PONERYZACJA: Nic nie jest poważniejsze niż ta tajna wojna prowadzona przeciwko Ameryce i całemu światu przez dziesięciolecia

Opublikowano Maj 6, 2023, autor: State of the Nation


PONERYZACJA: Jak chazarska kabała podstępnie przejęła

USA od 1913 rokuWYSOCE ZORGANIZOWANA, SYSTEMATYCZNA I WIELOLETNIA
PONERYZACJA
INSTYTUCJONALNEJ AMERYKI


Przesłane przez Revisionist Historians for World Peace
SOTN Exclusive

PONERYZACJA

Oto jesteśmy: Stany Zjednoczone Ameryki leżą w totalnym zrujnowaniu i ruinie, a jednak tak niewielu nawet wie, jak się tu dostaliśmy.

Tylko dzięki zrozumieniu dobrze strzeżonego tajnego procesu poneryzacji można zacząć rozumieć, w jaki sposób osiągnęliśmy ten niezwykle smutny stan rzeczy w całych Stanach Zjednoczonych.

Czym dokładnie jest poneryzacja?

Poniższe exposé jasno określa odpowiedź na to kluczowe pytanie.


PONERYZACJA: Jak Republika Amerykańska została przejęta przez polityczne kliki kryminalnie szalonych psychopatów

Dla tych, którzy nie otworzyli poprzedniego linku, poniżej znajduje się krótka historia. Ale najpierw kilka istotnych informacji na temat pojęcia poneryzacji: Poneryzacja to termin ponerologiczny ukuty przez Polaka dr Andrzeja M. Łobaczewskiego

Przyjrzyjmy się teraz nieustannie i niepoprawnym skorumpowanym FBI jako jaskrawemu przykładowi całkowicie poneryzowanej amerykańskiej instytucji.

Mimo, że pierwotnie zostało utworzone jako Biuro Śledcze (BOI) w 1908 roku, nowoczesna wersja FBI została założona pod kierownictwem notorycznie skorumpowanego J. Edgara Hoovera w 1924 roku.

Chazarska kabała wybrała Hoovera spośród wielu innych wysoce skompromitowanych prawników ze względu na to, jak podatny był na dalsze skorumpowanie i chęć wykonywania zbrodniczych rozkazów swoich ukrytych chazarskich panów.

Nawet strona Hoovera w Wikipedii ujawnia, jak bardzo był ślepo lojalny wobec szybko powstającego Systemu Bestii, którego stworzenie znacznie ułatwiłą Ustawa o Rezerwie Federalnej z 1913 roku.

Szef Radykalnego Wydziału

W sierpniu 1919 roku 24-letni J. Edgar Hoover został szefem nowego Wydziału Wywiadu Ogólnego Biura Śledczego, znanego również jako Wydział Radykalny, ponieważ jego celem było monitorowanie i zakłócanie pracy krajowych radykałów.[20] Zaczynał się pierwszy czerwony strach w Ameryce, a jednym z pierwszych zadań Hoovera było przeprowadzenie rajdów Palmera.[21]

Hoover i jego wybrany asystent, George Ruch,[22] monitorowali różnych amerykańskich radykałów z zamiarem ukarania, aresztowania lub deportacji tych, których politykę uznali za niebezpieczną. Cele w tym okresie obejmowały Marcusa Garveya;[23] Rose Pastor Stokes i Cyril Briggs;[24] Emma Goldman i Alexander Berkman;[25] i przyszłego sędziego Sądu Najwyższego Felixa Frankfurtera, który, jak utrzymywał Hoover, był “najbardziej niebezpiecznym człowiekiem w Stanach Zjednoczonych”.[26]

W 1920 roku 25-letni Edgar Hoover został inicjowany jako mason[27][28][29] w Loży Federalnej nr 1 w Waszyngtonie Następnie wstąpił do rytu szkockiego, w którym w 1955 roku został mianowany Honorowym Inspektorem Generalnym 33 stopnia.[30]

Sam ten rodzący się profil zawodowy powinien wystraszyć każdego amerykańskiego patriotę, tak?!

