Benjamin Fulford: Amerykańskie i rosyjskie głębokie państwa prawdopodobnie zostaną usunięte w czerwcowym wydarzeniu czarnego łabędzia

przez Benjamin Fulford, 24 kwietnia 2023

Świat zmierza do historycznej anomalii raz na kilka tysięcy lat. Chociaż proces ten potrwa lata, główny punkt przegięcia spodziewany jest około czerwca lub lipca, zgadza się wiele źródeł. To wtedy upadek amerykańskiej korporacji i rosyjskiego głębokiego państwa prawdopodobnie zbiegnie się z ponownym pojawieniem się islamskiego kalifatu i wieloma innymi wydarzeniami.

Zacznijmy od wielu wydarzeń informacyjnych wskazujących na upadek UNITED STATES CORPORATION.

Najbardziej oczywistym potwierdzeniem, że coś jest nie tak, jest przewodniczący Izby Reprezentantów USA Kevin McCarthy, który mówi: “Niestety, nie słyszałem od Białego Domu od naszego pierwszego spotkania [1 lutego],… Biden zaginął w akcji i wprowadził w błąd opinię publicz

Aby zrozumieć, jak fałszywy jest program Bidena, sprawdź OGROMNĄ frekwencję dla jego kandydatury na prezydenta. Jego 81 milionów zwolenników musi ukrywać się gdzieś za tymi drzewami.

Ten tak zwany Biden rzekomo działa nawet wtedy, gdy wiele dochodzeń kryminalnych skupia się na nim. “Wiemy o co najmniej ośmiu członkach rodziny Bidenów, którzy skorzystali z… handel ludźmi… To obrzydliwe i obrzydliwe”, mówi kongresmen Tim Burchett (R-TN). republikański członek Komisji Nadzoru Izby Reprezentantów.

https://www.foxbusiness.com/politics/gop-lawmaker-hints-biden-impeachment-hunter-scandal-deepensOdtwarzacz wideo00:0001:56

To przemówienie Glenna Becka odzwierciedla gniew Amerykanów wobec ich zbrodniczego rządu. Zauważa w nim: “Bez względu na to, ile dziesięcioleci ujawnię ludziom na Twitterze i naszej stronie internetowej – morderstwo ujdzie im na sucho. A jeśli ty i ja zrobilibyśmy ułamek tych rzeczy, bylibyśmy w więzieniu”.Odtwarzacz wideo00:0005:53

Nic dziwnego, że ludzie stojący za fałszywym Joe Bidenem ukrywają się, odkąd amerykańska korporacja zbankrutowała i nie wywiązała się z zadłużenia zewnętrznego 31 stycznia. Jest to przedstawiane opinii publicznej jako impas w sprawie podniesienia pułapu zadłużenia USA.

Inne potwierdzenie bankructwa przyszło od japońskich dyplomatów, którzy skontaktowali się z nami, aby powiedzieć, że Bank Światowy i MFW właśnie zakończyły swoje wielkie spotkanie w Waszyngtonie, gdzie nie były w stanie zapewnić żadnego finansowania, które obiecali krajom takim jak Pakistan czy Sri Lanka. Zaoferowali specjalne prawa ciągnienia, ale okazały się one bezwartościowe, mówią źródła. MI6 potwierdza, że MFW nie może spieniężyć swoich SDR, ponieważ “SDR jest prostą księgowością back-to-back, a więc faktycznym długiem państwowym zapisanym w stosunku do nieistniejącej waluty”. Nieistniejącą walutą, o której mówią, są dolary amerykańskie nowo wydrukowane przez FRB. Są one poddawane kwarantannie od tych, które są przetrzymywane przez resztę świata.

