Benjamin Fulford: Kiedy korporacja USA zbankrutuje ?

Dlaczego rozdział 11 Konstytucji wymaga, aby Stany Zjednoczone złożyły wniosek o upadłość

Czasami, kiedy piszę historię, robi się zagmatwana i gubi kierunek. Bez względu na to, co robię, po prostu kopię głębszy dół. Jeśli tak się stanie, jedyną opcją jest wymazanie wszystkiego i rozpoczęcie od nowa. Jest to dobra metafora tego, co przedstawia rząd w Stanach Zjednoczonych.

Marnotrawstwo i korupcja trwały tak długo, że prywatna firma UNITED STATES OF AMERICA CORPORATION ma około 250 bilionów dolarów niesfinansowanych zobowiązań (według St. Louis Fed i innych), oprócz 31,5 biliona dolarów długu, który jest teraz w nagłówkach. Ponieważ PKB USA wynosi 23 biliony dolarów, to tak, jakby ktoś zarabiał 23 000 dolarów rocznie i miał 280 000 dolarów długu. Taka osoba jest bankrutem, ponieważ musi zadłużać się tylko po to, aby spłacić odsetki.

Mimo to rodzina Rockefellerów i ich fałszywy rząd „Joe Bidena” robią wszystko, co w ich mocy, aby ponownie odwrócić sytuację. Tego właśnie chcą Chińczycy, bo to będzie oznaczać, że USA jeszcze bardziej się zadłużą i już nigdy nie będą rywalem.

Aby zrozumieć, jak nieefektywny jest rząd USA, spójrzmy na Pentagon opisany przez pułkownika Douglasa McGregora:

Mamy teraz 44 czterogwiazdkowych generałów w czynnej służbie siły mniejszej niż 1,1 miliona. Podczas II wojny światowej mieliśmy 12,2 miliona ludzi i 7 czterogwiazdkowych generałów. Najbardziej profesjonalni ludzie są na niższych poziomach, najmniej profesjonalni na górze. To część zgnilizny, ponieważ korupcja to marnotrawstwo. Cały wydział to katastrofa, której nawet nie możesz sprawdzić. Pieniądze idą ze Skarbu Państwa do Kongresu, do różnych wykonawców obronnych, a następnie pojawiają się ponownie w formie darowizn. Stany Zjednoczone są rządzone przez darczyńców.

Lotniskowce są przykładem marnotrawienia tych pieniędzy. Stany Zjednoczone mają 11 grup przewoźników. Były najnowocześniejsze 75 lat temu, ale teraz są białymi słoniami. Chińskie wojsko właśnie przeprowadziło 20 ćwiczeń wojskowych, które wykazały, że mogą zniszczyć najbardziej zaawansowaną amerykańską grupę lotniskowców za pomocą zaledwie 24 pocisków hipersonicznych.

https://www.scmp.com/news/china/science/article/3221495/chinese-scientists-war-game-hypersonic-strike-us-carrier-group-south-china-sea?module=AI_Recommended_for_you_In-house&pgtype= sekcja_chiny

Oznacza to, że grupy przewoźników są teraz tylko pasożytami, które osłabiają Stany Zjednoczone, drenując ich finanse w wysokości 26 miliardów dolarów rocznie.

Kolejnym pasożytem jest NASA (nie agencja kosmiczna), która okazała się niczym więcej niż studiem filmowym z rocznym budżetem w wysokości 32 miliardów dolarów.

Pieniądze można było lepiej wykorzystać, na przykład zbudować latające okręty podwodne (co Niemcy wymyślili pod koniec II wojny światowej).

Ten rodzaj marnotrawstwa i błędnego kierowania jest prawdziwy w całym spektrum rządu USA. Na przykład w USA jest 50 stanów, z których każdy ma własną biurokrację i mogą ingerować w naród jako całość.

Propozycja WDS polega na ograniczeniu tego do pięciu regionów administracyjnych Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej:

Kraina hipisów z Zachodniego Wybrzeża od Alaski po północną Kalifornię.

Wielki Teksas od południowej Kalifornii po Teksas.

Dixieland od Luizjany po Wirginię.

Wschodnie wybrzeże od Maryland do Ontario (ze specjalną autonomią dla francuskojęzycznego Quebecu).

Większy Środkowy Zachód zaczyna się w Arkansas i obejmuje Albertę, Saskatchewan i Manitobę.

To tylko przykład tego, co stanie się możliwe po bankructwie prywatnej korporacji przestępczej USA INC i zmianie nazwy na Republikę Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Nie ma wątpliwości, że Amerykanie i Kanadyjczycy są zmęczeni i zniesmaczeni obecnymi marionetkowymi reżimami KM.

