Benjamin Fulford: Grupa Czarnego Słońca wzywa do światowego szczytu wojskowego po fiasku pierwszego aktu opery Wagnera

Benjamin Fulford   26.06.2023.

Raporty Tygodniowe 

Masoni P3 , którzy kontrolują organizację Czarnego Słońca, Watykan i znaczną część Pentagonu, wzywają światowe wojsko do działania, ponieważ „wszyscy politycy są skorumpowani przez system finansowy”. Wezwanie nadeszło po tym, jak mafia chazarska zawiodła w pierwszym etapie swojego planu wykorzystania grupy najemników Wagnera do obalenia chrześcijańskiego rządu Rosji. Rosyjskie źródła FSB ostrzegają, że druga faza będzie jeszcze gorsza.

Zarówno P3, jak i Rosjanie twierdzą, że ostatnia próba przejęcia Rosji przez milicję Wagnera została faktycznie podjęta przez sztuczną inteligencję w Dolinie Krzemowej. Przedstawiciele P3 twierdzą, że może być konieczne zniszczenie Doliny Krzemowej, aby zakończyć trwające szaleństwo. Rosjanie twierdzą, że kluczem do tego jest aresztowanie przywódców kultu śmierci Chabad.

Oto analiza rosyjskiego FSB ataku Wagnera na Rosję:

To była psycho-wojna z głosem i historią stworzoną przez sztuczną inteligencję. Początkowo wszystkie dane multimedialne były przesyłane do systemu takiego jak Chat GPT. Sprowadzili także ekspertów behawioralnych, aby sporządzili profil psychologiczny szefa Wagnera, Jewgienija Prigożyna. Ponadto Prigożyn przeszedł psychochirurgię, podczas której najwyraźniej podawano mu twarde narkotyki, aby zmienić jego mózg i zachowanie. Nikt go nie widział od dwóch dni.

Konta Wagnera zostały zhakowane, a następnie cała zawartość została zablokowana. Wszystkie wiadomości głosowe stamtąd zostały nagrane w formacie mp3 raz o godzinie 19:45 24 czerwca, a następnie z czasem zostały opublikowane jako rodzaj scenariusza.

Ukraińcy powiedzieli, że szykują jakąś niespodziankę. Wszyscy myśleli, że chodzi o wysadzenie tamy, rurociągu czy elektrowni atomowej i postawienie jej na miejscu Rosjan.

Zamiast tego wymyślili głęboko fałszywą historię, aby zdestabilizować rosyjską armię. Proszę powiedzieć ludziom, że była to fałszywa i tajna operacja z wykorzystaniem głosów i skryptów generowanych przez sztuczną inteligencję.

Źródła CIA zgadzają się z rosyjską analizą i mówią: „To wszystko operacja psychologiczna”W istocie CIA próbowała zapłacić Grupie Wagnera 6,2 miliarda dolarów za zwrócenie się przeciwko Rosji. Oto, co kryje się za tym nagłówkiem:

„Pentagon wykrył w zeszłym tygodniu błąd księgowy o wartości 6,2 miliarda dolarów”.

Rosja i Wagner w końcu uścisnęli sobie dłonie i schowali pieniądze do kieszeni. FSB przypomniało nam rosyjskie przysłowie: „Obiecywać komuś, że się z nim ożeni, to nie to samo, co wyjść za niego za mąż”.

FSB mówi, że w przeciwieństwie do fałszywego Wagnera w kampanii propagandowej zachodnich mediów, „prawdziwy Wagner zwróci się do Faszingtonu, a nie do Moskwy”.

Jednak opera Wagnera jeszcze się nie skończyła, a część II już się rozpoczęła, gdy opublikowano ten raport. Historia Prigożyna, który jedzie na Białoruś, ma być kontynuacją fabuły. Według źródeł FSB powinien przejąć Białoruś, najechać Polskę i rozpocząć wojnę nuklearną z NATO.

Wiele zachodnich raportów propagandowych sugeruje, że ten scenariusz już się spełnia. Białoruska „liderka opozycji” Swietłana Cichanowska wezwała wojsko i ludność cywilną Białorusi do „czekania na sygnał”.