Była szefowa MFW i obecna szefowa Europejskiego Banku Centralnego Christine Lagarde przyznała w przemówieniu “rozdrobnienie” jej opartego na zasadach porządku światowego “pod hegemonicznym przywództwem Stanów Zjednoczonych… może się zdarzyć na dwa sposoby: stopniowo, a potem nagle”, Innymi słowy, sugeruje, że powolna fragmentacja, którą obserwujemy, wkrótce doprowadzi do nagłego upadku.

https://www.ecb.europa.eu/press/key/date/2023/html/ecb.sp230417~9f8d34fbd6.en.html

Dlatego prezydent USA Donald Trump mówi: “To najgorszy kryzys w historii naszego kraju, Stany Zjednoczone mogą nie przetrwać”.

Innym znakiem, że coś wydarzyło się w lutym, jest to, że podaż pieniądza spadła o “6,6%” rok do roku dla “największego spadku od co najmniej 60 lat”, zauważ, że liczba 666 sugeruje, że dane te są fałszywe, ale dzieje się coś bardzo złego.

https://www.zerohedge.com/economics/money-supply-growth-fell-50-year-low-feb-will-fed-panic

Poniższe wykresy potwierdzają trwającą pazurę na wszystkich amerykańskich bankach, wskazując na powszechne obawy przed załamaniem systemu finansowego.

Dzieje się tak nawet wtedy, gdy FRB pompuje rekordowe ilości śmiesznych pieniędzy, jak pokazuje ten wykres:

Najwyraźniej stracili zaufanie, w przeciwnym razie wszystkie te śmieszne pieniądze pojawiłyby się w depozytach bankowych.

Elon Musk, powtarzając za wieloma poinformowanymi ludźmi, mówi: “biorąc pod uwagę wydatki federalne, jest to kwestia kiedy, a nie czy, zbankrutujemy”.

Jeśli chodzi o to, kiedy, fałszywa sekretarz skarbu USA Janet Yellen mówi, że Stany Zjednoczone mogą kontynuować działalność do czerwca, być może lipca, stosując “nadzwyczajne środki”. Oznacza to okradanie emerytur i ubezpieczeń społecznych, wymuszanie od sojuszników itp.

Wymuszenie mogło nawet doprowadzić do zamordowania meksykańskiego prezydenta Manuela Obradora, według meksykańskich źródeł, które skontaktowały się z nami, gdy ten raport miał zostać opublikowany. Mówią, że odwołał wszystkie swoje publiczne wystąpienia i że meksykański samolot prezydencki został sprzedany handlarzom narkotyków z Tadżykistanu.

Zarówno UE, jak i Rosja zażądały, aby Obrador spotkał się ze swoimi ambasadorami, ale nie był w stanie ich zobaczyć, dodają źródła. Źródła te powiedziały nam wcześniej, że Obrador miał zaplanowane tajne spotkanie w Nikaragui z rosyjskim ministrem spraw zagranicznych Siergiejem Ławrowem.

Stało się to po tym, jak Obrador we wtorek oskarżył Pentagon o szpiegowanie jego rządu po przeciekach w amerykańskich mediach i powiedział, że zacznie utajniać informacje od sił zbrojnych w celu ochrony bezpieczeństwa narodowego.

https://www.usnews.com/news/world/articles/2023-04-18/mexican-president-accuses-pentagon-of-spying-vows-to-restrict-military-information

Teraz oficjalna wersja jest taka, że “uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19 i bierze kilka dni wolnego”.

https://www.msn.com/en-us/health/-news/mexican-president-tests-covid-positive-for-third-time/ar-AA1aeCgx?ocid=sapphireappshare

“To będzie bardzo napięty tydzień i będziemy monitorować sytuację” – mówią meksykańskie źródła. Wysłali to zdjęcie czegoś, co wyglądało na jego ciało.

Niezależnie od tego, co wydarzyło się w Meksyku, mafia chazarska atakuje teraz we wszystkich kierunkach. Jak zauważa MI6: “Uwięzione szczury gryzą mocno”. 00:0000:39

Oprócz zwykłych prób zamordowania przez KM wszystkich “przywódców” o odmiennych poglądach, otrzymujemy wiele gróźb totalnej wojny nuklearnej. Donald Trump powtarza to, podobnie jak wielu innych.

