właścicielem hoteli w Hongkongu i Szanghaju i ma rezydencje w Hongkongu, który był częścią współczesnego Imperium Brytyjskiego do 1997 roku.

Michael Bloomberg, były burmistrz Nowego Jorku i właściciel Bloomberg LP, firmy zajmującej się wywiadem gospodarczym, jest wart około 62 miliardów. Michael Bloomberg może być szefem syjonistycznej mafii. Bloomberg jest tyranem gospodarczym, który finansuje łapówki i korupcję, i współpracuje z różnymi niemieckimi członkami rodziny królewskiej i szlachtą, w tym z bawarskim domem Wittelsbachów i pruskim domem Hohenzollernów.

Bawarski papież Benedykt XVI z burmistrzem Bloombergiem. Bloomberg LP to agencja wywiadu gospodarczego i szpiegowska, która dostarcza legalnych informacji, a także kryminalnie szpieguje firmy, aby kontrolować je poprzez wymuszenia, szantaż i zastraszanie.

Samuel Robson Walton jest syjonistycznym przestępcą wysokiego szczebla wartym około 47 miliardów jako główny właściciel Walmartu. Samuel Walton jest psychotycznym tyranem. Walmart używa sześcioramiennej gwiazdy, która jest symbolem syjonizmu. Walmart jest technicznie nielegalnym monopolistą naruszającym ustawę antymonopolową Shermana. Waltonowie byli również badani w Meksyku za robienie łapówek gotówkowych, aby przejąć tam władzę, a później zatuszowali dochodzenie. Waltonowie są właścicielami Arvest Bank z bratem Jimem Waltonem jako prezesem. Arvest Bank ma ponad 18 miliardów aktywów, a Waltonowie są łącznie warci ponad 150 miliardów.

Jim Walton jest szefem Arvest Bank. Waltonowie używają swojego banku do prania brudnych pieniędzy, uchylania się od płacenia podatków i finansowania łapówek. Waltonowie mają również tajny sojusz z bardzo tajemniczą i bogatą rodziną Guggenheimów. Firmy inwestycyjne Guggenheima zarządzają setkami miliardów aktywów. Waltonowie mają duży wpływ na Wall Street. Samuel Walton i wielu z tych syjonistycznych miliarderów nazywa biednych ludzi chciwymi.

Alicia Koplowitz ze swoją siostrą Esther Koplowitz i są warci około 4 miliardów. Esther Koplowitz jest hiszpańską miliarderką, która wraz z siostrą Alicią Koplowitz jest właścicielką FCC, międzynarodowej firmy budowlanej z siedzibą w Hiszpanii. Rodzina Koplowitz to żydowscy szlachcice hiszpańscy o pochodzeniu z Górnego Śląska, regionu, który był częścią imperium Habsburgów.

Habsburgowie rządzili również w Hiszpanii i Meksyku jako monarchowie. Carlos Jarque jest dyrektorem naczelnym FCC i jest Meksykaninem. Meksykański miliarder Carlos Slim jest również udziałowcem FCC. George Soros jest dużym udziałowcem FCC i pochodzi z Węgier, które były częścią imperium Habsburgów. Habsburgowie pretendują do tytułu króla Jerozolimy i przez wieki zatrudniali nadwornych żydowskich finansistów. Król Hiszpanii rości sobie oficjalny tytuł króla Jerozolimy, tytuł nadany im przez papieża poprzez ich przodków od monarchów Jerozolimy podczas wypraw krzyżowych.

Inna hiszpańska rodzina żydowska, Valeros, są agentami Habsburgów i Burbonów, a poprzez swój prywatny bank kupili duże ilości ziemi w Palestynie w 19 wieku, na długo przed grabieżą ziemi przez Rotszyldów. Koplowitzowie pracują zarówno pod hiszpańskim domem Burbonów, jak i austriackim domem Habsburgów. Koplowitz ściśle współpracuje z przestępczością zorganizowaną, w tym z hiszpańską mafią galicyjską, która prowadzi tajne operacje międzynarodowe, a także z meksykańskimi kartelami narkotykowymi. Siostry Koplowitz są również finansistkami handlu dziećmi.

