Benjamin Fulford: Kraje G7 próbują się poddać pomimo publicznego szumu

Benjamin Fulford 22.05.2023. Ostatnie wiadomości.

Chazarska mafia G7 grupa krajów niewolników właśnie zakończyła swój miłosny festyn w Japonii fałszywym pokazem pewności siebie. 

To, co naprawdę próbują zrobić, to poddać się,  mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

Aby zrozumieć, dlaczego G7 ma się poddać, spójrzmy na ich rzeczywistość:

Kiedy G7 powstało w 1976 roku, kontrolowało 70% światowego PKB. 

Reprezentowali także demokrację, prawa człowieka, rządy prawa itp. 

Teraz kontrolują tylko 27% PKB i są w najgorszej formie babilońskiego totalitaryzmu.

„Przywódcą” niegdyś wolnego świata jest martwy handlarz pedofilami Joe Biden, który doszedł do władzy w sfałszowanych wyborach i jest teraz reprezentowany przez aktora.

Francuski „prezydent” Emanuel Macron był nastoletnią prostytutką, która poślubiła swojego dorosłego klienta. 

Jest sługą rodziny Rotszyldów i również doszedł do władzy w sfałszowanych wyborach.

Następnie mamy Justina Catrudo z Kanady, który prawie na pewno zabił swojego brata, a także doszedł do władzy w sfałszowanych wyborach. 

Jego ojciec, Pierre Trudeau, który został zdradzony przez Fidela Castro, przekazał KM kontrolę nad Bank of Canada.

Następnie mamy Olafa Scholza z Niemiec, którego niemiecki ekspert pułkownik Douglas MacGregor nazwał najgorszym przywódcą w 1000-letniej historii Niemiec. 

Scholz zdewastował niemiecki przemysł, zamykając elektrownie jądrowe i podnosząc ceny energii o 45%, aby służyć swoim panom Rockefellera.

Następnie mamy niewolnika Światowego Forum Ekonomicznego Rishi Sunak z Wielkiej Brytanii, który wykorzystuje publiczne pieniądze do wzbogacenia firmy swojej żony. Źródła Mosadu mówią, że aby zostać premierem, Sunak był zmuszony pozwolić na sfilmowanie swojego homoseksualnego seksu z Macronem i Catrudo, aby mógł być szantażowany.

Potem mamy Giorię Meloni z Włoch. Jest faszystką, która wykonuje rozkazy satanistów i popiera trwające ludobójstwo narodu ukraińskiego.

Wreszcie, mamy wiodącego premiera Japonii, Fumio Kishidę, aktora-niewolnika XM, który czyta scenariusze przekazane mu przez jego satanistycznych opiekunów i który, podobnie jak inni przywódcy G7, zaaranżował zatrucie swojego ludu toksycznymi szczepionkami.

Teraz wychodzi do ludzi. Profesor Yoshinori Murakami z Uniwersytetu Tokijskiego odkrył promotory małpiego wirusa 40 (SV40) w fiolkach firmy Pfizer, które są związane z rozwojem raka u ludzi. Pyta, dlaczego sekwencja pochodząca z wirusa raka jest obecna w szczepionce firmy Pfizer.

Ponadto 16 maja japoński nadawca publiczny NHK został zmuszony do przeprosin na Twitterze za edytowanie programu informacyjnego, w którym wyglądało na to, że niektóre osoby zmarły na COVID-19, podczas gdy w rzeczywistości komentarze użyte w programie zostały napisane przez osoby twierdzące, że członkowie ich rodzin zmarli po otrzymaniu szczepionki na koronawirusa.

https://mainichi.jp/english/articles/20230517/p2a/00m/0na/010000c

Japończycy są również oburzeni, że G7 cynicznie zorganizowało spotkanie w zbombardowanym mieście Hiroszima.

W wyraźnym znaku, że G7 jest moralnie zbankrutowanym narzędziem satanistycznego KM, ich komunikat wzywał do wolności dla osób LGBTQIA+ (istnieje 8 „płci”) na całym świecie. Wszystko to przy jednoczesnym wyrażeniu poparcia dla kontynuacji ludobójstwa narodu ukraińskiego.

