Machina śmierci po szczepieniu ruszyła

  • anthony czwartek, 11 maja 2023, 18:42:19

Myślenie podstawowe

Tylko prawda jest ciekawa

Szczepionki okazały się skuteczne…zabijają skutecznie, w tym tych którzy je stręczyli

Amerykański dziennikarz śledczy Stew Peters: A wszystko po wstrzyknięciu broni biologicznej, o której wiemy z absolutną pewnością, że powoduje zapalenie mięśnia sercowego i inne problemy z sercem u zdrowych młodych ludzi, którzy ją otrzymali! Nie pozwólcie, aby media sprawiły, że zwątpicie i uwierzycie, że to normalne i powszechne, że sportowcy padają trupem. Tak nie jest i nigdy nie było, przynajmniej do kilku lat temu.

Te zdjęcia i nagrania nie kłamią. Zgony i szkody szczepionkowe spowodowane przez szczepionkę Corony, których światowy zasięg jest tuszowany przez media. Ofiary, które nie powinny istnieć według obietnic i wypowiedzi licznych mediów, czołowych polityków i ich ekspertów. Na całym świecie nawoływali oni do szczepienia przeciwko Coronie! Wszędzie nieszczepieni byli marginalizowani i dyskryminowani….

Kla.TV posiada 17 godzin materiału filmowego dokumentującego ogromną zbrodnię szczepień. Uwidacznia on rozległe powikłane zgony poszczepienne i szkody poszczepienne wybitnych osobistości na całym świecie.

Jakie są wymiary zakrytych zgonów i szkód poszczepiennych statystycznie w stosunku do populacji?

Ponieważ ta obszerna dokumentacja wymienia tylko część tych przypadków. Tu media musiały donieść – bo to są znane osobistości!
Każda próba wskazania opinii publicznej niezliczonych zgonów i ofiar szczepionki Corony, czasem tylko w słusznych założeniach, natychmiast ściągała na siebie szkalowanie i pogardę ze strony mediów głównego nurtu. Jedną z tych medialnych ofiar jest inicjator >>Galerii Grozy<<, Peter Ganz.

Jego wystawa z ponad 3.500 osobistymi losami cierpienia w związku ze szczepieniem Corony była publicznie pokazywana w wielu miastach Niemiec. Było to oczywiście cierniem w oku zwolenników polityki Corony i operatorów szczepień. W rezultacie większość tej obszernej dokumentacji została skonfiskowana podczas rewizji w jego domu.

Na całym świecie, oprócz Petera Ganza, liczne wolne media, wirusolodzy, epidemiolodzy, platformy i inicjatywy miłujące prawdę udokumentowały liczne zgony i ogromne szkody poszczepienne, które wystąpiły wkrótce po rozpoczęciu szczepień przeciwko Coronie. W ten sposób chcieli oni ostrzec niczego nie podejrzewającą populację przed niebezpieczeństwami i skutkami szczepień.

Reprezentatywne są tu tylko niektóre takie okrzyki ostrzegawcze: [!] Francja, grudzień 2022: Liczne wyłożone zdjęcia zgonów po szczepionce Covida, w większości młodych ludzi, zmroziły ludzi w różnych miastach Francji! [!]

Niemcy, styczeń 2023: Akcja łóżek polowych przed niemieckim Bundestagiem, ma na celu pokazanie ludności i politykom ogromnych szkód wyrządzonych przez szczepionkę Covida. [!]
Telefon ostrzegawczy z Izraela: Zdesperowani obywatele Izraela udokumentowali na kamerze, jak cierpią z powodu ciężkich skutków ubocznych i śmierci w swoim otoczeniu po szczepieniu Corony. [!] Kwiecień 2021:

Dokument Kla.TV, Pilna pobudka: tysiące umierają po szczepieniu Corony” udokumentował wysoce alarmujące liczby zgonów bezpośrednio po rozpoczęciu szczepień w niemieckich domach starców. [!] Na całym świecie obszerne bazy danych świadczą o losie niezliczonych czołowych sportowców, którzy natychmiast po szczepieniu nagle załamali się, często nawet zmarli. Kla.TV w ponad 100 programach wydała pilne ostrzeżenia dotyczące tego właśnie rozwoju.