Ten sygnał nadszedł teraz, gdy ukraińscy strażnicy graniczni nawoływali przez głośniki do obalenia „swojego dyktatora”.

Teraz ukraiński portal propagandowy Prawda donosi, że samolot, którym podróżowali wysocy rangą białoruscy urzędnicy i członkowie rodziny Aleksandra Łukaszenki, wylądował w Turcji.

Źródła Mossadu ostrzegają, że jest to część próby KM rozpoczęcia wojny nuklearnej z NATO. Jednak źródła rosyjskiej FSB donoszą, że broń nuklearna na Białorusi jest pod rosyjską kontrolą i nie zostanie użyta. Innymi słowy: nie daj się zwieść nowej, wygenerowanej przez sztuczną inteligencję historii o wojnie nuklearnej „wychodzącej z Białorusi”.

Rosjanie są bardziej zaniepokojeni jakimś „wydarzeniem klimatycznym”. Zauważają, że organizacja zwana Globalną Wojskową Radą Doradczą ds. Zmian Klimatu (GMACCC) wzywa do stworzenia ogromnego projektu NATO i UE w celu zwalczania „kryzysów klimatycznych”.

Na przykład w Kanadzie Departament ds. Zmian Klimatu buduje obiekt z pokojami przesłuchań, laboratoriami broni, laboratoriami biologicznymi itp. „W celu zwalczania zmian klimatycznych”.

Oczywiste jest, że niedawne pożary lasów w Kanadzie to dopiero początek nowej próby zdobycia przez NATO dużych sum pieniędzy.

Światowa Organizacja Zdrowia również łączy teraz choroby ze zmianami klimatycznymi.

Aby w tym pomóc, WHO mianowała Vanessę Kerry, córkę byłego sekretarza stanu USA Johna Kerry’ego i specjalnego przedstawiciela prezydenta USA ds. zmian klimatu, na „dyrektora generalnego ds. zmian klimatu i zdrowia”.

Tymczasem Niemiecka Rada Etyki apeluje o „jedno zdrowie” w walce ze światowym „kryzysem klimatycznym”. GEC stwierdza: „Tylko kolektywy mogą być„ zdrowe ”, a nie jednostki”.

W Polsce niewolniczy rząd głosował za „fundamentalnymi zmianami w ustawie Prawo geologiczne i górnicze, które zagrażają zdrowiu i życiu ludzi i zwierząt, pozbawiają nas podstawowych praw i mienia i doprowadzają nasz kraj do całkowitego upadku”. ostrzega polski wywiad.

Wszystko to dzieje się pośród wezwań Światowego Forum Ekonomicznego do „przepisania” pism religijnych za pomocą sztucznej inteligencji w celu stworzenia zglobalizowanej „nowej Biblii”.

Yuval Noah Harari, który jest prawą ręką Klausa Schwaba w WEF, twierdzi, że Biblia jest „fałszywymi wiadomościami” i jest pełna mowy nienawiści, a elity mogą użyć sztucznej inteligencji, aby zastąpić Biblię i stworzyć jedną „naprawdę poprawną religię”. ” Według WEF Bóg, Jezus i chrześcijaństwo to „fałszywe wiadomości”, które ludzkość powinna odrzucić.

Tymczasem przywódczyni faszystowskiego rządu we Włoszech, Georgia Meloni, która doszła do władzy z deklaracją antyimigracyjną, w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy wpuściła do kraju ponad 100 000 nielegalnych imigrantów, z których wszyscy byli mężczyznami w wieku poborowym.

Nic dziwnego, że rosyjski rząd jednostronnie wycofuje się z szeregu organów międzynarodowych, w tym Światowej Organizacji Handlu i Światowej Organizacji Zdrowia, powiedział we wtorek wiceprzewodniczący rosyjskiej Dumy Państwowej Piotr Tołstoj.

Rosjanie powołują się również na ogromną serię nienaturalnych trzęsień ziemi na całym świecie w ciągu ostatniego miesiąca i uważają, że może to być preludium do ogromnego, prawdopodobnie wulkanicznego, „wydarzenia klimatycznego”.

KM desperacko chcą zainicjować coś tak dramatycznego, aby uzyskać dużą wypłatę, ponieważ kończą im się pieniądze.

