Benjamin Fulford: Planetarny Sojusz Wyzwolenia odnosi wielkie zwycięstwa, gdy Joe Biden wprowadza horror

Benjamin Fulford 15.05.2023. Ostatnie wiadomości.

Planetarny Sojusz Wyzwolenia odnosi wielkie zwycięstwa, gdy Biden wrowadza horror

W zeszłym tygodniu Planetarny Sojusz Wyzwolenia odniosło znaczące zwycięstwa w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Tajlandii i Pakistanie, podczas gdy w Europie i Turcji toczą się wielkie bitwy.

W Stanach Zjednoczonych masowe przebudzenie osiągnęło masę krytyczną, ponieważ 70% Amerykanów zgadza się, że fałszywe umowy zagraniczne, przekupstwo i wpływy prezydenta USA Joe Bidena są „bardzo poważne”. Oznacza to, że większość ludzi jest teraz bliska prawdy.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-12077151/Most-voters-say-Joe-Hunters-business-deals-links-alleged-bribery-scheme-serious.html

Musisz teraz przestać rozpraszać się awatarami takimi jak Biden czy George Soros, abyśmy mogli namierzyć i zneutralizować prawdziwego wroga. Dlatego proszę czytelników o podzielenie się poniższymi dwoma krótkimi filmami z przyjaciółmi i członkami rodziny, którzy rozumieją, że coś jest nie tak, ale jeszcze nie rozumieją, co to jest.

Pierwsza skupia się na rodzinie Rockefellerów i ich złej kontroli nad przemysłem medycznym i innymi.

Poniższy artykuł wymienia BIZNES jako przyczynę problemu, ale nie właścicieli Rothschildów/Rockefellerów itp.

Jeśli nie dotrzemy do źródła problemu, będziemy nadal błąkać się bezużytecznie jak wściekli ślepcy.

Oto kilka konkretnych nazwisk zbrodniarzy wojennych, których należy ścigać: David Rockefeller Jr., Hillary i Bill Clinton Rockefellerowie, Mark Zuckerberg Rockefeller, John Podesta Rockefeller, Klaus Schwab Rothschild i wielu innych Rothschildów (z możliwym wyjątkiem Nathaniela, który współpracował z Sojusz Wyzwolenia), holenderska rodzina królewska itp.

Musimy również podjąć działania przeciwko wyższym urzędnikom, takim jak Victoria Nuland, Eliot Abrams, Justin Casttrudo, Bill Gates, Larry Fink, Vladimir Zelensky, Alex Soros, Chrystia Freeland, Jens Stoltenberg itp.

Oto przykład skali zbrodni wojennych: „Obecnie na Ukrainie mieszka chyba tylko 18 milionów ludzi. Początkowo było ich 34,5 miliona, a jeśli cofniemy się do lat 90., to mieszkało tam ponad 80 milionów ludzi – powiedział płk Douglas MacGregor.

Jest to rozmyślne i masowe ludobójstwo, w którym zabijani są mężczyźni, a kobiety i dzieci są niewolnicami w celu tortur i niewolnictwa. To nie wydarzyło się podczas II wojny światowej, to się dzieje TERAZ. Każdy urzędnik państwowy, który popiera to, co dzieje się na Ukrainie, jest zbrodniarzem wojennym i tak będzie traktowany.

To dzieje się właśnie teraz. Możemy potwierdzić, że przeciwko tym ludziom podejmowane są działania militarne. Czytelnicy zaalarmowali nas o plotkach o śmierci czołowego generała Pentagonu, Marka Milleya. Poprosiliśmy dwa źródła w Pentagonie o potwierdzenie tego. Jeden powiedział: „Generał Millie został zastąpiony awatarem i CGI”. Innemu, który zna go osobiście, powiedziano, że był „zajęty”, kiedy próbował się z nim skontaktować.

Z innych źródeł dowiedzieliśmy się, że helikoptery Blackhawk przybyły do ​​Waszyngtonu.

Aby ukryć ich ruchy, kamery meteorologiczne zostały wyłączone wzdłuż wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Na znak, że Donald Trump jest głównodowodzącym, fałszywy awatar Joe Bidena nagle obrócił się o 180 stopni i wysłał wojska na meksykańską granicę, aby zatrzymać setki tysięcy „nielegalnych imigrantów” w wieku wojskowym próbujących dostać się do kraju ( poniżej opowiem więcej o wojnie domowej w USA).