W każdym razie, w obliczu groźby bankructwa, kraje G7 zostały zmuszone do podlizywania się Chinom, mówiąc: „Nasza postawa polityczna nie ma na celu szkodzenia Chinom i nie dążymy do utrudniania postępu i rozwoju gospodarczego Chin”. Prywatnie KM oferuje Chinom dominację nad światem w zamian za dalsze finansowanie swoich marionetkowych reżimów, mówią źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń.

Oczywiście Chińczycy, którzy ucierpieli z powodu masakr z użyciem broni elektromagnetycznej i biologicznej 5G z rąk lalkarzy G7, nie są w nastroju do finansowania tych okupowanych przez kryminalistów krajów.

G7, którego waga ekonomiczna została znacznie zmniejszona… i jest niezdolna do reprezentowania świata… ponownie kręci tak zwanymi „rządami prawa”, podczas gdy polityczni obserwatorzy dokładnie obalili sedno ich kłamstwa – plan rozegrania bandyckiej polityki i dyktatu wobec reszty świata, mówią państwowe media

https://english.news.cn/20230520/34f8984866da4eb5895306b996aac8e9/c.html

Chiński rząd ujawnił również amerykańskie plany rozmieszczenia genetycznie zmodyfikowanej broni przeciwko „europejskim Aryjczykom” i innym rasom.

https://www.nationalreview.com/corner/china-says-us-plans-to-deploy-geneticly-engineered-weapons-against-european-aryans-and-other-races/

Reszta świata również obserwuje tych przestępców i nikt nie zamierza wspierać ich zbankrutowanej, ludobójczej KORPORACJI STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI.

Ponad 81 krajów porzuciło dolara amerykańskiego, a teraz są to kraje produkujące ropę naftową, takie jak Irak, Wenezuela, Nigeria, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Iran, Arabia Saudyjska itp. Dlatego Stany Zjednoczone niszczą ostatnie ze swoich strategicznych rezerw ropy.

Aby zrozumieć, że tym razem są one naprawdę bankrutami, spójrz na poniższe wykresy.

Pierwszy pokazuje, że rezerwy gotówkowe USA wyczerpią się 5 czerwca.

Drugi pokazuje oczekiwania rynku na bankructwo USA. (Inne mniejsze skoki na wykresie są podobne do szoku Lehmana).

Trzeci pokazuje, że splądrowali Fundusz Powierniczy Ubezpieczeń Społecznych, do czego nie są prawnie zobowiązani.

Wreszcie widzimy, że korporacje muszą pożyczać tylko po to, aby spłacić odsetki od swoich długów.

Kiedy rząd musi pożyczyć tylko po to, by spłacić odsetki od swojego długu, bankrutuje.

Tak więc pytanie o wartości 200 bilionów dolarów brzmi: co się stanie, gdy Stany Zjednoczone zbankrutują?

Jeśli dojdzie do niekontrolowanego bankructwa, amerykańscy żołnierze w 800 bazach na całym świecie nie otrzymają zapłaty i będą zmuszeni uciekać się do napadu z bronią w ręku lub wyjść na ulice z żebraczymi miskami.

W Stanach Zjednoczonych upadnie służba rządowa, upadnie prawo i porządek. Zanim sytuacja się ustabilizuje, nastąpi krwawy okres anarchii i prawdopodobnie rozpadu USA na różne kraje. Pomyśl o upadku Związku Radzieckiego.

Załączony film pokazuje około 750 migrantów przetrzymywanych w centrum przetwarzania danych granicznych w El Paso w Teksasie, ponad sześć razy więcej niż normalna pojemność tego obiektu. Na każdą osobę przypada mężczyzna w wieku 25-35 lat (wiek poborowy)

Wszyscy mężczyźni w wieku wojskowym są uchodźcami.

To nie są uchodźcy. Są wysyłani tutaj, aby infiltrować i stwarzać Amerykanom prawdziwe problemy. A co powiesz na wojnę domową?

