Benjamin Fulford – 17 kwietnia 2023: Gdy wojna na Ukrainie się kończy, fajerwerki ustawione są dla Azji

Źródło – Benjamin Fulford

od Benjamin Fulford, 17 kwietnia 2023

Wojna ukraińska już się skończyła i Ukraina przestanie istnieć. Kolejnymi celami są Korea Południowa, Tajwan i Japonia, mówią źródła azjatyckich i zachodnich tajnych stowarzyszeń. Upadek fałszywego reżimu Joe Bidena i jego kontrolerów jest teraz nieuchronny, mówią.

Wojna na Ukrainie zakończyła się militarną klęską sił nazistowskich i zniszczeniem ukraińskiej armii. Dlatego Jewgienij Prigożyn, lider Grupy Wagnera, ogłosił: “Nasze zadanie zostało wykonane” i “Rosja osiągnęła wyniki, które zaplanowała”.

https://t.me/concordgroup_official/754?fbclid=IwAR33YlWj4oJfTY8U0lVr6yPwzILALFRW2mETe0HgKLrXaWnCNlrTKZDy7P4

Niezależni amerykańscy analitycy, tacy jak pułkownik Douglas McGregor, zgadzają się z tym. Opisuje wojnę jako masakrę, w której zginęło 250 000 ukraińskich żołnierzy, a 300 000 zostało ciężko rannych.

https://www.youtube.com/

Dlatego wizyta francuskiego prezydenta Emmanuelle Macrona w Chinach miała na celu wynegocjowanie kapitulacji w imieniu jego mistrzów Rothschildów, mówią MI6 i inne źródła.

Publiczne oświadczenia różnych przywódców potwierdzają koniec wojny. Na przykład premier Węgier Viktor Orbán – który opisuje USA jako “głównego przeciwnika” – mówi, że “Wielka Brytaniajest nieistniejącym krajem pod względem finansowym”, ponieważ nie może sama się finansować.

https://tass.com/world/1604249

https://www.nbcnews.com/politics/national-security/hungary-prime-minister-calls-us-adversary-leaked-documents-rcna79367

Ponieważ Francja, w ramach umowy o kapitulacji, blokuje wszelkie dalsze finansowanie UE dla Ukrainy, jest to koniec gry. Polskie doniesienia prasowe potwierdzają tę granicę.

https://news.yahoo.com/polish-media-claims-france-blocking-082607662.html

MI6, opisując Ukrainę jako “nieudane przejęcie państwa przez CIA”, mówi: “Francja zajmie się Niemcami aka Unią Europejską (Sowieci), aby zlikwidować Ukrainę, więc uważamy, że rosyjsko-ukraińska pożoga się skończyła”.

“Niemiecka Republika Federalna, najsilniejsza gospodarka UE, nie chce, aby ich broń została użyta przeciwko Rosji” – mówi polski wywiad. Dodają, że zachodnia część Ukrainy stanie się częścią Rzeczypospolitej Polskiej w październiku. Ponadto mówią, że “NATO rozpadnie się za rok, maksymalnie 2 lata”, ponieważ Niemcy i Francja uzgodniły nowe ramy bezpieczeństwa, które obejmą Rosję. MI6 zgadza się z tą prognozą.

Gdybyście nie wiedzieli, że upadek NATO to upadek nazistowskiej Czwartej Rzeszy. Faktem jest, że nazistowscy oficerowie byli odpowiedzialni za NATO:

Adolf Heusinger, szef sztabu Hitlera, został przewodniczącym Komitetu Wojskowego NATO w latach 1961-1964.

Hans Speidel, dowódca NATO w Europie Środkowej (CCE) 1957-1963

Johann Steinhof, Przewodniczący Komitetu Wojskowego NATO, 1971-1974

Johann von Kleimansegg – NATO CCE, 1967-1968

Ernst Ferber – NATO CCE, 1973-1975

Carl Schnel – NATO CCE, 1975-1977.

Franz Josef Schulze – NATO CCE, 1977-1979.

Ferdinand von Senger und Etterlin – NATO CCE, 1979-1983.

MI6 mówi, że wszystko, czego teraz potrzeba, to “koniec DVD (nazistowskiego gestapo) i ich władców, mafii chazarskiej”.

Oznacza to aresztowanie Klausa Shwaba, Billa Gatesa, holenderskiej rodziny królewskiej, Eliota Abramsa, Victorii Nuland itp. To wszystko, czego potrzeba, aby zakończyć chaos, przez który przechodzimy, zgadzają się różne źródła Białych Kapeluszy.

