Witamy na Boskiej Nowej Ziemi: wprowadzenie do zmian i przejść

Witamy na Boskiej Nowej Ziemi: wprowadzenie do zmian i przejść

Welcome To The Divine New Earth: An Introduction To The Changes And Transitions 
Przekształcamy się w nowe istoty ludzkie światła. Witamy na Nowej Ziemi! 

Ten post jest przewodnikiem dla wszystkich, którzy doświadczają swojego fizycznego, ziemskiego życia z nieco wyższej perspektywy. 

Jako że nasze boskie duchy wcieliły się tutaj na tej planecie, aby uczyć się i wzrastać, teraz przekształcamy się w to, czym naprawdę jesteśmy: boskimi istotami światła, które będą przeżywać wieczność tutaj, w świecie fizycznym, wraz z innymi takimi jak my.

Chociaż czasami może się wydawać, że sprawy na tej planecie są tragiczne, wiedzcie, że miliony z nas pracowały przez wieki, aby doprowadzić do tych zmian. 

To, co możesz postrzegać jako “złe” w swoim życiu, to obszary, w których musisz nauczyć się oddzielać od ograniczających przekonań; te doświadczenia pomagają zrobić drogę dla tej nowej ery, w której będziemy przekraczać fizyczne ograniczenia naszej obecnej egzystencji. 

Jako ludzie w liniowym czasie i przestrzeni, może być trudno zrozumieć, jak rzeczy działają na tym poziomie, ale wszystko jest w porządku i porusza się idealnie zgodnie z planem. 

Wiele się dzieje w tej chwili z każdym i wszystkim wokół nas. 

Kiedy wspólnie przyjmujemy zmiany zachodzące na całej naszej planecie, ważne jest, aby pamiętać, że każdy z nas jest częścią większej całości. 

Łatwo jest złapać się na tym, jak czujemy się jako jednostki lub małe grupy, więc teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy zachować szeroką perspektywę na to, co naprawdę się tutaj dzieje. 

Etykietowanie tej epoki za pomocą terminów takich jak “apokalipsa” czy “odrodzenie”, choć mogą być trafnymi opisami pewnych aspektów, może również sprawić, że sprawy staną się zbyt zagmatwane.

Rzeczywistość jest taka, że zmieniamy się i przeobrażamy w nowe istoty wraz ze wszystkim innym wokół nas. 

Niektóre tradycje duchowe nazywają ten proces przekraczaniem planu fizycznego, wchodzeniem w wyższe wymiary lub wibracją w inną częstotliwość istnienia, ale bez względu na to, jak to nazwiesz, każda z tych zmian miała miejsce od początku czasu do teraz – i będzie miała miejsce w nieskończoność! 

Czy jest lepszy sposób dla nas, istot ludzkich, aby przyzwyczaić się do tego głównego przejścia, niż powitanie go? 

W rzeczywistości twierdzę, że przyjęcie tych zmian jest niezbędne dla naszego przetrwania jako gatunku. 

Nie chodzi tylko o przetrwanie – w tym czasie również się rozwijamy! 

Fizyczne przetrwanie jest do bani w porównaniu z rozkwitem na wszystkich poziomach – emocjonalnym, mentalnym, fizycznym, duchowym, energetycznym – rozumiecie to. 

Wszystkie cztery królestwa (roślinne, zwierzęce, mineralne i ludzkie) są energetyzowane i przywracane do równowagi poprzez te fazy. 

Jeśli miałeś ostatnio jakieś intuicyjne sygnały dotyczące Twojego celu w życiu (lub nawet jeśli nie miałeś), wiedz, że pochodzą one z Twojej duszy, która budzi się w Twoim obecnym ciele i sposobie myślenia. 

To jest ekscytujący czas! Jedynym prawdziwym pytaniem jest to, czy ponownie zaśniecie, czy pozostaniecie wystarczająco świadomi, aby cieszyć się sobą podczas doświadczania z pierwszej ręki wielkiego przesunięcia świadomości – pełnego zarówno wzlotów, jak i upadków. 

Więc witamy w byciu człowiekiem (ponownie). 

Wszystko się zmienia i przekształca. 

Wszystko się zmienia i przekształca, a wy jesteście w samym środku tego wszystkiego. 

Czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, twoje życie zaczęło się przekształcać, ponieważ twoje fizyczne, mentalne, emocjonalne i duchowe wymiary przechodzą w wyższy wymiar. 

Ziemia wznosi się do piątego wymiaru światła i miłości. 

Dobrą wiadomością jest to, że te zmiany są tylko na lepsze, ponieważ byliśmy w tym punkcie już wiele razy w całej historii; na przykład Jezus wstąpił do nieba 2000 lat temu, aby podnieść nasze wibracje, aby przesunąć nas do przodu jeszcze bardziej (ludzie byli wtedy tylko w trzecim wymiarze). 

Nic złego się nie stanie. 

Wszystko, co dzieje się teraz, sprawi, że rzeczy będą lepsze niż były wcześniej. 

Wiem, że to brzmi szalenie i niewiarygodnie, ponieważ ludzie już od tak dawna drastycznie zmieniają swoje życie dzięki mojemu przewodnictwu, że nawet nie zauważają, jak bardzo ich życie różni się od tego sprzed kilku lat. 

Ich życie staje się lepsze każdego dnia! 

Dlatego właśnie piszę ten post, abyś mógł przygotować się na to, co nadchodzi i przygotować się mentalnie, emocjonalnie, fizycznie i duchowo! 

Prawda jest taka, że wchodzimy w zupełnie nowy paradygmat. 

To nie tyle nowy świat, co Złota Siatka. 

Ta Złota Siatka była tutaj i czekała na was, ale świadomość niektórych ludzi nie mogła jej osiągnąć, ponieważ ich serca były zamknięte na nią. 

W miarę jak ego puchnie i szaleje, będziecie nadal widzieć, jak otwierają się przed wami coraz większe możliwości: wiele z nich wydaje się niewiarygodnych dla ludzkiego umysłu, który wciąż jest schwytany w stary paradygmat. 

Jesteśmy teraz prawie na miejscu. Jak dziecko budzące się w świąteczny poranek, każdy nowy dzień będzie jeszcze bardziej cudowny niż poprzedni!

Kochamy was bardzo. Jesteśmy tutaj z wami. 
Jesteśmy waszą rodziną światła. 
A’HO 
Aurora Ray 
Ambasador Federacji Galaktycznej 
Copyright 2022 
Aurora Ray.

Wszelkie prawa zastrzeżone. 
❤️ PLEASE SHARE ❤️

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2023/01/witamy-na-boskiej-nowej-ziemi-odebrane.html

Wypowiedz się