⚠ Uwaga PIS – NIE dla PIS. NIE dla NIE NASZEJ WOJNY. NIE dajmy się OSZUKAĆ !!! ⚠

Ważny artykuł, ale błędny w tytule, że odnosi się tylko do PIS, ponieważ Autor tak jak i blogerzy Neonu do tej pory nie zrozumieli ( komentatorzy pod tekstem na Neonie zaczynają to rozumieć) POPIS-u teatralnego odgrywanego przez dwie frakcje tej samej w istocie partii, wywodzącej się z Solidurności. Te dwie frakcje jednej w istocie partii, przy wszystkich ważniejszych decyzjach głosują tak samo ( np. plandemia i szczepionki, odszkodowania żydom, ogromne pieniądze dawane Ukrainie i Ukraińcom i wiele innych ), a najważniejsze są utajnione przed Polakami traktaty międzynarodowe.

Druga uwaga dotyczy pomordowanych Polaków w liczbie 150-250 tysięcy, która jest zaniżona co najmniej 2-3 razy, podobnie jak straty obywateli narodowości polskiej, zaniżono 3-4 krotnie, ogłaszając ich liczbę na tylko 3 miliony już w styczniu 1945 r. Pierwszy prezydent Ukrainy Leonid Krawczuk po rozpadzie ZSRR określił liczbę Polaków wymordowanych bestialskimi metodami na 500 tysięcy. Natomiast uczciwy historyk ukraiński, bardzo dobry znawca tych zagadnień – Wiktor Poliszczuk – określił liczbę pomordowanych Polaków na co najmniej 300 tysięcy, ale ile więcej, to wymagałoby dalszych badań i dostępu do źródeł, lecz zostało to uniemożliwione przez Ukraińców. Są też szacunki wyższe od wymienionych.

Trzecia uwaga dotyczy naiwności nie tylko Polaków, że demokracja może coś zmienić. GDYBY DEMOKRACJA MOGŁA COŚ ZMIENIĆ TO BY JEJ NIE BYŁO !!! O wynikach wyborów decyduje 4 czynniki: FAŁSZYWE SONDAŻE, FAŁSZYWE I STRONNICZE MENDIA, ZAGRANICZNE PIENIĄDZE I CUDA NAD URNĄ !!! Ostatnie wybory prezydenckie w USA, Brazylii, Francji wyeksponowały bardzo wyraziście ogromne oszustwa wyborcze, zgodnie z zasadą Lenina: “to kto i jak głosuje nie jest ważne, ponieważ ważne jest to, kto liczy głosy !!!”. W demonokracji wszystkich krajów należy dodać też 3 wymienione powyżej czynniki !

Redakcja KIP

  • Monaco niedziela, 21 maja 2023, 06:34:06
PIS znowu manipuluje. PIS widząc, że coraz więcej Polaków otwiera oczy i widzi jak PIS lekką łapą zabiera z budżetu państwa Polakom i wpycha ukraińskiej juncie. Nagle udaje patriotyzm i…


PiS fałszywy i obłudny bo teraz przed wyborami jesienią 2023 r. myśli ze znowu oszuja Polaków .
                                                     

Od lat bez mydła włazi w tylną część ciała tej banderowskiej gangrenie i kosztem Polaków karmi ponad 3 miliony ukrów w Polsce i miliardy dolarów bez zgody Polaków daje z państwowego budżetu bander-nazi juncie w Kijowie by zbroić zbrodniarzy za nasze pieniądze tą wrogą Polsce ukrów armie. PIS przez tyle lat miał gdzieś problemy Polaków i setki tysięcy Polaków, ofiar ukraińskiego bestialskiego ludobójstwa.

Pamiętajmy, że w tym to czasie kumpel banderowców nijaki duda klęczał na jakimś banderowskim cmentarzu  przed ukraińskim zbrodniarzem bijąc mu pokłony oraz idąc wraz z klaunem zełenskim  wykrzykiwał slava ukrainu hańbąc siebie… idąc u boku żydowskiego klauna zelenskiego, (który pluje na grób swojego ojca walczącego w Armii Czerwonej przeciwko nazistowskiej zarazie). A teraz ni stąd ni zowąt …. Teraz PIS znowu tuż przed wyborami w październiku 2023, zaczyna swoje oszukańcze sztuczki i łga i chce znowu oszukać durnych ludzi i naiwnych Polaków. Bo nagle głosi, że “Polska żąda od Zełenskiego przeprosin za masakrę na Wołyniu”.

