SPROSTOWANIE: To jest “demoniczna inwazja”

Opublikowano 25 lutego 2023 r., autor: State of the Nation


Chazarscy komuniści, drapieżni kapitaliści, bolszewiccy terroryści,

kulturowi marksiści
i neokonserwatywni syjoniści
są zawsze z góry ustalonymi
“niszczycielami cywilizacji”.


Od redakcji SOTN: Naprawdę chcesz wiedzieć o kontrolowanym w zwolnionym tempie wyburzeniu Republiki Amerykańskiej, które ma miejsce od czasu uchwalenia Ustawy o Rezerwie Federalnej z 1913 r., Czytaj dalej. Każdy kraj na planecie, który przeszedł podobną apokaliptyczną destrukcję, został zdjęty przez tego samego chazarskiego Kabała. Ten najniebezpieczniejszy ze wszystkich międzynarodowych syndykatów przestępczych składa się z aszkenazyjskich banksterów, syjonistycznych podżegaczy wojennych, spekulantów wojennych Czarnej Szlachty, chazarskich mafiosów, jezuickich płatnych zabójców itp. Ich główną strategią jest Ordo ab Chao. Ich znakiem rozpoznawczym MO jest sianie nasion chaosu, zamieszania i konfliktu w całym docelowym narodzie lub społeczeństwie.

W rzeczywistości cały świat został podzielony przez chazarski syndykat przestępczy, podobnie jak rodziny mafijne La Cosa Nostra zaznaczają swoje terytoria w miastach takich jak Chicago i Nowy Jork, Nowy Orlean czy Miami. Niewielu kiedykolwiek zrozumiało, że każdy naród na Ziemi jest rządzony w ten sam sposób. Oznacza to, że motłoch rządzi dniem, każdego dnia, w całej Ameryce, czego dowodem jest beznadziejnie skorumpowany Kongres USA, bezczelnie zbrodnicza władza wykonawcza i jawnie przekrzywiony Sąd Najwyższy.

Co jest kluczowe?

Że każdy organ rządu federalnego USA był podstępnie polerowany przez kilka dziesięcioleci, aby doprowadzić do niezwykle niebezpiecznego, kierowanego przez Chazarów Głębokiego Państwa. Ukradkowy proces, w którym przeprowadzono ten długo planowany schemat, został dobrze wyjaśniony w artykule zamieszczonym poniżej.

Stan państwa
25 lutego 2023 r.


Dekonstrukcja: dlaczego ruchy lewicowe nie mogą współistnieć z ludźmi, którzy cenią wolność

Autor: Brandon Smith
Alt-Market.us

Dla każdego, kto zwraca uwagę na obecnym etapie niestabilności w naszej nowoczesnej erze, powinno być jasne, że coś jest bardzo nie tak z amerykańskim społeczeństwem. Nie mówię o bieżących problemach korupcji politycznej i złego zarządzania gospodarką, mówię o czymś znacznie bardziej niebezpiecznym. Mówię o systematycznym wykolejaniu naszej kultury, dziedzictwa, zasad, historii i moralnego kompasu. Mówię o okrutnym pożeraniu ścięgien, które trzymają naszą cywilizację razem.

Rak pożera Amerykę, skoordynowany i zorganizowany wysiłek destabilizacji. Dla każdego, kto zna filmy Conjuring, jest to trochę jak demoniczna inwazja. Jak ostrzega Ed Warren, trzy etapy ataku to inwazja, ucisk i wreszcie opętanie. Mały demon, z którym mamy do czynienia, ma jednak naszywki Antify, tęczowe flagi i specjalne zaimki.

W tym tygodniu natknąłem się na oświadczenie przedstawicielki Georgii, Marjorie Taylor Greene, w której wezwała do “narodowego rozwodu”, oddzielenia konserwatywnych stanów czerwonych i skrajnie lewicowych stanów niebieskich, rozstania z powodu naszych oczywistych różnic nie do pogodzenia. Lewicowcy w korporacyjnych mediach, oczywiście, odwrócili się, oskarżając Greene’a o podżeganie do zdrady i zniszczenie USA.

