Wojna o świat

Opublikowano Maj 5, 2023 by State of the Nation

Dr Joseph Sansone Mind Matters i wszystko inne z Dr. Joseph Sansone

Alex Jones zatytułował swoją książkę The Great Reset And The War for the WorldTytuł był na miejscu. Rzeczywiście toczy się wojna o świat. W równowadze jest dalsze istnienie rasy ludzkiej. Nie ma odwrotu.

Wojna o świat rozpoczęła się na dobre w styczniu 2020 r., kiedy uwolniono globalną pandemię. Przyspieszyła wraz z blokadami (znowu jest ten wyrok więzienia), maskami na twarz, dystansem społecznym, małymi liniami na podłodze, stojącymi w odległości 6 stóp od siebie, a następnie weszła w hipernapęd z fałszywymi wyborami w 2020 roku i strzałami z broni biologicznej C19.

Eskalacja tego konfliktu trwa nadal, nawet jeśli metoda ataku nadal się zmienia. Podobnie jak boa dusiciel zaciskający swój uścisk, globaliści realizują metodyczną kampanię marginalizacji.

Cenzura, deplatformowanie i całkowite anulowanie są normą dla tych, którzy nie są posłuszni swoim nowym panom.

Zapędzanie ludzi do 15-minutowych miast, zarządzanie ich zachowaniem za pomocą wyniku kredytu społecznego, korzystanie z zaawansowanych technologii, takich jak scentralizowane cyfrowe waluty bankowe w celu zapewnienia całkowitej kontroli, są w grze i z sadystyczną przyjemnością.

Podczas gdy ta nieograniczona wojna toczy się przeciwko ludzkiej populacji, parada maszeruje dalej. Toczą się te same stare debaty. Rażąco udawana ignorancja sytuacji jest kontynuowana przez klasę polityczną, medialną i korporacyjną. Politycy i ich fani są jak zespół grający swoją muzykę dla otępiałej publiczności długo po tym, jak Titanic uderzył w górę lodową.

Co gorsza, każda wzmianka o łodzi ratunkowej powoduje konsternację i dyskomfort. To tak, jakby wskazywanie, że uderzyliśmy w górę lodową kilka dróg wstecz i że możemy żyć, jeśli dotrzemy do łodzi ratunkowych, wzmacniało problem, a nie rozwiązanie.

Rozdźwięk między politykami a elektoratem wciąż się pogłębia. Wynika to z faktu, że wybory są coraz bardziej fałszywe, a środki odwoławcze zwane urnami wyborczymi zniknęły.

Ta świadoma ignorancja wśród polityków jest widoczna w wyścigu prezydenckim. Ani razu kandydat nie wywołał kampanii wojny biologicznej przeciwko Stanom Zjednoczonym. Trump i DeSantis również się do tego nie przyznali.

Trudno jest być America First i odwracać wzrok, gdy Amerykanie są mordowani i okaleczani bronią biologiczną. Nawet RFK Jr. nie przyznał, że strzały są bronią biologiczną.

Wygląda to na globalną kampanię eksterminacji. Strzały C19 wykorzystują technologie edycji genów i nanocząsteczki. Jest to broń biologiczna i technologiczna. A jednak mamy do czynienia z sytuacją, w której żaden wybitny polityk w Ameryce nie stwierdził, że jest to broń biologiczna i technologiczna.

Coraz częściej opinia publiczna zdaje sobie sprawę, że została okłamana, a zastrzyki te nie były ani bezpieczne, ani skuteczne. W rzeczywistości już wiadomo, że rząd ukrył faktyczne informacje o niebezpiecznych skutkach ubocznych tej broni.

Należy pamiętać, że rząd federalny zdawał sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z tymi strzałami wiosną 2021 r. W rzeczywistości głębokie państwo było świadome, że te zastrzyki są niebezpieczne, ponieważ technologia mRNA była projektem DARPA przez ponad dekadę.

fascynującym wywiadzie z członkinią niemieckiej partii alternatywnej i posłanką do Parlamentu Europejskiego, Christine Anderson, omawia kilka kwestii, w tym nowe planowane obozy koncentracyjne zwane miastami 15-minutowymi. Anderson słusznie zauważa, że zakres totalitaryzmu jest dziś bardziej wszechstronny, a przy obecnej technologii nie będziemy mieli do czynienia z krótkoterminowym totalitaryzmem, takim jak naziści czy Sowieci z 70 lub 80 latami. Obecna technologia umożliwia niemal trwałą tyranię, która będzie trwała stulecia, jeśli nie dłużej.

Anderson opowiada o doświadczeniach ojca i jego uwięzieniu w Niemczech Wschodnich, zanim ostatecznie uciekła do Niemiec Zachodnich. Mówi o informatorach rządowych, a także o tym, dlaczego ważne jest, aby kwestionować wszystko, co dotyczy rządu. Anderson wskazuje również, że większość ludzi chciałaby myśleć, że byli w ruchu oporu przeciwko komunistom i nazistom. Podkreśla jednak niewygodny fakt, że ci, którzy milczeli przez ostatnie trzy lata, również wtedy milczeliby.

Byłeś informatorem?