Podaż pieniądza w USA spadła o 2,6 bln USD (czyli o 12,0 procent) od szczytu w kwietniu 2022 r. Dwie trzecie pieniędzy, które Stany Zjednoczone stworzyły od ich powstania w 1776 r., zostały stworzone po tym, jak Azjaci niemądrze pozwolili im na to w 2009 r., gdy obiecali czarnoskórego komunistycznego prezydenta. Te azjatyckie pieniądze zostały skonfiskowane w styczniu 2020 r., co doprowadziło do ogromnej operacji prania pieniędzy o wartości 7,4 biliona dolarów, udającej pandemię. W kwietniu 2022 r. kran z pieniędzmi był zamknięty, jak pokazano na poniższym wykresie.

Cała fałszywa prezydentura Bidena działa teraz na parze i na pieniądzach zarobionych na sprzedaży ukraińskich organów, niewolników i narkotyków, wraz z przestarzałą bronią.

Dlatego zniewolony przez Rockefellera minister spraw zagranicznych Anthony Blinken, przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, polski minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau i niemiecka minister spraw zagranicznych Annalena Baerbock zebrali się w zeszłym tygodniu, by zażądać 750 miliardów dolarów. „za odbudowę Ukrainy”

Blinken został wysłany do Chin, gdzie powiedział to, co myślał, że Chińczycy chcą usłyszeć: „Tajwan należy do Chin, USA nie chcą nowej zimnej wojny ani zmiany systemu w Chinach” itp., aby wyłudzić od nich więcej pieniądze.

To był szybki zwrot po tym, jak Biden niedawno porównał Tajwan do Ukrainy. Spójrz na język ciała Bidena obok C. Sprawdź, czy jest chłopcem na posyłki.

Chińczycy nie zostali oszukani:

„Pekin nie pozwoli sobie na kupowanie dwulicowości, która polega na szukaniu współpracy i komunikacji, jednocześnie powstrzymując Chiny w imię„ konkurencji ”.

To skłoniło fałszywego Bidena do znieważenia Chin, gdy tylko Blinken wrócił z pustymi rękami, mówiąc:

„Powodem, dla którego Xi Jinping był bardzo zdenerwowany, kiedy zestrzeliłem balon z dwiema furgonetkami pełnymi sprzętu szpiegowskiego, było to, że nie wiedział, że tam jest… „Mówię poważnie. Byłoby wielką hańbą dla dyktatorów, gdyby nie wiedzieli, co się stało…

Wtedy prasa propagandowa KM zaczęła publikować doniesienia, że ​​„Chiny mają prawdziwe kłopoty gospodarcze”.

W rzeczywistości jest odwrotnie. Szef Raytheon, Greg Hayes, przyznał, że Pekin wspiera łańcuch dostaw jaj dla armii USA, ponieważ opiera się on na pierwiastkach ziem rzadkich i innych materiałach pochodzących z tego kraju lub tam przetwarzanych.

Po nieudanej próbie infiltracji Chin KM próbował schlebiać premierowi Indii Narendrze Modi. Oto, co Modi powiedział amerykańskim politykom:

Kiedy po raz pierwszy odwiedziłem Stany Zjednoczone jako premier, Indie były dziesiątą co do wielkości gospodarką świata. Dziś Indie są piątą co do wielkości gospodarką. Indie wkrótce staną się trzecią co do wielkości gospodarką. Jesteśmy jedynym krajem G20, który wypełnił swoje zobowiązania paryskie. Zwiększyliśmy udział OZE w naszych źródłach energii do ponad 40%, 9 lat przed naszym celem na 2030 rok.

Kiedy Modi odwiedził niewłaściwego Bidena, zaproponowano mu różnego rodzaju smakołyki, ale odmówił obietnicy, że nie podzieli się nimi z Rosją i Chinami. „Żyjemy pod hasłem Vasudhaiva Kutumbakam – świat jest jedną rodziną” – wyjaśnił Modi. Tym samym próba przekonania go do wstąpienia do CM nie powiodła się.

Efektem były artykuły propagandowe, w których między innymi został zaatakowany przez Reutera.