“Prezydent Ukrainy W. Zełenski musi wziąć na siebie odpowiedzialność i przeprosić za masakrę na Wołyniu” – powiedział w rozmowie z Onet.pl rzecznik polskiego MSZ Łukasz Jasina.

(on nie mówi o kwestii bestialskich ukraińskich zbrodniach) Tylko on mówił, że “kwestię tych wydarzeń należy podnosić na najwyższym szczeblu, gdyż to Kijów blokuje dyskusję w kontaktach między oboma krajami”.

–Uwaga. “Słowo  przepraszam – ze strony Ukraińców nigdy nie było wypowiedziane. Ta formuła bardzo dobrze sprawdza się w stosunkach międzynarodowych. Jednak nie ma jej ze strony Ukrainy w stosunkache polsko-ukraińskich, wciąż jej brakuje” – powiedział Jasin.

Zaznaczył, że Warszawa wzięła już na siebie odpowiedzialność „za zbrodnie popełnione przez nasze państwo na Ukraińcach”.

Chociaż ja osobiście uważam, że nie miał prawa porównywać !!!,  bo ze strony Polski nie było takiego demonicznego szatańskiego bestialstwa i zwyrodnialstwa jakie okazywali Ukraińcy mordując widłami, siekierami, nożami Polaków, kobiety, mężczyzn, starców i dzieci, noworodki. Paląc Polaków, dokonując sadystycznych znęcań, mordów i gwałtów.

Od początku 1943 r. ukraińscy zwyrodnialcy nacjonaliści dokonywali bestialskich mordów i palili i wypędzali Polaków z ich domów na Wołyniu i w Galicji Wschodniej. Zbrodnie te nazwano „rzezią wołyńską”. Polscy historycy uznają to za ludobójstwo i czystkę etniczną i deklarują śmierć między 150 tys.a 250 tyś. Polaków  – mężczyzn, kobiet, starców i dzieci.

PIS przez te wszyskie dlugie lata pokazał swoje prawdziwe banderowskie parchate zdradzieckie antypolskie oblicze. To Kaczyński wraz z innymi polskojęzycznymi już w czasie rzeczywistym na kijowskimi majdanie gdy nazisci z prawego sektora mordowali ludność i dokonali krwawego obalenia demokratycznej władzy na Ukrainie wrzeszczał na cały ryj razem z banderowską zarazą slava ukrainu !!!. A  Gsiewska pojechała fotografować się razem z nazistami i bandytami z  Azov. 

Więc –
Nic a nic nie wierzę w nagłe zmiany w PISie i w uczciwość tych wezwań do przeprosin ze strony tej szatańskiej probanderowskiej partii PIS, która działa na szkodę Polski udzielając wsparcia nazistom na Ukrainie i chce Polskę pogrążyć w armagedonie wojny z Rosją w interesie USA i banderowskiej Ukrainy. 

To wszystko jest ze strony PIS obłuda i manipulacja wcelu ponownego pozyskania głupich i naiwnych Polaków.   Polacy nie dajcie się oszukać zawodowym oszustom, pamiętacie jak PIS ukrył przed laty Macierewicza tuż przed wyborami  ??? !!!. 

Zełenski tuż przed wyborami też omamiał Ukraińców, że on zadba o pojednanie i pokój.  A po wyborze gdy objął urząd to stał się łotrem który bezczelnie oszukał miliony ludzi i bierze udział w największej zbrodni ludobójstwa gdyż wszystko uczynił by rządził jak dyktator, pozbawił ludność demokratycznych praw, zakazał istnienia wolnych mediów, partii politycznych, wprowadził w kraju terror i uzbroił po zęby banderowską armię by mordowała ludność w Donbasie i walczyła przeciwko Rosji w interesie USA i Zachodu. 

NIE DLA PIS – NIE DLA NIE NASZEJ WOJNY – NIE DLA NAZISTOWSKIEJ UKRAINY  !!!

     POLACY NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ PO RAZ KOLEJNY PRZEZ PIS !!!

              PIS głównie dba o swoich bandersynów na UPA PADLINIE i w USA  !!!.

PIS rzuci Polakom ochłapy a dla banderowskiej Ukrainy lekką łapą podaruje miliardy dolarów. 

Opublikowano za: https://fakty-kontra-news.neon24.org/post/172091,uwaga-pis-nie-dla-pis-nie-dla-nie-naszej-wojny-nie-dajmy-sie-oszukac

Wypowiedz się