Zmarli po szczepionkach NIE MILCZĄ – ogromna katastrofa Pfizera (autor: Ivo Sasek)

Plan Pfizera dotyczący tuszowania masowych morderstw obraca się przeciwko niemu. Założyciel Kla.TV Ivo Sasek komentuje tutaj wybuchowe akta Pfizera, które zostały udostępnione publicznie na mocy nakazu sądowego zamiast być zapieczętowane przez 75 lat.

Pfizer wyraźnie liczył się z “bombą zegarową śmierci poszczepiennej” jeszcze przed rozpoczęciem szczepień, ale nie ze słyszalnym krzykiem śmierci poszczepiennej z wszelkiego rodzaju statystyk.

Na przykład niemiecki fundusz emerytalny jeszcze przed rozpoczęciem szczepień Covid narzekał na deficyt w wysokości 6,5 miliarda euro! Teraz jednak, niecałe dwa lata po rozpoczęciu szczepień Covid, spodziewa się nadwyżki w wysokości 2,1 mld € z powodu wysokiej śmiertelności. czyli 8600 x 1 mln! Wstrząsające “zatrzymanie odliczania śmierci”. [weiterlesen]

726.472 AnsichtenLizenz:  Creative Commons-Lizenz mit Namensnennung 

Zmarli po szczepionkach nie milczą – ogromna katastrofa Pfizera (autor: Ivo Sasek)

21.04.2023 | www.kla.tv/25820

Fragment programu “Odliczanie do śmierci trwa!” (www.kla.tv/17843): “Wszystkie dotychczasowe listy zgonów na świecie dowodzą, że aż do tego momentu, tj. 30 grudnia 2020 roku, śmiertelność nie była wyższa niż w normalnych latach grypowych, raczej niższa. Ivo Sasek: Niemiecki fundusz emerytalny miał jeszcze w 2019 roku deficyt w wysokości 6,5 mld euro! Ale teraz, mniej niż dwa lata od rozpoczęcia szczepień Covida, ten sam fundusz emerytalny był w stanie powiedzieć Deutsche Presse-Agentur, że oczekuje nadwyżki w wysokości 2,1 mld euro z powodu wysokiej śmiertelności.

Fakty te zostały ujawnione przez Manager Magazin 28 grudnia 2022 r. pod tytułem, cytuję: “Pełna kasa! Wyższa śmiertelność pomaga ubezpieczeniom emerytalnym w nadwyżce miliardów.”

Tak więc w ciągu zaledwie dwóch lat od rozpoczęcia szczepień, 8600 x 1 mln € mniej wydatków na emerytury, w samych Niemczech, to oznacza. To są teraz te puste domy starców – natychmiast po szczepieniu Covida – o których informowała Kla.TV, ale które wszystkie media głównego nurtu negowały i oczerniały jako fantazje głupców! Czy widzicie to?

I nawet nasi prokuratorzy nie zadziałali na wszystkie wołania ostrzegawcze w tym zakresie – dopiero teraz!

A kalkulacja Billa Gatesa, Rockefellerów, Klausa Schwaba i spółka, aby zdziesiątkować ludzkość, oczywiście sprawdza się i będzie się sprawdzać, jeśli w końcu nie powstrzymamy ich jako zjednoczony naród, jeśli w końcu nie będziemy ich kontrolować i obezwładniać!

Wszystkie następujące wydarzenia i liczby, które zaraz wam przedstawię, pokrywają się 1:1 z tym rozwojem funduszu emerytalnego. Mamy tu w zasadzie do czynienia z niezauważalnym przyznaniem się do okropności, rozumiecie?

Raporty dziennikarzy śledczych Naomi Wolf i Stevena Bannona stawiają teraz inną twarz temu wstępowi. Boris Reitschuster, również niezależny dziennikarz śledczy, podsumował ich raporty w swoim sprawozdaniu z 7 marca 2023 roku pod tytułem. Pisze: “Zbrodnie przeciwko ludzkości” o “bezprecedensowej wielkości!”.

Akta Pfizera – Katastrofa dla giganta farmaceutycznego! To setki tysięcy stron dowodów, które gigant farmaceutyczny Pfizer – wbrew lepszej wiedzy – chciał ukryć przed opinią publiczną. Kiedy profesjonalny ruch oświecenia, po niemiecku zwany “Gesundheitswesen- und medizinisch Berufstätige für Transparenz” (Służba zdrowia i specjaliści medyczni dla przejrzystości) nabrał wiatru w żagle o tym skośnym schemacie, zażądał w sierpniu 2021 roku swojego prawnego dostępu do wglądu w te dokumenty.

Następnie FDA, czyli amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, wstała i złożyła wniosek do sądu o utajnienie tych dokumentów Pfizera na 75 lat – okres, po którym wszyscy główni sprawcy, jak również wszyscy obecni krytycy tej międzynarodowej zbrodni powinni już umrzeć. O to właśnie chodzi. Jednak wymienieni wyjaśniacze byli w stanie skutecznie odrzucić tę próbę utajnienia w sądzie.