Stowarzyszenie Białego Smoka i jego sojusznicy w Białych Kapeluszach na Zachodzie i na całym świecie uzgodnili alternatywę, która przywróci demokrację, rządy prawa i wolność prasy. Doprowadziłoby to do zjednoczenia Kanady i Stanów Zjednoczonych w celu utworzenia Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

WDS sugerował w takim scenariuszu przekazanie dowództwa nad siłami zbrojnymi pułkownikowi Douglasowi MacGregorowi.  Na szczyt KM mogli wspiąć się tylko pozornie słabi umysłowo śliniacy, tacy jak Mark Milley i David Petraeus. Dlatego zadaniem pułkowników takich jak MacGregor będzie czystka w wojsku.

Aby zapoczątkować te zmiany, musi zostać wprowadzony stan wojenny. Umożliwiłoby to świętowanie rocznicy. Obejmuje to jednorazowe umorzenie wszystkich długów publicznych i prywatnych oraz redystrybucję aktywów skradzionych społeczeństwu w wyniku oszustwa Banku Centralnego. Pod koniec tego procesu wszyscy mieszkańcy Ameryki Północnej będą posiadali swoje główne miejsce zamieszkania, będą mieli pieniądze w banku i nie będą już zadłużeni.

Tylko wtedy możliwe będą wolne i uczciwe, demokratyczne wybory, aby wojsko mogło wrócić do swoich koszar, tam gdzie powinno.

Będzie to również wymagało przetworzenia ponad 400 000 zapieczętowanych aktów oskarżenia, aby uwięzić około miliona satanistów w Stanach Zjednoczonych. Zostaną zakwaterowani w obozach FEMA, które zbudowali dla chrześcijan i patriotów, dopóki nie zostanie wszczęty właściwy proces. Jeśli uważasz to za radykalne, pamiętaj, że prawie udało im się zamienić nas wszystkich w bydło.

Na wypadek gdybyś nie wierzył, że planowali uwięzić chrześcijan, sędzia Sądu Najwyższego Neil Gorsuch stwierdził, że podczas fałszywej pandemii („największe swobody obywatelskie w historii świata w tym kraju”) „monitorowali parkingi przy kościołach i spisywali tablice rejestracyjne. Zamknęli także sklepy, szkoły i kościoły, „zachowując jednocześnie otwarte kasyna i inne uprzywilejowane firmy”.

https://www.supremecourt.gov/opinions/22pdf/22-592_5hd5.pdf

„Stało się to możliwe, ponieważ wszyscy politycy i celebryci, którzy obecnie prowadzą wojnę z ludzkością za pośrednictwem WEF, są szantażowani. Jeśli któryś z nich nie zrobi tego, co mu się każe, zostanie oskarżony o haniebne zbrodnie na dzieciach. Lista Epsteina musi zostać ujawniona, a pedofile pociągnięci do odpowiedzialności. Wtedy wszystko się dla ciebie skończy. To powinna być najważniejsza rzecz, na którą sojusz WH może wywrzeć presję” – powiedziało źródło w Mosadzie.

Okazuje się, że gubernator Florydy Ron De Santis może być jednym z takich szantażowanych ludzi, biorąc pod uwagę jego niedawne uspokojenie ludobójczej sekty Chabad.

Nic dziwnego, że prezydent USA Donald Trump prowadzi z DeSantis o 45 punktów

Chrześcijanom i patriotom zabrakło bezczelności, teraz zatriumfowała sprawiedliwość.

W środę przedstawicielka Marjorie Taylor Green rozpoczęła postępowanie w sprawie impeachmentu przeciwko prokuratorowi generalnemu USA Merrickowi Garlandowi. „Prześladował rodziców, którzy martwili się o edukację swoich dzieci, prześladował chrześcijan i działaczy antyaborcyjnych, dokonał nalotu na dom prezydencki” – mówi.

https://www.thegatewaypundit.com/2023/05/breaking-impeachment-week-marjorie-taylor-greene-introduces-against-us-attorney-general-merrick-garland/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=breaking-impeachment -week-marjorie-taylor-greene-przedstawia-przeciwko-nam-prokuratorowi-generalnemu-merrick-garland