Według sondażu CNN dwie trzecie (66%) wszystkich Amerykanów postrzega zwycięstwo Bidena (Rockefellera) jako porażkę lub katastrofę dla kraju.

https://edition.cnn.com/2023/05/25/politics/cnn-poll-democcrats-2024/index.html

Załączony film pokazuje, jak „Joe Biden” znika w Białym Domu z dwójką dzieci. Nie ma tu nic do oglądania, chłopaki. „To tylko stary pedofil Joe w fałszywej masce, pilnujący własnych spraw.

Aby uzyskać informacje o ostatniej awarii maski Bidena, zobacz tutaj:

Ten program Bidena jest prowadzony przez reżim medialny Rockefellera, który 59% Amerykanów uważa za „prawdziwego wroga ludu”.

Aby zrozumieć, dlaczego media są wrogiem ludzi, obejrzyj ten krótki film na Twitterze.

W Kanadzie fałszywy Catrudo jest tak znienawidzony, że nie może występować publicznie bez tyrad. Chylę czoła przed tym Kanadyjczykiem, który podziela opinię Catrudo. Mówi jak jest. Tak trzymaj.

Pomimo powszechnej odrazy do ich rządów, mafia chazarska walczy o utrzymanie swojej korporacji na powierzchni. Wezwali wszystkie swoje karty szantażu i przekupstwa.

Wydaje się, że na przykład zmusili Ala Gore’a do powiedzenia: „Emisje gazów cieplarnianych są równoważne 600 000 bomb atomowych wielkości Hiroszimy każdego dnia! i ogrzewa oceany i czyni nas rasistami!”

Co więcej, wydaje się, że zmusili przewodniczącego Izby Reprezentantów Kevina McCarthy’ego do wyrażenia zgody na plany „podniesienia limitu zadłużenia”.

Każde porozumienie oznaczałoby, że wykorzystali kombinację szantażu nuklearnego i ekstrawaganckich obietnic zakulisowych, aby uzyskać więcej funduszy od wierzycieli, takich jak Chińczycy. Na przykład agent Rockefellera, Heinz Kissinger, zaoferował nawet zastąpienie angielskiego chińskim jako oficjalnym językiem Stanów Zjednoczonych w zamian za więcej pieniędzy, według źródeł azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

Masowy morderca Kissinger również odegrał swoją rolę i ujawnił strategię szantażu, którą on i inni niewolnicy KM wymyślili podczas ich ostatniego spotkania w Bilderbergu.

„Amerykańskie rozmowy o wojnie nuklearnej stają się coraz głośniejsze i w jakiś sposób mieszają się z rozmowami o obcych tutaj… jakby planowali jakieś ogromne poświęcenie energii negatywnej” – ostrzega źródło FSB.

FSB poinformowała również, że Kissinger powiedział Rosji, że planuje w październiku udać się na Ukrainę, aby zastąpić Władimira Zelinskiego nową marionetką. Ta marionetka zaproponuje następnie rozwiązanie w stylu Korei Północnej i Południowej, aby zamrozić granicę i utrzymać Europę Zachodnią pod kontrolą KM.

Zełenski musi odejść, ponieważ obecnie powszechnie wiadomo, że współpracował z Jewgienijem Prigożynem z rosyjskiej prywatnej grupy wojskowej Wagner w zabijaniu setek tysięcy Ukraińców. Ukraińscy żołnierze ginęli w ciągu czterech godzin od przybycia do Bachmutu, ponieważ Zełenski przekazał dokładne współrzędne artyleryjskie swoim kolegom z KhM w Wagnerze, potwierdzają źródła FSB.

Na znak ludobójczej mentalności niewolniczych polityków KM, republikański senator Lindsey Graham podczas spotkania z Zełenskim nazwał śmierć Rosjan i Ukraińców „najlepszymi pieniędzmi, jakie kiedykolwiek wydaliśmy”.

Teraz to zostanie przerwane. Wagner otrzymał rozkaz opuszczenia Bachmuta i przekazania kontroli armii rosyjskiej do 1 czerwca. To efekt wspólnego rosyjsko-angielskiego porozumienia o zakończeniu ludobójstwa KM na Ukrainie.