Mamy również Warrena Buffeta, który sprzedaje wszystkie swoje udziały w tajwańskich półprzewodnikach, ponieważ “istnieje niebezpieczeństwo aktywności sejsmicznej”. Brzmi to jak groźba dla Chińczyków, że zniszczą Tajwan bronią trzęsienia ziemi, chyba że będą nadal finansować amerykańską korporację.

Ktoś powinien im przypomnieć, że jeśli zniszczą Tajwan, to Dolina Krzemowa zostanie zniszczona w odwecie.

W każdym razie kłopoty amerykańskiej korporacji lub amerykańskiego głębokiego państwa są dobrze znane i są szeroko opisywane.

Mniej znane jest to, że obalenie rosyjskiego głębokiego państwa jest również nieuchronne.

Jewgienij Prigożyn, założyciel rosyjskiej firmy wojskowej Wagner, mówi, że “społeczność elit zbliżonych do państwa, które działają niezależnie od politycznego przywództwa państwa”, aktywnie sabotuje wysiłek wojenny na Ukrainie.

Teraz rosyjskie źródła FSB badające szczepionkę Sputnika w Rosji odkryły, że Alexander Ginsburg – człowiek stojący za wysiłkiem zaszczepienia wszystkich Rosjan – jest wysokiej rangi agentem KM. Mówią, że jest spokrewniony z Warburgami, Sassonami, Windsorami, Burbonami i innymi europejskimi członkami rodziny królewskiej.

Te same rosyjskie źródła, które pierwotnie powiedziały nam, że Sputnik jest opracowaną przez Rosjan tradycyjną szczepionką przeciw grypie, teraz mówią, że tak nie jest. Badacze przeanalizowali zamówienia na szczepionkę i odkryli, że 30 różnych umów doprowadziło do “jednego dostawcy” na “dziesiątki milionów” dawek. Jedyny dostawca nie został zidentyfikowany, ale FSB zauważa, że szczepionki zostały opłacone za pomocą obcej waluty. Dodają, że wszystkie kontrakty przeszły przez rosyjską firmę znaną jako Gamalea, której “najwyższe kierownictwo jest tylko pochodzenia żydowskiego”.

FSB potwierdza również: “Wszystkie szczepionki, Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sputnik V są produkowane zgodnie z tą samą zasadą” Mówią, że są to “szczepionki zmieniające DNA, mające na celu modyfikację genów ludzi niższej klasy”.

Rosjanie odnotowują eksperymenty mające na celu znalezienie “genu boga”, rozpoczęte w latach 1970. i 80. w celu kontrolowania radykalnych grup muzułmańskich poprzez usunięcie genu, który sprawił, że uwierzyli w boga. Celem było uczynienie muzułmanów bardziej posłusznymi poprzez odcięcie ich więzi ze stwórcą, mówią.

KM ma również przestraszyć ludzi do przyjmowania zastrzyków, tworząc pozory pandemii przy użyciu procentu toksycznych szczepionek. Na przykład dane opublikowane w European Journal of Clinical Investigation 30 marca w Danii pokazują, że 4,2% procent partii szczepionki Pfizer COVID-19 stanowiło 71 procent podejrzewanych zdarzeń niepożądanych (SAE).

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/eci.13998

“Tak, śmierć będzie częścią procesu, ale kto wie, może śmierć jest lepsza niż życie jako zmodyfikowany DNA głupi niewolnik niskiej klasy” – komentuje FSB.

Szczepionki miały również umożliwić kontrolowanie ludzi za pomocą zdalnego sterowania. Aby uzyskać potwierdzenie, zobacz ten patent Pfizera przyznany w 2021 r. na komunikację wieży komórkowej z ludźmi na całym świecie, którym wstrzyknięto grafen:

Pfizer – Patent: 11107588b2

(https://patents.google.com/patent/US11107588B2/en)

Co więcej, Rosjanie ostrzegają teraz, że wraz z ogólnoświatowym odrzuceniem szczepień, KM wymyślił sposób na wykorzystanie mleka do zmiany ludzkiego DNA w podobny sposób.