W Wielkiej Brytanii toczy się obecnie wielka tajna wojna. Chazarska mafia próbuje wykorzystać satanistyczną koronację króla Karola (która miała miejsce sześć miesięcy, sześć tygodni i sześć dni po zabójstwie królowej Elżbiety II) jako pretekst do przejęcia kontroli nad kwantowym systemem finansowym. Szef MI6 (mianowany przez Elizabeth) nie chce o tym wiedzieć i informuje, że „staje w obliczu ciągłych cyberataków i gróźb śmierci. Jestem w nocnym kontakcie z Richardem Moore’em w MI6 w Londynie i na zamkniętym komisariacie policji… ktoś czuje gorąco po tym, jak zastosowaliśmy ogromną presję, by złamać [władzę Rothschildów nad zachodnim systemem bankowym]”.

Ten desperacki atak ma związek ze zbliżającym się bankructwem KORPORACJI Stanów Zjednoczonych Ameryki. Oczekuje się, że stanie się to w czerwcu, jak przyznają nawet niewolnicy Rockefellerów, tacy jak kryminalistka Janet Yellen. Sprzedając kolejne 26 milionów baryłek strategicznych rezerw ropy, być może po to by zyskać tylko trochę czasu.

https://oilprice.com/Latest-Energy-News/World-News/US-Could-Start-Buying-Oil-To-Refill-SPR-As-Early-As-June.html

Yellen ostrzegła przedstawicieli G7 zebranych w Japonii, że „niespełnienie zobowiązań USA doprowadzi do katastrofy gospodarczej i finansowej”.

Ona się myli, oznaczałoby to ogromny wzrost bogactwa dla 99% Amerykanów, ponieważ fundusze skradzione przez przestępców 0,01% i ich służących 1% zostaną im zwrócone po Jubileuszu Oddłużenia.

Bankructwo i walka z tymi przestępcami jest na drodze do zwycięstwa. W związku z tym Komisja Nadzoru Izby Reprezentantów zidentyfikowała dziewięciu członków rodziny Bidena, którzy otrzymywali przekazy pieniężne od cudzoziemców za pośrednictwem firm pocztowych:

1. Hunter Bidena

2. Jamesa Bidena

3. Sarah Biden

4. Holly Biden

5. Kathleen Biden

6. Melissę Biden

7. Siostrzenica / siostrzeniec

8. Siostrzenica / siostrzeniec

9. wnuk

Ponadto dostarczyli FBI prawnie wiążące wezwanie do sądu w sprawie kluczowego dokumentu zbrodniczego planu rodziny Bidenów. FBI odmawia podporządkowania się, co oznacza, że ​​siły specjalne będą wysyłane do kwatery głównej w celu aresztowania wysokich rangą urzędników, mówią źródła Pentagonu.

Kolejnym znakiem, że Trump wrócił do władzy, jest to, że pozwolono mu powiedzieć prawdę w CNN o sfałszowanych wyborach i nie tylko. Fragmenty materiału wideo znajdziecie poniżej.

Trump naciska na republikańskich prawodawców, aby zainicjowali pierwszą niewypłacalność w historii Stanów Zjednoczonych. Jak Trump wie, do rozpoczęcia obchodów rocznicy i nacjonalizacji prywatnej Rezerwy Federalnej potrzebne jest domyślne ustawienie.

Ponadto przed wielkimi ławami przysięgłych toczy się obecnie 413 220 zamkniętych aktów oskarżenia, z Kalifornią i Teksasem na czele. Średnia liczba zamkniętych zarzutów przed Trumpem i w 2016 r. to było około 1500 spraw na ROK. Ponieważ w każdym zapieczętowanym akcie oskarżenia może być wiele osób, wygląda na to, że około miliona satanistów w Stanach Zjednoczonych zostało zidentyfikowanych i wkrótce zostaną wysłani do obozów internowania w celu reedukacji lub ukarania.

Odnotowujemy również przysięgę Roberta F. Kennedy’ego, że dokończy dzieło rozpoczęte przez Johna F. Kennedy’ego, całkowicie rozwiązując CIA, jeśli zostanie kolejnym prezydentem USA.

Ktoś musi powiedzieć Kennedy’emu, że to David Ben-Gurion zlecił zabójstwo jego wuja i ojca w imieniu swoich panów Rotszylda/Rockefellera. Musi również dowiedzieć się, że CIA ma rozdwojoną osobowość i że białe kapelusze naprawdę to wspierają; w szczególności jego stanowisko w sprawie Covid i szczepionek. Nawiasem mówiąc, jego prababcia Kennedy była siostrą mojej prababci McCarthy, więc jesteśmy dalekimi krewnymi.