Histeryczny Prigożyn ostrzega, że ​​jeśli „elity” kraju nie będą w pełni zaangażowane w walkę, to Rosja może przetrwać „rewolucję” i przegrać wojnę na Ukrainie, wprowadzając kraj „w tryb Korei Północnej” i wprowadzając stan wojenny do walki na Ukrainie na liniach frontu. Aby osiągnąć wyniki. Zamiast tego słyszymy, że Prigozhin powinien zostać znokautowany, jeśli jeszcze tego nie zrobił.

https://www.cbsnews.com/news/russia-wagner-group-prigozhin-putins-butcher-ukraine-war-russian-revolution/

Coś jest zdecydowanie nie tak z awatarem Zełenskiego. Wygląda na rozgotowany lub wadliwy.

Spójrz na jego oczy.

W każdym razie tak zwana wojna na Ukrainie to przede wszystkim sprzedaż zapasów broni przez USA, aby zyskać więcej czasu. Trzy czwarte broni dostarczanej przez Zachód na Ukrainę trafiło do Kosowa i Albanii, aby zaopatrywać inne obszary operacji na Bliskim Wschodzie i w Sahelu.

https://www.voltairenet.org/article219331.html

Serbskie oddziały chrześcijańskie zmierzają teraz do Kosowa, aby powstrzymać nielegalny handel bronią, niewolnikami i narkotykami KM, który ma tam miejsce. Dlatego prezydent Serbii Aleksandar Vučić powiedział w piątek, że w jego kraju wprowadzono stan wojenny z powodu sytuacji w północnym Kosowie.

https://tass.com/world/1623767

W każdym razie dla amerykańskiego przemysłu obronnego wojna była katastrofą public relations. Rosyjskie Siły Powietrzne pokazały, że najbardziej zaawansowany amerykański system uzbrojenia Patriot może zostać zniszczony w każdej chwili, co jest poważnym ciosem dla marketingu firmy produkcyjnej i całego kompleksu wojskowo-przemysłowego, mówią źródła polskiego wywiadu.

Teraz sprzedaż myśliwców F-16 powinna dodatkowo potwierdzić złą reputację amerykańskiej firmy INC Weapons. „Mamy SU-35 zdolne do zestrzelenia bardziej zaawansowanych samolotów niż F-16 [w tym F-35 Flying Turkeys] na duże odległości. Poza tym nasi piloci mogą je namierzyć na długo przed odkryciem. Istnieją również skuteczne przeciwlotnicze systemy rakietowe zdolne do rażenia celów wroga z dużej odległości” – powiedział rosyjski ekspert ds. broni.

https://tass.com/pressreview/1622127

Podczas gdy ich broń konwencjonalna zawodzi, KM przeprowadziła również masową operację szantażu nuklearnego na Białorusi przy użyciu fałszywych wiadomości. Według źródeł Mossadu prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko zostałuderzony tą samą bronią elektromagnetyczną, co [prezydent Turcji Recep] Erdogan i [prezydent Meksyku Lopez] Obrador”. Następnie próbowano wykorzystać fałszywego Łukaszenkę, aby powiedzieć coś w stylu: „Kraje powinny zawrzeć sojusz między Białorusią a Rosją, to wszystko: broń nuklearna będzie dla wszystkich”. Artykuł „Prawdy”, w którym o tym mówi, pojawia się w ukraińskim internecie i nie jest oryginałem z Rosji.

https://www.pravda.com.ua/eng/news/2023/05/28/7404233/

Strona propagandowa Mossadu Debka zacytowała następnie byłego prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa, który powiedział: „Jeśli chodzi o broń nuklearną, konieczne będzie uderzenie wyprzedzające”.

Chociaż zostały one usunięte z Internetu, widzieliśmy zdjęcia Miedwiediewa wykonującego szatański gest ręką. Wygląda na to, że teraz otrzymuje rozkaz rozpoczęcia długo oczekiwanego Armagedonu uderzeniem nuklearnym KM, które zamierza zadać „kontrolowanej przez Rosję Białorusi”.

https://www.debka.com/medvedev-in-a-nuclear-war-a-pre-emptive-strike-is-the-rule/

Wszystko to jest dezinformacją KM i, jak potwierdzają nasze źródła w FSB, nie będzie ataku nuklearnego z Białorusi.

Innymi słowy, jest to po prostu szantaż nuklearny w celu wyłudzenia funduszy dla US INC. To tylko blef, ponieważ KM doskonale wie, że pierwsze mega-bomby uderzą w ich kwatery główne w Genewie, Nowym Jorku i Tel Awiwie, jeśli spróbują rozpocząć wojnę nuklearną.