Przysłali nam link do tego artykułu naukowego, twierdząc, że “mRNA dostarczane przez egzosomy pochodzące z mleka… może działać jako nowy doustny system dostarczania mRNA. “

https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2022.12.19.517879v1

Polskie źródła wywiadowcze przesłały nam również wiele linków wskazujących, że KM próbuje teraz wykorzystać zapasy żywności, aby genetycznie zmienić nas w stan wiecznego genetycznie zdeterminowanego niewolnictwa.

Tak jak KM w Rosji i na Zachodzie pracują razem, aby zmienić nasze geny, tak samo pracują razem na Ukrainie.

Jak zauważa Robert F. Kennedy Jr.: “Zabijają Ukraińców w stosunku 8 do 1 Rosjanina, to, co mówi się nam o tej wojnie, jest po prostu nieprawdą”.

Cóż, okazuje się, że wielki “ukraiński bohater” Władimir Zeliński i jego rząd są rosyjskimi KM, a ich zadaniem jest wymordowanie jak największej liczby nierosyjskich Ukraińców. Żaden rozsądny przywódca nie wysłałby bezsensownie swoich żołnierzy, aby zostali zabici w stosunku 8 do 1 przez liczebnie lepszego przeciwnika, chyba że byłoby to umyślne ludobójstwo. Zabijają mężczyzn i zniewalają kobiety i dzieci. To niektóre z rzeczy, w które zaangażowani byli Bidenowie.

Dlatego Prigożyn Wagnera mówi, że rosyjskie głębokie państwo celowo zapobiega zakończeniu wojny. Chcą nadal wyludniać Ukrainę, aby zamienić ją w ojczyznę mafii chazarskiej.

Rosyjscy patrioci są teraz tego świadomi i współpracują z zachodnimi sojusznikami, aby zakończyć bezsensowną rzeź na Ukrainie i wymyślić nowe ustalenia dotyczące bezpieczeństwa dla Europy, które sprawią, że NATO stanie się przestarzałe.

Może również przywrócić Związek Radziecki. W wywiadzie dla szwajcarskiego dziennikarza Dariusa Rochebina, chiński ambasador we Francji Lu Shaye powiedział, że byłe kraje radzieckie “nie mają skutecznego statusu w prawie międzynarodowym… “W prawie międzynarodowym nawet te kraje byłego Związku Radzieckiego nie mają skutecznego statusu, ponieważ nie ma międzynarodowego porozumienia, które zmaterializowałoby ich status suwerennego kraju”.

“Zaprzecza samemu istnieniu krajów takich jak Ukraina, Litwa, Estonia, Kazachstan itd.” – napisał na Twitterze Antoine Bondaz, ekspert ds. Chin w paryskim think-tanku Foundation for Strategic Research .

https://news.yahoo.com/chinas-ambassador-france-says-former-082707929.html

Innymi słowy, wszystkie te marionetkowe państwa stworzone w ramach projektu odbudowy imperium chazarskiego mogą zostać zdemontowane,

Izrael, drugie państwo chazarskie, również stoi w obliczu kryzysu egzystencjalnego. “Stoimy w obliczu nowej ery bezpieczeństwa, w której realne zagrożenie jest możliwe ze wszystkich sektorów jednocześnie” – wyjaśnił w czwartek minister obrony Yoav Gallant

https://www.israelnationalnews.com/news/370278

To, o czym mówi, to de facto przywrócenie islamskiego kalifatu od Pakistanu po Maroko, który pozostawia Izrael całkowicie otoczony.

W obecnej sytuacji Turcja, Egipt, Iran, Arabia Saudyjska i większość innych krajów islamskich są teraz zjednoczone. Teraz Sudan i Pakistan również mają zamiar ponownie dołączyć do islamskiej owczarni.

Kontrolowany przez KM pakistański rząd wojskowy handlujący heroiną walczy o życie. Dzieje się tak dlatego, że pomimo robienia wszystkiego, co nakazał mu MFW, nie może zdobyć pieniędzy na utrzymanie swojej gospodarki. W końcu MFW jest bankrutem.

