Snowden ujawnia globalny plan zabójstw HAARP

Medeea GreereAutor: Medeea Greere15 maja 2023 r. Zaktualizowano:15 maja 2023 r 

UDOSTĘPNIJ

Snowden ujawnia globalny plan zabójstw HAARP


Edward Snowden, demaskator NSA i uciekinier, ujawnił reporterom Internet Chronicle dokumenty dowodzące, że High Frequency Active Auroral Research Program (HAARP) jest ostatecznie zaangażowany w program zabójstwa i kontroli umysłu.

Podczas gdy kompleks przemysłowy więzień wojskowych rutynowo nalegał, że HAARP z siedzibą na Alasce ma na celu jedynie badanie zjawisk naturalnych w jonosferze Ziemi, Snowdenowi udało się otworzyć brutalnie ogromną farsę.

“Stacja badawcza HAARP”, powiedział, “strategicznie oparta z dala od wścibskich oczu w pobliżu Gakony na Alasce, jest faktycznie wykorzystywana do eliminowania lub manipulowania potencjalnymi dysydentami globalnego kapitalizmu na skalę milionów ludzi”.

Snowden, używając cudzysłowu palcami, dodał: “Za pomocą tych anten naziemnych NATO [Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego] jest w stanie, w skali globalnej, zdalnie uciszyć “sprawców” dewiacyjnych lub wywrotowych “nurtów myślenia”.

Bez wiedzy ofiar i ich bliskich, HAARP emituje fale radiowe o bardzo dużej mocy. Fale te działają z tą samą częstotliwością elektroniczną, co truncus encephali lub pień mózgu, selektywnie wywołując zgony pozornie z przyczyn naturalnych – w tym przez niektóre wydają się koronerom tak nieszkodliwe jak udary lub zawały serca.

“Kiedy i jeśli społeczność wywiadowcza nie postrzega jawnego zabójstwa jako optymalnego efektu”, powiedział Snowden, “‘oni’ mogą po prostu sprawić, że “cel” będzie działał w szalony sposób, aby go zdyskredytować. Kiedy byliśmy w tranzycie między Hongkongiem a Moskwą, pracownicy WikiLeaks i ja musieliśmy odpierać ciągłe zagrożenie morderczymi urojeniami generowanymi przez radio.

Szybko wprowadzając personel do swojego luksusowego pokoju w hotelu Novotel na lotnisku Szeremietiewo, były pracownik NSA zaczął się tłumaczyć. Ze względu na umowy o poufności z 30-latkiem, byłym pracownikiem Booz Allen Hamilton, Chronicle nie może rozwinąć poza punktem, w którym wyposażył całe swoje mieszkanie, aby było w pełni funkcjonującą klatką Faradaya.

Przypadkowo skonstruowana klatka Faradaya Snowdena, jak twierdzi, może blokować zakłócenia z zewnętrznych statycznych i niestatycznych pól elektrycznych.

“Bez tego”, mówi, “byłbym martwy w chwili, gdy pierwsze opowiadanie The Guardian zostało wydrukowane”.

Snowden wzmocnił swoje zeznania dokumentami HAARP zebranymi z prywatnych kont e-mail urzędników tak wysokich rangą, jak admirałowie i generałowie brygady sił powietrznych. Źródła w społeczności wywiadowczej potwierdziły The Internet Chronicle autentyczność tych dokumentów, a także ich przerażające konsekwencje dla ludzkiej godności.

Źródła zaznajomione z dyskusjami między Agencją Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony (DARPA) a Uniwersytetem Alaski, który pomaga w prowadzeniu HAARP, zasugerowały, że wieże komórkowe, a także TrapWire, są “w grze”.

Zeznania Snowdena wydają się być częściowo zgodne z zeznaniami brata senatora USA z 2009 roku. To wtedy on, Nick Begich, powiedział “Teorii spiskowej z Jessem Venturą”, że “samo oddziaływanie na mózg zmianami stanu emocjonalnego jest tak łatwe do osiągnięcia” z HAARP.

https://rumble.com/embed/v2blb3c/#?secret=ezlrt8tB7e

“Zabawa w Boga”: HAARP, Chemtrails, Ocieplenie atmosfery. Broń używana do wywoływania trzęsień ziemi, tsunami, erupcji wulkanów, globalnego ocieplenia, błyskawic, cyklonów, tornad, powodzi, susz, mega burz … itd, itp…

Dr Michio Kaku przyznał, że fale elektromagnetyczne HAARP mogą być wykorzystywane do stymulowania zdarzeń geofizycznych, takich jak modyfikowanie pogody, trzęsień ziemi, zmian klimatu, erupcji wulkanów, huraganów i tym podobnych.

Dr Kaku przyznał, że “stworzone huragany” były wynikiem rządowego programu modyfikacji pogody, w którym niebo zostało spryskane nanocząsteczkami, a burze następnie “aktywowane” za pomocą “laserów”.

Idea Weather Control jest prosta, gdy myślisz o tym po prostu. Kiedy widzisz i doświadczasz silnej burzy, z dużą ilością piorunów i grzmotów, jaki fakt dotyczący tej burzy uderza cię najbardziej?

Czy nie jesteś pod wrażeniem potężnego pokazu energii, którego jesteś świadkiem? Energia jest głównym składnikiem burz natury. Dlatego musisz wierzyć, że być może, jeśli energia jest najbardziej dominującym czynnikiem zewnętrznym we wszystkich rodzajach burz, to energia może być kluczowym czynnikiem w tworzeniu takich burz w pierwszej kolejności.

