James Gilliland (ECETI News): Poczekaj

Autor: TerraZetzz -Środa, 19 kwietnia 2023,

19 kwietnia 2023 | #58

https://www.eceti.org/home.html

Trzymaj się

Przechodzimy przez jeden z najtrudniejszych okresów w historii. Nic nie jest takie, jakim się wydaje. Narysowano linie, ludzie wybierają strony między spiralą w górę a spiralą w dół. Jeśli ludzie nadal kłamią, obecna administracja w USA, jak również w większości innych krajów, są po to, aby służyć ludziom, Boże pomóż wam. Nawet Bogu/Stwórcy/Wielkiemu Duchowi trudno będzie naprawić ten bałagan, biorąc pod uwagę wolną wolę, bezbożne wybory i działania podejmowane przez przywódców niemal każdej instytucji. Kiedy ktoś wspina się na szczyt większości instytucji, musi iść na kompromis. Ci na górze to zazwyczaj ci, którzy są najbardziej skompromitowani. Służba sobie, żądza władzy i bogactwa w większości przypadków kosztem ludzkości i Natury jest modus operandi.

Jest rok 2023, rządy i instytucje religijne nie przyniosły nam Powszechnego Pokoju, Braterskiej / Siostrzanej Miłości, Indywidualnej Wolności i Dobrobytu. Oni i ich agencje nie wdrożyli i nie utrzymali Prawa Uniwersalnego. W rzeczywistości zrobili wszystko, co było sprzeczne z ich mandatem. Spójrzmy na przestępczość, biedę, degradację zdrowia i wolności. Wszystko jest na spirali upadku pod obecnym przywództwem. Dlaczego? Dlaczego jest tyle bestialstwa? Co tworzy te wszystkie podziały, biedę, chciwość, plagi i niekończące się wojny? Większość nie jest gotowa na prawdę. Większość będzie nadal uczestniczyć we własnym niewolnictwie i upadku aż do samego końca. Krytyczne myślenie, badania i uczciwość będą nadal służyć moralnie zakwestionowanym i skorumpowanym do ostatniego dnia, nawet jeśli oznacza to śmierć ich samych i ich rodzin. Niektórzy są tak społecznie skonstruowani, że poprowadzą własne rodziny do nieuchronnego upadku. Dysonans poznawczy stał się epidemią. Wielu faktycznie czci swoich niewolników.

Kiedy spojrzysz na większość demokratycznych miast, przestępczość, poziom ubóstwa i upadek moralny nasilają się wraz z szaleństwem ich przywództwa. Gospodarka, zdrowie i dobrobyt ludzi, a także ich wolności chylą się ku upadkowi. Mimo to nadal głosują na demokratów. Są też rinos, którzy są blisko demokratów. Hasło do wyboru brzmi: zachowam tę gównianą dziurę i to wina innych facetów. W niektórych demokratycznych miastach nie można uzyskać Uhaul. Dlaczego, bo wszyscy opuszczają miasta. Wspierane przez Sorosa DA pozwalają na eskalację przestępczości z niewielkimi lub żadnymi konsekwencjami. Soros powiedział, że jednym z jego największych osiągnięć będzie pokonanie Ameryki. Jest jednym z głównych sponsorów wszystkich dywizji nastawiających Amerykanów przeciwko sobie. BLM, Antifa, Open Borders to tylko niektóre z jego organizacji. Ilu polityków i organizacji wzięło pieniądze od Sorosa i KPCh, zaprzysięgłych wrogów Ameryki? Globalna elita i KPCh zainstalowały marionetki na samych szczytach wielu rządów. Sieć nazywa się głębokim stanem. Ci ludzie są uczciwi i moralnie zakwestionowani, większość sprzedała swoich ludzi w dół rzeki na tonącej barce, którą już splądrowali. Jak do tego doszło?

To tutaj musisz przeprowadzić własne badania, założyć kapelusz spiskowy. Większość teorii spiskowych to fakty wyprzedzające swoje czasy. Prawdziwie przebudzeni lub oświeceni do pewnego stopnia wydają ostrzeżenia, podczas gdy wiadomości głównego nurtu i media społecznościowe robią wszystko, co możliwe, aby je cenzurować i dyskredytować.

Doświadczyłem tego przez całe życie jako wielu. Konspiracja czy nie, istnieją wrogie siły widziane i niewidzialne działające na Ziemi od 300 milionów lat. Były cywilizacje, które pozwoliły tym siłom na infiltrację i zainfekowanie ich. Najnowszą zapisaną historią był upadek Atlantydy. Atlantydzi stali się podzieleni. Byli tacy w samoobsłudze, którzy czcili technologię i używali tej technologii do kontrolowania i dominowania nad swoimi ludźmi, a także innymi. To było obezwładnienie kontra władza. Byli tacy, którzy działali zgodnie z Prawem Uniwersalnym, służyli innym i chcieli pomóc tym, którzy mieli mniej szczęścia, wznieść się do ich najwyższego potencjału. Nie inaczej jest niż dzisiaj.