Podczas gdy prawdziwi politycy, tacy jak Kennedy, upierają się przy prawdzie, CG lub awatar Bidena kontynuuje teatr absurdu, deklarując: „Rozwiążemy wszystkie problemy świata”. Fałszerz tylko się uśmiecha, ale odmawia odpowiedzi na pytania.

Potem widzisz Bidena, noszącego fałszywą maskę, mówiącego: „Po tym, jak przestałem być wiceprezydentem, zostałem profesorem na University of Pennsylvania na cztery lata”Bidenowi zapłacono milion dolarów, ale nigdy nie wygłosił ani jednego wykładu.

Będziemy uważnie obserwować, czy „Biden” pojawi się na spotkaniu G7 w Japonii w tym tygodniu.

Nawiasem mówiąc, wiele osób stara się przywiązywać dużą wagę do faktu, że Japonia otwiera biuro łącznikowe z NATO. To tylko słowa i nie oznacza, że ​​Japonia będzie dostarczać Ukrainie broń lub walczyć o NATO. Innymi słowy, to tylko bezużyteczny PR-owiec.

Mówiąc o NATO, zobaczmy jeszcze, co zrobiła ta organizacja przestępcza.

Polska Prokuratura do spraw Zwalczania Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji bada rolę byłego kanclerza Niemiec Gerharda Schrödera w planowaniu „inwazji na Ukrainę”, według polskich źródeł wywiadowczych.

A każdy, kto zna osobę, która chciałaby, żeby Ukraina „wygrała” wojnę, powinien go zapytać, dlaczego Stany Zjednoczone nie przestały kupować uranu od Rosji od samego początku wojny.

https://www.newsweek.com/putin-selling-us-nearly-billion-dollars-nuclear-fuel-1799788

Według polskiego wywiadu „istnieje wiele powodów, dla których światowe elity nie chcą zrezygnować z Ukrainy. Nie tylko było to ich centrum korupcji, prania brudnych pieniędzy, laboratoriów broni biologicznej, handlu ludźmi itp., ale wydaje się również poligonem doświadczalnym tożsamości cyfrowych, społeczeństwa bezgotówkowego, które chcą wdrożyć wszędzie. Czy ma sens, aby kraj w stanie wojny inwestował czas i pieniądze w takie projekty technologiczne, kiedy ludność cierpi, a kraj wymaga odbudowy?

Pułkownik Douglas McGregor dodaje: „Wiemy, że Larry Fink z BlackRock i jego przyjaciele myśleli, że zbiją fortunę, kupując wszystko, co zostało na Ukrainie i na zawsze eksploatując region i ludność. Teraz to się już nie powtórzy”.

To ten sam Larry Fink, który mówi: „Zachowanie musi się zmienić, zachowanie musi być wymuszone, a w Blackrock wymuszamy zachowanie”.

„Zobaczmy, czy nadal wykaże taką samą arogancję, kiedy sojusz wojskowy dokona inwazji na jego apartament i stanie przed sądem wojennym” – powiedziało źródło CIA.

To samo można powiedzieć o „wielkim resecie” Klausa Schwaba Rothschilda, który mówi: „Przyzwyczaj się do faktu, że nie ma czegoś takiego jak prywatność. Muszą zachowywać się tak, jak im każemy, inaczej…”.

Klausowi Rothschildowi i jego rodzinie grozi aresztowanie za bycie na skraju utraty Europy.

Premier Mateusz Morawiecki wzywa do przywrócenia kary śmierci, ponieważ według źródeł Mosadu już wkrótce stanie się jasne, że są tysiące pedofilów, którzy torturują dzieci.

https://humanevents.com/2023/05/10/polish-pm-calls-for-przywrócenie-śmierci-kary-po-zabiciu-8-letniego-chłopca?utm_campaign=64483

We Francji rewolucja wciąż trwa i doprowadza „policję” do szału. Francuzi kontratakują.

Francuzi chcą wyjścia z UE. Przecięli flagę UE.

Na dowód tego, jak niepopularny jest Macron, musiał zrobić to, czego nie zrobił żaden inny prezydent Francji: otoczyć kordonem centrum Dunkierki, aby mógł przybyć w towarzystwie pięciu ministrów, ponad 1500 policjantów i generałów.

Każdy przywódca, który tak bardzo boi się swojego ludu, jest skazany na śmierć.