W związku z tym Naomi Wolf i jej zespół DailyClout rozpoczęli projekt, którego celem jest ocena odtajnionych dokumentów dla opinii publicznej. Poszukiwano profesjonalnych współpracowników, którzy mogliby to zrobić i w krótkim czasie około 3500 ochotników znalazło się na pokładzie. Były to setki wysokiej klasy specjalistów wszelkiego rodzaju , w tym były przeciwnik Naomi – Steve Bannon.

Od końca stycznia 2023 roku pierwsze 50 raportów Pfizera z 2022 roku jest dostępnych w formie książkowej: I to właśnie nimi zajmuję się w tym programie.

Wróćmy jednak do wniosku FDA, który został odrzucony przez sądy: co zadziwiające, sądownictwo odrzuciło wniosek FDA dotyczący 75 lat tajemnicy. Jednak każdy, kto wywnioskował z tego, że to odrzucenie było całkowitym zwycięstwem, jest w błędzie.

Każdy bowiem, kto zwracał baczną uwagę, zorientował się, że sędzia okręgowy z Teksasu Mark Pittman podjął naprawdę wysoce wątpliwą decyzję sądową. Skazał on jedynie Pfizera w sposób “taktyki- salami”. Musicie to uznać. Pytacie: jak to zrobił? Całkiem prosto, nakazując Pfizerowi natychmiastowe przekazanie 12 000 stron ukrytych dokumentów. Następnie co miesiąc kolejne 55 000 stron, aż w końcu ujawniono wszystkie 300 000 stron tych ukrytych dokumentów.

Aby każde dziecko mogło zrozumieć, o co tu chodzi, zastosuję ten wyrok sądu do bandy rabusiów, którzy ukradli 300 000 złotych monet i gdzieś je zakopali. Teraz sędzia potępia ich donośnym tonem i nakazuje z całą surowością: musicie natychmiast wydobyć ze swojej kryjówki 12 000 skradzionych złotych monet! Tak, wy, źli chłopcy! A potem musicie oddawać kolejne 55 000 sztuk złota co miesiąc przez tyle miesięcy, ile będzie trzeba, aż oddacie wszystkie 300 000 złotych monet! Bądźmy choć raz naprawdę szczerzy i trzeźwi: nawet w przypadku skradzionych złotych monet taki wyrok sądu byłby kpiną. Ale tu chodzi o ukryte dokumenty, rozumiecie?

A na każdej z tych 300 tysięcy kartek znajdują się tajne wyniki badań, które ujawniają, jak wiele przerażających urazów poszczepiennych zostało w rzeczywistości spowodowanych przez substancje eksperymentalne Covida-19. Jak zobaczymy za chwilę, Pfizer musiał zatrudnić dodatkowo 2400 pełnoetatowych pracowników w ciągu pierwszych 12 tygodni od wprowadzenia szczepionki, aby udokumentować wszystkie otrzymane raporty o uszkodzeniach.

Czy naprawdę sądzimy, że Pfizer nie wykorzysta teraz tego sądowego okresu karencji, aby jeszcze bardziej ukryć swoje przestępstwa? Czy naprawdę tak sądzimy?

Ta decyzja sądu o “taktyce – salami” była praktycznie zaproszeniem do dalszego tuszowania spraw. Śmiechem byłoby, gdyby Pfizer nie wezwał natychmiast kolejnych tysięcy “pełnoetatowych pracowników”, aby jak najszerzej wybielić swoje dokumenty, tak aby 1. jego plan zatajenia faktów w końcu się powiódł, a 2. kary, jak zwykle, mogły zostać wypłacone ze słoika z napiwkami, nawet jeśli do zapłacenia byłyby znowu miliardy kar?

Przypomnę nagłówki z Handelsblattu, Spiegela, NZZ itp. z 2009 roku: Pfizer musiał zapłacić karę w wysokości 2,3 mld dolarów tylko z powodu niewłaściwych praktyk marketingowych. Czy jeszcze pamiętamy? To była najwyższa grzywna, jaką kiedykolwiek zapłaciła firma farmaceutyczna w takim postępowaniu.

Ale proszę sobie wyobrazić, do jakich innych, znacznie gorszych przestępstw są zdolni tacy oszuści, gdyby za swoje przestępstwa marketingowe musieli zostać ukarani “tylko” grzywną 2300 x 1 mln dolarów. Zaledwie rok później, 5 listopada 2010 roku, “Arznei-Telegramm”, niezależny portal informacyjny dla lekarzy i farmaceutów, opublikował w Internecie niewielki rejestr grzechów Big Pharmy. Dotyczył on tylko ówczesnych najcięższych przestępstw popełnionych przez Big Pharmę wraz z ich gigantycznymi karami z lat 2009 i 2010. Przyjrzyjmy się pokrótce: Z powodu nieetycznych strategii marketingowych lub niechlujnej produkcji prawie wszyscy amerykańscy producenci leków musieli płacić coraz bardziej gigantyczne kary. Pfizer musiał ostatecznie wyłożyć ponad 1,6 mld euro po tym, jak oprócz nielegalnych praktyk marketingowych na jaw wyszły rażące łapówki. W tym samym czasie karę ponad miliarda euro otrzymała również firma Eli Lilly. Allergan z 430 mln euro za promowanie off-label use (BOTOX).

