WIĘCEJ ZŁA NIŻ HITLER: Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne popiera przerażające medyczne okaleczenia dzieci, żąda od Departamentu Sprawiedliwości aresztowania każdego, kto się z tym nie zgadza

Środa, 05 października 2022 przez Mike Adams

Kopiuj adres URL21CWIDOKI

Zdjęcie: WIĘCEJ ZŁA NIŻ HITLER: Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne popiera przerażające medyczne okaleczenia dzieci, żąda od państwa policyjnego aresztowania każdego, kto się z tym nie zgadza

(Wiadomości przyrodnicze) W szokującym akcie medycznej tyranii i autorytaryzmu, Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne domaga się teraz, aby Departament Sprawiedliwości aresztował i ścigał każdego, kto sprzeciwia się chirurgicznym okaleczeniom dzieci przeprowadzanym w amerykańskich szpitalach, które oszukańczo twierdzą, że “potwierdzają” “tożsamość płciową” dziecka, okaleczając je przemocą medyczną.

“Lewicowi pedofile zwracają się do państwa policyjnego”, pisze Daniel Greenfield w FrontPageMag.com:

Kiedy zostają przyłapani na wykorzystywaniu dzieci, pierwszą deską ratunku lewicowych oprawców, czy to National School Boards Association, czy American Medical Association, jest nazwanie swoich przeciwników “krajowymi terrorystami” i żądanie, aby administracja Bidena wykorzystała Departament Sprawiedliwości do aresztowania i uciszenia ich.

Teraz AMA popiera okaleczenia, umieszczając organizację w tej samej kategorii moralnej, co seryjni mordercy, gwałciciele lub agenci Holokaustu.

Każdy lekarz, który pozostaje członkiem AMA, jest teraz powiązany z komercyjnym okaleczaniem dzieci w imię “przebudzenia”, a amerykański establishment medyczny dołącza do szeregów komunistycznych Chin z przymusową grabieżą organów w kategoriach skandalicznych aktów zła popełnionych przeciwko ludzkości.

Jeśli okaleczą dzieci dla zysku, jakie inne przestępstwa popełnią przeciwko dorosłym, aby zarobić więcej pieniędzy?

Ponadto, jeśli lekarze będący członkami AMA są gotowi okaleczać dzieci dla zysku, co jeszcze są gotowi zrobić dla dodatkowych dochodów? Czy mogą fałszywie diagnozować ludzi z rakiem, aby zarobić więcej pieniędzy na podawaniu medycznie niepotrzebnej chemioterapii? (Oczywiście, że tak.) Czy mogą fałszywie twierdzić, że ludzie mają “złożony COVID”, aby mogli zarobić dodatkowe 500 000 $ dla swojego szpitala, umieszczając tych ludzi pod respiratorami i remdesivirem, zabijając ich w tym procesie? Jest to roszczenie merytoryczne pozwu, który został już złożony przeciwko trzem szpitalom we Fresno w Kalifornii, które według pozwu czerpały zyski z popełniania oszustw medycznych i zasadniczo mordowania własnych pacjentów.

https://www.brighteon.com/embed/5a75c9fd-90bb-4852-93c3-42ca87ebdf2b

Jeśli AMA jest skłonna okaleczać dzieci dla zysku, każda racjonalna osoba musi założyć, że nie ma granicy, której nie przekroczy. Nie ma niczego, czego lekarze będący członkami AMA nie zrobiliby – bez względu na to, jak źle – aby zarobić więcej pieniędzy na bólu i cierpieniu niewinnych dzieci i dorosłych.

“Medycyna oparta na dowodach” to żart: nie ma ŻADNYCH dowodów na to, że dziecko może zmienić płeć poprzez operację i kastrację chemiczną

Twierdzenia AMA, Big Pharma i zachodnich lekarzy, którzy twierdzą, że praktykują tylko “medycynę opartą na dowodach”, są absurdalne, jeśli nie wręcz oszukańcze. Nie ma żadnych dowodów na to, że szczepionki covidowe okazały się bezpieczne i skuteczne dla każdego człowieka. Badania kliniczne zostały pominięte, a FDA uciekła się do zezwolenia na użycie w nagłych wypadkach (EUA) pod fałszywą paniką plandemii, aby pominąć długoterminowe badania i po prostu zadeklarować, że zastrzyki mRNA są bezpieczne, bez dowodów potwierdzających.

A teraz, jak donosi Revolver.news, Big Pharma odmawia przekazania danych mRNA do niezależnej oceny, wskazując, że ukrywają prawdę i popełniają historyczne, globalne oszustwo w promowaniu “szczepionek” covidowych, które nie są ani bezpieczne, ani skuteczne:

W kręgach naukowych pojawiają się wątpliwości, czy informacje dostarczone przez producentów na temat szczepionki mRNA są prawidłowe. Biontech/Pfizer i Moderna do tej pory odmawiały niezależnej weryfikacji danych. Członek Stiko również krytykuje.