JB Pritzker jest wart ponad 3 miliardy i jest obecnym gubernatorem Illinois. Rodzina Pritzkerów to żydowscy miliarderzy o łącznej wartości około 30 miliardów. JB Pritzker ukrył bogactwo na zagranicznych kontach na Bahamach i był objęty dochodzeniem federalnym jako gubernator. Rodzina jest właścicielem Pritzker Group, która jest właścicielem Hyatt Hotels. Pritzkerowie pochodzą z Chicago, a niektórzy z nich wspierali Clintonów, a także finansują syjonistyczne i żydowskie programy w Stanach Zjednoczonych i poza nimi.

Chicago jest siedzibą syjonistycznych przestępców i współpracują oni z Chicago Outfit. Chicago Outfit miał bliski sojusz ze starą żydowską mafią. Brat JB, Anthony, jest również miliarderem, współpracuje z RAND Corporation i mieszka w Los Angeles. RAND Corporation jest w kontrakcie z wojskiem amerykańskim i opracowuje broń i programy dla rządu USA i wojska, w tym systemy sztucznej inteligencji. Ich siostra Penny Pritzker jest warta ponad 2 miliardy i była sekretarzem handlu za Obamy, a Obama ma kilka powiązań z przestępczością zorganizowaną w Chicago. Pritzkerowie są również zaangażowani w oszustwa w opiece zastępczej i handel dziećmi w celach seksualnych.

Eyal Ofer jest izraelskim miliarderem wartym około 9 miliardów i jest właścicielem i prowadzi Ofer Global, Zodiac Group i Global Holdings. Ofer Global zajmuje się nieruchomościami, bankowością i energetyką. Rodzina Ofer z miliarderką Liorą Ofer jest właścicielem Mizrahi-Tefahot Bank, który zapłacił 342 miliony za udział w praniu pieniędzy i uchylaniu się od płacenia podatków. Rodzina Ofer wywodziła się z Królestwa Rumunii rządzonego przez ród Hohenzollernów. Niemieccy Hohenzollernowie są małżeństwem z niemiecką rodziną Isenbergów. Żydowska rodzina Eisenbergów z Niemiec założyła Israel Corporation, która jest obecnie prowadzona przez Oferów.

Idan Ofer jest wart około 4 miliardów, jest właścicielem i prowadzi Tanker Pacific, Pacific Drilling i Israel Corporation. Oferowie są agentami rodu Hohenzollernów i są najpotężniejszą dynastią biznesową w Izraelu. Israel Corporation zajmuje się chemikaliami, energią i wysyłką. Oferowie naruszyli amerykańskie sankcje wobec Iranu, a Iran i Izrael są w konflikcie. Oferowie wynajęli również Black Cube, prywatną firmę detektywistyczną, do szpiegowania izraelskiego ministra finansów. Black Cube był zaangażowany w hakowanie i nękanie przestępcze, a także był zaangażowany w prześladowanie i zbieranie informacji wywiadowczych na temat ofiar Harveya Weinsteina. Oferowie są kryminalnym klanem syjonistycznym wysokiego poziomu.

Alain Wertheimer i jego brat Gerard Wertheimer są warci około 14 miliardów i są francusko-żydowskimi biznesmenami i właścicielami Domu Chanel. Chanel była badana pod kątem przemytu towarów i uchylania się od płacenia podatków w Turcji. Wertheimerowie, którzy mają niemieckie nazwisko, są agentami francuskiego domu orleańskiego, który mieszka w Paryżu, gdzie Chanel ma swoją siedzibę. Dom Orleanu jest obecnie żonaty z niemieckim domem Wirtembergii. Wertheimerowie są miliarderami, agentami rodzin Orleanów i Wirtembergii. Innym członkiem tego klanu jest izraelski miliarder Stef Wertheimer, którego przodkowie pochodzili z Wirtembergii w Niemczech i założył IMC lub International Metalworking Companies, które sprzedał Berkshire Hathaway.