Bayer zapłacił 2,4 mln euro za obłudne lub wprowadzające w błąd oświadczenia reklamowe, a gigant farmaceutyczny GlaxoSmithKline 535 mln euro za wielokrotne produkowanie zanieczyszczonych leków niezgodnych z deklaracją w jednym z zakładów, który został już zamknięty. Zobaczcie, że to wszystko wchodzi potem w krew.

Novartis został ukarany grzywną w wysokości 300 mln euro m.in. za marketing off-label. Czy muszę wymieniać dalej? Niemniej jednak, zaledwie 4 lata później, 14 stycznia 2014 r., te same media zamieściły nagłówek: “Przemysł farmaceutyczny: grzywny liczone w miliardach nie przynoszą żadnych efektów”. To pokazuje, z jakiego materiału są ci przestępcy.

Wróćmy teraz do Naomi i Steve’a, którzy oczywiście nie przegapili tę “taktykę – salami” skazania. Dlatego natychmiast zaczęli analizować dokumenty ujawnione przez giganta farmaceutycznego Pfizer na temat jego szczepionek Covida, z pomocą tysięcy wysokiej rangi ekspertów, i w tych dniach opublikowali już swoje pierwsze wyniki.

Naomi Wolf podsumowała te ustalenia, które wyszły na jaw, jako “zbrodnię przeciwko ludzkości”. Dlaczego tak jest? Ponieważ od czasu wprowadzenia szczepionki Covida, Pfizer odnotował w tych ukrytych badaniach wiele szkodliwych efektów i porażkę dotyczącą publicznie obiecywanego efektu. Mówiąc w skrócie: Gdyby chcieć odczytać te 158 893 szkodliweych zdarzeń, które wyszły na światło dzienne, tylko w pierwszych 12 tygodni od rozpoczęcia szczepień, zajęłoby to ponad 80 godzin.

Faktem jest, Pfizer nie spodziewał się, że w ciągu pierwszych 12 tygodni wprowadzenia szczepionki będzie ponad 158 000 indywidualnych zgłoszeń zdarzeń niepożądanych. W związku z tym Pfizer musiał zatrudnić 2 400 dodatkowych pracowników w pełnym wymiarze godzin, aby poradzić sobie z tymi sprawami. Mimo tego dodatkowego personelu Pfizer nie był w stanie ostatecznie stwierdzić uszkodzeń spowodowanych przez szczepionkę u ponad 20 000 osób.

Oto tylko kilka przykładów z 50 raportów, które już wskazują na masową zbrodnię przeciwko ludzkości. Dane Pfizera z badań klinicznych, które obiecywały wysoki poziom bezpieczeństwa i skuteczności, zupełnie nie pokrywają się z danymi przekazanymi FDA z terenu.

Pfizer podobno poinformował, że już w ciągu pierwszych 12 tygodni od wprowadzenia szczepionki, oprócz 32 760 odbiorców szczepionki ze znanymi urazami, zmarło ponad 200 osób. Wszelkiego rodzaju inne szokujące fakty i poszlaki wyszły już na jaw w pierwszych ujawnionych dokumentach.

Na przykład Pfizer podobno już na wczesnym etapie wiedział, że szczepionki z mRNA nie działają w sposób, który stale propagowano.

Wyszło na jaw, że składniki zastrzyków mRNA, w tym nanocząstki lipidowe (LNP), w ciągu kilku dni są rozprowadzane po całym organizmie i gromadzą się w wątrobie, nadnerczach, śledzionie i jajnikach.

Wyszło na jaw, że Pfizer i FDA od początku wiedzieli, że zastrzyki uszkadzają serca nieletnich, a mimo to czekali miesiącami, by poinformować opinię publiczną o tej tragedii.

Wyszło też na jaw, że już w ciągu pierwszych 12 tygodni od wprowadzenia szczepionki 61 osób zmarło z powodu udarów mózgu – połowa skutków ubocznych udaru wystąpiła w ciągu kilku dni od wstrzyknięcia. W tym krótkim czasie pięć osób zmarło również z powodu uszkodzenia wątroby, przy czym znów wiele innych uszkodzeń wątroby wystąpiło krótko po wstrzyknięciu.