„Nie dałbym ani grosza Macronowi za kolejny miesiąc, byłbym zaskoczony, gdyby nadal tam był” – mówi pułkownik MacGregor.

„Brytyjczycy znajdą nowego przywódcę i będą rządzić aż do załamania gospodarki” – dodaje. „Prawdziwym pytaniem jest, co się dzieje w Berlinie ze Scholzem, który jest prawdopodobnie najbardziej nieciekawym, pozbawionym wyobraźni i nijakim przywódcą w Niemczech”.

To samo można powiedzieć o Justinie Castrudo w Kanadzie. Kilku jego awatarów i prawdopodobnie sam Casttrudo zostało już zabitych, a ostatni z nich nie jest do niego podobny.

Teraz jego sługusy z chazarskiej mafii zaatakowały zbuntowaną prowincję Alberta…,

Oto najnowsze informacje kanadyjskiego wywiadu na temat jego działalności:

„Justin Castro i jego współpracownicy nie lubią Alberty, sprzeciwiają się jej, ponieważ chce promować samochody elektryczne. Oznacza to, że musi zniszczyć przemysł naftowy i gazowy. W niektórych rejonach nakazano ewakuację ludzi. Później wrócili do domu i musieli odkryć, że ich domy zostały splądrowane i tylko RCMP strzegła tego miejsca”.

Casttrudo i jego poplecznicy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności po zakończeniu czystki w USA, możesz na to liczyć.

Rosja pomaga. Jeśli prezydent Rosji Władimir Putin zostanie pociągnięty do odpowiedzialności jako zbrodniarz wojenny, to wszyscy prezydenci USA, którzy spowodowali dziesiątki wojen na całym świecie, nawet nie mając do tego prawa, powinni stanąć z nim na równi. To może się stać bardzo szybko. 

Zauważmy, że Związek Radziecki został de facto przywrócony, gdy siedmiu z dziewięciu głów państw WNP przybyło do Moskwy 9 maja na tradycyjną paradę z okazji Dnia Zwycięstwa na Placu Czerwonym. Nie wystąpiły jedynie Azerbejdżan i Mołdawia.

We współpracy z Chinami i Białymi Hełmami na Zachodzie Rosja wyzwoliła teraz znaczną część planety.

Tajlandia jest ostatnim krajem, który otrzymał zwolnienie. Nowym premierem Tajlandii została Patongtarn Shinawatra, której ojciec Thaksin i ciotka Yingluck zostali obaleni w oddzielnych wojskowych zamachach stanu. Shinawatra jest członkiem Sojuszu Wyzwolenia Planetarnego Białych Kapeluszy. Oznacza to, że kraj nie znajduje się już pod kontrolą uzależnionego od heroiny króla, przetrzymywanego jako zakładnik przez KM w Europie.

Rosja i Chiny również walczą o wyzwolenie Bliskiego Wschodu. W środę Rosja poinformowała, że ​​opracowywany jest plan normalizacji stosunków syryjsko-tureckich we współpracy z ministrami obrony Iranu, Rosji, Syrii i Turcji oraz służbami bezpieczeństwa w Moskwie.

Doprowadziło to do poważnej walki o Turcję. Chazarska mafia próbowała utrzymać Turcję pod swoją kontrolą, próbując wykraść wybory, które odbyły się w ostatnią niedzielę. Według źródeł Mossadu byli w stanie przeprowadzić drugą turę wyborów z dodatkowymi groźbami użycia broni spowodowanej trzęsieniem ziemi, o czym świadczy opublikowane przez nich wideo.

Spójrz także na dwa załączone zdjęcia prezydenta Erdogana, to nie ta sama osoba Uszy, wiek i inne cechy są różne. Ups.

W ubiegłym tygodniu w Pakistanie wybuchła również wielka wojna zastępcza. Zaczęła się od dziesiątek oddziałów paramilitarnych wpychających byłego premiera Imrana Kkana do czarnego SUV-a, podczas gdy inni pchali niektórych jego zwolenników z powrotem do gmachu sądu.

Jego zwolennicy podpalili następnie budynek nadawcy państwowego, podpalili prywatne mieszkanie premiera Szehbaza Szarifa, wtargnęli do siedziby Komisji Wyborczej (gdzie znajdowały się maszyny przechwytujące), splądrowali sklepy z bronią i de facto sprowokowali rewolucję .