Działania przeciwko Prawu Uniwersalnemu, nadużywaniu władzy i niewłaściwemu wykorzystaniu technologii spowodowały upadek. Co jednak zainspirowało tę ścieżkę? Co przejęło przywództwo na najwyższych szczeblach i zainspirowało ich do działania przeciwko Prawu Uniwersalnemu? Te same wpływy z przeszłości. Są to te same wpływy, które tworzą wszystkie podziały i sprzeciw w religiach, kulturach, płciach i kolorach skóry. Są to te same wpływy, które stoją za plagami i wojnami w całej historii. Te niewidzialne negatywne wpływy karmią się bólem i cierpieniem, ci, których zarazili, uśmiechają się, gdy widzą liczbę chorych, rannych i zmarłych. Są to eugenicy, ci, którzy naciskają na redukcję populacji, redukcję o 90% zgodnie z ich pragnieniami. Są inżynierami społecznymi, którzy zmuszają cię do wykonywania ich licytacji z zielonymi nowymi ofertami, 15-minutowymi miastami, nic nie będziesz posiadał i będziesz zadowolony z programów. Brzmi nieźle? Nic nie jest za darmo.

Jak myślisz, skąd pochodzą pieniądze? Skąd rządy biorą pieniądze? Kto płaci za darmową jazdę i co się dzieje, gdy nikt nie jest w stanie za nią zapłacić, ponieważ nic nie posiada i jest niezadowolony z całkowitej utraty wolności? Będziesz zmuszony jeść robaki, franken foods i fałszywe mięso, ponieważ tyrani zniszczyli naturalne zaopatrzenie w żywność swoimi toksycznymi wykolejeniami pociągów, zastrzykami MRNA i innymi trującymi dodatkami wprowadzanymi do naturalnego zaopatrzenia w żywność. Nie będziesz w stanie podróżować, aby znaleźć bezpieczną naturalną żywność, ponieważ będziesz ograniczony do 15 minut podróży z kamerą obserwującą każdy Twój ruch. Czy to jest życie, którego chcemy dla Ameryki? A może jest to życie, którego globalna elita, KPCh i głębokie państwo chcą dla Ameryki?

Teraz idziemy w dół króliczej nory. Jakie siły stoją za globalną elitą, KPCh i Władzą Realną? Co inspiruje taktykę dywersyjną, nadużywanie władzy, biedę, sponsorowanie plag i wojen. Jest niewidzialny, nie jest człowiekiem na szczycie. To dlatego w tej chwili nasila się tak wiele nieludzkości. Czy demoniczne królestwa mogą być prawdziwe, dżiny, królewskie, drako, wysokie szaraki i inne niewidoczne negatywne wpływy wymiarowe? Czy to może być źródłem głównych wyzwań i bolączek ludzkości i Ziemi? Czy możemy być w międzywymiarowej wojnie? Czy udostępniono nam zrozumienie i narzędzia do radzenia sobie z tymi siłami?

Czy pomagają nam jakieś życzliwe siły? Wniebowstąpieni Mistrzowie, istoty anielskie, duchowo i technologicznie zaawansowane cywilizacje poza światem? Czy globalna elita, KPCh, głębokie państwo, ich inżynierowie społeczni w głównym nurcie i media społecznościowe chcą, żebyś o nich wiedział? Czy istnieje kontrolowana narracja działająca w polityce, religii, na wyższych szczeblach instytucji biznesowych? Dlaczego twoje przebudzenie, prawdziwa edukacja, osobista moc, zdrowie i bogactwo są dla nich zagrożeniem? Czy niektóre z tych zaawansowanych istot mogą mieć darmową energię, anty/przeciwgrawitację, uzdrawianie i technologię długowieczności, która wydawałaby się magiczna? Czy to zakończyłoby zniewolenie przez zależność, przyniosłoby dobrobyt i czystą technologię na Ziemi? Co powiesz na uwolnienie technologii, która już tu jest, ukryta w tajnych czarnych projektach, setki, jeśli nie tysiące lat przed dzisiejszą technologią? Czy pytałeś, dlaczego tyrani chcą, abyś był całkowicie zależny od nich ze wszystkimi darmowymi pszczołami jako przynętą?

Czy uważasz, że dbają o twoją religię, kulturę, kolor skóry lub płeć inną niż narzędzie do tworzenia większych podziałów? Redukcja populacji o 90% obejmuje was wszystkich, ale tak wielu wykonuje ich rozkazy.

