Czy dr Rashid Buttar został właśnie zamordowany, aby wysłać “głośną i wyraźną” wiadomość do lekarzy anty-Covid vax?! (2 AKTUALIZACJE IMPT)

Opublikowano Maj 20, 2023 by State of the Nation

ŹRÓDŁO: Rashid Buttar


Wysłane przez The Armchair Conspiracy Realist
SOTN EXCLUSIVE

Nie popełnij błędu, cokolwiek pojawia się na stronie Wikipedii VIP-a, jest tym, o co globalistyczna kabała Nowego Porządku Świata jest najbardziej zaniepokojona … w pozytywny lub negatywny sposób.

Dlatego bardzo ważne jest, aby pamiętać, że strona Wikipedii niedawno zmarłego dr Rashida Buttara zaczyna się od zdania pokazanego powyżej, które brzmi: “kto jest znanym antyszczepionkowcem”.

Należy również zauważyć, że jego strona Wiki kończy się zdaniem, które zaczyna się od: “Buttar promuje filmy antyszczepionkowe sprzedawane przez Ty’a i Charlene Bollinger…..”

Jeśli jest coś, czego kabał NWO nienawidzi, to jest to każdy profesjonalista medyczny, który w jakimkolwiek stopniu utrudnia ich “święty” program super szczepień Covid.

Jednak ci ludobójczy maniacy doskonale wiedzą, że nie mogą wprost zamordować każdego antyszczepionkowego lekarza lub naukowca na tej planecie. Dlatego po prostu atakują bardzo szanowanego i znanego antyszczepionkowca w krajowej społeczności medycznej i znokautują go.

Dlaczego inaczej 57-letni holistyczny lekarz, taki jak odważny Rashid Buttar, umarłby tak nagle i przedwcześnie?!

Wielka farmacja i mafia medyczna

Bądźmy szczerzy: w erze Covid jeden globalny syndykat przestępczy wyłonił się jako być może najpotężniejszy i najbardziej tyrański na planecie Ziemia – Big Pharma i ich zabójcy z mafii medycznej.

Naprawdę, czy jakiejkolwiek jednostce instytucjonalnej mogłoby ujść na sucho całkowite zabijanie pacjentów Covid w całej Ameryce Z CAŁKOWITĄ BEZKARNOŚCIĄ?!

Zgadza się – nie zrobiłaby tego żadna inna organizacja przestępcza na Ziemi, która ma taką władzę.

Podobnie, jakie inne partnerstwo publiczno-prywatne mogłoby kiedykolwiek nakazać administrowanie sprawdzonym Covid clotshot, cancershot i killshot bez żadnych konsekwencji?! Cała światowa społeczność narodów wciąż jest świadkiem jawnego ludobójstwa, a jednak nikt nie jest pociągnięty do odpowiedzialności za ten wysoce zorganizowany plan depopulacji.

Tak więc, jeśli tym medycznym mafiosom i farmaceutycznym vaxsterom uchodzi na sucho morderstwo – W BIAŁY DZIEŃ – jak łatwo jest im uderzyć każdego, kto stanie im na drodze w dowolnym miejscu i czasie.

To, co jest naprawdę zaskakujące w tragicznej śmierci wyjątkowo odważnego doktora Rashida Buttara, to fakt, że wielu takich jak on nie zostało usuniętych. Oczywiście Big Pharma i ich medyczna mafia nie tracili czasu na zamordowanie innego wielkiego bohatera ruchu wolnościowego i antyszczepionkowego – dr Zev Zelenko.

Przyczyna śmierci

Możesz być pewien, że prawdziwa przyczyna śmierci dr Rashida Buttara nigdy nie zostanie ujawniona przez nikogo w biurze. Jednak przed śmiercią podzielił się prawdziwym stanem swojej sytuacji fizycznej z szanowanym kolegą w następujący sposób:

Ze względu na krążące pogłoski i wiele pytań, które otrzymałem na temat przyczyny jego odejścia, chciałbym podzielić się ostatnią publicznie nagraną dyskusją, w której Rashid chciał, aby świat poznał szczegóły dotyczące nagłego pogorszenia się jego zdrowia.

Dla przypomnienia, Rashid skontaktował się ze mną 18 lutego i wyjaśnił, że zaledwie kilka tygodni wcześniej był na OIOM-ie przez 6 dni, z diagnozą zarówno udaru, jak i zapalenia mięśnia sercowego, z objawami i biomarkerami zgodnymi z niekorzystnymi skutkami szczepionek mRNA (których nie miał). Jak widać na filmie, wierzył, że doświadcza wyniku zrzucania (czyli właściwości “samowzmacniających”) z transgenicznych jabbów mRNA.
(Źródło: In Loving Memory of Dr. Rashid Buttar, 1966-2023)

W rzeczywistości oznacza to, że Rashid został pośrednio zamordowany przez te same uzbrojone “szczepionki” Covid, które już zabiły miliony na całym świecie. Co oznacza również, że jego przedwczesna śmierć służy jako OGROMNA czerwona flaga dla całej ludzkości na temat ekstremalnych zagrożeń i ryzyka bezpośrednio związanych z niezwykle niebezpiecznymi i śmiertelnymi zastrzykami mRNA.