Tak więc Chazarowie w zasadzie postawili zawodowego zatwardziałego przestępcę na czele najważniejszej agencji ścigania w kraju.

To, co stało się później, jest naprawdę ważne, jeśli chodzi o ukradkową poneryzację procesu.

Skorumpowany i nieuczciwy przywódca każdej organizacji egzekwowania prawa zawsze będzie otaczał się równie skorumpowanym i nieuczciwym personelem. Zwłaszcza on lub ona zatrudni tylko pozbawionych skrupułów bezpośrednich podwładnych, na których można liczyć, aby przeprowadzić tak wiele nikczemnych spisków i spisków przestępczych. Wtedy wszyscy ci skorumpowani i zdradzieccy dyrektorzy działów i kierownicy oddziałów będą zatrudniać w ten sam sposób. Dokładnie to zrobił Hoover i jego najwyżsi porucznicy, budując FBI od zera.

Nieuchronnie cała kadra pracowników FBI i kontrahentów tego samego nieetycznego pokroju została podobnie zatrudniona do wdrażania skorumpowanej polityki swoich psychopatycznych szefów. W ten sam sposób każda agencja w ramach Wspólnoty Wywiadowczej USA była systematycznie poneryzowana od momentu ich powstania.

W świetle tej surowej rzeczywistości w FBI, nie trzeba było wiele czasu, aby cała agencja została całkowicie skorumpowana. I tak też się stało. I to w stopniu, który absolutnie zszokowałby przeciętnego obywatela USA.

Co oznacza również, że C.I.A., NSA, DIA, DEA i ATF zostały całkowicie przejęte przez chazarskiego kabała w taki sam sposób, jak FBI. Oznacza to również, że mniej znane Biuro Wywiadu Marynarki Wojennej, Biuro Wywiadu i Kontrwywiadu, Biuro Wywiadu Bezpieczeństwa Narodowego, Biuro Wywiadu i Badań oraz Narodowe Biuro Rozpoznania również przekształciły się w chazarskie agencje szpiegowskie, które prowadziły określone misje szpiegowskie i obserwacyjne dla tej ludobójczej kabały.

Źli przywódcy wiedzą lepiej, aby nigdy nie otaczać się ludźmi sumienia. Mogą zatrudnić kilku dobrych i uczciwych pracowników, ale zawsze trzymają ich z dala od akcji. Ich głównym celem jest nadanie pozorów legitymizacji i uczciwości całej organizacji.

Ponura rzeczywistość po poneryzacji jest jednak zawsze taka sama. Praktycznie każdy pracownik tych potężnych organizacji w końcu przekształca się w niezwykle sprawnego kłamcę. Jest to bowiem główny MO kłamstwa i oszustwa, zakłamania i wprowadzania w błąd, krzywoprzysięstwa i dwuznaczności, fałszu i fabrykacji, dwulicowości i wypaczenia, oszustwa itp., które stanowią podstawową walutę wszechstronnie sponeryzowanej instytucji.

Teraz weźmy tę niezbędną wiedzę o “poneryzacji” i zastosujcie ją do każdego organu w rządzie federalnym USA, do wszystkich rządów stanowych, a także do wielu władz okręgowych i większości samorządów miejskich.

Następnie zastosuj go do każdej publicznej korporacji w Ameryce.

Następnie zastosuj go do każdej większej organizacji pozarządowej z siedzibą w USA.

Następnie zastosuj go do każdej uczelni i uniwersytetu, szczególnie do każdego państwowego systemu uniwersyteckiego.

Co najważniejsze, zastosuj to poprawne zrozumienie do wszystkich wpływowych think tanków i trustów mózgów, a także do każdej większej organizacji naukowo-badawczej.