Przedstawiciel Matt Gaetz (D-Fla.) zasugerował, że FBI powinno zostać oskarżone, a jego agenci postawieni w stan oskarżenia po tym, jak specjalny prokurator John Durham uznał ich za winnych kilku przestępstw. Na przykład: „Trzy oddzielne biura terenowe FBI powiedziały, poczekaj chwilę, Fundacja Clintona to oszustwo związane z praniem brudnych pieniędzy z zagranicy. Może powinniśmy się temu przyjrzeć. Ale Andy McCabe, pamiętaj o Andym, człowieku, który poślubił dawcę Clintona. Dzwoni do wszystkich i mówi, że Fundacja Clintona jest zakazana ”– powiedziało źródło CIA.

Na znak, że KM traci kontrolę, telewizja Fox pomyślała, że ​​mogą uciszyć Tuckera Carlsona, odcinając go od 2,5 miliona nocnych widzów. Teraz Carlson pojawił się na Twitterze przed 84,6 milionami widzów, aby powiedzieć: „Zarówno partie polityczne, jak i ich sponsorzy osiągnęli konsensus w sprawie korzyści dla nich i aktywnie współpracują, aby powstrzymać wszelkie rozmowy na ten temat. Nagle Stany Zjednoczone stały się państwem jednopartyjnym… nasze obecne ortodoksje są martwe, nikt tak naprawdę w nie nie wierzy”.

Teraz, w obawie przed utratą ostatnich resztek kurczącej się publiczności, korporacyjne media propagandowe również odwróciły się od nich. Jake Tupper z CNN mówi, że raport Durhama jest druzgocący dla FBI i oczyszcza Trumpa z zarzutów. Wygląda na to, że Białe Kapelusze przejęły CNN.

https://rumble.com/v2nz4n8-cnn-durham-report-is-devastating-to-the-fbi-and-exonerates-donald-trump..html

Następnie słyszymy, jak Glenn Beck mówi:

„Deep State celowo ingerowało w wybory federalne. Nasz głos został poparty przez FBI / CIA / DOJ / Narodowy Komitet ds. Uchodźców / MSM itp. Uznany za nieistotny. Oznacza to, że NIE jest to wolny kraj, a dyktatura. Najlepiej zacząć wierzyć w orwellowskie dystopie. Jesteś w jednym z nich.

Teraz Fox News również został zmuszony do zgłoszenia tego:

„Teoria była taka, że ​​FBI / DOJ / CIA / MSM / DNC / firmy technologiczne / farmaceutyczne itp. Współpracują, aby powstrzymać Trumpa. Czy to nie prawda?”

Tego rodzaju powstania mają miejsce w całym zachodnim świecie.

„Co się stanie, gdy masy się obudzą i zdemaskują kłamstwa mediów? To właśnie dzieje się teraz w Danii. 90-95% duńskich mediów jest trollowanych na Twitterze, a ich kłamstwa są pośmiewiskiem” – mówi duński korespondent.

W sobotę 20 maja ludzie w ponad 190 miastach na całym świecie zebrali się, aby wysłać jasną wiadomość do nieelitarnego globalisty:

„Przejęliście władzę. Do zobaczenia. Wiemy o twoich planach… I wiesz co? Jest nas WIELU, JESTEŚMY JEDNYM i JESTEŚMY GOTOWI.”

Kolejna oznaka zmiany reżimu. W czwartek The Guardian spotkał się z szefem europejskiej grupy Bilderberg, Victorem Halberstadtem, kiedy opuszczał aptekę w Lizbonie z paczką kremu barierowego w dłoni. Halberstadt nie tylko zignorował uprzejmość mediów, ale kategorycznie zaprzeczył, że jest Viktorem Halberstadtem, a następnie wskoczył do mercedesa, przeskakując przez przez barierkę.

https://www.theguardian.com/world/2023/may/20/bilderberg-meeting-group-lisbon-kissinger

Rozpoczęła się również rozprawa sądowa. Deutsche Bank AG zapłaci 75 milionów dolarów za rozstrzygnięcie rzekomego pozwu zbiorowego, w którym twierdzi, że wspierał sieć handlu seksualnego Jeffreya Epsteina, poinformował The Wall Street Journal w środę wieczorem.

