Aktualizacja Ufologii: Walka o przyszłość jest teraz!

Opublikowano 22 czerwca 2023 r., autor: State of the Nation

Vista CA 22
czerwca 2023 r.

Autor: Rich Scheck

Jak pisałem w poprzednich artykułach, kładziony jest fundament pod nową historię o pochodzeniu człowieka, aby poradzić sobie z kwestią UFO w ramach Wielkiego Resetu.

Istnieje konkurencja między religiami świata i głównymi podmiotami politycznymi, aby zdominować narrację, aby mogły przejąć kontrolę.

O wiele ważniejsze ,niż jakiekolwiek wydarzenia w sztukach walki, które Must i Zuck zdecydują się wyprzedzić, jest intensywny konkurs zapowiadany 2 lata temu przez byłego urzędnika CIA, Johna Ramireza.

Ramirez jest jednym ze współczesnych ludzi Mirage, którzy zostali zatwierdzeni przez każdego, kto jest odpowiedzialny za akta UFO, aby wydmuchiwać z nich ciekawostki kuszących faktów, które utrzymują społeczność UFO zafascynowaną ich zauroczeniem Zjawiskiem, gdy gorliwie dążą do Ujawnienia.

Przewidywał, że odkrycia JWSP ułatwią wsparcie dla rozszerzonego pojęcia prawdziwego pochodzenia ludzkości, które wykracza poza ustalone religie świata, dostarczając “naukowych” dowodów, które zarówno podważają obecne systemy wierzeń, jak i potwierdzają nowe zrozumienie tego, kim jesteśmy.

Ta konkurencja jest częściowo widoczna na arenie politycznej w dzisiejszych czasach, gdy urzędnicy rządowi robią wszystko, co w ich mocy, aby złagodzić implikacje dziesięcioleci fałszywych oficjalnych narracji stanowiących wojnę psychologiczną przeciwko prawu społeczeństwa do poznania prawdy.

Steve Bassett słusznie opisuje ten proces jako ogromny wysiłek public relations, ale nie zdaje sobie sprawy z tego, jak prawie niemożliwe jest to zadanie w świetle długiej historii maskowania, którą ukazuje ostatnia grupa ludzi Mirage, takich jak David Grusch, którzy otwarcie odnoszą się do tych tuszowania, gdy Kongres, kandydat na prezydenta mediów i społeczność UFO starają się znaleźć właściwy język, który w pełni oddaje rzeczywistość tego niezwykłego zjawiska.

Jak zwięźle powiedział jeden z obserwatorów: “Przypuszczalnie jest to operacja psychologiczna, chyba że zostaną przedstawione dowody na to, że jest inaczej!” (parafrazując).

Ten konkurs mający na celu zakończenie embarga prawdy i ustanowienie realnej nowej historii o pochodzeniu człowieka ma wiele grup walczących o udowodnienie, że ich wersja historii i religii najlepiej nadaje się do dopasowania do nowych odkryć naukowych, które produkuje zaawansowana technologia, taka jak JWST.

Jak tak błyskotliwie opisał to William Bramley w swoim klasycznym dziele Bogowie Edenu, długa historia ludzkości naznaczona jest wojnami zasadniczo toczonymi o to, które doktryny ucieleśniały najlepszy wyraz obecnego rozumienia wiedzy.

Ośmieleni pasją i entuzjazmem dla swojego specyficznego wyznania, wielu krzyżowców walczyło na śmierć i życie lub popełniało okrucieństwa w imię Boga rezonującego w ich świadomości.

To, czego wymaga teraz nasze zbiorowe przetrwanie, to nowa interpretacja, która odciąga rozmowę od niekończącej się przemocy, którą widzimy ponownie manifestującą się na Ukrainie w części 3 europejskich wojen o kontrolę nad sercem Mackinder.

Poniżej znajduje się krótka lista niektórych dzisiejszych uczestników tego wstrząsającego ziemią konkursu, który z pewnością zakończy się jakąś formą Wielkiego Resetu w najbliższej przyszłości.

Mam wrażenie, że główne religie, takie jak chrześcijaństwo, judaizm, islam i hinduizm, są najbardziej podatne na wgląd nauki, która sama jest ograniczona przez brak wysokiego komponentu duchowego, który wywołał głębokie obawy o wyłaniającą się technologiczną totalitarną dystopię, jak przewidział Rudolf Steiner wśród innych wielkich myślicieli, takich jak Orwell, a nawet Huxley.

Czy Hipoteza SuperInteligencji ostatecznie zamanifestuje się jako Transhumanizm (WEF, Harari), czy coś znacznie bardziej uduchowionego, jak wizja Anne Baring (Sen o kosmosie), dopiero się okaże.

Nie można zaprzeczyć, że walka o przyszłość jest teraz w pełni rozwinięta i zobaczymy dramatyczne zmiany rozwijające się w jeszcze szybszym tempie niż przyspieszenie prędkości warp, niż było to widoczne od czasu, gdy Toffler’s Future Shock ostrzegł nas o niewątpliwym wpływie technologii jako siły radykalnej zmiany.

Dobra nowina w tym wszystkim przychodzi, gdy zdamy sobie sprawę, że porażka jest niemożliwa, ponieważ Dusza jest niezniszczalna.

Jeśli powódź typu Noego nastąpi w formie inwazji lub scenariusza zbawienia obcych Projektu Blue Book, zmiana klimatu spowoduje upadek cywilizacji, masowe wyludnienie z powodu pandemii, wojny nuklearnej lub któregokolwiek z możliwych kataklizmów, które teraz wydają się nieuniknione, każdy z nas może znaleźć schronienie, wchodząc do środka, aby ubiegać się o zbawienie, niezależnie od tego, jaki poziom horroru czasów ostatecznych jest naszym losem.

Ufologia ma unikalną perspektywę, która poszerza domenę zrozumienia dzięki specjalnej integracji nauki, religii i głębokiej duchowości, zdobywając w ten sposób autentyczność i jej obecne uznanie za ważną strefę dociekań o wiele bardziej radosną niż rzeczy, które po prostu uderzają w nocy.

Jak napisała niedawno Ananda Bosman: “Szerokie spektrum pociągnięć pędzla są rozrzucane na płótnie świata!” Wkrótce przekonamy się, czyja wizja jest najbardziej ujmująca i potężna dla nas, Ziemian.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=172647

Wypowiedz się