Najwyraźniej przegrali, jeśli dziwaczne bełkoty ich marionetki Joe Bidena są cokolwiek do przejścia. Podczas wizyty w Irlandii w zeszłym tygodniu fałszywy Biden “pomylił się, gdzie znajduje się jego biuro… rzucił się na swojego syna Huntera… obraził Brytyjczyków… opowiedział kilka historii, które nie mogły przydarzyć się irlandzkiemu parlamentowi… Nie potrafił odpowiedzieć na proste pytanie dziecka i rozstał się, mówiąc: “Wszyscy jesteśmy skazani na zmiany klimatu, ale możemy lizać świat”.

https://redstate.com/nick-arama/2023/04/15/biden-returns-from-vacation-overseas-leaves-on-another-vacation-and-insults-his-interior-sec-n731980Odtwarzacz wideo00:0002:06Odtwarzacz wideo00:0001:08Odtwarzacz wideo00:0000:15Odtwarzacz wideo00:0000:12

Za kulisami stało się to, że kontrolerzy Bidena Rockefellera zawiedli w próbie szantażowania Wielkiej Brytanii, aby sfinansowała ich zbankrutowaną Korporację Stanów Zjednoczonych.

Misją tą zajmowali się Liz Rosenberg i Brian Nelson, opisani przez francuskiego dziennikarza Thierry’ego Meyssana jako “specjaliści od jednostronnych środków przymusu” [2], wysłani “do Europy z misją zmuszenia aliantów do podporządkowania się”…

https://www.voltairenet.org/article219130.html

Oprócz różnych prób szantażowania króla Karola, przywieźli filmy Mossadu z premierami Kanady Justinem Castrudeau i premierem Wielkiej Brytanii Rishi Sunakiem uprawiającymi seks homoseksualny z prezydentem Francji Emmanuelle Macron. Jest to typowe dla kontroli KM, gdzie nikt nie może być na pozycji władzy, chyba że ma coś, czym może być szantażowany.

MI6 odpowiedziało na tę próbę wzięciem tych przywódców “pod ochronę szantażu”. Innymi słowy, aby wyszli z szafy, aby nie można ich było już szantażować.

Oznacza to, że Kanada, Francja i Wielka Brytania nie są już pod kontrolą KM, a ich przywódcy pracują w białych kapeluszach.

Oczywiście zbrodnie tych przywódców nie zostaną zamiecione pod dywan. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy przyjęli ogromne łapówki w celu zaszczepienia swoich populacji substancjami toksycznymi.

Z trwających protestów społecznych jasno wynika, że ani Macron, ani Castrudeau nie będą dłużej tolerowani przez swoich obywateli.Odtwarzacz wideo00:0002:10

Na razie ważne jest jednak to, że KM stracił Francję, Wielką Brytanię i Kanadę.

Jedną z oznak tej zmiany jest Sunak, który sprzeciwia się całej propagandzie transpłciowej KM, deklarując, że “100% kobiet nie ma penisów”.

Również w Izraelu masowy morderca Benjamin Netanjahu przebywa w areszcie domowym. Również teraz mamy nikogo innego jak słynną siostrę przyrodnią męczennicy holokaustu Ann Frank, która wychodzi i mówi, że zdjęcia i filmy z holokaustu zostały sfałszowane nawet podczas II wojny światowej. Oznacza to, że rządy od dawna produkują fałszerstwo.Odtwarzacz wideo00:0001:10

To wszystko oznacza, że KM stracił lub traci kontrolę nad Żydami. Większość z nich jest teraz świadoma, że holokaust był poświęceniem Żydów szatanowi.

Niemcy i Holandia są również na skraju całkowitego wyzwolenia spod kontroli KM, zgadza się wiele źródeł. Azja również ma zostać wyzwolona, co omówimy poniżej.

To pozostawia KM tylko ze Szwajcarią i Stanami Zjednoczonymi pod ich kontrolą. Grupa ta przeprowadziła w zeszłym tygodniu masową ofensywę, gromadząc w Waszyngtonie wszystkie swoje marionetki ONZ, MFW, Banku Światowego i banku centralnego.

Ich wielki powwow ujawnił wiele. Po pierwsze, dowiadujemy się teraz, że cała fałszywa pandemia COVID19 (Certificate Of Vaccine ID 2019) i prawdziwy nacisk na szczepienia został zaplanowany na 75. rocznicę ONZ należącej do Rockefellera.