Wirusolodzy, epidemiolodzy, farmakolodzy – w czasie pandemii nie zawsze byli dla siebie przyjaźni. Ale teraz spotykają się w jednym punkcie: jest to żądanie niezależnego przeglądu badań, które doprowadziły do zatwierdzenia szczepionek mRNA od Biontech/Pfizer i Moderna. Badania są publikowane. Brakuje jednak danych pierwotnych, z naukowego punktu widzenia dokumentów decydujących. Wszystkie oceny szczepionek w badaniach rejestracyjnych są oparte na nich. Do tej pory dokumenty były trzymane pod kluczem przez producentów i odmawiają ich wglądu.

Podobnie, nie ma dowodów na to, że dziecko może wyrazić zgodę na procedurę okaleczania genitaliów w ramach urojeniowego przekonania, że osoba może “zmienić płeć” za pomocą skalpela. Ten niedorzeczny pomysł forsowany przez lewicowców LGBT (i współwinnych chirurgów) opiera się na psychotycznym przekonaniu, że dzieci rodzą się w “niewłaściwych” ciałach i że chirurdzy skalpelami mogą “poprawić” swoją biologię, odcinając istniejące narządy i tworząc nowe lub przydatki, aby symulować narządy zastępcze.

Zapamiętajcie moje słowa: pewnego dnia, w niezbyt odległej przyszłości, ta praktyka będzie postrzegana jako prawdziwy HORROR, jakim się stała, obok gazowania Żydów, masowego głodu Ukraińców przez Hołodomor, lub ludobójstwa rewolucji kulturalnej komunistycznych Chin pod rządami Mao.

Obserwujemy zbrodnie przeciwko ludzkości rozgrywające się na naszych oczach, z pełnym błogosławieństwem zarówno AMA, jak i AAP (Amerykańskiej Akademii Pediatrii), które dosłownie powołują się na Departament Sprawiedliwości jako rodzaj “medycznego gestapo”, aby uciszyć każdego, kto sprzeciwia się brutalnemu okaleczaniu dzieci.

“Im gorsza zbrodnia, tym bardziej potrzeba uciekania się do taktyki państwa policyjnego przez tych samych lewicowców, którzy oskarżają konserwatystów o to, że są ‘autorytarni'”, pisze Greenfield.

Nawet Adolf Hitler nie okaleczał dzieci dla zysku, ale lekarze i chirurdzy AMA tak!

To nie jest hiperbola: zachodnia medycyna ogłosiła teraz, że jest w biznesie okaleczania, na zawsze cementując swój własny los, aby przejść do historii jako mroczna sztuka szarlatańskiej nauki, wykorzystywania dzieci i łamania praw człowieka, która będzie odbijać się echem w historii przez stulecia. Przyszli historycy spojrzą wstecz na ten czas i potrząsną głowami z niedowierzaniem, że cała klasa tak zwanych “lekarzy” przyklasnęłaby chirurgicznemu okaleczaniu dzieci, przerażona nie tylko samą praktyką, ale arogancją AMA żądającą, aby Departament Sprawiedliwości zbadał i aresztował każdego, kto sprzeciwia się tej praktyce.

Przesłanie jest raczej jasne: jeśli ci lekarze AMA nie mogą zamordować cię remdesivirem, wyludnić szczepionkami lub okaleczyć twoich genitaliów skalpelami, uwolnią pełną moc państwa policyjnego przeciwko tobie, aby zagrozić i uciszyć cię do uległości.

Zachodnia medycyna stała się kartelem przestępczym brutalnych okaleczaczy, którzy żerują na młodych. Po przetrwaniu holokaustu szczepionki covidowej, który zabił już miliony na całym świecie, dlaczego nie jesteśmy zaskoczeni?

To jest gorsze niż Hitler, bo nawet gdy Hitler zamordował miliony niewinnych Żydów, nie okaleczał dzieci i nie nazwał tego “lekarstwem”. Nie prał mózgów całemu pokoleniu młodych ludzi, aby nienawidzili swoich danych przez Boga ciał i próbowali manipulować nimi w celu chirurgicznej krzywdy.

Rzeczywiście, Hitler zamordował miliony i zagazował niewinnych mężczyzn, kobiety i dzieci na śmierć za pomocą broni chemicznej (opracowanej, jak na ironię, z pomocą giganta farmaceutycznego o imieniu Bayer), ale nawet Hitler nie odciął piersi małym dziewczynkom ani penisów małym chłopcom. Nawet w jego własnym, pokręconym, chorym umyśle takie akty przerażającej przemocy były prawdopodobnie nie do pomyślenia.

