Systemowe, przestępcze okradanie i niszczenie rdzennych Polaków

Publikujemy ten bardzo ważny tekst Bacy, który opisuje przykład przestępczych praktyk wobec rdzennych Polaków, który dotknął w podobny sposób, co najmniej kilkadziesiąt tysięcy osób w Polsce. Zdecydowana większość poszkodowanych nawet nie zdaje sobie sprawy, kto faktycznie stoi za tym procederem. Ta systemowa przestępczość, także prawna niezgodna z Konstytucją, w łagodniejszej formie dotyka milionów Polaków. Dedykujemy więc ten artykuł Bacy wszystkim Polakom ku przestrodze, jeśli chcą uniknąć losu Palestyńczyków.

Redakcja KIP

************************

baca 08:29 on 29 Maj 2023 Odpowiedz 

Szybkie Wieści… 110

temida

29 maj 2023

Dzisiaj wyjątkowo inne wieści. Na jeden dzień odpuszczę sobie Chochołów, szczepanów, cabronów, rzeźbionych murzynów i innych terminatorów. Ale żydzi będą.
Bo sprawa jest maksymalnie bulwersująca i nie chcę jej rozdrabniać.
Powraca bowiem stara i niedobra zachodniopomorska mafia mieszkaniowa. Sądowo, milicyjno, prokuratorska – w której aż się roi od żydówek głodnych polskich mieszkań oraz pospolitych bandytów.
Bandytami w policyjnych mundurach są:

 • sierżant Marcin Żurawski,
 • posterunkowa Aleksandra Abolik,
 • posterunkowy Łukasz Emilianowicz,
 • sierżant Bartosz Socha.

Tych czterech bandytów ze szczecińskiej milicji wtargnęło do domu spokojnej rodziny – mąż, żona, trójka dzieci, pobiło Panią Kasię i zrobiło jej sprawę w sądzie. Obsypano ją fałszywymi oskarżeniami jakoby skopała po jajach bandytę Żurawskiego, pobiła po piersiach i barku tę sukę Abolik, skopała Emilianowicza i zelżyła Sochę. Ponadto została oskarżona o bycie pod wpływem.
„Świadkami” byli sobie sami bandyci – płatki śniegu dosłownie, bo wrażliwi się okazali i na naruszenie nietykalności i na znieważenie.
Dlaczego więc z tak delikatną psychiką nie zostali przedszkolankami tylko zatrudnili się w instytucji ścigającej przestępców?
To ich słodka tajemnica.


Policjanci sami jednak ludzi nie nachodzą. Nasłała ich oczywiście prokuratura prawobrzeże i zachód w Szczecinie. To w niej „pracuje” najwięcej żydowskich kolekcjonerów cudzych mieszkań i tam się wytwarza dla upatrzonych ofiar odpowiednie „postępowania”. Bandyci z policji to tylko tępe narzędzia od brudnej roboty. Te narzędzia które wrabiają.
Wina Pani Kasi była tylko taka że była posiadaczką trzech mieszkań – to i tylko to – przesądziło o tym że mafia wzięła ją na celownik żeby ją z tych mieszkań obrabować. Byłem u niej ze trzy razy. Normalna kobieta po wyższych studiach. Trójka małych dzieci, czysty dom i brak czasu na cokolwiek, bo jedno dziecko trzeba wykąpać inne nakarmić a inne wysłać do szkoły. Jak można normalną osobę najść w domu, szarpać, obsypać oskarżeniami i ciągać po sądach? Tak jakby wypicie trochę wina we własnym domu było gdzieś zabronione?
Ale bandyci nasłani przez prokurwaturę naszli ją i obsypali fałszywymi oskarżeniami żeby wytworzyć sprawę w wysokim swądzie.