Wyszły na jaw wszelkiego rodzaju zdarzenia neurologiczne, zdarzenia sercowe, udary, krwotoki mózgowe, a także zakrzepy krwi, płuc i żył nóg na dużą skalę.

Wyszło na jaw, że bóle głowy, stawów i mięśni są powszechnymi zdarzeniami niepożądanymi. Władze nie ostrzegały jednak o nich jako o powtarzających się skutkach ubocznych. Wszyscy o tym milczeli.

Potem wyszły na jaw wyraźnie rozpoznawalne szokujące wszechstronne ataki na zdolności rozrodcze człowieka: z uszkodzeniem jąder, liczby plemników, ruchliwości plemników itd.; jest uszkodzenie jajników, łożyska, także w odniesieniu do cykli menstruacyjnych.

Wyszło na jaw, że w związku ze szczepieniami ponad 80 procent ciąż zakończyło się spontanicznymi poronieniami.

Wyszło również w końcu na jaw, że 72 procent niektórych zdarzeń niepożądanych wystąpiło szczególnie u kobiet, a 16 procent z nich to “zaburzenia zdolności do rozrodu “, jak mówi sam Pfizer.

Na jaw wyszło kilkanaście przypadków niszczenia cykli menstruacyjnych dorosłych i dorastających kobiet.

Wyszło też na jaw, że Pfizer zorientował się, że szczepionki z mRNA mogą autentycznie zagrażać organizmowi człowieka. Nawet poprzez kontakt ze skórą, wdychanie i kontakty seksualne, zwłaszcza w okresie zapłodnienia. Ocena tego, co zrobił Pfizer, nie jest w żadnym razie kompletna. Jest wciąż na samym początku. – Podobnie jest z dochodzeniem FDA, która również była w posiadaniu wszystkich tych dokumentów.

W międzyczasie wielu najlepszych ekspertów napisało swoje raporty w oparciu o źródła pierwotne, czyli zeznania z pierwszej ręki. Dlatego jest już jasne, że prawdopodobnie właśnie popełniono tu i nadal popełnia się zbrodnię przeciwko ludzkości, która jest niedościgniona w swojej skali.

Widzicie, oczywiście z tej perspektywy wiele rażących wydarzeń i działań innych wysokich urzędników z ostatnich dwóch lat szczepień wychodzą te rzeczy na jaw.

Oto teraz tylko krótki przegląd najnowszej historii:

Na początku 2021 roku rozpoczęły się pierwsze kampanie szczepień Covida, z aprobatą EMA wychwalającą eksperymentalne zastrzyki z trucizną mRNA jako bezpieczne i skuteczne. Stało się tak pomimo tego, że niezależni badacze już dawno temu głośno wołali, że ani jedno zwierzę testowe nie przeżyło tych eksperymentalnych substancji.

Pod koniec pierwszego roku szczepień, czyli na początku 2022 roku, amerykańscy pracownicy ubezpieczeń życiowych podali takie oto dane. Teraz zwróćcie uwagę, mówimy o końcu pierwszego roku szczepień: 40% więcej zgonów w wieku od 18 do 64 lat! I zaświadczyli, że: “Jest to najwyższy wskaźnik śmierci w historii, jaki kiedykolwiek widzieliśmy”.

Ale już w połowie października 2021 roku, czyli w niecałe dziesięć miesięcy po rozpoczęciu szczepień, w samej UE wyszło na jaw dobrze ponad dwa miliony urazów poszczepiennych i dobrze ponad 25 tysięcy szkód poszczepiennych – niezliczona ilość tych ostatnich z natychmiastowym zatrzymaniem akcji serca!

Nawiasem mówiąc, jest to scenariusz przedstawiany nam od dziesięcioleci w różnych filmach i grach elektronicznych. Pytam w tym momencie: Czy ci wszyscy producenci byli prorokami przez przypadek, czy co? Na to pytanie możecie odpowiedzieć sobie sami.

W UE, w zależności od kraju, te zgony poszczepienne odpowiadały od ponad 30 do ponad 80 razy długoterminowej średniej wszystkich zmarłych od wszystkich podanych szczepień. W USA zmarło ponad 15 000 osób, a już w połowie października 2021 roku zaszczepiono około 800 000 osób. To są wszystko publicznie dostępne dane, które oczywiście należy rozumieć bez żadnych nieujawnionych liczb! Musicie to zrozumieć.

A czy znacie oficjalny powód, dla którego żaden wymiar sprawiedliwości nic z tym do tej pory nie zrobił? Ci medyczni szkodnicy ludu musieliby tylko z góry głośno prorokować, że setki milionów ludzi umrze bez ich śmiertelnych zastrzyków.

A od tego czasu te kilka milionów zmarłych i poszkodowanych zostało po prostu potraktowanych jako małe szkody uboczne, niejako w myśl hasła: lepiej kilka milionów niż kilkaset milionów zmarłych i rannych. Czy rozumiecie tę sztuczkę?