KLUCZOWY PUNKT: Powinno być oczywiste, że jedynym sposobem, w jaki chazarska kabała mogła z powodzeniem przeprowadzić wojnę biologiczną przeciwko ludzkości znaną jako OPERACJA COVID-19, a także uzbrojony program super szczepień Covid, było najpierw nieodwracalne poneryzowanie każdej uczestniczącej osoby i partii. Naprawdę, jak inaczej Chazarowie mogliby skutecznie ukryć tak masowy globalny plan depopulacji, a także selektywne narodowe ludobójstwa?!


W świetle tego zawsze ukradkowego i perfidnego procesu poneryzacji, powinno być całkiem łatwo zrozumieć, dlaczego światowa społeczność narodów patrzy teraz na dobre pole USA jako niezwykle złowrogie i niebezpieczne IMPERIUM KŁAMSTW.

IMPERIUM KŁAMSTW

Najnowsze wcielenie “wiecznego” IMPERIUM KŁAMSTW dosłownie osiągnęło swoją światową supremację poprzez kłamstwo … o wszystkim … wszędzie… Cały czas.

A wszystko, co każdy musi zrobić, to spojrzeć na obecny stan amerykańskiej republiki, aby zweryfikować ten bardzo niefortunny fakt życia w całym kraju.

Bardzo ważne jest zrozumienie, że ludzie, którzy pierwotnie osiedlili się w Stanach Zjednoczonych, byli pobożnymi ludźmi. Ogromna większość była religijna i etyczna, moralna i prawa. Kraj naprawdę był “krajem wolnych i domem odważnych”. Ale to było dawno temu.

Dzisiaj wszystko, co widzimy, to naród, którego przywódcy w każdej dziedzinie i przedsięwzięciach są patologicznymi kłamcami i psychopatami z urojeniami, którzy spędzają większość czasu kłamiąc na temat swoich kłamstw. Oczywiście mówimy przede wszystkim o najlepiej opłacanych, instytucjonalnie potężnych i społecznie gloryfikowanych zawodach.

Tak więc, kiedy piszemy o IMPERIUM KŁAMSTW, to właśnie o tym naprawdę mówimy:

Lekarze i lekarze całkowicie zniszczyli dziedzinę medycyny … poprzez ich szkodliwe i często śmiertelne kłamstwa.

Prawnicy i sędziowie całkowicie zniszczyli rządy prawa i system sprawiedliwości, odpowiednio, … z ich niekończącym się kłamstwem i naprawdę strasznymi kłamstwami.

Unipartyjni politycy i wybrani przedstawiciele oraz urzędnicy rządowi całkowicie zniszczyli Stany Zjednoczone Ameryki … poprzez nieustanne kłamstwo, propagandę, wprowadzanie w błąd i oszustwa.

Ekonomiści zawsze zniszczyli gospodarkę, podczas gdy finansiści nieodwracalnie zniszczyli walutę, opowiadając tak wiele bardzo istotnych kłamstw.

Podczas gdy bankierzy zniszczyli sektor bankowy, księgowi po cichu zniszczyli pole audytu … Mówiąc kłamstwo za kłamstwem.

Podobnie deweloperzy nieodwracalnie zniszczyli ziemię, tak jak budowniczowie bezlitośnie niszczyli przemysł budowlany … jednym kłamstwem za drugim.

Oczywiście, są wszyscy ci kapitanowie przemysłu i magnaci biznesowi, potentaci inwestycyjni i drapieżni kapitaliści, potentaci filmowi i tytani mediów w całej korporacyjnej Ameryce, którzy zniszczyli społeczeństwo, kłamiąc na samym szczycie, a następnie okłamali obywateli USA – PRAWIE WSZYSTKO.

Nie zapominajmy o amerykańskich siłach zbrojnych, które niszczą wszystko w zasięgu wzroku, a następnie otwarcie kłamią o niesamowitych zniszczeniach i “szkodach ubocznych” dla narodu amerykańskiego i światowej społeczności narodów.

Czy wiesz, że nawet historycy, archeolodzy i antropolodzy kłamią praktycznie o wszystkim przez cały czas? Podobnie astronomowie i astrofizycy, kosmologowie i kosmogoniści.