Gwoli wyjaśnienia – mała dygresyjka: w polskojęzycznych sądach też zasiadają generalnie sami żydzi i mimo, że prokurator jest żydem, sędzia żydem i obrońca żydem działającym na szkodę polskiego klienta oni i tak nie czują się komfortowo podczas tak zwanych rozpraw, bowiem przeszkadza im orzekać żydowską sprawiedliwość… oskarżony Polak lub w tym przypadku Polka. Dla pełnego komfortu więc żydzi robią tak żeby Polaka z jego własnej sprawy… wyłączyć. Bo jeszcze nie daj co – zacznie się bronić.
Takie są realia. W przypadku Pani Kasi ciężko im było się jej z sądu pozbyć, bo w charakterze obserwatora załatwiła sobie obecność na sali sądowej dziennikarza. Co w tej sytuacji zrobił żydowski sąd? Sąd zrobił tak że wyłączył jawność rozpraw i dziennikarz ani inna publiczność nie mogła już wejść na salę sądową. Następnie zaczęto w żydowskim sądzie pracować nad tym aby i Pani Kasi nie było na jej własnej sprawie. Wysłano ja na badania psychiatryczne i tam w obroty wzięły ja dwie kolejne kanalie:

 • psychiatra Irena Wleklak Majchofer
 • psychiatra Robert Busz

Para tych dyspozycyjnych kanalii zaczęła wytwarzać samoprzeczące sobie „opinie” – w których raz pisze, że Pani Kasia może uczestniczyć w postępowaniu a raz że nie może. To po to żeby każdy mógł sobie potem ten wysryw interpretować jak tylko zechce.
No i Panią Kasię wyłączono. Jak jej nie było – przegrała. Ona chyba nawet nie wie jaki był wyrok bo „kontakt” z sądem się urwał. Ale chyba grzywna jakaś, bo uruchomiono komornika. Komornik „poinformował” Panią Kasię że sprzedał jej mieszkanie i dwa razy wysłał powiadomienie o swojej działalności. Na celowo błędny adres. Pani Kasia zatem nawet o działalności komorniczej nic nie wiedziała a żydowski sąd uznał niedoręczone jej pisma za „doręczone”. I to był koniec żydowskiej kradzieży. Nie pomógł jej nikt a najmniej jej żydłacki prawnik.
Mało tego, zachęcone sukcesem żydowskie kurwy z prokuratury zaczęli knuć żeby Panią Kasię zamknąć do psychiatryka. Dwa inne mieszkania przecież jeszcze posiadała.
W tym momencie ja ją poznałem. Ona na wszystkich możliwych portalach wołała na puszczy żeby ktokolwiek przyszedł na świadka na te „jej” rozprawy, tylko po to żeby dodać otuchy ale nikt jej nigdy nie poszedł na rękę. A jak została powyłączana ze swoich spraw to już nawet niemożliwe to było nawet teoretycznie.
Tak czy siak jako osoba już kilkanaście lat walcząca z tą samą mafią mieszkaniową – w sensie ta sama prokuratura, ci sami biegli psychiatrzy, te same sądy i te same metody świń w policyjnych mundurach – od razu powiedziałam Pani Kasi jak technicznie się skutecznie uwolnić od pułapki psychiatrycznej, no i Pani Kasia się od skurwysyńskich psychiatrów uwolniła.
Całe oszustwo z psychiatrami sądowymi wygląda bowiem tak, że prawo nakazuje uzyskać opinię u dwóch psychiatrów – po to żeby uniknąć w tak delikatnej kwestii – pomyłki.
A zatem jak powinno wyglądać uczciwe badanie? Tak, że pacjent robi puk, puk wchodzi do psychiatry i odbywa z nim rozmowę – czyli tak zwane badanie. Potem bierze opinię w garść i robi puk, puk do innego gabinetu gdzie powtarza procedurę. I tylko w przypadku gdyby obie opinie były zgodne można by mówić o prawdopodobnie prawidłowej opinii, bo przecież 100 procentowej pewności w tej kwestii i tak nie ma nigdy.
Tak wygląda uczciwe badanie – zgodne z polskim prawem.
A co robią te dyspozycyjne kanalie? Biegli sądowi psychiatrzy?
Oni razem siedzą w jednym gabinecie, razem „badają” i razem uzgadniają tak zwaną „opinię” – co sprawia że całe te badanie to tylko oszukańcza farsa.
Pani Kasia poszła za moją radą do „swojego” psychiatry, czyli wybranego przez siebie a nie prokuraturę, przeszła normalne badanie pod pretekstem jaki jej podałem (to tajemnica więc nie będę o tym pisał) a potem poszła do jeszcze jednego „swojego” psychiatry. I w ten prosty sposób uzyskała jak najbardziej uczciwie dwie niezależne opinie, że jest zdrowa i na głowę nie choruje.
I to wybija wszystkie zęby temu bezlitosnemu systemowi jaki wypracowały psychopatyczne żydowskie kurwy aby sprzychiatryzować wybrane przez siebie niewygodne dla nich ofiary.
Ja też się tą metodą wybroniłem – więc można sobie w pamięci zanotować że jest sprawdzona w praktyce i doskonale działa.
Ale nie wszyscy mieli tyle szczęścia, bo jak doskonale wiemy ludzie tacy jak Pan Feliks Meszka 11 lat trzymani byli w psychuszkach tylko dlatego bo ktoś ich pomówił.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/spedzil-11-lat-w-psychiatryku-sn-uchylil-decyzje-w-jego-sprawie/b07fkw