Chociaż generalnie nie przywiązuję dużej wagi do komentarzy polityków, myślę, że ważne jest, aby odnieść się do tego konkretnego sentymentu, ponieważ odzwierciedla on argumenty wysuwane przez Ruch Wolności i alternatywne media od wielu lat. To po prostu zaskakujące, że prominentna osoba publiczna mówi to, co mówiliśmy od tak dawna.

Szaleńczy przewrót wyrażony przez lewicę polityczną w reakcji na Greene’a jest czymś, o czym pisałem w przeszłości. W moim artykule “Separacja czy czystka? Sharing A Society With The Political Left Is Impossible”, opublikowanej w lutym zeszłego roku, zauważyłem, że lewicowcy przyjmują komunistyczne podejście do niezgody obywatelskiej. Postrzegają ludność jako ruchomość, którą należy zarządzać w imię większego dobra kolektywu, a nie jako jednostki z prawem do odłączania się. Z mojego artykułu:

Dlaczego nie doprowadzić tego procesu do jego naturalnego zakończenia? Czerwone stany odrywają się od niebieskich, a czerwone hrabstwa zrywają się spod niebieskiej kontroli państwa, a my żyjemy tak, jak uważamy za stosowne. Niech lewicowcy kontynuują swoje drakońskie modele gospodarcze i polityczne i zobaczmy, jak dobrze im to idzie. Gwarantuję, że w ciągu dekady znajdą się w ruinie finansowej (lista najbardziej zadłużonych miejsc w kraju jest zdominowana przez niebieskie państwa) i będą błagać o powrót do unii z czerwonymi państwami (z wyjątkiem fanatyków, którzy straciliby wpływy, ponieważ nadal upadają).

Ale nie stanie się to pokojowo, ponieważ, znowu, lewicowcy nie mogą tolerować wolnej działalności. Ich OCD nie pozwoli im zadowolić się życiem we własnym kolektywistycznym stanie; WSZYSTKIE państwa muszą być kolektywistyczne, zanim zostaną usatysfakcjonowane. Ludzie są dla nich własnością; Własność kolektywu i ludzie, którzy są własnością, nie mogą podejmować decyzji bez nadzoru.

Globalizm i postępowy autorytaryzm od dawna rozwijają się w USA, ale dopiero w ciągu ostatnich dziesięciu lat program stał się bardziej oczywisty dla ogółu społeczeństwa. Podczas covidowych blokad i mandatów ludzie w końcu zobaczyli prawdziwe intencje lewicy politycznej, która szeroko popierała drakońskie ograniczenia i wzywała do brutalnych kar dla osób, które odmówiły podporządkowania się. Duża liczba Demokratów poparła nawet chińskie prawa covidowe, w tym odbieranie dzieci ludziom i wdrażanie przymusowego internowania.

To jest prawdziwe oblicze politycznej lewicy. Tak, są umiarkowani i skupieni na problemach postępowcy, ale ci ludzie mają tendencję do trzymania ust na kłódkę i dogadywania się, jeśli chodzi o przebudzonych ekstremistów. Umiarkowani są bezużyteczni i rzadko wzywają strażników po swojej stronie.

Aby zrozumieć, jak dotarliśmy do tego miejsca w naszym społeczeństwie i dlaczego lewicowa polityka jest trująca dla ludzi kochających wolność, trzeba zrozumieć pojęcie “dekonstrukcji”.

To globalistyczne fundacje (super bogate 001,1960%) od <> roku finansowały i tworzyły lewicę sprawiedliwości społecznej. Ten program trwa od dziesięcioleci i jest otwarcie przyznany w książce Alison R. Bernstein “Funding The Future: Philanthropy’s Influence On America’s Higher Education”. Bernstein był wiceprezesem ds. Edukacji w Fundacji Forda i byłym prodziekanem wydziału w Princeton.

Ideologia przebudzenia jest sztucznym gmachem aktywizmu astroturfowego. Ich manifesty “teorii krytycznej” są wyczarowywane przy użyciu metodologii marksistowskiej i komunistycznej, a następnie dostosowywane do amerykańskiej publiczności, wabiąc pożytecznych idiotów.