Przy takich kryteriach każda inna organizacja terrorystyczna mogłaby zagrozić zabiciem kilkuset milionów ludzi, a następnie przyznać się do niewinności, gdy zabiła tylko kilka milionów. Czy rozumiecie to?

Ale teraz słowo o ofiarach w USA: zaledwie dziesięć miesięcy po rozpoczęciu szczepień, szkody wyrządzone przez wszystkie podane tam szczepienia były już dziesiątki razy większe niż długoterminowa średnia wszystkich szkód wyrządzonych przez wszystkie podane dotychczas szczepienia!

Ponadto 3 kwietnia 2023 roku czujny dziennikarz śledczy Oliver Signus ujawnił, że EMA również po prostu usunęła ponad 200 000 raportów o szkodliwych skutkach ubocznych szczepionki Corony. Ta Europejska Agencja Leków ma jednak obowiązek chronić i promować zdrowie ludzi i zwierząt – przede wszystkim poprzez ocenę i monitorowanie leków na terenie UE i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Co za tragedia.

Do dnia 20 marca 2023 roku organ ten po prostu usunął 34% sprawozdań dotyczących zgonów. To samo dotyczy 30% z kategorii “przypadki zagrażające życiu”, 23% sprawozdań dotyczących trwałych następstw i 25% pobbytu w szpitalu.

Jeśli chodzi o zgłaszanie poszczególnych chorób, w obrębie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), to jest jeszcze wyższy. Jedna trzecia wszystkich zgłoszeń zawału również po prostu zniknęła; podobnie prawie połowa wszystkich zgłoszeń zapalenia mięśnia sercowego, to samo znowu: 34% wszystkich zgonów. Ponadto zniknęło 33% raportów o zaburzeniach krzepnięcia krwi.

Wszystkie te ukryte przypadki szkód poszczepiennych są właśnie tymi konsekwencjami szczepionkowymi, o których profesor Sucharit Bhakdi i tysiące innych specjalistów ostrzegali przed rozpoczęciem kampanii szczepień Covida. Tysiące ostrzegały przed tymi konsekwencjami.

Jednak EMA próbuje teraz ukryć te 200 000 brakujących zgłoszeń o urazach po szczepionce Covida. Twierdząc, że były to tylko zduplikowane raporty o urazach szczepionkowych, które zostały usunięte. Naprawdę? 200,000 razy? Kto by w to uwierzył? Osobiście wierzę raczej w to, co następuje:

Gdyby wszystkich tych “przymusowych szczepiących”, wraz z ich wspólnikami, schwytano i ustawiono w kolejce do zaszczepienia pod neutralnym nadzorem ochronnym tymi właśnie toksynami mRNA, które chcieli narzucić światu – wiecie, co by się stało? Wołaliby głośno na miejscu i skomleli żałośnie o litość. Przynajmniej każdy z nich, kto wie dokładnie, co się tutaj dzieje i nie pobiegł po prostu ślepo za tym.

A teraz dokonam porównania czasowego: do dziś ludzie na całym świecie mówią o tym “historycznym” wielkim napadzie na pociąg pocztowy w 1963 roku, w którym bez strzelaniny skasowano kilka milionów dolarów. Pomijamy fakt, że mafia farmaceutyczna i oszukańczy globalny cyfrowy kompleks finansowy od dziesięcioleci kasują dla siebie takie sumy co godzinę! Natomiast to, czego nie przeoczył cały świat, a z powodu medialnej agitacji nadal po latach wyraźnie widzi, to ta biedna mała kasjerka, która kiedyś zabrała kilka resztek żetonów z zakupów o wartości 1,50 euro. Jakie to jest szalone?

Każdemu z nas łatwiej jest też przypomnieć sobie wszelkiego rodzaju historie, w których nasz wymiar sprawiedliwości karał najmniejszego sprawcę wykroczenia parkingowego aż do ostatniego rogu podwórka.

Albo pamiętamy sprawców przekroczenia prędkości i ich horrendalne mandaty – zwłaszcza w Szwajcarii – i ich rejestry karne, które za tym szły, i ich utrudnienia w znalezieniu pracy, kiedy jej potrzebowali, i tym podobne.

Z drugiej strony, farmaceutycznym oszustom pozwala się zachować pracę i nadal bez przeszkód prowadzić swoje nieuczciwe interesy, nawet po ukaraniu ich miliardowymi grzywnami. Do czego doszliśmy?

Ilu natomiast krytycznych wobec szczepionek, ale całkowicie szczerych lekarzy, czy też ilu prawników i naukowców wszelkich dziedzin od początku szczepień natychmiast odebrano licencje i natychmiast zakazano wykonywania zawodu? I dlaczego tak się stało? Tylko dlatego, że nie mogli już dłużej milczeć o odkrytej, prawdziwej Covida eksperymentalnej zbrodni Big Pharmy z powodów sumienia! Nie mogli już dłużej milczeć o tym, co robią inni! Tak, tylko dlatego, że domagali się publicznego dyskursu na temat tych przerażających eksperymentów na ludach i chcieli fachowo udowodnić, że było to nic innego jak ludobójstwo.