Liczni eksperci, specjaliści i wirusolodzy w porę wskazali na ogromne niebezpieczeństwo i nieprzewidywalne konsekwencje związane z eksperymentalną technologią szczepień. Takie ostrzeżenia i rozpaczliwe wołania były ukrywane, szkalowane do granic możliwości i cenzurowane przez media głównego nurtu.

Wolne media, które pozwoliły pokrzywdzonej ludności wypowiedzieć się, były natychmiast szkalowane w najgorszy możliwy sposób przez media głównego nurtu i nierzadko oznaczane jako zagrożenie dla ludności. [!] Teraz, gdy nie można już zaprzeczyć rozmiarowi zgonów i szkód szczepionkowych w związku ze szczepieniem Corony, a media nie mogą już unikać informowania o ofiarach szczepień i losach celebrytów, przypadki te są zwykle sprytnie przedstawiane przez media głównego nurtu jako tzw. “indywidualne losy”.

Kilka ewidentnych zgonów i urazów poszczepiennych jest również tuszowanych przez media i instytucje państwowe jako tzw. przypadki cowida lub długich cowidów. Tak jest w przypadku włoskiego pułkownika Gagliano, który zmarł krótko po szczepieniu. Jego przyjaciel zeznał w wideo, emocjonalnym oświadczeniu, że został zmuszony do szczepienia przeciwko Coronie. Gdy zmarł kilka dni po szczepieniu, włoska komenda policji jako oficjalną przyczynę śmierci podała, że zmarł w wyniku działania Covida. Jego przyjaciel jest bardzo zły z tego powodu i chce, aby wszędzie było wiadomo, że zmarł od szczepienia.

Znamienne wydaje się również to, że kilku zwolenników szczepień zmarło po zaszczepieniu się. Wśród nich na ostrą niewydolność serca zmarł twórca aplikacji CDC do szczepień Covida, kompozytor piosenki promocyjnej “Szukaj szczepionki” oraz 38-latek, który nawoływał do uwięzienia nieszczepionych.

Jedyna córka Elvisa Presleya również zmarła nagle na atak serca. Była zdecydowaną zwolenniczką szczepień, a nawet je promowała. Inni zwolennicy szczepień cierpią z powodu skutków ubocznych. Kla.TV podsumowała dla was ten 17-godzinny materiał filmowy.

Poniższe zestawienie pokazuje 763 prominentne zgony po szczepieniu Covida w każdej sekundzie i setki prominentnych ofiar szczepień w szybkim ruchu. Przypominamy w tym miejscu wypowiedź Ivo Saska, założyciela Kla.TV, kiedy podsumował bezpośrednio przed podaniem na całym świecie >>ratującej<< szczepionki Corony: “Wszystkie dotychczasowe listy śmiertelności na świecie dowodzą, że aż do tego miejsca, 30 grudnia 2020 roku, nie było wyższej śmiertelności niż w normalnych latach grypowych, raczej poniżej, o ile wiem.” Co się stało PO szczepieniu – teraz zobaczcie sami:

Całość tutaj:

763 celebrytów zmarło po szczepieniu Covida! Ile wówczas w populacji?! – Polski | Medien-Klagemauer.TV

Opublikowano za: https://anthony.neon24.org/post/171978,machina-smierci-po-szczepieniu-ruszyla

Comments

  1. pepe says:

    Bardzo wybiórczy ten covid i szczepionki skoro 110 wykładowców z UAM w Poznaniu zmarło do tej pory. https://wielkopolska24.info/fala-tajemniczych-zgonow-dotknela-pracownikow-uam/

Wypowiedz się