Co gorsza, fałszywa prezydentura Bidena nie tylko nie dostanie żadnych pieniędzy z Chin czy Indii, ale straci też swoje największe źródło pieniędzy: Japonię. W zeszłym tygodniu japoński cesarz Naruhito i cesarzowa Masako odwiedzili cmentarz poświęcony ludziom, w tym japońskim żołnierzom, którzy walczyli o niepodległość Indonezji przeciwko Holendrom po zakończeniu II wojny światowej.

Japońscy prawicowcy bliscy cesarzowi twierdzą, że japoński establishment wykorzystał tę wizytę do zasygnalizowania zamiaru zerwania z KM.

Wizyta nastąpiła tuż po tym, jak holenderscy królowie próbowali szantażować Indonezję bronią sejsmiczną, zanim sojusz BRICS zmusił ich do nie interwencji, mówią źródła CIA.

Sami Europejczycy przygotowują się teraz do pozbycia się fałszywej administracji Bidena i jego marionetkowych władców KM.

Geograf Manlio Dinucci zauważa: „Zbliżająca się recesja w Unii Europejskiej była spowodowana wysokimi cenami energii w wyniku [zleconego przez Rockefellera] sabotażu gazociągów Nord Stream”.

Niewolnik Rockefellera, Anthony Blinken, nazwał blokadę Nord Stream „ogromną szansą”, która uczyniła Stany Zjednoczone wiodącym dostawcą skroplonego gazu ziemnego do Europy. W rezultacie Exxon, Chevron i inne firmy Rockefellera osiągnęły „rekordowe zyski” kosztem zubożenia Europejczyków.

Ze swojej strony polski wywiad zauważa, że ​​w latach 1971-1976 kraj był w stanie zwiększyć swój produkt krajowy brutto 2,5-krotnie, inwestując 3 biliony dolarów w budowę 557 nowych przedsiębiorstw. Coś podobnego było możliwe, zanim KM zubożył ludność polską, wprowadzając ją w reżim niewolnictwa za długi. Dlatego Polska jest teraz przeciwko KM.

Francja złożyła już wniosek o przystąpienie do sojuszu BRIC. Reszta Europy wkrótce pójdzie w ich ślady, mówią źródła P3 Masons.

W samych Stanach Zjednoczonych:

Prezydentura „Joe Bidena” upada, a wraz z nią prawdopodobnie nadzieje i marzenia globalistów, aby wszyscy ludzie jedli, zabierając wszystko, co masz.

W ten sposób „prezydent Biden”, ku konsternacji wielu, nie dotrzymał ważnego terminu wyznaczonego przez ponadpartyjną ustawę, którą podpisał, aby ujawnić informacje wywiadowcze na temat laboratorium w Wuhan i jego możliwego związku z pochodzeniem COVID-19.

Nawet korporacyjne media propagandowe wypowiadają się teraz przeciwko fałszywemu programowi Bidena, o czym świadczą te filmy. W pierwszym filmie Biden biegnie po zapytaniu, czy jego syn jest traktowany w specjalny sposób.

W następnym odcinku koordynator Rady Bezpieczeństwa Narodowego Białego Domu opuszcza pokój po przesłuchaniu w sprawie wiadomości WhatsApp Huntera Bidena z Chinami, które dotyczą prezydenta Bidena.Odtwarzacz wideo00:0001:35

Takie przemówienie skłoniło byłych sympatyków establishmentu, takich jak prawnik i analityk prawny Margo Cleveland, do powiedzenia:

„Po umowie z Hunterem Bidenem nazywanie DC bagnem jest zniewagą…”

Główny nurt również się teraz budzi i zdaje sobie sprawę z prawdziwych kontrolerów bagien Biden. Nowy podziemny projekt medialny Jamesa O’Keeffe’a został przechwalany przez dyrektora BlackRock na taśmie:

BlackRock jest w stanie „rządzić światem”. Nie chodzi o to, kto jest prezydentem, ale o to, kto kontroluje portfel prezydenta. Możesz kupić swoich kandydatów. Senatorowie są cholernie tani. Senatora można kupić za 10 tys. Nie ma znaczenia, kto wygra, jest w mojej kieszeni.