Ale po raz kolejny skazano tylko tych, którzy zgłosili ten pożar, a nie tych, którzy go wzniecili. To jest nasz problem w dzisiejszych czasach.

Tak, Big Pharma otrzymała pozwolenie na kontynuowanie swoich terrorystycznych i ludobójczych praktyk w sposób niezakwestionowany aż do teraz – wraz ze wszystkimi jej kryminalnymi wspólnikami z polityki, mediów i biznesu; wraz ze wspólnikami z nauki, wymiaru sprawiedliwości, religii, itd.

Pomimo tysięcy kryminalnych zarzutów o ludobójstwo i udowodnione masowe zgony, prokuratorzy wszystkich krajów nadal wzdragają się przed swoim obowiązkiem prowadzenia śledztwa – i w ten sposób po prostu pozwalają doniesionym bezczelnym mordercom kontynuować bez przeszkód – nawet po miliardowych grzywnach nadal, po x-krotnych miliardowych grzywnach nadal. Spójrzcie, do czego doszliśmy.

Nigdy nie było rozkazu z góry, aby szturmować Big Pharmę w taki sam sposób z ciężko uzbrojonymi jednostkami specjalnymi, jak to miało miejsce raz po raz przeciwko nieszkodliwym krytykom szczepień, czy przeciwko odpowiedzialnym młodym lekarzom, tak, nawet przeciwko emerytowanym pomocnikom, wysoko postawionym profesorom. Można by tak wymieniać tylko. I nie tylko ich biura i praktyki zostały gruntownie wywrócone do góry nogami, włamano się do ich domów i sfer prywatnych. Na miejscu wszystko zostało opieczętowane i zbadane do ostatniego szczegółu.

Ale to jest dokładnie to, co prokuratury powinny były zrobić w odniesieniu do gigantów farmaceutycznych: wszystkie ich laboratoria, biura, akta i zasoby powinny były zostać natychmiast skonfiskowane i zapieczętowane do czasu, gdy zewnętrzne, całkowicie neutralne i niezależne komisje śledcze profesjonalnie zbadają i ocenią wszystkie ich machinacje. Wszyscy w kajdankach, jak zwykle.

Kiedy więc ludzkość w końcu zda sobie sprawę z tego, jakich poważnych przestępców nasze władze sądowe na całym świecie konsekwentnie oszczędzają i przepuszczają przez palce?

Kiedy wreszcie wszyscy zdadzą sobie sprawę, że Big Pharma to nie tylko marketingowa mafia przestępcza wysokiego szczebla, ale przede wszystkim cholerna banda morderców, którzy od dziesięcioleci szkodzą całym narodom, którzy bezmyślnie wzbogacają się na chorobach napędzanych przez leki i którzy, mimo trwających ludobójstw, nie są tak naprawdę karani przez żaden wymiar sprawiedliwości i osadzani w aresztach, jak powinni?

Nawet po tym, jak tysiące wysoko wykwalifikowanych ekspertów, koryfeuszów we wszystkich niezbędnych dziedzinach, profesjonalnie udowodniło, że szczepienia Covida, czyli eksperymenty na ludziach, są w takim samym stopniu atakiem terrorystycznym, jak 9/11?

Kiedy wreszcie wszyscy zrozumieją, że właśnie dlatego my, ludzie, jesteśmy teraz wzywani – każdy z nas – bo nawet te miliardowe grzywny nałożone na przemysł farmaceutyczny to nic innego jak publiczne awantury między bandą stronniczych, chyba masońskich, wrogich stron konfliktu?

Ludzkość musi teraz interweniować. Okłamane i oszukane narody muszą teraz nieugięcie zjednoczyć się w naleganiu, by przede wszystkim tego rodzaju osoby zostały wreszcie wywłaszczone i wyrzucone z obiegu. Ich zyski z kryzysu muszą zostać wykorzystane na opiekę nad wszystkimi, których skrzywdzili. Muszą służyć tym ludziom, a nie zatrzymywać ich dla siebie i wzbogacać się.

Wreszcie, niech mi wolno będzie zaznaczyć, że w przemówieniach wstawionych z tyłu, “Odliczanie do śmierci trwa (www.kla.tv/17843) i “Alarm o pladze szczepień” (www.kla.tv/18722), byłem tylko głosem dla tysięcy – zarówno zdołowanych, jak i przerażonych – profesjonalistów. Wszyscy oni w porę ostrzegli nas przed dokładnie tą super katastrofą.