JPMorgan Chase & Co., JPM, wciąż stoi w obliczu dwóch procesów sądowych związanych z jej relacjami z Epsteinem. To tylko wierzchołek góry lodowej.

Oczywiście sataniści jeszcze się nie poddali i nadal próbują zaatakować nasze zapasy żywności i zmusić nas do zaakceptowania ich systemu kontroli Znaku Bestii w celu przetrwania.

Na przykład Bill Gates mówi, że rolnicy są twoimi wrogami, będąc jednocześnie największym prywatnym właścicielem ziemi uprawnej w Ameryce.

W tym samym czasie obłudny awatar John Kerry wypowiada wojnę amerykańskim farmerom, grożąc konfiskatą gospodarstw przez rząd.

Holenderscy rolnicy popełniają samobójstwo, ponieważ są „całkowicie szaleni z powodu przestępczej polityki naszego rządu”.

Dużo mówi się też na 76. Światowym Zgromadzeniu Zdrowia o „jednym zdrowiu”. Ma za zadanie kontrolować ludzi, zwierzęta oraz środowisko czyli klimat i emisje CO2. Jeśli możesz udowodnić, że nie stwarzasz „zagrożenia epidemiologicznego”, możesz wyjechać za granicę, wsiąść w samolot, odwiedzić chore dziecko w szpitalu lub krewnych w domu opieki i pojechać do hotelu.

https://auf1.info/one-health-auch-co2-loest-who-catastrophenfall-aus

Tedros Adhanom Ghebreyesus, szef WHO, jest odpowiedzialny za tego rodzaju biznes. Przed przejęciem władzy w WHO Tedros Ghebreyesus został nazwany terrorystą za „dewastację całych wiosek, publiczne egzekucje, gwałty i nękanie kobiet i dziewcząt, samowolne aresztowania, tortury, a czasami zabójstwa podejrzanych w areszcie wojskowym oraz za to, że zmusił tysiące ludzi do opuszczenia swoich domów”.

https://archive.md/hjLqZ#selection-557.0-565.13

Przy takich działaniach zrozumiałe jest, dlaczego „ludzie, którzy ustanawiają porządek świata oparty na zasadach” stracili poparcie. Na przykład CIA jest teraz tak zdesperowana w poszukiwaniu nowych podwładnych, że zwraca się o pomoc do Telegrama.

https://www.cia.gov/stories/story/cia-launches-telegram-channel/

Oto rosyjska odpowiedź na otwartą rekrutację sabotażystów wśród Rosjan przez USA.

Ponadto dowiedzieliśmy się od CIA, że tajne służby w Bułgarii brały udział w oszustwach. „Wygląda na to, że agent Secret Service z sił bezpieczeństwa Billa Clintona był zaangażowany w spotkanie seksualne z pracownikiem hotelu i został na tym przyłapany. Agent nie był wtedy na służbie. Być może była to „pułapka na miód” zastawiona na tajne informacje.

Źródło dodało: „Bill Clinton, który pojawił się w Bułgarii, był w 100% awatarem”.

Mówiąc o awatarach, według kilku źródeł ukraiński zbrodniarz wojenny Wołodymyr Zełenski wie, że jeśli wróci na Ukrainę, będzie martwy.

Gdy Bakhmut upadnie, a ukraińska obrona powietrzna zostanie wyczerpana, okaże się, że Zełenskiego nadal nie ma na Ukrainie. „Od 3 maja był w Finlandii, Holandii, Włoszech, Niemczech, Francji, Arabii Saudyjskiej, a teraz w Japonii na szczycie G7. Ukrywa się” – powiedziało źródło w Mosadzie.

Sojusznicy z Europy Wschodniej, w szczególności Polska, potajemnie naciskają na Zełenskiego, aby zakończył konflikt na Ukrainie, w tym poprzez jego własną rezygnację.