Douglas Durst jest żydowskim biznesmenem zajmującym się nieruchomościami w Nowym Jorku. Rodzina Durst jest warta ponad 4 miliardy i była zaangażowana w rozwój wielu budynków w Nowym Jorku, w tym One World Trade Center. Jonathan Durst jest kolejnym członkiem tej rodziny wysokiego szczebla i prezesem Durst Organization. Jego dziadek był potajemnie finansowany przez zagranicznych przestępców i mafię, aby założyć firmę zajmującą się nieruchomościami. Durstowie potajemnie współpracują z Genovesami i Lucchesami. Kilka żydowskich rodzin dominuje na rynku nieruchomości w Nowym Jorku i jest wspieranych przez gangsterów i zagraniczne podmioty z zamiarem monopolizacji. Brat Douglasa Dursta, Robert Durst, jest podejrzany o zabicie co najmniej 3 osób, w tym swojej żony, a później 2 innych w ramach tuszowania.

Robert Durst przyjaźnił się z Susan Berman, córką żydowskiego gangstera Davida Bermana, który pracował z Bugsy Siegelem i rodziną przestępczą Genovese. Robert Durst jest podejrzany o zamordowanie Susan Berman, aby ją uciszyć, ponieważ wiedziała, że Robert Durst zamordował i zaginął jego żonę Kathleen. Robert Durst jest szaleńcem, który ukrywał się w Galveston w Teksasie, udając kobietę. Mieszkając w Galveston, Robert Durst został aresztowany za zamordowanie i poćwiartowanie Morrisa Blacka, który był uważany za jego przestępczego wspólnika z Nowego Jorku i prawdopodobnie był zaangażowany w pomoc w morderstwie jego żony. Robert Durst został w jakiś sposób uznany za niewinnego morderstwa, mimo że przyznał się do ścięcia i poćwiartowania Blacka. Rodzina Durst jest skrajnie skorumpowana i powiązana z żydowską mafią.

Lyor Cohen jest amerykańsko-izraelskim gangsterem, który pracował dla międzynarodowego Banku Leumi, który ma siedzibę w Izraelu, zanim prowadził Def Jam. Światowy Kongres Syjonistyczny utworzył Bank Leumi. Bank Leumi zapłacił Stanom Zjednoczonym 400 milionów grzywien za umożliwienie uchylania się od płacenia podatków. Ci, którzy najczęściej unikają podatków, to przestępcy, którzy nie mogą rozliczyć się ze swojego przestępczego bogactwa, więc unikają podatków, aby uniknąć dochodzenia. Lyor Cohen pracuje obecnie jako dyrektor wykonawczy w gangsterskim przemyśle rapowym i współpracował z wieloma raperami, w tym Jayem Z, DMX, Method Manem i Irvem Gottim, a ci raperzy promują się jako gangsterzy i wszyscy zostali skazani za różne przestępstwa. Lyor Cohen jest izraelskim gangsterem współpracującym z syjonistami i włoską mafią i nadzoruje frakcje przemysłu rapowego, który jest pełen skazanych przestępców i gangsterów.

Dan Gilbert jest szefem żydowskiej mafii białych kołnierzyków, która specjalizuje się w fałszowaniu sportu zawodowego. Gilbert jest wart około 7 miliardów i jest właścicielem Cleveland Cavaliers i zatrudniał LeBrona Jamesa przez około 12 lat. Dan Gilbert przekupiłby sędziów, aby nie faulowali LeBrona Jamesa za jego nadmierne ładowanie. Dan Gilbert jest również właścicielem Jack Entertainment, którego nazwę zmienił na Jack, aby uhonorować Jacka Giacalone’a, szefa mafii z Detroit. Jack Entertainment to firma kasynowa działająca w Detroit i Cleveland. Rodzina przestępcza z Cleveland i mafia z Detroit mają bliski sojusz, a mafia wykorzystuje kasyna do prania brudnych pieniędzy i finansowania przestępców poprzez sfałszowane wygrane. Prawdopodobnie wszystkie automaty do gier są elektronicznie ustawione przez firmy hazardowe, które współpracują z mafią. Dan Gilbert jest żydowskim członkiem mafii z Detroit, która jest własnością Odescalchis z Rzymu.