Doprowadziło to do poważnych kontrowersji w armii, które zmusiły Sąd Najwyższy Pakistanu do uznania aresztowania byłego premiera za „nielegalne” i nakazania jego natychmiastowego uwolnienia. Następnie przeszedł test biometryczny, aby potwierdzić, że to nadal prawdziwy Han.

Khan został aresztowany za obietnicę ujawnienia ukraińskiej broni jądrowej sprzedawanej przez Pakistan Chinom, Iranowi, Korei Północnej i podmiotom niepaństwowym. Chciał także ujawnić operacje związane z produkcją heroiny, handlem dziećmi i seksem, które trwały od dziesięcioleci z udziałem wojska, policji, urzędników państwowych i ELITE. ……

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=222330

Po uwolnieniu Khan powiedział: „Wojsko jest ponad prawem, ISI [wywiad wojskowy] jest ponad prawem, a jeśli ktoś jest ponad prawem, to rządzi prawo dżungli. Możesz aresztować, więzić i sprawiać, że ludzie znikają. Próbują wpłynąć na sędziów; niszczą media. Instytucja nie ponosi żadnej odpowiedzialności. To niedemokratyczne”.

https://www.theguardian.com/world/2023/may/14/imran-khan-arrest-pakistan-military?CMP=share_btn_tw

Japońscy dyplomaci w Pakistanie zauważają jako tło, że Pakistan jest na skraju niewypłacalności i bankructwa wraz z KORPORACJĄ USA.

Biorąc pod uwagę całą przestępczą działalność USA kontrolowaną przez XM, zrozumiałe jest, dlaczego chiński prezydent Xi Jinping nadal nie chce rozmawiać przez telefon z niewłaściwym prezydentem USA Joe Bidenem. Dzieje się tak po tym, jak doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego USA Jake Sullivan został pierwszym urzędnikiem Bidena od miesięcy, który rozmawiał ze swoimi chińskimi odpowiednikami. Według naszych źródeł próbował sprzedać Chińczykom tajemnice wojskowe USA w zamian za finansowanie amerykańskiej firmy, ale został odrzucony.

Chińczycy doskonale wiedzą, że Stanami Zjednoczonymi kierują dwulicowi hipokryci. Niedawny przykład: „Wiceprezydent USA [Kamala Harris] udała się do Zambii: wylądowała na zbudowanym przez Chiny lotnisku, jechała zbudowaną przez Chińczyków drogą i przemawiała w miejscu, które jest prezentem od Chin dla Zambii. Mimo to powiedziała Zambijczykom, aby nie współpracowali z Chinami” – mówi Akende Mmembe, dyrektor Pan-Africanism Today.

Następną rzeczą, którą Chińczycy muszą zrozumieć, jest to, że ONZ również nie jest tym, za kogo się uważają. Niedawny przykład: Światowa Organizacja Zdrowia i Organizacja Narodów Zjednoczonych seksualizują małe dzieci w szkołach podstawowych na całym świecie, aby znormalizować pedofilię. Jednocześnie organizacje wymiaru sprawiedliwości, media i partie polityczne nawołują do uznania pedofilii za „normalną orientację seksualną”.

8 4399a413802ece3f7e470d92b8b75168d98a0b8cac0e9c09

Inną oznaką upadku moralności na Zachodzie jest to, że jak pokazują nowe badania, około jedna trzecia artykułów naukowych jest „sfabrykowana lub jest plagiatem”.

https://www.semafor.com/article/05/10/2023/scientific-papers-fraudulent

Były szef Roskosmosu Dmitrij Rogozin mówi, że oficjalne śledztwo nie ujawniło żadnych dowodów na to, że Amerykanie polecieli na Księżyc: po takich lotach, Amerykanie wyczołgiwali się ze swoich schronów, kiedy byli chorzy”. Statki księżycowe są jak ogórki z ogrodu”.

Rosjanie przesłali nam również ten link do dość dramatycznego filmu o anomalii poza Kremlem.

Oto wizualizacje SSP/Blue Beam na ten tydzień:

1. UFO przelatuje nad cieśniną w Indiach.

2. Międzywymiarowy statek plazmowy z orbitami.

3. Transport naziemnego statku kosmicznego projektu Blue Beam.

4. Liczne UFO widziane w Wielkiej Brytanii.Odtwarzacz wideo00:0001:01

5. SSP za pośrednictwem Walmart USAOdtwarzacz wideo00:0000:59

Źródło:

Read more https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-15-05-2023-poslednie-novosti/

Wypowiedz się