Kto nie wie, że każdy pogodynek i meteorolog we wszystkich 50 stanach kłamie przez zęby, kiedy wydaje codzienną prognozę … Jakby smugi chemiczne nie istniały, a geoinżynieria nie odbywa się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Są też wszyscy nauczyciele szkolni, wykładowcy akademiccy i profesorowie uniwersyteccy, którzy utrwalają wieki kłamstw wobec swoich ufnych studentów o rzeczach, o których nawet nie wiedzą.

Nie zapominajmy o największych KŁAMCACH ze wszystkich – legionach prostytutek, które zaludniają wszystkie media głównego nurtu. Dla CIA Mockingbird Media zostało założone, aby fabrykować kłamstwa, rozpowszechniać kłamstwa i powtarzać niezliczone kłamstwa o łysych twarzach w kółko, tak jak przedrzeźniacz nieustannie śpiewa dokładnie ten sam repertuar piosenek.

Ale być może niektórzy z najgorszych kłamców to różne organy i agencje rządu federalnego USA. Na przykład, czy NASA kiedykolwiek powiedziała prawdę o czymkolwiek?!?!?! Jeśli chodzi o NOAA i NWS, ich prognozy pogody mają na celu oszukiwanie, a nie pomaganie społecznościom na ścieżce superburz. To samo dotyczy USGS, jeśli chodzi o trzęsienia ziemi.

Wszyscy wiedzą, że CDC, FDA, NIH i HHS są najniebezpieczniejszymi kłamcami instytucjonalnymi na świecie po ich dobrze skoordynowanym Covid Plandemic. Podobnie AMA, ADA i APA są tak zwodnicze i perfidne, jak się pojawiają. Oczywiście Big Pharma jest dziadowym kłamcą tego całego gangu.

Jeśli chodzi o IRS, FED i Skarb Państwa, jest bardziej zdradziecki niż ci wrogowie narodu amerykańskiego.

Są też Big TechWielkie Media Społecznościowe i Wielki Brat udający wszechobecne Państwo Bezpieczeństwa Narodowego. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, NAJWIĘKSZYMI kłamcami z nich wszystkich są liczne agencje zupy alfabetu, które tworzą amerykańską społeczność wywiadowczą. Najbardziej znani ze swoich zimnych i wyrachowanych kłamstw i oszustw są CIA, FBI, ATF, DEA, DIA i DHS.

Naprawdę, ta lista wysoko wynagradzanych i bardzo wpływowych kłamców w Stanach Zjednoczonych mogłaby być długa i tak dalej, i tak dalej…………

Zaprawdę, Ojciec Kłamstwa byłby niezmiernie dumny z tak wielu posłusznych i oddanych dzieci zamieszkałych w tych niegdyś Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Konkluzja

Naród notorycznych kłamców może być w stanie uciec od okłamywania się nawzajem przez wiele dziesięcioleci; Kiedy jednak ten sam wzorzec bezwstydnego kłamstwa pojawia się w prowadzeniu spraw zagranicznych, wszystko zmienia się w ciągu dnia i nocy.

Zwłaszcza, gdy kłamstwo ma związek z niezwykle istotnymi sprawami, takimi jak celowo sprowokowana wojna na Ukrainie i wysadzenie rurociągu Nord Stream, ataki terrorystyczne pod fałszywą flagą 9/11 i wojna z terrorem, zabójstwa JFK, MLK i RFK, broń geologiczna użyta do wywołania trzęsienia ziemi w Turcji w 2023 r. i trzęsienia ziemi na Haiti w 2010 r., zaprojektowana katastrofa jądrowa w Czarnobylu i katastrofa jądrowa w Fukushimie, itd. Międzynarodowe implikacje zaczynają być bardzo zawiłe i poważne.

Ale dlaczego?

Ponieważ liczba bardzo poważnych interesariuszy, którzy nie są
związani z imperium, właśnie wzrosła – OTO DLACZEGO!

W świetle tej surowej rzeczywistości imperium amerykańsko-brytyjskie uderzyło w przysłowiową ścianę, szczególnie biorąc pod uwagę wieki kłamstwa, jak żadne inne imperium nigdy nie kłamało w historii świata.