W sprawie Pani Kasi jak zwykle wyprodukowano tonę śmierdzącej makulatury pełnej psiej łaciny (paragrafy, artykuły i tym podobny bełkot) żeby zakopać na amen to co jest napisane powyżej w kilkunastu zrozumiałych zdaniach. Oni zawsze tak robią – przywalają banalną prawdę – całymi tomami bezwartościowej żydowskiej makulatury.
Ale z tego bagna udało mi się wydobyć perełkę, w której jest cała geneza żydowskiego problemu – fałszywa, napisana na zamówienie tak zwana opinia psychiatryczna od tych syspozycyjnych kurw, biegłych sądowych psychiatrów – Ireny Wleklak Majchofer i tego chuja Roberta Busza. To tylko psychopaci – ludzkie gówno – ulepione w kształt naczelnych.
Nie wiem czy Pani Kasia jeszcze jest, bo planowała z rodziną po tej chujni wyjechać do Szwecji, ze względu na dobro maleńkich dzieci, ale gdyby była w kraju, no to można u źródła informacje sobie sprawdzić, bo na opisanie jej historii pozwoliła. Telefon do niej: 506 011 183
A teraz zapowiadany wysryw – można cieszyć oczy – bo to ten wysryw umożliwił sądowo prokuratorskim żydowskim kurwom, ukraść Polce mieszkanie.

1
2
3
4
5

Jak widać papier przyjmie wszystko – nawet że drobna szczupła kobieta – skopała po jajach dwumetrowych chamów. Czterech.

(„Podpis” schizofrenika Busza też daje do myślenia, prawda? Dobry grafolog mógłby pracę doktorską zrobić o tym prostaku…)
No i właśnie dlatego ta sprawa była „niejawna”. Jest to kurwa tak grubymi nićmi, że ja pierdolę…
Natomiast ja ze swojej strony pamiętam jak dziś bełkot jaki w mojej sprawie wyprodukowali ci sami biegli. Ten złamany chuj Busz i ta kurwa Majchofer, mieli ustalić czy byłem poczytalny w chwili popełnienia przestępstwa ale nie ustalili bo przestępstwo na komisariacie sobie tylko wymyślono a potem z pięć lat bez mojej wiedzy w tajemnicy je „wyjaśniano” no więc „ustalili” że trzeba mnie do psychuszki wetknąć i tam dłuuuuuugo badać. No i ten rutynowy wysryw, że uczyłem się normalnie od 7 roku życia, bla, bla, bla… a prawda jest taka że uczyłem się od 6 roku życia bo poszedłem do szkoły o rok wcześniej, tylko ten chuj Busz nigdy nawet o to nie zapytał. To są tylko kurwy które za 250 złotych napiszą wszystko według zlecenia: żeby albo niewinnego wrobić albo bandycie załatwić wariackie papiery, aby nie odpowiadał za swoje czyny… najgorsze mendy społeczne jakie można sobie wyobrazić.
Oni się sami lekarzami nazywają…
https://psyche.szczecin.pl/lekarz-psychiatra/