Teraz pakistańskie wojsko grozi wojną z Indiami, aby zapobiec wyborom, które przywrócą Imranowi Khanowi władzy i wprowadzą Pakistan do kalifatu.

https://www.firstpost.com/world/pakistan-govt-cites-possibility-of-war-with-india-urges-supreme-court-to-postpone-elections-12487282.html

Tymczasem w Sudanie wygląda na to, że muzułmanie mszczą się na Zachodzie po ich ujarzmieniu przez wojska wiktoriańskie pod koniec 19 wieku.

Atakowana jest kontrolowana przez KM misja kradzieży zasobów, znana jako Zintegrowana Misja Pomocy Przejściowej ONZ w Sudanie (UNITAMS).

UNITAMS używał “rządu przejściowego” do kradzieży bogatych zasobów naturalnych Sudanu, w tym gazu ziemnego, złota, srebra, chromitu, manganu, gipsu, miki,, żelaza, ołowiu, uranu, miedzi, kaolinu, kobaltu, granitu, niklu, cyny i aluminium.

Teraz ambasada USA w Sudanie została ewakuowana po tym, jak ostrzegła obywateli amerykańskich, aby “schronili się na miejscu do odwołania”, W ostrzeżeniu napisano, że istnieją “niekompletne informacje” o konwojach podróżujących ze stolicy kraju Afryki Zachodniej, Chartumu, do nadmorskiego miasta Port Sudan. “Ambasada nie jest w stanie pomóc konwojom. Podróżowanie w jakimkolwiek konwoju odbywa się na własne ryzyko” – dodano. Międzynarodowe lotnisko w Chartumie jest obecnie zamknięte z powodu walk. Jak komentuje źródło CIA: “Wygląda na to, że 16 tysięcy obywateli amerykańskich zostało porzuconych w Sudanie. Czy to powtórka z tego, co wydarzyło się w Afganistanie?

Francuskie ministerstwo spraw zagranicznych poinformowało, że “szybka operacja ewakuacyjna” personelu dyplomatycznego i obywateli francuskich z Sudanu jest koordynowana z europejskimi i sojuszniczymi krajami partnerskimi. Holandia, Belgia, Norwegia i Niemcy oświadczyły, że są w trakcie wielu operacji.

Nawiasem mówiąc, Sudan jest trzecim co do wielkości krajem w Afryce.

https://www.firstpost.com/world/pakistan-govt-cites-possibility-of-war-with-india-urges-supreme-court-to-postpone-elections-12487282.html

Rząd Izraela – w obliczu odradzającego się kalifatu i wiedząc, że jego tradycyjny amerykański poplecznik idzie w dół – prosi Chiny o interwencję i wynegocjowanie porozumienia pokojowego między nim a sąsiadami.

Ponadto, próbując zawrzeć pokój z Iranem, zaprosili irańskiego następcę tronu księcia Rezę Pahlaviego i jego żonę do Jerozolimy. https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?creatorScreenName=sitsshow&dnt=true&embedId=twitter-widget-0&features=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&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1648246452907286529&lang=en&origin=https%3A%2F%2Fstillnessinthestorm.com%2F2023%2F04%2Fbenjamin-fulford-april-24th-2023-us-and-russian-deep-states-likely-to-be-taken-down-in-june-black-swan-event%2F&sessionId=9c9559bd49713c7d2903f5d2f5baa5468d87ebde&siteScreenName=sitsshow&theme=light&widgetsVersion=2582c61%3A1645036219416&width=500px

“To pokazuje nam, co naprawdę dzieje się między Izraelem a Iranem. Nie widzę tam Netanjahu…” komentuje źródło Mossadu.

Źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń mówią, że Żydzi w Izraelu będą chronieni i wyzwoleni, ale ich ludobójcze przywództwo KM będzie musiało się poddać.