Nawet po śmierci dr Rashid Buttar będzie nadal służył ludzkości swoją wielką etyką poświęcenia. Dlatego proszę rozpowszechniać ten post daleko i szeroko, aby ludzie na całym świecie, zwłaszcza pracownicy służby zdrowia, zdali sobie sprawę z głębokich zagrożeń związanych ze szczepionkami i wzmacniaczami COVID-19, jeśli chodzi o zrzucanie.


KLUCZOWY PUNKT: Tylko dlatego, że były major armii Rashid Buttar ostatecznie zmarł z powodu tych samych śmiertelnych objawów, które, jak udowodniono, są spowodowane przez szczepienia mRNA, poprzez proces zrzucania po szczepieniu, nie oznacza, że nie został również zamordowany. Przestępcy Covid wykorzystają każdą okazję, aby zneutralizować każdego wpływowego mówcę prawdy Covid vax w każdy możliwy sposób, nawet jeśli oznacza to użycie niepotwierdzonej choroby związanej ze “szczepionką” jako przykrywki dla znacznie bardziej złowrogiego spisku morderstwa (najbardziej toksyczne składniki “szczepionki” mRNA mogą być potajemnie dostarczane na różne sposoby). W ten sposób mściwi chazarscy zabójcy celowo dodawali ohydną zniewagę do straszliwej rany.


KonkluzjaStan narodu
20 maja 2023 r.

AKTUALIZACJA # 1 – 5 / 21 / 23

Dwa poniższe fragmenty pochodzą z artykułu opublikowanego przez DAILY STAR, jak widać w linku poniżej. Zrzut ekranu tego samego artykułu został również opublikowany pod linkiem.

Dr Rashid Buttar zmarł w tajemniczych okolicznościach zaledwie kilka dni po tym, jak twierdził, że został otruty po kontrowersyjnym wywiadzie dla CNN na temat jego pandemii Covid.

Dr Buttar zmarł zaledwie kilka dni po tym, jak twierdził, że podano mu “truciznę” zawierającą “200 razy więcej niż w szczepionce”.

(ŹRÓDŁO: Dr Rashid Buttar zmarł w tajemniczych okolicznościach zaledwie kilka dni po tym, jak twierdził, że został otruty po wywiadzie dla CNN)


AKTUALIZACJA # 2 – 5 / 23 / 23

Czy to kolejny powód do wysoce wyrachowanego zabójstwa
antycovidowego lekarza dr Rashida Buttara?!

“Rashid był niezastąpionym liderem w ruchu wolności medycznej. Był także moim przyjacielem i lekarzem”.
— Robert F. Kennedy Jr., założyciel CHD

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=168073

Comments

 1. pepe says:

  Czy nadajniki 5G mogą służyć jako broń?
  https://ecsmedia.pl/cdn-cgi/image/format=webp,width=500,height=500,/c/wiedza-i-zycie-nr-2-2020-b-iext85606429.jpg ,,Wiedza i życie” 2/2020 okładka
  Czy są jakieś oficjalne (dostępne) badania na temat wpływu mikrofal na organizm ludzki?
  Jan Białek w ,,TECH. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego” coś o tym napisał w rozdziale 6 ,,Technotronika”. Reakcje organizmów są znane od początku XX wieku.

 2. adamd says:

  Wiedza “tajemna” zawsze istniala, nie można bylo jej poznać bo informacja miala ograniczony zasięg spowodowany brakiem umiejętności czytania i pisania przez ludzi.
  Jedno jest wiadome, nasi pra-pra dysponowali znakomitą pamięcią.
  Świat dźwięków jest moim światem, ale dopiero u schyłku mojego istnienia dowiaduję się z Molocha-Internetu rzeczy łączących kropki w mglisty obraz
  rzeczywistego (?) otaczającego mnie świata.
  Ignoranctwo daje szansę na przeżycie krętaczom mających świadomość,
  że moja wiedza jest zwyczajnie ograniczona, wąska..
  Co robić? Poszerzać własną wiedzę stosując rygory TRIVIUM.
  W sieci jest wszystko!

  https://www.adr.com.pl/zagrozenia-emf-pem/

Trackbacks

 1. Paito Warna SGP

  Czy dr Rashid Buttar został właśnie zamordowany, aby wysłać “głośną i wyraźną” wiadomość do lekarzy anty-Covid vax?! (2 AKTUALIZACJE IMPT)

Wypowiedz się