Dlatego ONZ opublikowała w zeszłym tygodniu dokument, w którym zadeklarowała: “Nie ma innej globalnej organizacji z legitymacją, mocą zwoływania i normatywnym wpływem Organizacji Narodów Zjednoczonych”, aby pokazać “naszą gotowość nie tylko na kryzysy związane ze zdrowiem, ale także na inne wyzwania i kryzysy”. Teraz używają tego, aby twierdzić, że siła ONZ powinna być “maksymalizowana w obliczu kryzysów o globalnym zasięgu”.

https://www.un.org/sites/un2.un.org/files/our-common-agenda-policy-brief-emergency-platform-en.pdf

Mówią więc, że fałszywa pandemia jest wymówką potrzebną do uczynienia ONZ należącą do Rockefellerów rządem światowym.

Nawiasem mówiąc, jest to ta sama ONZ, która próbuje nakazać rządom legalizację seksu między dorosłymi i nieletnimi w celu normalizacji pedofilii.

KM próbuje ukryć tę próbę przejęcia władzy, mówiąc, że “globalne protokoły awaryjne” będą “uruchamiane automatycznie” tylko w przypadku globalnego kryzysu, “niezależnie od rodzaju lub charakteru kryzysu”. Jednakże, podobnie jak prezydenci USA tworzą nieustanną wojnę, aby utrzymać dyktatorską władzę wojenną, KM mają nadzieję generować wieczne fałszywe kryzysy, aby przejąć planetę.

Inną rzeczą, która wynikła z ich wielkiego spotkania, był ich plan stworzenia jednej światowej waluty cyfrowej, jak mówi następujący komunikat prasowy MFW:

Dzisiaj, na wiosennych spotkaniach Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) w 2023 r., Organ monetarny waluty cyfrowej (DCMA) ogłosił oficjalne uruchomienie międzynarodowej waluty cyfrowej banku centralnego (CBDC) Universal Monetary Unit to kryptowaluta przeprojektowana od podstaw, aby wspierać bankowość centralną i regulowane instytucje finansowe.

https://www.prnewswire.com/news-releases/the-digital-currency-monetary-authority-dcma-launches-an-international-central-bank-digital-currency-cbdc-301793163.htmlOdtwarzacz wideo00:0001:26

Korporacyjne niewolnicze media odpowiedziały takimi wiadomościami:

“Prezydent Biden często podsumowuje swoją wizję Ameryki jednym słowem: możliwości. “Cyfrowy dolar”…

https://www.whitehouse.gov/ostp/news-updates/2022/09/16/technical-possibilities-for-a-u-s-central-bank-digital-currency/#:~:text=If%20the%20U.S.%20pursued%20a,within%20the%20international%20financial%20system

Białe kapelusze zareagowały na te plany, łamiąc kark satanistycznej szefowej Europejskiego Banku Centralnego Christine Lagarde.

MI6 opisuje naciski niewolników Rockefellera w Waszyngtonie jako “ostatnie wysiłki, aby pozostać na tonącym statku”. Zwrócili również uwagę, że na spotkaniu wspomniano o “okopaniu się w inflacji, oznacza to ręczne wykopywanie z rowu, jeśli widzisz…”

Jedną z osób próbujących opuścić tonący statek jest Barack Obama, który wydaje się być odpowiedzialny za wycieki paszportu pokazujące, że urodził się w Kenii, a nie na Hawajach. Nasze własne źródła mówią, że jego ojcem był amerykański komunista Frank Marshall, ale w każdym razie wygląda na to, że Obama ma nadzieję przyznać, że urodził się w Kenii, aby szukać tam politycznego schronienia.

Inną grupą, która opuszcza statek Bidena, są Chińczycy, którzy wrzucili Bidena i jego kontrolerów pod autobus, ujawniając im dokumentację finansową dotyczącą chińskich łapówek.

Trop prowadzi oczywiście do jednego z głównych opiekunów Bidena, Alexandra Sorosa, który wyszedł z szafy i nie chowa się już za grafikami komputerowymi swojego straconego ojca George’a Sorosa.

https://nypost.com/2023/04/08/george-soros-son-has-easy-access-to-white-house-honchos

Soros jest w każdym razie przykrywką dla Klausa Schwaba Rotszylda, który wciąż próbuje utrzymać się przy władzy, zatrudniającsetki tysięcy “wojowników informacji” do kontrolowania Internetu, pilnując mediów społecznościowych i forów w poszukiwaniu “dezinformacji” i treści spiskowych, które następnie będą systematycznie zamykane.