Ogólnie rzecz biorąc, chiński rząd mówi:

Społeczność światowa stoi przed doniosłym i pilnym wyborem między wizją wspólnego, wszechstronnego, opartego na współpracy i trwałego bezpieczeństwa a paradygmatem w stylu zimnej wojny, który jedynie zaspokaja hegemonię jednego i absolutne bezpieczeństwo nielicznych.

https://english.news.cn/20230422/d0748a0751204163976346d005848a1c/c.html

Aby jednak upewnić się, że ten nowy paradygmat bezpieczeństwa jest sprawiedliwy dla Zachodu, marynarki wojenne USA i Wielkiej Brytanii przypominają światu, że nadal kontrolują oceany.

Dlatego grupa zadaniowa Royal Navy udaje się na Bałtyk na największe szwedzkie ćwiczenia wojskowe od ponad 25 lat – ponieważ Wielka Brytania podkreśla swoje zaangażowanie w bezpieczeństwo Europy Północnej. jako część dowodzonego przez Brytyjczyków Połączonego Korpusu Ekspedycyjnego, który ma reagować na wydarzenia na wielu kluczowych drogach wodnych i wąskich punktach Europy.

https://www.royalnavy.mod.uk/news-and-latest-activity/news/2023/april/21/230421-sweden-exercises

Brytyjczycy przygotowują się do negocjacji w sprawie zastąpienia NATO, przypominając Rosjanom, że nadal mogą zamknąć Bałtyk. Robią to również z Cieśniną Malakka. Wszystko to jest częścią umowy między kontrolującymi morze Anglosasami a Euroazjatycką Agencją Współpracy w Szanghaju.

Uzgodnili już, że wielobiegunowy świat przyjaznych krajów zastąpi wizję KM centralnie sterowanej hodowli zwierząt ludzkich.

Pozostaje wielkie pytanie: czy upadek “porządku świata opartego na zasadach” wypłukuje ukrytą technologię, która zapoczątkuje nową erę?

Na przykład jedną z technologii, która zdecydowanie została stłumiona, jest energia wodorowa. Jako mały przykład sprawdź ten SUV o zasięgu 800 km. zasilany wymiennymi wkładami wodorowymi.Odtwarzacz wideo00:0000:31

Uwolnienie praktycznie darmowej energii wodorowej umożliwi nam wszystkim życie jak milionerzy.

Jednak ława przysięgłych wciąż jest na froncie antygrawitacyjnym i tajnym programem kosmicznym. Na wszelki wypadek, abyśmy mogli być rozczarowani, musimy zadać sobie pytanie, dlaczego NASA, agencja kosmiczna, ma w swoich obiektach jedno z największych na świecie studiów filmowych. “Może dlatego, że jak sama nazwa wskazuje, nie są agencją kosmiczną, są tylko studiem filmowym, a wszystko, co robią, to filmy” – komentuje źródło CIA.

Tak więc, w tej notatce, oto najnowsze filmy Bluebeam projektu.

1 Częściowo zamaskowane UFO w chmurachOdtwarzacz wideo00:0000:52

2 Częściowo zamaskowany statek-matka w chmurachOdtwarzacz wideo00:0000:21

3 Wielowymiarowe UFO nad Argentyną 2020Odtwarzacz wideo00:0000:16

4 UFO energetyczne plazmy nad Stonehenge.Odtwarzacz wideo00:0000:46

5 UFO sfilmowanych w Normandii we FrancjiOdtwarzacz wideo00:0000:51

Mamy nadzieję, że antygrawitacja i podróże kosmiczne są prawdziwe, ale tak czy inaczej, prawda nas wyzwoli.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2023/04/24/132120/

Opublikowano za: Benjamin Fulford – 24 kwietnia 2023: Amerykańskie i rosyjskie głębokie państwa prawdopodobnie zostaną usunięte w czerwcowym wydarzeniu czarnego łabędzia – Cisza w burzy (stillnessinthestorm.com)

Comments

  1. adamd says:

    “Mamy nadzieję, że antygrawitacja i podróże kosmiczne są prawdziwe, ale tak czy inaczej, prawda nas wyzwoli.”

    Miejmy nadzieję, ale co zrobić z tą cholerną fizyką?

    https://www.youtube.com/watch?v=EZ3s44fi5mw

Wypowiedz się