Słyszymy również, że w Rosji trwa wielkie oczyszczanie KM. Dlatego rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu powiedział: „Dzisiaj stoimy w obliczu kolektywnego Zachodu, który faktycznie prowadzi niewypowiedzianą wojnę z naszymi krajami”.

https://tass.com/defense/1622791

Wydaje się, że de facto nowym przywódcą kraju jest rosyjski premier Michaił Miszustin. Właśnie przewodził rosyjskiej delegacji wysokiego szczebla w rozmowach z chińskim prezydentem Xi Jinpingiem i chińskim premierem Li Qiangiem.

https://tass.com/pressreview/1622679

W każdym razie stwierdzili, że – jak powiedział węgierski premier Viktor Orban – „konieczne jest zawarcie z Rosją nowej umowy o bezpieczeństwie europejskim”.

Większość Europejczyków zgadza się z tym. Ostatnim tego przejawem są tysiące antywojennych protestów w Sofii i innych bułgarskich miastach wzywających do neutralności kraju, nieuczestniczenia w konfliktach zbrojnych i zamknięcia baz NATO.

Nawiasem mówiąc, jeśli nie wierzysz, że obecna UE jest rządzona przez satanistów, spójrz, co się stanie, gdy złożysz swoje nowe banknoty.

Walka z satanistami toczy się gdzie indziej. Na przykład rząd islamskiego Azerbejdżanu udaremnił spisek KM, za pomocą którego próbował walczyć z chrześcijańską Armenią. Według źródeł irańskich rząd nie chce pozwolić reżimom syjonistycznym na zaatakowanie Iranu z jego terytorium.

W Turcji prezydent Recep Tayyip Erdogan otrzymał kolejne pięć lat władzy. Wygląda na to, że tureccy nacjonaliści zastąpili zamordowanego Erdogana awatarem pracującym dla Turcji, a nie dla KM. Zdecydowanie wygląda młodziej.

„Zwycięstwo Recepa Erdogana jest wyraźną oznaką poparcia narodu tureckiego dla jego wysiłków na rzecz wzmocnienia suwerenności państwa i prowadzenia niezależnej polityki zagranicznej” – powiedział awatar prezydenta Rosji Władimira Putina.

Tymczasem w Izraelu, 21 tydzień z rzędu, dziesiątki tysięcy ludzi wyszło na ulice kilku miast, by zaprotestować przeciwko skrajnie prawicowemu gabinetowi izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu i jego ekstremistycznej polityce.

https://www.presstv.ir/Detail/2023/05/27/704223/Palestine-Israel-protest-Tel-Aviv-Netanyahu-legal-reforms

W innych częściach świata widzimy, że RPA boryka się z ciągłymi przerwami w dostawie prądu, a zorganizowane gangi atakują infrastrukturę kolejową, która łączy najlepiej prosperującą prowincję kraju z głównym portem kontenerowym, a inne problemy mogą sprawić, że kraj „upadnie” państwo.”

https://www.zerohedge.com/geopolitical/disruption-hits-top-south-african-container-port-economic-crisis-gorsens

W Pakistanie były premier Imran Khan przebywa w areszcie wojskowym, podczas gdy w kraju obowiązuje niewypowiedziany stan wojenny.

https://menafn.com/1106329875/Former-Pakistan-PM-Imran-Khan-Says-Country-Is-Under-Undeclared-Martial-Law

Mówiąc o stanie wojennym, wojsko USA wkrótce wyląduje w Peru, gdzie wojsko rozprawiło się z protestującymi na początku tego roku „pozasądowymi egzekucjami” i „ekstensywnym użyciem śmiercionośnej amunicji”, próbując powstrzymać masowe protesty, które rozpoczęły się w grudniu 2022 r. . To nieskrywana grabież zasobów Rockefellera kosztem narodu peruwiańskiego.

https://edition.cnn.com/2023/05/25/americas/peru-protests-extrajudicial-executions-amnesty-intl-latam/index.html

Mówiąc o Rockefellerach, ich terrorystyczny współpracownik Tedros z WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) po raz kolejny rozpowszechnia niepokojące porno, grożąc chorobą „bardziej śmiertelną niż Covid”. Te groźby nadchodzą „ze wszystkich stron, ponieważ KM jest w trybie paniki” – powiedziało źródło w Mosadzie. https://www.independent.co.uk/news/health/covid-start-date-next-who-b2344204.html

Nawiasem mówiąc, Fundacja Rockefellera publicznie oświadczyła, że ​​jest powiązana z WHO:

GENEWA, 23 maja 2023 r. /PRNewswire/ — Fundacja Rockefellera i Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiły nowe partnerstwo w celu wzmocnienia Centrum Badań nad Pandemiami i Epidemiami WHO.