Micky Arison jest miliarderem, właścicielem Miami Heat, a także zatrudnił LeBrona Jamesa. Były sędzia NBA Tim Donaghy, który pochodził spoza Filadelfii, został skazany za nielegalny hazard i dzielenie się poufnymi informacjami. Po skazaniu Tim Donaghy twierdził, że NBA ustawiła mecze dla Miami Heat przeciwko Dallas Mavericks. Micky Arison wydaje się być drugim dowódcą żydowskiej mafii białych kołnierzyków, która działa w sporcie zawodowym. Pracuje pod kierunkiem Daniela Gilberta. Micky Arison współpracuje również z włoską mafią i ustawia gry na ich zakłady. Włoska mafia ma tysiące członków działających na Florydzie. Micky Arison, który mieszka w Bal Harbour, pracuje z Philly Mob i Joeyem Merlino, który ma rezydencję w Boca Rotan, około godziny drogi od Bal Harbour.

Shari Arison jest warta około 5 miliardów jako właścicielka Arison Investments. Shari jest również częściowo właścicielem Banku Hapoalim, który był ostatnio badany przez Stany Zjednoczone pod kątem jego udziału w praniu brudnych pieniędzy. Na tym zdjęciu spotyka się z papieżem Franciszkiem. Watykan i syjoniści ściśle ze sobą współpracują.

Mark Cuban jest żydowskim miliarderem wartym około 4 miliardów i jest właścicielem Dallas Mavericks. Niedawno Mark Cuban przyznał, że Mavericks celowo przegrywają mecze i został za to ukarany grzywną w wysokości 600 000 dolarów. Mark Cuban przyznał się do tego kilka dni po tym, jak ujawniłem go na mojej stronie WordPress, która została zamknięta za ujawnianie takich rzeczy.

Mark Cuban pochodzi z Pittsburgha i jest współpracownikiem rodziny przestępczej Pittsburgh, która jest częściowo własnością mieszanych małżeństw rodzin bankowych Borghese i Torlonia z Rzymu, a także są właścicielami rodziny przestępczej Civella z Kansas City, która prowadzi działalność przestępczą w Dallas ze swoimi kuzynami Civellos.

Torlonias są książętami Civitella-Cesi i stąd wzięli swoją nazwę Civellos i Civellas. Mark Cuban był również zaangażowany w niewłaściwe postępowanie w sprawie skandalu związanego z molestowaniem seksualnym i wykorzystywaniem w miejscu pracy. Sporty zawodowe często działają jak gangi lub organizacje przestępcze.

Robert Kraft jest syjonistą wartym ponad 6 miliardów jako właściciel New England Patriots i Kraft Group, która inwestuje w nieruchomości, sport zawodowy i produkcję. Jego syn Jonathan Kraft jest prezesem Kraft Group. Robert Kraft ma kilka interesów biznesowych w Izraelu i jest syjonistą. Kraft współpracuje również z rodziną przestępczą z Nowej Anglii, która jest własnością Domu Burbonów-Sycylii, a ich przodkowie oficjalnie założyli jezuitów. Kraft przekazał miliony dwóm kolegiom jezuickim. Robert Kraft został przyłapany na nagabywaniu prostytutek podczas operacji handlu ludźmi na Florydzie. Robert Kraft również ustawia mecze Patriot dla zakładów mafijnych, a Patriots byli zaangażowani w skandal Deflategate z Tomem Bradym i zespołem ćwiczącym z opróżnionymi piłkami, a następnie deflacją piłek w meczu przeciwko Colts w playoffach 2014. Tom Brady jest oszustem i wygrywa tylko dlatego, że gry są ustawione. Większość profesjonalnych sportów jest nastawiona na zakłady mafijne.