Ale dlaczego teraz?

Ponieważ seryjne kłamstwa o wszystkim przez cały czas i wdrażanie ich niezbędnych tuszowań osiągnęły masę krytyczną objawienia, a także punkt bez powrotu – OTO DLATEGO!!!

Innymi słowy, wymaga to teraz niewyobrażalnej ilości czasu i energii, personelu i zasobów, szpiegowania i nadzoru, dochodzeń i egzekwowania itp. aby niezliczone tuszowanie skutecznie ukrywało się na zawsze.

Innymi słowy, istnieje teraz matematyczna pewność, że IMPERIUM KŁAMSTW upadnie pod ciężarem własnej korupcji i przestępczości, niekompetencji i nieudolności, nieefektywności i zaniedbania.

W rzeczywistości:

IMPERIUM KŁAMSTW przechodzi teraz
powolnym ruchem, swobodny i ostateczny upadek

~~~ KONIEC HISTORII ~~~

Rewizjonistyczni historycy na rzecz pokoju
na świecie 
Stan narodu
6 maja 2023 r.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=166306

Comments

 1. czystesale says:

  Podstawą tzw. państwa USA

  ale naturalnie też Wolnej Polski jest PPZ:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  tatwiej to będzie zrozumieć, jeśli uświadomimy sobie czym właściwie jest państwo:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  Oznacza to, że ten, kto kontroluje państwo, ma niezliczone możliwości użycia przemocy wobec ludności to państwo zamieszkującej, naturalnie czyni to zawsze, stosując tzw. prawo, czyli definiując ustawy, jak też interpretując je i czyny dokonane przez organy państwa.

  Jak widać chodzi o zamknięty system, definiujący i interpretujący co jest prawem, czyli uzasadnioną przemocą wobec ludności. Dla niektórych rozmiar tego zbrodniczego w efekcie systemu stał się oczywisty w przypadku plandemii “Covid-19”, zorganizowanej w ubiegłej dekadzie przez międzynarodową grupę wielkiego kapitału:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  Grupa wielkiego kapitału, określana także jako wspólnota MWF prowadzi od wieków bezwzględną wojnę przeciwko ludzkości, obok tradycyjnych wojen jak I. i II. Wojna, czy ostatnia wojna przeciwko Rosji, prowadzi wojnę w dziedzinie:

  1. finansów

  2. żywności

  3. szkolnictwa, wiedzy i świadomości

  4. zdrowia

  5. środowiska naturalnego, patrz też 2 i 4.

  6. reprodukcji, tu mała wskazówka od Kill Gates

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  Liczne sztaby, od Bilderbergów przez WEF po Johns Hopkins University, chodzi o armię dziesiątków jak nie setek tysięcy bojowników, przygotowują operacje przeciwko ludzkości, o zbrodniczej roli mediów, jak zresztą w każdej wojnie, nie potrzeba chyba wspominać.

  Komunistyczny paranoik Leib Bronstein (nazywany Trotzki) wymyślił sobie “permanentną rewolucję” przeciwko ludzkości, miał wszakże trochę racji, chodzi bowiem o

  PERMANENTNĄ WOJNĘ PRZECIWKO LUDZKOŚCI

  trwającą już od paru wieków.

  Nie ukrywajmy faktów, największą grupę bojowników przeciwko ludzkości stanowią chyba wyznawcy żydowskiej kabały, nienawidzącej ludzkość od tysiącleci

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  i w efekcie najlepiej ideowo indoktrynowani do wojny przeciwko ludzkości, podkreślam judejskiej/żydowskiej nie chazarskiej kabały, bowiem ideowa baza zbrodni powstała przed tysiącami lat, chazaria jedynie się do niej dołączyła

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/

  z uwagi choćby na wielką zbieżność ideologiczną, z racji tej zbieżności została też chazaria tak łakomie przez żydostwo wchłonięta.

Wypowiedz się