Co jest groteskowe, ponieważ przy setkach tysięcy psychiatrów i milionach ludzi chorych umysłowo brak im akurat tego jednego, co posiada każdy prawdziwy lekarz – uleczonych pacjentów. Dosłownie zero wyleczonych pacjentów na calutkiej planecie Ziemia.
Takie są fakty: dentysta ma wyleczonych pacjentów, laryngolog, kardiolog, pediatra, etc… każdy lekarz ma z wyjątkiem psychiatrów. To niezbity dowód na to, że…
.. psychiatria to nie medycyna, tylko pseudonauka. Wymyślona przez żydów aby bez sądu pozbawiać ludzi wolności. Na podstawie „opini” żydłackiej wróżki…
I co z tym fantem począć?
Teraz wasza kolej Rodacy Polacy. Ja mam do czynienia z dokładnie tymi samymi kurwami i już do ZIobry o tej mafii dawno temu napisałem. Olał mimo iż to był list otwarty a on działalność mafii sądowo prokuratorskiej firmuje swoim własnym nazwiskiem. Olał bo byłem sam. Nie oleje jeśli do niego, do rzeczników praw, do Strasburgów i do dziennikarzy śledczych i we wszystkie inne miejsca, zaczną pisać w sprawie Pani Kasi setki lub tysiące ludzi. Wówczas nikt się od swoich obowiązków nie wykręci. Nie przed wyborami, bo im natychmiast polecą sondaże…
Tak że piszcie kochani gdzie trzeba, bo jak nie napiszecie – żydy przyjdą po wasze domy. Tak działa Karma. Wasze milczenie oni sobie zinterpretują za milczące przyzwolenie. Blisko trzydzieści lat zorganizowane żydostwo kradło majątek państwowy wypracowany przez pokolenia Polaków. Kradło i rozkradło. Już go nie ma. Zorganizowane żydostwo zaczęło więc rabowac polskich biznesmenów i milionerów – przeważnie fałszywie oskarżając o na przykład nie płacenie podatków. Ponieważ milionerów też już prawie nie ma – już przyszli po majątki zwykłych ludzi – jak powyżej doskonale widać. Putin tu nikomu nie pomoże. My sami musimy się uformować w nieco większe niż ich wilcze stada i tylko w ten sposób można tę nieliczną mafie przewagą liczebną przytłoczyć i sprawić że się do szczurzej nory zaszyje.
To jest mafia, która się formuje w kilkunastoosobowe wilcze stada i osacza wybraną ofiarę. Ta sama śmieszna mafia rozpierzcha się niczym gówno w szambie kiedy jakaś grupa Polaków zaczyna patrzyć jej na owłosione ręce. Ja się osobiście do 400 kurw już doliczyłem w moim życiu i dalej ich przestałem liczyć. To żaden przeciwnik. To tylko stadko szczurów, które się rozpierzcha kiedy ktoś zapali światło.
Nie wrzucam dziś niczego innego, po to żebyście dziś tylko o tym sobie pomyśleli. Napiszcie gdzie trzeba w sprawie Pani Kasi to Karma wam to wynagrodzi. Jak nie napiszecie – żydy przyjdą po wasze domy – macie to na bank, bo mają biegłych psychopatów, milicyjne świnie, 123 – letnich „spadkobierców” ocalonych z holokaustu i tak dalej.
A tak a propos, to w ramach powiększania wiedzy zdradzę dziś metodę, która na nich niezawodnie działa. Prawo Morskie? Ależ skąd to tylko poroniony bełkot wytworzony przez genetycznych schizofreników, żeby zająć czymś dociekliwych i skierować ich energię na boczne tory. W żadnym sądzie to gówno nie działa, bo w żydowskich sądach stosuje się żydowskie prawo – ale pod warunkiem że pasuje żydom. Bo jak ono – te morskie prawo – żydom nie pasuje to się je olewa i działa bezprawnie – jak na przykład wysyłając pisma na błędny adres a potem uznając je za „doręczone”. He he tego nawet u żydowskiego pajaca z Kijowa nie ma – tam musi być pismo doręczone… dosłownie do ręki. Takiej chujni jak w Polsce nie ma nigdzie indziej na caluśkim świecie.
Co więc działa na żydów?