Wkrótce zabraknie mu pieniędzy, aby za to zapłacić, ponieważ południowoamerykańscy baronowie narkotykowi zerwali swoje powiązania z operacją prania pieniędzy KM na Ukrainie i po raz kolejny przenieśli swoją siedzibę prania pieniędzy z narkotyków na Kubę, jak sugeruje ta wiadomość:

https://www.barrons.com/news/cuba-announces-surprise-reversal-of-us-dollar-deposit-ban-401839f3

Słyszymy ze źródeł południowoamerykańskich, że srebro odegra ważną rolę w integracji pieniędzy z narkotyków z globalnym systemem finansowym.

Innym sygnałem, że pranie brudnych pieniędzy na Ukrainie jest zamknięcie dziennikarstwa Seymoura Hersha, który donosi, że prezydent Ukrainy Władimir Zełenski i jego wyżsi urzędnicy zgarniają setki milionów dolarów amerykańskich podatników. Zwolnienia Hersha zwykle poprzedzają działania organów ścigania w białych kapeluszach.

https://dailytelegraph.co.nz/world/zelensky-and-team-stole-at-least-400-million-of-us-aid-seymour-hersh/Odtwarzacz wideo00:0000:17

Podczas gdy KM traci swoje ukraińskie i południowoamerykańskie operacje prania brudnych pieniędzy, białe kapelusze ujawniają również informacje wywiadowcze o tym, jak ten reżim szpieguje i nadużywa innych pozostałych sojuszników. Oficjalna wersja jest taka, że wszystkie te przecieki, o których szeroko informowano, pochodzą od młodego rekruta. Jednak, jak mówi źródło Canadian Security Intelligence Service: “Moim profesjonalnym zdaniem, istnieje dokładnie 0% szans, że 21-letni Air National Guardsman dostał w swoje ręce ściśle tajne plany wojenne dotyczące wojny, w której nie powinniśmy uczestniczyć, przynajmniej nie na własną rękę”.

https://apnews.com/article/intelligence-leak-russia-uae-pentagon-9941a3bb88b48d4dbb5218649ea67325Odtwarzacz wideo00:0001:12Odtwarzacz wideo00:0001:14

W każdym razie te przecieki zirytowały pozostałych sojuszników KM w Azji Wschodniej, takich jak Korea Południowa.

Przywódca Demokratycznej Partii Korei Park Hong-Keun potępił Stany Zjednoczone za “nielegalne podsłuchiwanie” przywódców Korei Południowej, mówiąc, że “jest to niedopuszczalna praktyka, która nie może być tolerowana w 70-letnim sojuszu i wyraźne naruszenie suwerenności Korei Południowej, które niszczy dwustronne zaufanie”.Odtwarzacz wideo00:0000:19

Dzieje się tak, ponieważ Korea Północna odcięła wszelką komunikację z Koreą Południową.

Korea Północna otrzymała teraz pociski nuklearne, które mogą uderzyć w dowolne miejsce w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że amerykański szantaż nuklearny, który do tej pory uniemożliwiał im zjednoczenie Półwyspu Koreańskiego, został usunięty.

Ten koreański ruch został prawie na pewno wykonany w koordynacji z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami.

Jest to część większego ruchu w Azji Wschodniej, który obejmie Japonię, Tajwan i Australazję.

Tajwan prawdopodobnie będzie pierwszym dominem, które upadnie. Charles Liu, założyciel i prezes firmy private equity HAO Capital, mówi:

“USA nie będą walczyć o Tajwan… Mogą próbować zmusić Japończyków do tego, ale Japończycy nie będą tak głupi, aby to zrobić. Jedynymi głupcami, którzy mogą się zaangażować, są Australijczycy. Przepraszam.”Odtwarzacz wideo00:0000:18

Myli się jednak co do Australii, Australia i Chiny osiągnęły przełom w długotrwałym sporze handlowym, co oznacza, że “możemy wrócić do normalnego handlu z Chinami”, mówi australijski senator Don Farrell.

https://www.news.com.au/national/politics/australia-and-china-reach-breakthrough-in-trade-dispute/news-story/a9b9f2873b0be95522961fbe6a82cdeb

MI6 potwierdza to powiedzenie:

“Jeśli Chiny chcą anektować Tajwan i to z dobrych i legalnych powodów, to niech tak będzie”. Dodają, że będzie to część “strategicznej decyzji o połączeniu całej Azji z Australazją”, dodaje źródło MI6. Odnosił się do porozumienia z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami, że Australazja stanie się częścią strefy Azji Wschodniej, która nie obejmuje Chin: “Stany Zjednoczone i tak są nieczynne, więc nie wyobrażam sobie, że ktokolwiek mógłby podjąć wielką walkę”. – dodaje MI6.