Ponadto masowe mordowanie dzieci w KM staje się teraz dla wszystkich oczywiste. Pasja Chrystusa Aktor Jim Caviezel mówił o handlu dziećmi w placówkach opiekuńczo-wychowawczych w swoim nowym filmie Dźwięki wolności. Opiera się na prawdziwej historii byłego agenta rządowego, którego zadaniem jest ratowanie dzieci przed handlarzami seksualnymi w Kolumbii.

„Wszystkie trzyliterowe agencje są w to zaangażowane… Adrenochrom jest dziesięć razy silniejszy niż heroina… beczka adrenochromu i części ciała dzieci kosztuje 77 000 dolarów… i trafia do ukraińskich laboratoriów broni biologicznej… wszystko jest zorganizowane przez trzyliterowe agencje… Istnieje kilka Wyspy Epsteina rządzone przez służby/rządy specjalne… Kim jest NATO? Kim jest ONZ? Kim są banki centralne? To są banki Rotszylda”.

Lobby żydowskie również sprzeciwia się KM, ponieważ jej powiązania z Holokaustem i nazistami stają się dla wszystkich oczywiste. Na przykład w zeszłym tygodniu ambasador Izraela na Ukrainie Michaił Brodski nazwał przywódców faszystowskich, takich jak Stepan Bandera ukraińskimi „bohaterami narodowymi”.

Według żydowskiej gazety Wperyod na rok 2021 na Ukrainie znajdują się 362 pomniki poświęcone nazistom i nazistowskim kolaborantom. To najwyższa liczba spośród wszystkich krajów.

Chociaż Bandera i jego grupa są odpowiedzialni za śmierć 1,4 miliona Żydów, „żadna organizacja działająca na rzecz ochrony pamięci ocalałych z Holokaustu nie uniosła brwi” na uwagi Brodskiego.

Francuzi dostarczyli nam przydatnych informacji, wymieniając satanistów podających się za syjonistów i współpracujących z ludobójczą ukraińską grupą nazistowską. Tacy jak:

Benjamin Netanjahu, którego ojciec Bension Netanjahu był nazistą

Były sowiecki dysydent Natan Sharansky,

Andrij Jermak, szef Administracji Prezydenta Ukrainy Wołodymyr Zełenski.

Rabin David Niderman, przewodniczący Zjednoczonych Organizacji Żydowskich w Williamsburgu

oligarcha Borys Łożkin, były szef sztabu prezydenta Petra Poroszenki i obecny prezydent Konfederacji Żydów na Ukrainie;

prof. Hanna Lessing, sekretarz generalny Generalnego Funduszu Odszkodowań dla Ofiar Nazizmu;

Rabin Lubavitch Raphael Rutman, Przewodniczący Zarządu Federacji Gmin Żydowskich Ukrainy.

Izraelska prokurator generalna Gali Baharav Miyara i prokuratorzy podjęli już działania, odmawiając wycofania 4000 akt oskarżenia o przekupstwo przeciwko ministrowi ds. przestępczości Benjaminowi Netanjahu.

KM wiedzą, że wkrótce staną przed sądem. Wielu próbuje uciec. Na przykład zorganizowali wydarzenie medialne, w którym łódź podwodna Titan eksplodowała w pobliżu wraku Titanica. „Cały ten program został prawdopodobnie zainscenizowany, aby przestępcy Epsteina mogli uciec przed sprawiedliwością, udając swoją śmierć”, mówi kanadyjski urzędnik wywiadu. Na przykład Hamish Harding, kluczowy współpracownik Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) od jego powstania w 1971 r., jest jednym z zaginionych.

Tymczasem zdrajcom, takim jak gen. Mark Milley, szef Sztabu Generalnego, obiecuje się osobiste środki bezpieczeństwa w celu ochrony przed zagrożeniami, w tym „uciążliwościami”.

Nastąpił również wzrost aktywności space opery i „rewelacji”. Na przykład opublikowano film pokazujący byłego senatora Barry’ego Goldwatera mówiącego o UFO w Bazie Sił Powietrznych Wright Patterson.

przez  https://benjaminfulford.net/Read more https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-26-06-2023-poslednie-novosti/

Wypowiedz się