Wezwanie to nadeszło w czasie, gdy najnowsza broń USA i NATO została całkowicie zniszczona przez Rosję. Na przykład, zanim została zniszczona, bateria rakiet Patriot wystrzeliła wszystkie 32 pociski kierowane, co kosztowało 5,275 miliona dolarów każdy. Sama bateria kosztuje od 500 do 1,5 miliarda dolarów, w zależności od złożoności sprzętu.

Mając to na uwadze, turecki rząd nie chce czekać na F-35 z USA i domaga się zwrotu 1,4 miliarda dolarów: „Chcemy tych pieniędzy teraz. Chcemy zwrócić pieniądze, które zapłaciliśmy” – powiedział mediom turecki minister spraw zagranicznych Mevlut Cavusoglu, dodając, że Ankara nie chce, aby sytuacja „zamieniła się w opowieść o wężu, jak ma to miejsce w przypadku systemu obrony Patriot”.

Pułkownik McGregor zauważa: „Rosja wyczerpała ukraińskie zdolności obrony powietrznej, hipersoniczne pociski typu Kinzhal niszczą dostarczane przez USA systemy Patriot, a rosyjski wywiad jest doskonały. Wiedzą, gdzie jest cała broń.

„Myślę, że ta narracja, że ​​jesteśmy bliscy wygranej, daj nam tylko trochę więcej i możemy się przebić, będzie trwała, aż się zatrzyma. Nic nie zmienia fundamentalnej prawdy, że ich sytuacja jest raczej beznadziejna… jeśli ktoś nie ma strategii, to my… Na szczeblu krajowym w Berlinie, Paryżu, Londynie nie ma ani jednej osoby przy zdrowych zmysłach, zapomnijcie, oni zwariowali. Niestety to samo dotyczy Helsinek, Sztokholmu i Oslo. Stracili kontakt z rzeczywistością – komentuje.

http://futuredefensevisions.blogspot.com/

Teraz Zełenski, którego ludzie poszli na rzeź, przygotowuje dzieci do bitwy.

https://golossokal.com.ua/en/pro-podii/u-lvovi-vidkryly-pershyy-viyskovo-patriotychnyy-tsentr-dlia-shkoliariv.html

Otrzymujemy też informacje, że na Ukrainie została zdetonowana jakaś bomba skażona promieniowaniem. MAEA twierdzi, że zubożony uran to złudzenie, a poziom promieniowania jest od 10 do 20 razy wyższy niż reklamowano, oraz że oczekuje się wzrostu zachorowań na raka w niektórych częściach Polski.

https://www.theinteldrop.org/2023/05/17/ukraine-evacuating-radiation-victims-from-khmelnitsky/

W samą porę, aby rozwiązać ten problem z promieniowaniem, Narodowe Instytuty Zdrowia rozpoczęły badania fazy 1 „leku doustnego usuwającego skażenie radioaktywne z organizmu ludzkiego (poniedziałek, 15 maja 2023 r.)”. To typowe dla CM: „Rozpowszechniaj promieniowanie, a następnie wzbogacaj się, sprzedając leki przeciwpromienne”.

Mówiąc o promieniowaniu, mamy teraz naukowe potwierdzenie, że promieniowanie elektromagnetyczne 5G może być wykorzystywane do kontroli umysłu, jak zauważono w raporcie z Massachusetts Institute of Technology:

Oceny moralne można zmienić… za pomocą magnesów, zaburzając aktywność mózgu w określonym obszarze, neuronaukowcy mogą wpływać na to, jak ludzie postrzegają sytuacje moralne.  https://news.mit.edu/2010/moral-control-0330

Na tym, jak zwykle, kończą się najnowsze obserwacje UFO z całego świata.

1. Samolot napędzany plazmą nad Oklahomą 4-14-2023

2. UFO nad Arizoną 01.04.2023

3. UFO nad Norwegią 3 maja 2023 r

4. Statek lądowy SSP Delta

5. Lekkie statki energetyczne nad Iranem

6. Flota pozaziemskich sfer

7: Różne UFO zauważone w Polsce

Źródło: https://benjaminfulford.net/Read more https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-22-05-2023-poslednie-novosti/

Wypowiedz się