Prawdziwe przejęcie władzy miało miejsce pod koniec lat 1980. i 1990., kiedy dekonstrukcja jako broń do przewrotów politycznych i społecznych została szeroko wprowadzona do kręgów lewicowych. Wcześniej “dekonstrukcja”, wywodząca się z prac filozofa Jacques’a Derridy, była często uważana za grę umysłową; Sposób na zakwestionowanie długo utrzymywanych standardów, które działały jako podstawa krytycznego myślenia lub filozofii. W 1990 roku stało się czymś innym.

Idee Derridy miały kwestionować binarne pojęcia w filozofii, ale globaliści i lewicowcy rozszerzyli ją jako koncepcję kwestionowania WSZYSTKIEGO. Nie tylko kwestionowanie, ale angażowanie się w aktywne działania wojenne przeciwko podstawom cywilizacji. Lewicowcy widzą “strukturalizm” (porządek) jako cel i nienawidzą każdego, kto stara się uporządkować społeczeństwo wokół zasad, definicji i zasad, które opierają się na dyskryminacji pewnych zachowań.

Dla lewicowców wszystkie tradycyjne zasady i zabezpieczenia muszą zostać sabotowane, a wszystkie nienormalne zachowania muszą w końcu zostać zaakceptowane jako normalne. Wierzą, że w ten sposób społeczeństwo może zostać zhomogenizowane w utopijny świat doskonałej równości. Dyskryminacja czegokolwiek (poza tradycyjnymi zasadami) jest przez nich uważana za tabu. Ponieważ jeśli ludziom pozwala się dyskryminować, to pozwala im to rozdzielać się, a jeśli ludziom pozwala się rozdzielać, to kolektywizm myśli nigdy nie może zostać osiągnięty. Umysł ula wymaga całkowitego konformizmu.

Celem dekonstrukcji jest wyłowienie podstawowych systemów i definicji i próba pokazania, że są one z natury wadliwe, problematyczne lub absurdalne. Zazwyczaj metoda ta opiera się na abstrakcji, odwoływaniu się do emocji i subiektywnego doświadczenia, a nie na prawdziwej analizie. W rzeczywistości krytyczna analiza jest uważana za wroga sprawiedliwości społecznej, ponieważ stawia fakty i dowody ponad subiektywnym doświadczeniem i zwykłymi uczuciami.

Emocjonalni i pochłonięci sobą ludzie są łatwi do kontrolowania. Krytyczni ludzie, którzy cenią rozum, są trudniejsi do kontrolowania. Aby lewicowcy zwyciężyli, muszą zniszczyć krytyczne myślenie i zachęcać do reakcyjnych emocji jako normy w społeczeństwie. A jeśli to nie zadziała, radykalni lewicowcy twierdzą, że preferowane jest palenie systemów pierwotnych siłą. Gra końcowa dla nich niekoniecznie polega na tym, aby być właściwym, gra końcowa polega na wygraniu.

Sposób myślenia dekonstrukcyjnego nie postrzega niczego jako świętego i obejmuje to kompas moralny. Argumentując z pozycji moralnej wyższości, lewica polityczna często racjonalizuje wysoce niemoralne praktyki. Na przykład, dlatego widzimy teraz agresywne próby lewicowców, aby znormalizować indoktrynację bardzo małych dzieci do aktywizmu trans. Dlatego w całym kraju powstają setki klinik afirmacji płci z procedurami dla dzieci. To dlatego widzimy wiele seksualnych pokazów drag dla dzieci i dlatego wysoce seksualne materiały do czytania są sadzone w bibliotekach szkolnych.

To dlatego niektórzy lewicowcy w mediach promują pedofilów jako grupę statusu ofiary, a nie nienormalnych przestępców, których należy wyplenić ze społeczeństwa. Niewinne dzieci są dla nich zwierzyną łowną, ponieważ cel uświęca środki. Pranie mózgów i oczernianie następnego pokolenia jest najszybszą drogą do ich utopii.