Talmud na nich działa – ot co. W talmudzie stoi jak wół czarno na białym że żyd może kraść, oszukiwać, bla, bla, bla i tak dalej ale nie jawnie tylko pod jakąś przykrywką. Jeśli żyd zostaje obnażony jako żyd przy jakimś szwindlu albo kradzieży albo przy oszustwie, talmud nakazuje mu się wycofać w cień, zejść z widoku i to absolutnie bez żadnych wyjątków. Obnażony na przestępstwie żyd MUSI z pola widzenia zniknąć. Musi i już, bo jak nie zniknie to go inne żydy znikną.
Dlatego oni na głowie stają żeby siać „antysemityzm” gdzie się da i psychologicznie zniechęcić ludzi do nazywania żydów żydami.
Czy obnażenie żydowskości działa w praktyce?
Oczywiście – wide doskonały, podręcznikowy przypadek szefowej warszawskiej mafii mieszkaniowej Hajki Gronkowiec Walc. Z żydowską butą unikała komisji śledczej, olewała wezwania i tak dalej, no ale po tym jak prasa zaczęła pisać o jej żydowskim pochodzeniu Bufetowa musiała odbyć u rabina poważną rozmowę, bo po rozmowie z przestrzeni publicznej dosłownie WYPAROWAŁA. I do dziś Gronkowca nie ma. Obnażono jej żydowskość okraszając aferę reprywatyzacyjną ilustracjami skradzionych kamienic gwiazdami Dawida i jej kierowniczą rolę przy tym mega przewale – i to wszystko. Bufetowa z dnia na dzień wyparowała.
No na tym kończąc ciekawym jest ilu bohaterów klawiatury zdobędzie się na napisanie gdzie trzeba żeby pomóc Rodaczce w potrzebie. Ciekawe czy jakiś Wojtek Olszański lub Rodacy Kamraci się za Panią Kasią ujmą. Bardzo ciekawe, bo komentujących tu jak mrówków, pół tysiąca ekspertów od wszystkiego, a jak to będzie wyglądało w praktyce?
Zobaczymy.
Jeśli ktoś coś zrobi niech da znak w komentarzach. A jeśli nie – niech zwyczajnie zamilczy.
Warto działać, zapewniam bo Karma wam to wynagrodzi.
Jak?
Nieodgadnione są jej ścieżki ale za to szybkie. Powiem wam jak mi Karma wynagrodziła tę chujnię. Otóż nie mniej nie więcej tylko sprawiła, że przeszedłem bez najmniejszego uszczerbku przez calusieńką plandemię. Od pierwszej sekundy tej hucpy miałem komfortową sytuację znając prawdę i nie przejmując się kompletnie niczym.
Dlaczego?
Ponieważ od czasu tych kurw sądowych psychiatrów – tej Majchofer i tego Busza – na wylot poznałem żydowskich konowałów usiłujących na siłę „leczyć” zdrowych ludzi z wymyślonych przez siebie chorób.
Poznałem temat chorych psychopatów pseudomedycznych po prostu na wyrywki – tak samo jak Pani Kasia – i dzięki temu nie zostałem obezwładniony jak miliony innych, którym nagle cały system się odwrócił jak ogłoszono koronawirusa i cały świat stał się systemem odwróconych wartości. Mój system JUŻ był odwrócony wcześniej i jeszcze jedno odwrócenie przywróciło moje życie do normalnej normalności, natomiast miliony nieświadomych niestety znalezło się w „nowej normalności”.
Tak że warto ludziom pomagać, naprawdę warto bo wtedy Pani Karma stanie się waszym dłużnikiem i będzie musiała jak najprędzej wam należne za dobroć zapłacić.
W drugą stronę też ona bardzo szybko działa – jak nie pomożecie – żydy przyjdą po wasze mieszkania – moja gwarancja, bo po głupiej plandemi widzicie chyba sami, że nic tak nie rozzuchwala jak cisza w temacie oraz bezkarność. Już planują sobie następną.
I dziś proszę tylko o tym pisać w komentarzach, bo uprzedzam że polecą bany jeśli zjawi się wysryw o Upadlinie, sejmie, unii, lub czymkolwiek innym żeby tylko zmienić temat. (Do murzynów, cabronów, Chochołów i innych pokurwieńców powrócimy jutro, przypominam – więc nie nerwowo, tylko bardzo proszę o cierpliwość)
Aha, jeśli są inne ofiary tej szczecińskiej mieszkaniowej mafi – śmiało pisać – my tu się niczego nie boimy i tu niczego nie zamiata się pod dywan.