https://markets.businessinsider.com/news/stocks/the-rockefeller-foundation-and-world-health-organization-announce-partnership-to-expand-global-pandemic-preparedness-in-era-of-climate- zmiana-1032345450

Oto podsumowanie, które przesłał nam polski wywiad:

Maski zaczynają spadać! „Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest częścią GlaxoSmithKline, która (przypadkowo) jest własnością firmy Pfizer!” (który produkuje szczepionkę przeciwko wirusowi, który (przypadkowo) został uruchomiony w laboratorium biologicznym w Wuhan i (przypadkowo) sfinansowany przez dr Fauci, który (przypadkowo) promował szczepionkę! Przypadkowo) zarządza finansami Fundacji Otwartej (Fundacja Sorosa ), który (przypadkowo) prowadzi francuską AXA!) ma akcjonariusza Vanguard, który jest (przypadkowo) akcjonariuszem Black Rock, która (przypadkowo) kontroluje banki centralne i posiada mniej więcej jedną trzecią światowego rynku. Kapitał inwestycyjny w zarządzaniu. Black Rock jest również (w rzeczywistości) głównym udziałowcem firmy MICROSOFT, której właścicielem jest Bill Gates, który (przypadkowo) jest także udziałowcem firmy Pfizer. (ten, pamiętasz?

Z tych samych źródeł dowiadujemy się, że „analiza kurzu ze stołu tarasowego w Berlinie po podejrzanych deszczach, takich jak te ostatnie w Polsce… To nie pyłki drzew, ale metale i trucizny”.

Jak mówi chorwacki eurodeputowany Mislav Kolakusic o Traktacie WHO dotyczącym pandemii: „Zdrowsze i bezpieczniejsze dla ludzkości byłoby podpisanie porozumienia z kolumbijskim kartelem narkotykowym”.

Gdyby kopali trochę głębiej, wkrótce znaleźliby sieć funduszy, których Rockefellerowie używają do prowadzenia tego całego gównianego show.

Stoją również za całym ruchem LGBT itp., który próbuje zakończyć seks reprodukcyjny między mężczyznami i kobietami.

Najnowszym przykładem jest kontrolowane przez Rockefellera Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne, które wymaga, aby płeć dziecka nie była wymieniana w akcie urodzenia, ponieważ dana osoba nie zna płci, dopóki dziecko nie określi jej później samodzielnie.

W każdym razie Rosjanie i kraje Bliskiego Wschodu pracują nad pozbawieniem Rockefellerów kontroli nad rynkami ropy i energii. Dlatego Arabia Saudyjska zabiera miliony baryłek rosyjskiego oleju napędowego, na który Europa już nie zezwala, wysyłając własne przesyłki z powrotem do kupujących w Europie.

Europejczycy przymykają też oko na to, że Indie odsprzedają im rosyjską ropę.

https://www.reuters.com/breakingviews/eu-will-go-easy-indian-resale-russian-fuel-2023-05-23/?utm_source=reddit.com

Innym dowodem na to, jak bardzo kontrolowanie energii przez Rockefellera zahamowało postęp ludzkości, jest istnienie samolotu odrzutowego, który może latać z prędkością 5 machów, po prostu pobierając wodór z powietrza.

https://www.the-sun.com/tech/8222575/hysonic-hydrogen-powered-jet-destinus-australia-flight-time/

Rzućmy okiem na najnowsze informacje na temat operacji Blue Beam.

Pierwszą wysłał kontakt z Rosji, który powiedział: „Weź to, co ci drogie”.

Specjalny sposób transportu samolotu

Dalej mamy:

1. UFO nad Tajlandią

2. UFO nad Roswell, Nowy Meksyk, USA, 2023 r

3. UFO nad lotniskiem

4. Ekspozycja na UFO nad Rosją

5. UFO nad górami Kalifornii, USA.

6. Kilka statków napędzanych plazmą nad Francją 01-04-2023

7. Liczne statki napędzane plazmą nad Oregonem, USA 05.12.2023

8. Czerwone słońce nad Calgary z powodu poważnych pożarów w Albercie.

9. Podobne czerwone słońce w Nowym Jorku.

10. anomalia lodowca Mendenhall na Alasce w 2019 r

Być może, kiedy w przyszłym tygodniu Stany Zjednoczone ostatecznie zbankrutują, prawda o tym wszystkim wyjdzie na jaw. Trzymaj kciuki za fakt, że USA INC w końcu zbankrutuje i utrzymuj proszek w stanie suchym, jeśli tak się nie stanie.

przez

Read more https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-29-05-2023-poslednie-novosti/

Wypowiedz się