George Kaiser jest żydowskim miliarderem z Oklahomy wartym ponad 7 miliardów i właścicielem 20% Professional Basketball Club, który jest właścicielem Oklahoma City Thunder. Kaiser jest również właścicielem większości Bank of Oklahoma, który został ukarany grzywną za ukrywanie oszustwa inwestycyjnego i jest badany za tworzenie fałszywych kont. Kaiser twierdzi, że pochodzi z niemieckiej rodziny żydowskiej, która uciekła z nazistowskich Niemiec. Istnieje wiele historii żydowskich miliarderów uciekających przed nazistowskimi Niemcami. W rzeczywistości było około 100 000 lub więcej Żydów, którzy byli nazistami. Naziści byli również finansowani przez żydowskich bankierów, takich jak Warburgowie. Naziści naprawdę prześladowali każdego, kto sprzeciwiał się ich faszystowskiemu reżimowi, ale to ci syjoniści, którzy twierdzą, że są głównymi ofiarami, są obraźliwi. Naziści prześladowali Żydów, a także wiele innych grup, a ci, którzy byli prześladowani, byli tymi, którzy sprzeciwiali się faszystowskiemu reżimowi nazistowskiemu. Ci syjoniści używali tego twierdzenia, że to oni byli pierwszymi prześladowanymi jako powód do stworzenia nowoczesnego Izraela. Naziści twierdzili, że są zwolennikami supremacji, którzy wierzyli, że blond włosy i niebieskie oczy są lepsze, ale wszyscy naziści tacy jak Hitler i Himmler mieli ciemne włosy i ciemne oczy. Historia nazistów się nie sumuje. W rzeczywistości zbrodnicza grupa syjonistyczna, która nie reprezentuje większości Żydów, kolaborowała z nazistami i dlatego istnieje matematycznie nieproporcjonalna liczba żydowskich miliarderów. Ci syjoniści są grupą przestępczą, która atakuje innych, jednocześnie zbrodniczo spiskując razem, aby zmonopolizować bogactwo i przemysł.

Imię Kaiser oznacza niemieckiego cesarza, co sugeruje, że jego rodzina pracowała dla cesarskich Hohenzollernów, którzy umieścili nazistów u władzy. George Kaiser jest zaangażowany w fałszowanie gier dla zakładów mafijnych i jest częścią tej żydowskiej grupy przestępczej, która spiskuje razem, aby zmonopolizować branże, takie jak sport zawodowy. George Kaiser ściśle współpracuje ze swoją syjonistyczną przyjaciółką Lynn Schusterman, która urodziła się jako Lynn Rothschild i założyła Fundację Schusterman-Israel. Lynn Schusterman przekazuje darowizny na rzecz wielu organizacji żydowskich i syjonistycznych.

Jerry Reinsdorf jest żydowskim biznesmenem i prawnikiem wartym ponad 1 miliard jako właściciel Chicago Bulls i Chicago White Sox. Reisendorf współpracuje z Chicago Outfit i zajmuje się fałszowaniem gier dla zakładów mafii. White Sox byli znani z fałszowania World Series w 1919 roku o nazwie Black Sox Scandal z żydowskim gangsterem Arnoldem Rothsteinem. Żydowska mafia przekształciła się głównie w tajne przestępstwa białych kołnierzyków, czyniąc ich bardziej ukrytymi, podczas gdy kontynuują współpracę z włoską mafią czarnej ręki. Włoska mafia w Chicago ma bliski sojusz z syjonistami i współpracowała z żydowskimi gangsterami, takimi jak Frank Rosenthal, który zarządzał kasynami dla włoskiej mafii.

Sheldon Adelson jest potężnym syjonistycznym przestępcą w Stanach Zjednoczonych wartym 38 miliardów i jest właścicielem i prowadzi Las Vegas Sands Corporation, a także kasyna w Singapurze. Adelson jest również właścicielem gazety Israel Hayom w Izraelu i Las Vegas Review-Journal w Stanach Zjednoczonych. Las Vegas zostało zbudowane przez włoską mafię, która wykorzystywała żydowskich gangsterów, takich jak Frank Rosenthal, jako menedżerów.

Dziś Las Vegas jest zarządzane przez rodzinę Goodman, która była burmistrzami Las Vegas od 1999 roku do chwili obecnej z Oscarem Goodmanem i jego żoną, obecną burmistrz Vegas Carolyn Goodman. Oscar Goodman był prawnikiem mafii i pracował w obronie przestępców takich jak Frank Rosenthal. Sheldon Adelson ściśle współpracuje z włoską mafią i żydowską mafią w fałszowaniu kasyn i praniu zysków przestępczych.