Kolejną oznaką zbliżających się zmian była rosyjska Flota Pacyfiku postawiona w stan podwyższonej gotowości… dotyczy to również lotnictwa dalekiego zasięgu i samolotów Wschodniego Okręgu Wojskowego oraz jednostek i formacji wsparcia logistycznego.

W odpowiedzi Korea Południowa i Stany Zjednoczone rozpoczną w tym tygodniu wspólne ćwiczenia powietrzne na dużą skalę, poinformowały w niedzielę Siły Powietrzne Południa.

Nastąpiło to po podróży chińskiego ministra obrony Li Shangfu do Rosji podczas jego pierwszej oficjalnej wizyty zagranicznej po jego nominacji. Tam spotkał się ze swoim rosyjskim odpowiednikiem Siergiejem Szojgu – poinformowało rosyjskie ministerstwo obrony.

https://tass.com/defense/1604345

Zauważamy również, że Chiny przeprowadziły w piątek udany test rakiet antybalistycznych na lądzie,

Wszystkie te posunięcia pojawiły się również po zamachu na japońskiego premiera Fumio Kishidę.Odtwarzacz wideo00:0000:10

Jest to dzieło tajnego stowarzyszenia trójnożnych kruków, mówią japońskie prawicowe źródła bliskie cesarzowi. W Japonii gangsterzy zwykle wysyłają ostrzeżenie, wysyłając pojedynczą kulę w kwatery główne rywali. Oznacza to: “Poddaj się, albo trafi cię następna kula”. To jest wiadomość, która została wysłana do niewolniczego premiera Kishidy. Japończycy go nienawidzą, ponieważ wiedzą, że jest niewolnikiem KM, który zaszczepił ich toksycznymi substancjami.

Na znak, że nie ma już kontroli, jego reżim wezwał mieszkańców Hokkaido do schronienia się w czwartek rano po wystrzeleniu rakiety przez Koreę Północną, ale lokalni urzędnicy powiedzieli ludziom, aby to zignorowali.

Słyszymy również od azjatyckich tajnych stowarzyszeń i źródeł tajnego programu kosmicznego, że rozwiązanie pozostałych problemów geopolitycznych w Azji Wschodniej doprowadzi do ujawnienia tajemnic Antarktydy i zakończenia kwarantanny na planecie Ziemia.

Temu pisarzowi obiecano dostęp do tajnych baz antarktycznych – w imieniu swoich czytelników – pod koniec tego roku, kiedy rozpocznie się następne antarktyczne lato. Oczywiście słyszeliśmy to już wcześniej, ale może tym razem tak się stanie. Więcej dowiemy się po spotkaniach z przedstawicielami SSP zaplanowanych na maj lub czerwiec.

Tak więc, w tej notatce, oto najnowsze obserwacje UFO z całego świata:

1. 2 UFO nad Kolorado, USAOdtwarzacz wideo00:0000:45

2. UFO powoduje przerwę w dostawie prąduOdtwarzacz wideo00:0000:13

3. Możliwe otwarcie portaluOdtwarzacz wideo00:0000:14

4. UFO w kształcie cygara nad Cheyenne, WyomingOdtwarzacz wideo00:0000:59

5. UFO nad Medellin, ColumbiaOdtwarzacz wideo00:0001:11

6. UFO zauważone w pobliżu Mt. EverestOdtwarzacz wideo00:0000:52

Źródło:

Comments

 1. adamd says:

  B.Fulford to budująca chagada, dobrze się czta bez względu na porę dnia..
  A w tym filmie Richard Wolff..
  Dawno nie oglądalemtak interesującego wyjaśnienia, co dzieje się z USA i światem..
  To jest właśnie cybernetyka społeczna..
  Łopatologia stosowana..
  https://www.youtube.com/watch?v=ogH0wRD0Vkw
  Polecam.. prawie godzina, polskie napisy w tłumaczu.
  ps.
  Za NEON24… Koniec imperium?

 2. adamd says:
 3. adamd says:

  Dokument.
  O przeciązeniach …
  Wnioski wyciągamy samodzielnie..
  https://www.youtube.com/watch?v=6wwZ2zQcMgk

 4. adamd says:

  Boisz się?! NIE!!
  Zaa-żyj taa-baaa-ki!
  Ach ten Moniuszko i Jego “Straszny Dwór”
  https://www.youtube.com/watch?v=QaG3ISB0RUs

Wypowiedz się