Telozjanie: dotarliście do Wielkiej Zmiany

Drogie dzieci Ziemi pozdrawiamy was. 

Czasami człowiekowi trudno jest zrozumieć, że Życie nie jest tym czym on lub ona żyje na Ziemi. 

Od niepamiętnych czasów byłeś uwarunkowany, aby zrozumieć to, zrozumieć tamto, reagować w taki a taki sposób itp. Zostałeś wprowadzony w takie uwarunkowania moralne, umysłowe i duchowe, że całkowicie zatraciłeś wiedzę o tym, kim naprawdę jesteś . Ale wiedzcie, że tego wszystkiego chcieli i bardzo pragnęli wasi przywódcy religijni i wszyscy ci, którzy chcieli was prowadzić i mieć władzę nad ludzkością.

Uwarunkowania, którym zostaliście poddani, spowodowały, że wszystko, co powinniście wiedzieć o Życiu, zostało wymazane z waszych umysłów, a przez pokolenia prowadzono was w przekonaniu, że życie polega tylko na pracy, aby przeżyć.

To uwarunkowanie zmieniło was, powiedzielibyśmy, w ludzkie roboty. Od tysiącleci mówiono wam, że jesteście małymi ludźmi bez świadomości, że musicie pracować, aby zdobyć pożywienie, ale że tę pracę wykonywali ludzie, którzy trzymali was w swego rodzaju moralnym i fizycznym więzieniu. 

Wasi przodkowie, którymi byliście, wykonywali te rozkazy, a ludzie zadowalali się życiem, a nawet przetrwaniem, bez kwestionowania ważności tych dyrektyw.

Minęły tysiąclecia, zanim w końcu zrozumieliście, że coś jest nie tak z waszym życiem. Wielu z was chciało lepiej zrozumieć sens Życia, a teraz dotarliście do wielkiej zmiany.

Ta wielka zmiana, nawet jeśli wydaje się, że nie istnieje, jest tą, która prowadzi cię do zrozumienia siebie, do zrozumienia, że ​​wszystko, co było ci wpajane przez tysiące lat, było tylko kłamstwem, tylko dyrektywami mającymi na celu dobro niektórych ludzi dla ich pragnienie władzy.

W końcu jesteście w stanie „zbuntować się” przeciwko temu, co dzieje się na Ziemi w ludzkości od ostatnich trzech lat. Doświadczyliście ograniczeń, które miały na celu zbadanie waszej uległości wobec dyrektyw waszych rządów, które oczywiście nie są zakochane, ale są przepełnione jedynie wielkim pragnieniem władzy nad ludzkością. 

Doświadczyliście obowiązku otrzymywania zastrzyków, które, przypominamy, były i będą wykonywane tylko po to, aby lepiej wami manipulować i uczynić z was super roboty.

Wielu z was zrozumiało manipulacje, których byliście ofiarami. Mówimy o ofiarach dla niektórych z was, którzy zaakceptowali to ze strachu: 

strachu przed ukaraniem w taki czy inny sposób itp. 

Ale inni ludzie odmówili tych zastrzyków i tak, zostali ukarani, ale zaufali Życiu i mają więcej lub mniej przejść.

Wiedz, że kiedy jesteś pewny siebie, Życie Cię nie opuszcza, Życie Cię wspiera. 

Nie oznacza to, że wszystko staje się „różowe”, jak mówisz, ale rzeczy, wydarzenia w twoim życiu są znacznie mniej trudne, niż mogłyby być.

Pewność siebie, jaką nabieracie w obliczu tych wszystkich wydarzeń, których doświadczacie przez ostatnie trzy lata waszego ziemskiego czasu, popchnie was ku temu, o czym często mówimy, czyli Nowej Ziemi, tej, która będzie prowadzić was śladami Pokoju, Pokoju w was, dzięki zrozumieniu, że jesteście, każdy z was, jedynymi, którzy uczynią ze swojego życia szczęście, radość, pokój i pogodę ducha.

W tym nowym roku będziecie zmuszeni wejść głębiej w swoje wnętrze, ponieważ ten rok może być burzliwy, bardzo burzliwy dla niektórych z was. Rzeczywiście, ci ludzie, którzy nie rozumieją, co się dzieje, którzy nie rozumieją, że Prawdziwe Życie jest w nich, a nie tylko dyrektywy przywódców waszych rządów i innych żądnych władzy ludzi, ci ludzie będą coraz bardziej pogrążać się w ograniczeniach trzeciego wymiaru i pozostanie w smutku, w złym samopoczuciu.

Ale dla tych ludzi, którzy już rozumieją, że Życie jest waszą własną Boską Wewnętrzną Mocą, będzie to objawienie Prawdziwego Życia i Nowej Ziemi.

Drodzy bracia i siostry na Ziemi, bądźcie pewni waszej wewnętrznej Mocy, tej, której nic nie może zniszczyć, Mocy waszej Boskości, która was chroni i prowadzi do wyzwolenia i do prawdziwej Wolności.

Towarzyszymy wam z wielką Miłością, nie wątpcie w to.

**Kanał: Marie Josée Andichou

** Źródło

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2023/01/telozjanie-dotarliscie-do-wielkiej.html

Wypowiedz się