Jest to nieunikniony postęp ideologii dekonstrukcji. Moralność jest “binarna” oparta na tym, co jest dobre, a co złe. Jest to najważniejszy plik binarny dla przetrwania ludzkości i bez niego nasz gatunek uległby samozniszczeniu, ale wydaje się, że jest to dokładnie to, czego chcą lewicowcy i stojący za nimi globalistyczni lalkarze. Postrzegają tradycyjną moralność jako restrykcyjną i opresyjną dynamikę, kolejną binarność, którą należy wyeliminować. Proponują więc relatywizm moralny; Idea, że sumienie jest jedynie wytworem uwarunkowań społecznych i że dobro i zło, prawda i kłamstwo, dobro i zło opierają się na osobistych preferencjach.

Jest to, jak na ironię, przepis na ostateczne zło. Jest to filozofia czystego chaosu. Kiedy indywidualne sumienie staje się wrogiem społeczeństwa, ponieważ jest uważane za “akt dyskryminacji”, wtedy tylko zło może zwyciężyć.

Koncepcja podziału narodowego rozpatrywana w kontekście szerszego obrazu ideologicznego ma sens. Lewicowcy mają obsesję na punkcie władzy, mają obsesję na punkcie zbiorowej akceptacji, nawet jeśli uzyskano ją siłą, mają obsesję na punkcie tych, którzy się z nimi nie zgadzają. Ludzie, którzy szanują podstawy wolności osobistej i mądrość rozumu, nie mogą współistnieć z lewicą polityczną. W końcu lewicowcy będą próbowali je zniszczyć, albo będą musieli się odłączyć. To nieuniknione.

Przez lata wielokrotnie wzywałem do separacji i relokacji jako jedynego POKOJOWEGO sposobu radzenia sobie z problemem całkowitego podziału moralnego i politycznego. To jedyny sposób, w jaki konserwatyści i ludzie o wolnościowych poglądach mogą wyjść z naszego związku z lewicowcami bez rozlewu krwi. To powiedziawszy, w pełni zdaję sobie sprawę, że lewicowcy / globaliści nigdy na to nie pozwolą. Jeśli ludziom pozwoli się odejść, to lewicowcy przegrają. Jedynym sposobem, w jaki mogą wygrać, jest wyeliminowanie (dekonstrukcja) każdej alternatywnej struktury społecznej. Będą pienić się i wściekać z powodu separacji i wzywać do wojny.

W rzeczywistości jedną z pierwszych rzeczy, o które oskarżyli Marjorie Taylor Greene, było podżeganie do wojny domowej. Nigdy nie argumentowała za tym, ONI to insynuowali, jakby chcieli powiedzieć: “Spróbuj odejść od nas, a my cię zabijemy”.

Na tym etapie jestem gotów powiedzieć: niech spróbują i skończmy z tym. Nie może być dyplomacji ani pojednania z grupami, które cenią lewicowy kultyzm i ideologię dekonstrukcji – najgłębszą intencją dekonstrukcji jest zatrucie kulturowej studni. Marzeniem lewicowców jest wysadzenie świata w powietrze, ponieważ postrzegają naszą obecną cywilizację jako opresyjną dla ich narcyzmu. W tym samym czasie globaliści wykorzystują ten narcyzm i używają lewicowców jako tarana do siania spustoszenia. Poprzez chaos mają nadzieję na wzniesienie nowego porządku świata, w którym wszystkie wartości, wszystkie zasady i wszystkie zasady moralne są martwe, a psychopatia staje się “normalna”.

Nie można rozumować z potworem, można tylko wymazać tego potwora z istnienia.

___
https://www.zerohedge.com/political/deconstruction-why-leftist-movements-cannot-coexist-people-value-freedom

Comments

  1. alibabka12 says:

    jest a wiele gmatwaniny z ta obecna polityka ! ja uwazam ze jest SEKTA zwiazana z mardukiem ! ( porzyczkodawcy, nazisci ,bolszewicy , ludojady , lichwiarze i korporacje religijne : Abrahama ,izaaka i aarona !A NZ DUGIEJ STRONY sa narody podbijane i zniewolone ktore ciagle usiluja sie wyzwolic zpod panowania religi Abrahama ( Ariowie ,haldejczycy czyli SLOWIANIE itp )

Wypowiedz się