Udostępnij:

https://widgets.wp.com/likes/index.html?ver=20230309#blog_id=148319117&post_id=10565&origin=bacologia.wordpress.com&obj_id=148319117-10565-647469f23df94

Podobne

Robert Wagner Operacja Schmaterling – Prolog18 lutego 2023W “Bez kategorii”

Szybkie Wieści… 8124 stycznia 2023W “Bez kategorii”

Szybkie Wieści… 4522 sierpnia 2022W “Bez kategorii”

 • notkmiot 08:52 on 29 Maj 2023Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzPrzeszedłem zarówno przez to, co Pani Kasia i to co Ty w toku batalii sądowych.
  Straciłem dom, ale zyskałem świadomość.
  To opłacalna transakcja , choć bolesna.
  Wiem, po tym wszystkim, jak NIE płacić VATu i wielu innych podatków.
  To moja zemsta wobec systemu.Polubienie
 • Justyna 08:54 on 29 Maj 2023Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzBaca wiele razy pisał, dlaczego Żydzi boją się SI, no to tak dla przypomnienia:
  h.ttps://marucha.wordpress.com/2023/05/27/latwiej-gadac-z-robotem-niz-z-zydem-jak-sztuczna-inteligencja-pograzyla-holokaust/Pozdrawiam wszystkichPolubione przez 1 osoba
 • Mędrzec Łukasz 09:02 on 29 Maj 2023Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzKanał ze sprawami nielegalnie okupowanych domów, mieszkań w Polsce:
  https://www.y outube.com/@exmiter5159Zadałem pytanie pod ostatnim ich filmem:
  Są już nowe sprawy z przybyszami ze wschodu?I odpowiedź Exmitera:
  Tak skala wrasta w każdym miesiącu.Polubienie
 • zagłoba sum 09:08 on 29 Maj 2023Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzŻydomarksiści okupujący Polskę stworzyli cały system opresji i sęk w tym, jak ten system rozmontować. Zazydzone jest wszystko, od szkolnictwa poprzez finanse do polityki międzynarodowej. jak to ugryźć, jak poruszyć pierwszy kamień aby to kurestwo się zawaliło?..Polubienie
  • Leonzawodowiec 10:09 on 29 Maj 2023Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzZażydzone może i jest,ale dużo jest szabesgojów przekupionych i tępych,bo zydostwo ma na nich kwity,więc muszą służyć za swoje czyny,a jak poruszyć,myślę,że dobrym pomysłem było by porządnie postraszyć szabesgoja,żeby skurwiel wiedział,że jeśli nie przestanie służyć,to go spotka większa kara niż utrata majątku,taki mały wołyń przeciw skurwielom,tylko musi być jedność wśod Polaków,a na razie za mało jeszcze dotyka Polaków sprawiedliwość ze strony kurw urzędniczych,ale już knują jak lepiej i bezkarnie za byle co okraść Polaków,bo szykują zmiany w tak zwanej konstytucji,Polak się zjednoczy jak zajrzy mu głód w oczy,a to już niebawem,no i kolejne medyczne przekręty w planach,zobaczymyPolubione przez 1 osoba