Już 27 marca 2020 roku, w moim wystąpieniu “Dlaczego wrogów traktujemy jak przyjaciół?” (www.kla.tv/15993), łzawo błagałem wszystkich milczących ze strachu wirusologów, epidemiologów, specjalistów medycznych, urzędników sądowych, etc., aby stanęli w obronie i nie porzucali dalej nas, laików, w naszej zastępczej walce edukacyjnej, którą toczymy w ich miejsce, na tym hybrydowym polu bitwy.

Wszystkim, którzy odpowiedzieli na ten apel i włączyli się do walki o oświecenie, również w imieniu wszystkich wolnych oświeconych, serdecznie dziękuję za fachowe wsparcie. Bez Was ta wszechogarniająca walka o oświecenie byłaby dla nas, laików, całkowicie beznadziejna. Prosimy o podtrzymanie dobrej roboty i dalsze wzywanie wszystkich znanych Wam kolegów i profesjonalistów do odważnej pomocy. Stańcie przed kamerami, zaświadczcie o tym, co wiecie. Ten świat Was potrzebuje i bez Was nie ma argumentów i głosu! Ale to my jesteśmy Waszym głosem.

Proszę posłuchajcie jeszcze raz przemówień i wezwań, o których właśnie wspomniałem, usłyszycie je dziś zupełnie innymi uszami niż w tamtej mglistej fazie początkowej tej hybrydowej wojny i całej historii. Wszystko spełniło się dokładnie tak, jak zostało tam powiedziane. Wszystko, co Kla.TV podała od tego czasu, również się spełniło, nic się nie zmaterializowało. Nigdy nie pozwólcie aby ucichło ciągłe wezwanie do otwartego dyskursu na temat tych wszystkich spraw! Nie przestawajcie nawoływać do wprowadzenia ogólnoświatowego zakazu zysku z kryzysów!

Rozpowszechniajcie programy takie jak ten, gdzie tylko możecie. Dołączcie do nas w domaganiu się nowych, bardzo potrzebnych, niezależnych trybunałów”, o których ciągle mówimy. Zagrożona i już poważnie uszkodzona społeczność światowa nie może spocząć, dopóki cała góra tych zbrodni nie znajdzie się w świetle dnia.

Niestety, z powodu celowego ukrywania przez mass media, większość ludzkości nadal nie wie, co tak naprawdę dzieje się od czasu rozpoczęcia szczepień. Nawet teraz, gdy pierwsze media zaczynają to ujawniać, nie wiedzą, ponieważ skupiają się tylko na jedynych sprawcach, aby wykręcić się ze stryczka.

Ponieważ, pomimo wszystkich blokad informacji i cenzury internetowej, tak wielu prominentów wszelkiego rodzaju padło już trupem przed biegającymi kamerami, a masy innych prominentów musiały wycofać się ze swoich karier natychmiast po szczepieniu. Dlatego nawet oszczercze media nie mogły już zapobiec temu, aby przynajmniej wierzchołek tej gigantycznej góry oszustwa stał się widoczny na ich własnych oczach.

Te tragedie miały miejsce i zostaną wam pokazane w następnym filmie. Proszę pozostać na bieżąco, jeśli to w ogóle możliwe, i zobaczyć na własne oczy, jakie osunięcie nastąpiło wśród samych prominentów od czasu szczepienia Covidem, od sportowców wszelkiego rodzaju, przez wszelkiego rodzaju artystów, po ludzi telewizji itd. Pomimo przytłaczającej ilości dowodów, dokument, który następuje, jest znowu tylko małym ograniczeniem na prawdziwej skali.

Podsumowując: Jeśli oczerniające mass media nie mogą już dłużej utrzymywać swoich kłamstw tylko dlatego, że tak wielu sławnych ludzi odpadło od czasu wprowadzenia szczepionek, to jak niewyobrażalnie niezliczone będą ofiary poza tym w społeczeństwie, o których nie mamy pojęcia, nawet jeśli pierwsze z nich są teraz przyznawane.

Myślę, że właśnie w tych naszych dniach przekonamy się teraz definitywnie, czy Jezus Chrystus wiedział, o czym mówi, kiedy gwarantował nam – cytuję: “Wszystko, co teraz jest ukryte, kiedyś wyjdzie na jaw, a wszystko, co teraz jest trzymane w tajemnicy, stanie się jawnie zrozumiałe dla wszystkich.” (Łk 8:17) Jestem Ivo Sasek, który od 46 lat stoi przed Bogiem.