Jednak te same okropności są obecnie “akceptowanymi” praktykami dzisiejszych chirurgów i lekarzy głównego nurtu. Establishment medyczny jest teraz przemysłem przemocy medycznej wobec dzieci, a AMA przywiązało się do jednego z najbardziej przerażających złych rzeczy, jakie kiedykolwiek przeprowadzono w historii świata. Nawet Chiny, grając organy podczas Falun Gong, nie okaleczają dzieci dla zysku. To określenie wydaje się wyłaniać wyłącznie z zachodniej medycyny (przesiąkniętej szczepionkami depopulacji i śmiercionośnymi lekami farmaceutycznymi), gdzie te same narody, które twierdzą, że są pro-ukraińskie, prodemokratyczne i pro-choice, trwale okaleczają ciała dzieci, odbierając im wybór, aby powrócić do ich rzeczywistej płci danej przez Boga i być całością w swoich ciałach biologicznych. Po odcięciu narządów nie ma ich odzyskać. Te dzieci wyrosną na fizycznie i psychicznie okaleczone ofiary medycznego establishmentu, który oszalał na punkcie zbrodni.

Jak pisze jeden z komentujących: (DasWrite, via Front Page Mag)

Dodaj AMA do tej szybko rosnącej listy niegdyś szanowanych organizacji, w tym FBI i samego Departamentu Sprawiedliwości, które muszą zostać rozwiązane lub gruntownie zreformowane. Nadużywali wszelkiej władzy, jaką mieli, pozwalając się uzbroić lewicowym ideologom tak długo, że nie są już siłami dobra, ale narzędziami totalitarnego ucisku.

Modlimy się, aby fala pozwów domagała się znacznych odszkodowań od tych chirurgów i szpitali za okaleczanie dzieci dla zysku, rujnując ich życie w tym procesie. Zarówno AMA, jak i AAP powinny być wymienione w pozwach i pociągnięte do odpowiedzialności za promowanie tych okaleczeń dzieci przeprowadzanych dla zysku. Alex Jones jest obecnie pozywany na setki milionów dolarów za to, że nie skrzywdził żadnego dziecka i nie dokonywał żadnych aktów przemocy, a jedynie wyraził swoją opinię na temat strzelaniny w szkole, opinię, którą wkrótce skorygował, gdy pojawiły się nowe informacje. Jednak lekarze i chirurdzy będący członkami AMA dosłownie okaleczają dzieci z radością, dla zysku, reklamując swoje usługi w mediach społecznościowych (dla dzieci) i chwaląc się swoimi osiągnięciami w zakresie okaleczania przed współwinnymi korporacyjnymi mediami, które popierają farsę.

Co ważniejsze, jeśli Departament Sprawiedliwości miałby aresztować i ścigać karnego kogokolwiek w tym scenariuszu, to lekarze, chirurdzy, szpitale i kierownictwo AMA powinny dokonywać tych ohydnych zbrodni przeciwko dzieciom, a wszystko to z naruszeniem własnych wytycznych AMA dotyczących etyki medycznej, nawiasem mówiąc. W Ameryce są teraz popełniane zbrodnie przeciwko dzieciom, a strony dokonujące tych zbrodni nawet tego nie ukrywają… Chwalą się tym.

Przemoc medyczna wobec dzieci musi się skończyć.

Medyczny establishment w Ameryce stał się kabałą oprawców, okaleczaczy, morderców i propagandzistów. Proszę, Boże, spraw, by to się skończyło…

Dowiedz się więcej w dzisiejszej aktualizacji sytuacji za pośrednictwem Brighteon.com:

– AMA żąda od Departamentu Sprawiedliwości ścigania każdego, kto sprzeciwia się chirurgicznemu okaleczaniu
dzieci

– Oburzająca eskalacja DYKTATURY MEDYCZNEJ, która wykorzystuje dzieci dla zysku
– Lewicowcy żądają cenzurowania WSZYSTKICH przeciwnych poglądów na temat klimatu, covidu, wyborów, trans itp.
– Studenci prawa Berkeley żądają “ŻADNYCH STREF ŻYDOWSKICH”, gdzie Żydzi są zakazani
– Lewicowa pielęgniarka brytyjska mówi, że konserwatyści powinni zostać pozostawieni na pastwę losu
– Migranci cieszą się 5-gwiazdkowym statkiem wycieczkowym w Holandii, podczas gdy obywatele głodują

– Rezerwa Federalna wdraża pilotażowy projekt punktacji kredytu społecznego, aby zniewolić wszystkich
– Planterra zamyka całą operację fałszywego mięsa

– aktywiści “Slow Food” domagają się globalnego masowego głodu i głodu
– Radykalna lewica jest w stanie wojny z niebem, oceanami, słońcem i żywiołami
– 60% Amerykanów żyje teraz od wypłaty do wypłaty
– Kiyosaki mówi słuchaczom, aby nadal kupowali złoto i srebro, nawet gdy tanieje
– Całkowite załamanie sieci energetycznej w Bangladeszu

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-10-05-american-medical-association-demands-doj-prosecute-journalists-who-oppose-surgical-child-mutilations.html

Wypowiedz się