Pytacie więc, ile energii potrzeba, aby stworzyć, a następnie skierować burze? Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników, ale pozwólcie, że powiemy wam, ile możliwości zostało wbudowane w nowo utworzoną elektrownię przesyłową na odległej Alasce.

Przeczytaj cały artykuł TUTAJ: https://amg-news.com/playing-god-haarp-chemtrails-atmospheric-warming-weapons-used-to-produce-earthquakes-tsunami-volcano-eruption-global-warming-lightening-cyclones-tornado-floods-drought-m/

https://rumble.com/embed/vd2vb5/?pub=jqf7z#?secret=377YEdgOGR

Zastrzeżenie: Poglądy wyrażone w tym artykule mogą nie reprezentować oficjalnych poglądów Medeea Greere lub American Media Group. Historie zgłoszone w ramach Opinii zawierają informacje z różnych źródeł, które mogą być zarówno zweryfikowane, jak i niezweryfikowane. Medeea Greere i American Media Group nie zgłaszają żadnych roszczeń co do ważności informacji wyrażonych w sekcji opinii, jednak zachęcamy czytelnika do przeprowadzenia dalszych badań na własną rękę i mamy nadzieję, że podzielisz się z nami swoimi odkryciami. Misja prawdy wymaga zbiorowego wysiłku. Wszystkie stwierdzenia, twierdzenia, poglądy i opinie, które pojawiają się na tej stronie, są zawsze przedstawiane jako niezweryfikowane i powinny być rozpoznane przez czytelnika. Nie popieramy żadnych opinii wyrażonych na tej stronie i nie popieramy, nie reprezentujemy ani nie gwarantujemy kompletności, prawdziwości, dokładności ani wiarygodności jakichkolwiek treści zamieszczonych na tej stronie.

Opublikowano za: https://amg-news.com/snowden-reveals-haarps-global-assassination-agenda/

Comments

 1. czystesale says:

  Ustalmy

  „July 10, 2013 … HAARP projects ultra-high-powered radio waves ”

  https://archive.is/ephI4#selection-541.44-541.89

  HAARP wysyła fale radiowe o niezwykle wielkiej mocy, tzn. potrzebuje dużą elektrownię do zasilania instalacji, co kosztuje miliony dolarów, sama instalacja HAARP też. Aby wydać miliony to nawet przy rozrzutności dolarowej USA, trzeba mieć jakiś bardzo ważny cel, na pewno nie chodzi o to, aby sprowokować godną podziwu i uciechy widzów zorzę polarną. Na ogół przy takich ogromnych inwestycjach chodzi o cele militarne. Jakie ?

  Temat (Snowden) był sygnalizowany w roku 2013, tzn. przed dekadą, dlaczego dziś znowu wypłynął a wówczas nie został zauważony ?

  Anteny HAARP mają zdolność modyfikacji kierunku wysyłania wiązki fal radiowych, co przy wykorzystaniu odbicia od jonosfery można wiązkę skierować na różne regiony Ziemi, można oczekiwać, że wiązka będzie pokrywała obszary rzędu kilometrów kwadratowych.

  ‘ “‘oni’ mogą po prostu sprawić, ż „cel” będzie działał w szalony sposób, aby go zdyskredytować. ‘

  http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/wybrane-teksty-1.html#Metody_walki_4

  „Źródła zaznajomione … zasugerowały, że wieże komórkowe, a także TrapWire, są “w grze”. ”

  Bezspornie wieże emitują także fale elektromagnetyczne, dużo mniejszej mocy niż HAARP, ale współdziałanie tych dwóch systemu w celu osiągnięcia lepszej skuteczności oddziaływania jest godne uwagi. „TrapWire”, specjalne oprogramowanie do celów szpiegowania osobników, może być wykorzystane do kierowania innymi akcjami na osobnika będącego celem operacji specjalnej.

  Fale elektromagnetyczne mogą być nośnikami (modulacja) infradźwięków, wg publikacji Bundestagu (str. 8)

  https://www.bundestag.de/resource/blob/657038/05e0a36c803110ae446a7c04dc4e1f6a/WD-8-099-19-pdf-data.pdf

  mają one negatywny wpływ na człowieka powyżej 120 dB, oddziałują negatywnie na mięśnie serca i aktywizują pewne regiony mózgu (odpowiedzialne za przetwarzanie stressu i konfliktów) i powodują negatywne objawy, choroba morska jest wiązana z niskimi częstotliwościami ruchu statku.

  Trzęsieniu ziemi towarzyszy emisja częstotliwości infradźwięków, czy odpowiednią energią i częstotliwością infradźwięków można sprowokować trzęsienie ziemi ?

  Czy należy wykorzystywać technikę HAARP do likwidacji pojedynczych osobników ? Nie sądzę, gdyż są liczne inne techniki i sposoby.

  Czy możliwe jest, że panujący nad ludzkością czy ludźmi podejmą kroki do likwidacji znacznej liczby osobników ? Zarówno plandemia „Corona-19”, jak wojny, jak likwidacja całych społeczności przez głód, choroby (ospa wobec tubylczej ludności USA), trucizny (narkotyki dziś tamże) potwierdzają to.

  Nieznajomość możliwości technicznych, nie oznacza, że ich nie ma, w szczególności, że nie są do użytku osobników dysponujących bardzo wielkim kapitałem.

  Nieznajomość zasad działania tych osobników, nie oznacza, że stosują się oni do zasad czy moralności czytelnika, należy przyjąć, że zupełnie odmienne warunki spowodowały, że te dziedziny się diametralnie różnią od tych czytelnika.

Wypowiedz się