Las Vegas Sands Corporation została oskarżona o naruszenie przepisów antykorupcyjnych i odpowiedziała, przyznając, że naruszyła przepisy księgowe i księgowe. Las Vegas Sands zostało również ukarane grzywną w wysokości 47 milionów za umożliwienie handlarzom narkotyków prania zysków przestępczych za pośrednictwem ich kasyn. Prawdziwi mafijni pracze pieniędzy pracują bezpośrednio z właścicielami i przekazują zyski przestępcze jako gotówkę do banków kasyna, a następnie piorą je jako wygrane.

Joshua Harris jest żydowskim miliarderem wartym ponad 3 miliardy i jest właścicielem Philadelphia 76’s i New Jersey Devils. Harris współpracuje z filadelfijską rodziną przestępczą i jest zaangażowany w fałszowanie gier dla zakładów mafii. Joshua Harris jest współzałożycielem Apollo Global Management, który sfinansował Jareda Kushnera ponad 180 milionami dla swoich firm Kushner. Ojciec Jareda Kushnera, Charles Kushner, założyciel Kushner Companies, jest przestępcą, który został skazany za nielegalne wpłaty polityczne, uchylanie się od płacenia podatków i manipulowanie świadkami poprzez próbę szantażu.

Leon Black jest żydowskim miliarderem wartym prawie 7 miliardów i jest głównym założycielem Apollo Global Management, która jest główną firmą inwestycyjną, która jest właścicielem Harrah’s Entertainment, obecnie zwanej Caesar’s Entertainment Corporation, która jest właścicielem około 50 kasyn. Leon Black ściśle współpracuje z włoskimi i irlandzkimi mafiami, które działają poza kasynami i wykorzystują je do prania brudnych pieniędzy, finansowania przestępczego i manipulowania automatami do gier hazardowych.

Kasyna wywodzą się od włoskich szlachciców, którzy są właścicielami Casas i mieliby wydarzenia związane z grami. Stąd pochodzą kasyna. Włoska mafia jest właścicielem wielu firm hazardowych, a większość gier hazardowych i automatów do gier jest elektronicznie sfałszowana, dzięki czemu mogą nie tylko kontrolować, ile tracą, ale także kto wygrywa. Używają kasyn do finansowania przestępczego i płacenia swoim agentom poprzez sfałszowane wygrane. Apollo Global Management jest również właścicielem kilku dużych firm wycieczkowych, takich jak Norwegian Cruise Line, Oceana Cruises i Regent Seven Seas Cruises. Apollo Global Management zarządza ponad 248 miliardami aktywów i jest nielegalnym monopolistą.

Antony Ressler jest żydowskim miliarderem wartym 2 miliardy i współzałożycielem Apollo Global Management. Tony Ressler jest szwagrem Leona Blacka, a Ressler był jezuitą wykształconym na rzymskokatolickim Uniwersytecie Georgetown i jest Rycerzem Suwerennego Rycerskiego Zakonu Maltańskiego służącym rodzinie Massimo w Rzymie. Tony Ressler jest także dyrektorem zarządu Georgetown University. Apollo Global Management jest właścicielem Constellis Holdings, który jest właścicielem dawnej firmy najemników Blackwater przemianowanej na Academi.

Członkowie Blackwater byli zaangażowani w mordowanie cywilów w Iraku i byli badani pod kątem handlu bronią. Constellis jest również właścicielem Triple Canopy, innej firmy najemników. Constellis ma kontrakt z armią amerykańską. Ressler założył również Ares Management, który ma ponad 5 miliardów aktywów. Ares to imię greckiego bóstwa wojny.

Tony Ressler może być najpotężniejszym syjonistą w Stanach Zjednoczonych ze względu na jego powiązania z oddziałami paramilitarnymi i płatnymi zabójcami poprzez Constellisa. Tony Ressler jest zbrodniarzem wojennym i żydowskim jezuitą i Rycerzem Maltańskim służącym Massimos, którzy są również właścicielami syndykatu przestępczego Gambino.

___
https://blacknobilityvaticancosanostra.blogspot.com/2022/04/zionist-mafia.html

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=172010

Wypowiedz się