von is.Quellen/Links: Höhere Sterblichkeit verhilft Rentenversicherung zu Milliardenüberschuss: https://www.manager-magazin.de/unternehmen/trotz-krise-milliardenueberschuss-bei-der-rentenversicherung-durch-hoehere-alterssterblichkeit-a-be406574-cb81-4d36-9999-89d6d3e294b5
Die Pfizer-Files: https://reitschuster.de/post/verbrechen-gegen-die-menschheit-von-praezedenzlosem-ausmass/
Pfizer-Berichte in Buchform: https://www.amazon.de/DailyClout-Documents-Analysis-Volunteers-Reports-ebook/dp/B0BSK6LV5D/ref=sr_1_1?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=7YP67WJM8C9D&keywords=War+Room+%2F+DailyClout+Pfizer+Documents+Analysis+Volunteers%E2%80%99+Reports+eBook&qid=1677936464&sprefix=war+room+%2F+dailyclout+pfizer+documents+analysis+volunteers+reports+ebook%2Caps%2C72&sr=8-1
Pfizer zahlt Milliardenstrafe wegen unsauberer Marketingpraktiken: https://www.spiegel.de/wirtschaft/unternehmen/unlautere-werbung-us-pharmakonzern-pfizer-zahlt-milliardenstrafe-a-646633.html
Spiegel: Milliardenstrafen zeigen keine Wirkung: https://www.spiegel.de/wissenschaft/medizin/pharmaindustrie-milliardenstrafen-zeigen-keine-wirkung-a-941188.html
EMA löscht über 200.000 Berichte zu Nebenwirkungen der Corona-Impfung: https://www.epochtimes.de/politik/ausland/ema-loescht-ueber-200-000-berichte-zu-nebenwirkungen-der-coronaimpfung-a4217367.html
40% mehr Todesfälle im Alter von 18 – 64 Jahren: https://volk-und-heimat.info/heimatforum/index.php?page=Thread&threadID=6135
EMA preist die experimentellen mRNA Giftspritzen als sicher und wirksam an: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/de/ip_20_2466
Weitere Quellen: – Glaubensnachrichten: Norbert Homuth, Postfach 810408, D-90249 Nürnberg – Ernst Willizack: die Wahrheit über die »Corona Impfstoffe«, 64 Seiten (Heft 3) | Die ganze Wahrheit über die Coronaviren-Fotos, 48 Seiten (Heft 2) | Grosse Expertenbefragung: Wo ist das Corona-Virus? 130 Seiten: J. Rothkranz, Postfach 2627, D-87616 Kempten

Opublikowano za: https://www.kla.tv/25820

Comments

 1. czystesale says:

  Spróbuj zrozumieć

  Najpierw podstawy, NSZZ „S” walczyła o powrót kapitalizmu do Polski, tzn.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/marx-w-sluzbie-kapitalu/#Markscytat

  “Pełna kasa! Wyższa śmiertelność pomaga ubezpieczeniom emerytalnym w nadwyżce miliardów.” , także w Polsce, stąd patriotyczny rząd w Warszawie z takim poświęceniem realizował Wielki Plan „Plandemii covid-19” demonów wielkiego kapitału

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  względna śmiertelność w Polsce przewyższała śmiertelność w n.p. w RFN, tzn. spadkobiercy nazizmu nie wykazali nawet takiej pilności jak patriotyczny rząd PiSu i wspólników w Warszawie.

  Tzw. „Endlösung” nadmiaru ludności usiłował wielki kapitał, przestańmy się ogłupiać, że jakieś narody wywołują wojny, osiągnąć przy pomocy dwóch wojen tzw. światowych w Europie, też znakomita metoda na wyludnienie ziem wokół Kijowa. „Endlösung” jest jak widać uznane za bardzo skuteczną metodę, wyjaśnienie pojęcia

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Endl%C3%B6sung_der_Judenfrage

  „Plan Pfizera dotyczący tuszowania masowych morderstw”, dla porządku, najpierw był plan masowego modu przygotowany przez Kill Gatesa i wspólników a realizowany przez Pfizera, Pfizer był świadom, jaki plan realizuje, stąd tuszowanie.

  „biedna mała kasjerka, która kiedyś zabrała kilka resztek żetonów z zakupów o wartości 1,50 euro ”, chodzi o przypadek w RFN, kasjerce zostały bony za zwrot butelek, które zrealizowała dla siebie, za co została zwolniona dyscyplinarnie z pracy, bowiem „Ordnung muss sein!”, ten ordnung wywalczyli sobie Polacy w NSZZ

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  co prawda w pełnej szczęścia niewiedzy, ale prawnie i w życiu niewiedza nie zwalnia od odpowiedzialności, ciekawe ilu zasłużonych z NSZZ zlikwidowano w plandemii. No cóż NSZZ był na miarę szaleństw w rodzaju powstań, ostatniego w 1944, no to trzeba było znowu poszaleć, czy raczej oszaleć.

  W pierwszym linku zwrócono na podstawową zależność, to co Polacy otrzymują w ramach tzw. wolnych i niezależnych wyborów są jedynie ścieki sługusów sił organizujących zbrodnie.

  Plandemia Covid-19 jest ZBRODNIĄ

  Pisano już o tym, pewnie niewielu w to uwierzyło, ale

  Wielki Kapitał prowadzi wojnę przeciwko ludzkości w celu jej wyniszczenia !

 2. pepe says:

Wypowiedz się