Czego boją się mroczne serca? Masy jednoczące, budzą się, stają się wykształcone, wzmocnione, daltoniste skupiają się na charakterze ponad rasą lub przekonaniami. Ich największym lękiem jest to, że masy mają wiedzę o tym, kim są i co zrobili. To jest ich największy strach. Dlatego mówią, że trzymaj je chore, spłukane i głupie. Wszystkie iluzje separacji wraz z plagami i wojnami są utrwalane przez te siły i ich marionetki.

Wyjdź z matrycy. Znajdź odwagę i nieskazitelną uczciwość, aby nie uczestniczyć już w grze o dywizję lub wspierać Mroczne Serca. Wzywajcie swoich przywódców do tego, że nie działają zgodnie z Prawem Uniwersalnym. Wezwij tych, którzy sprzeciwiają się Konstytucji i Karcie Praw wzorowanej na Prawie Uniwersalnym.

Złożyli przysięgę, niektórzy objęli urząd bez złożenia przysięgi lub nie mają podpisanej i notarialnie poświadczonej kopii przysięgi. Osoby bez podpisanej i poświadczonej notarialnie przysięgi podszywają się pod funkcjonariusza, co jest przestępstwem i nie mają jurysdykcji prawnej ani prawnej. Obecna administracja jest obsadzona na najwyższym szczeblu osobami, które nie podpisały ani nie poświadczyły notarialnie swoich przysiąg. Ci, którzy podpisali i poświadczyli notarialnie swoje przysięgi, które są sprzeczne z Konstytucją, są winni zdrady. Teraz już wiesz, dlaczego nie podpisali i nie poświadczyli notarialnie swoich przysiąg.

Ci, którzy nie mają podpisanej i poświadczonej notarialnie kopii oraz ci, którzy sprzeciwiają się Konstytucji, muszą zostać usunięci……

Problem rozwiązany. Co prowadzi nas do następnego problemu, kto je usunie? To tak, jakby pójść do wilków i powiedzieć im, że lis ukradł twoje kurczaki, w którym wilki pytają, gdzie są te kurczaki. Wkrótce zostanie to naprawione. Wojsko jest jedyną opcją. Nie skorumpowani generałowie, kompletni porażki rządzący dzisiaj. Od czasu Kennedy’ego zebrała się inna siła, która była świadoma tego planu obalenia Ameryki i połączyła siły. To, wraz z boską interwencją, położy kres tyranii.

Spójrz poza podwójną mowę. Ci, którzy twierdzą, że chronią demokrację, są ignorantami co do tego, że Ameryka jest republiką i zazwyczaj mają zupełnie inny program. Większość z nich jest finansowana przez globalną elitę, KPCh i Sorosa, rzecznika i channelera funduszy dla globalnej elity. On, globalna elita, KPCh i ci, których finansowali, wywiązują się z obietnicy spełnienia jego marzenia o pokonaniu Ameryki. Podążaj za pieniędzmi.

Ci, którzy przyjmowali pieniądze od globalnej elity, KPCh, Chin, innych wrogich rządów i George’a Sorosa, muszą zostać usunięci. Nie pracują dla ludzi. Większość pracuje dla innej siły. Pozwolimy wam zdecydować, czym jest ta siła, ale nie dba ona o ludzkość, wasz kolor skóry, płeć, religię czy przekonania i znowu, jak powiedzieliśmy wcześniej, sami przyznają: “Chcą, aby 90% z was odeszło”. Może chcieć zawrzeć pokój, zjednoczyć się i uświadomić sobie, kto jest twoim prawdziwym wrogiem. Nie usłyszysz tego w CNN ani w żadnych innych wiadomościach głównego nurtu. Zwłaszcza część o niewidzialnych wrogich siłach stojących za nieludzkością.

Przekroczyli granicę, kiedy poszli za dziećmi. Przygotuj się, dowody będą publiczne na temat tego, co zostało i jest robione dzieciom, a także kto za tym stoi. Przygotuj się na szok. Znani ludzie w przywództwie, ikony w przemyśle filmowym i muzycznym, potentaci biznesowi, wszyscy zostaną ujawnieni co do ich prawdziwej natury. Lista jest długa. Rzeczy nie są tym, co większość została społecznie zaprojektowana jako kłamstwo. Może chcesz wyrzucić telewizor, odejść od głównego nurtu i mediów społecznościowych, wykorzystać ten czas, aby zadbać o siebie i rodzinę. Wewnętrzna wizja to jedyna rzecz, na którą możesz liczyć.

Bądź zdrowy,

James Gilliland
www.eceti.org
Ecetistargate Radio Rumble, Viemo, YouTube

Opublikowano za: James Gilliland (ECETI News): Trzymaj się | Operacja Ujawnienie Urzędnik (operationdisclosureofficial.com)

Wypowiedz się