Czy wymusiłeś lub przymuszałeś maskę drugiemu człowiekowi?

Czy wymusiłeś zastrzyk?

Czy zabrałeś głos?

Czy aktywnie zaangażowałeś się w ruch oporu?

Czy robisz wystarczająco dużo?

Są to pytania, które każdy musi sobie zadać. Gdy mechanizmy totalitarne zostaną mocno wprowadzone, mogą być niemożliwe do usunięcia. Tysiąc lat ciemności nie jest nieprawdopodobne.

Chociaż może być mało prawdopodobne, że rasa ludzka będzie istnieć dłużej niż kilka pokoleń, poza tymi, którzy są przechowywani jako części zamienne dla transhumanistycznych technokratów.

Ci kultyści zmian klimatycznych mają głęboko zakorzenioną nienawiść do ludzkości i Boga. To tak, jakby chcieli oczyścić planetę z ludzkości. Ich pokręcone transhumanistyczne cele połączenia ludzkości ze sztuczną inteligencją wydają się żywcem zaczerpnięte z powieści C.S. Lewisa zatytułowanej Ta ohydna siła. 

W tej powieści pokręceni transhumaniści wierzyli, że rozmawiają ze sztuczną inteligencją przez ściętą głowę. W rzeczywistości komunikowali się z upadłymi aniołami. Nie jest trudno wyobrazić sobie, że ci, którzy prowadzą wojnę przeciwko rasie ludzkiej, są pod wpływem ciemnych istot lub że ci, którzy patrzą w drugą stronę, są pod podobnym wpływem.

Niezależnie od motywacji, faktem pozostaje, że rzeczywiście trwa wojna o świat, która rozpoczęła się na początku 2020 roku. Wdrażana technologia wydaje się zmieniać DNA i stara się połączyć biologię z technologią. Służy również programowi depopulacji poprzez zwiększenie śmiertelności i zmniejszenie liczby urodzeń, nie wspominając o długoterminowych skutkach, które skrócą długość życia w przyszłości. Niektórzy spekulowali, że zmieniając DNA, w ciągu kilku pokoleń rasa ludzka może faktycznie wyginąć.

Ucieczka i ukrywanie się nie wchodzi w grę. Nie ma dokąd pójść. Udawanie, że to się nie dzieje, może sprawić, że poczujesz się trochę lepiej przez jakiś czas, ale to jest jak chodzenie do kina i udawanie, że nie masz należnej spłaty kredytu hipotecznego.

Nie ma innego wyjścia, jak tylko się zaangażować. Wojna asymetryczna wymaga asymetrycznego oporu. Kreatywny, aktywny opór.

___
https://josephsansone.substack.com/p/the-war-for-the-world?utm

Comments

 1. adamd says:

  “Ucieczka i ukrywanie się nie wchodzi w grę. Nie ma dokąd pójść.”
  No to sprawdźmy dlaczego nie ma dokąd pójść…
  Nie ma to znaczenia czy jesteś globalistą czy geocentrystą. W obu przypadkach istniejesz w zamkniętej przestrzeni której nigdy nie opuścisz.
  A o tej przestrzeni nic nie wiesz….
  https://www.youtube.com/watch?v=xPfP0BsI3FQ
  No to pospekulujmy… co i jak mamy zrobić…

 2. adamd says:
 3. adamd says:
 4. adamd says:

  O TEMPORA, O MORES…
  https://www.typex.info/wielkosc-urojona/
  Mamy informację, że nie mieliśmy informacji …
  Konsekwencje?
  Wszystko jest do weryfikacji… WSZYSTKO!
  Skoro wszystko.. to znaczy NIC !
  Zwyczajnie, ewolucja poszła inaczej niż zakładali bogowie..
  Ciekawe jak oni to widzą w swoich “laboratoriach” ?
  Jestem na etapie porównywania rzeczywistości analogowej z cyfrową.
  Oczywiście interesują mnie dźwięki otaczające, analogowe, bo świat jest analogowy. A cyfrowi szaleńcy zapisują ten świat w strzępach bo widzą w nim tysiące zbędnych rzeczy (które są wg. nich zbędne..) i za pomocą 0-1 te zbędności usuwają bo nie musimy ich postrzegać!
  Komputery biologiczne w głowach przestrajają się na krótki okres czasu i traktują ten postrzępiony świat jako ciekawostkę. Aby na pewno jest to wyłącznie ciekawostka?
  To oprogramowanie wbijane jest do mózgu, od chwili poczęcia do końca naszych dni.
  Dawniej otoczenie analogowe od narodzin. Obecnie cyfrowe niekompletne obrazowanie stające się normą. Co z kolejnymi pokoleniami “ludzi?”.
  Źle to postrzegam..
  Bogowie chyba z zainteresowaniem prowadzą doświadczenia na istotach składających się z białka.
  Jaki będzie finał eksperymentu?
  W moim przekonaniu kolejne czyszczenie laboratorium zwane kulturalnie resetem.
  Zostawią minimalną grupę doświadczalnych organizmów i zaczną od nowa..
  dla nich czas nie ma znaczenia, są wieczni..
  Chyba nie doczekam.. więc jest to tylko spekulowanie.

Wypowiedz się