 • SłowiAnka 09:11 on 29 Maj 2023Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzPodobnie jest w Bielsku Białej, byłam przerażona jak dwa tygodnie temu zwiedzałam Bielsko, martwe wyludnione, w centrum większość domów, kamienic to pustostany.
  Znaleźli się jankesko-chazarscy właściciele, potomkowie szatańskiej dziczy i nałożyli prawdopodobnie takie czynsze, że prawdziwego Polaka nie stać na opłacenie, bo prawdziwy Polak nie dostaje jak „ukry „w naszym kraju dopłat do wszystkiego.
  Nie chcę się rozpisywać, ale dalej nawołuję RODacy Polacy nasze zwycięstwo jest tylko we wspólnym ZJEDNOCZENIU się NAS przeciwko Naszym szatańskim okupantom.
  Polska dla Polaków.
  A głoszone NWO dla szatańskich „buraków”, których tu i teraz wysyłam do ich ciemnych otchłani.Polubione przez 1 osoba
 • zagłoba sum 10:07 on 29 Maj 2023Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzZ gajówki maruchy: htt ps://marucha.wordpress.com/2023/05/28/czym-zajmowali-sie-zydzi-w-latach-30-tych-ubieglego-wieku/Polubienie
 • uczeń Babadżiego 10:36 on 29 Maj 2023Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzCzy Ci co robili badania psychiatryczne pani Kasi, sami sa zdrowi psychicznie?
  Pragne im przypomniec, ze najbardziej zaawansowana definicja zdrowia psychicznego, to posiadanie swiadomosci wszystkich swoich mysli. Jezeli takowa swiadomosc posiadaja, to niech powiedza od kiedy sa swiadomi wszystkich swoich mysli, jezeli nie sa swiadomi to ich opinia na temat pani Kasi nie moze byc brana pod uwage przez sad jako osob nie w pelni zdrowych psychicznie.

Jojo dot com 11:11 on 29 Maj 2023Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz

Skurwysyny. Nie innego niz zbrojne wyzwolenie, system jest zbyt zmanipulowany, skorumpiwany i osadzony etatowymi aktorami. Przykro stwierdzic ale to prawda

Opublikowano za: https://bacologia.wordpress.com/2023/05/29/szybkie-wiesci-110/

Trackbacks

 1. […] 3. W komentach panika że Klub Inteligencji Polskiej zablokowano. Nieprawda, Klub działa i nagłaśnia – trzeba sobie w przeglądarkach poodblokowywać. Ja już to kiedyś podawałem ale nie pamiętam w których konkretnie wiesciach. Na WolnychMediach jest jak by co także umieszczona instrukcja jak każdą przeglądarkę odblokować na zablokowane strony. Ja już dawno to zrobiłem i zapomniałem, bo problemu ponad rok u mnie już nie ma. Działają mi Kluby, RT i wszystko inne co rzekomo „nie chce”. https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/05/systemowe-przestepcze-okradanie-i-niszczenie-rdzenny… […]

Wypowiedz się