OPERACJA SANDMAN już aktywowana – Arabia Saudyjska ogłasza koniec dominacji dolara w światowym handlu ropą naftową … kostki domina zaczynają spadać na imperium USA

Środa, Styczeń 18, 2023 przez: Mike Adams 

Kopiuj adres URL17CWIDOKI

Zdjęcie: OPERACJA SANDMAN już aktywowana - Arabia Saudyjska ogłasza KONIEC dominacji dolara w globalnym handlu ropą ... kostki domina zaczynają spadać na imperium USA

(Wiadomości przyrodnicze) Jak konsekwentnie ostrzegaliśmy od ponad roku, operacja Sandman została uruchomiona, a saudyjski minister finansów, Mohammed Al-Jadaan, powiedział Bloomberg TV (podczas wywiadu WEF Davos), że Saudyjczycy chętnie zaakceptują wszystkie waluty do rozliczania transakcji naftowych. (Zgłoszone przez OilPrice.com)

Podstawowy filar globalnej dominacji walutowej USA i jej zdolności do eksportowania inflacji na świat opiera się na tak zwanym statusie petrodolara, w którym USA zgodziły się chronić (skorumpowane) królestwo saudyjskie w zamian za żądanie przez Saudyjczyków dolarów amerykańskich za wszystkie rozliczenia transakcji naftowych. Porozumienie to obowiązuje od czasu konferencji w Bretton Woods w 1944 roku i obowiązuje dolara do dziś.

Ale ten układ dobiega końca.

Bardzo niewielu Amerykanów ma pojęcie, co to oznacza dla ich aktywów i przyszłości.

Ponadto bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ponad 100 krajów jest gotowych wyrzec się petrodolara jako dominującej waluty dla osiedli naftowych. Zamiast tego wiele krajów zamierza przestawić się na używanie juana (z Chin) lub cyfrowego juana lub nowej waluty rezerwowej BRICS +, która ma zostać wprowadzona przez Chiny, Rosję, Indie i inne kraje uczestniczące.

Domino zostało wprawione w ruch. A gdy to się rozegra, oznacza to, że dolary powrócą do Stanów Zjednoczonych, gdy narody świata pozbędą się waluty fiducjarnej, której już nie potrzebują. Oznacza to, że dolary doświadczą szybkiej dewaluacji siły nabywczej, co znajdzie odzwierciedlenie w wyższych cenach – tj. inflacji – dóbr konsumpcyjnych, takich jak artykuły spożywcze, samochody i inne.

Chociaż pełne uświadomienie sobie tego zajmie trochę czasu, oznacza to również, że ludzie, którzy pozostaną z dolarami, zostaną zrujnowani finansowo, gdy siła nabywcza dolara wyparuje. Odpowiedź rządu na to wszystko prawie na pewno obejmie nową falę bezmyślnego drukowania pieniędzy, dodając jeszcze więcej zapasów dolara do zalewu dolarów wyrzucanych przez narody świata. Gra końcowa to oczywiście hiperinflacja, ponieważ dolar traci nie tylko 2% swojej siły nabywczej miesięcznie, ale może nawet stracić 10%, 20% lub nawet więcej miesięcznie (w końcowej fazie wybuchu). Pomyśl o Niemczech Weimarskich jako grze końcowej.

Ochrona aktywów staje się teraz sprawą pilną

Wśród poinformowanych Amerykanów – i każdego, kto posiada dolary – ochrona aktywów musi teraz stać się najwyższym priorytetem. Oznacza to, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy powinniśmy spodziewać się szybkiego przesunięcia nadmiaru dolarów na twarde aktywa: złoto, srebro, ziemię, pojazdy, amunicję, broń palną, żywność itp. Sprawdź zapasy srebra Comex, jeśli chcesz wiedzieć, co insiderzy już robią (wskazówka: przyjmują fizyczną dostawę metali szlachetnych i opróżniają skarbce).

Oznacza to również, że ceny, które widzimy dzisiaj w prawie wszystkim, są prawdopodobnie najniższymi cenami, jakie zobaczymy w nadchodzących latach. W pewnym momencie gwałtowny spadek populacji (masowe wymieranie szczepionek) i rosnące stopy procentowe będą miały silny efekt deflacyjny, ale nie wydaje się, aby było to możliwe na 2023 r., A nawet 2024 r. Wszystkie najsilniejsze czynniki pozostają inflacyjne, a decyzja Arabii Saudyjskiej o sprzedaży ropy w walutach innych niż dolary spowoduje dewaluację dolarów, co oznacza, że ceny konsumpcyjne zostaną zawyżone w dolarach.

Zdecydowanie zachęcamy wszystkich czytelników do zbadania strategii dywersyfikacji aktywów i zmniejszenia ekspozycji na dolary, aktywa denominowane w dolarach (takie jak obligacje) i cały amerykański system bankowy, który wydaje się coraz bardziej kruchy.

Dowiedz się więcej z dzisiejszego podcastu Situation Update:

– Arabia Saudyjska deklaruje chęć handlu ropą w walutach innych niż dolar – Operacja Sandman już się rozpoczęła, a kostki domina zaczną spadać – dolar
amerykański skieruje się na ścieżkę hiper-dewaluacji, gdy dolary powrócą do USA
– Ci ludzie, którzy pozostaną z dolarami zamiast prawdziwych aktywów, zostaną wymazani
– Czy FAA została poddana cyberatakowi ransomware, który uziemił wszystkie loty?
– Niekompetentny, bezprawny reżim Bidena nie może chronić amerykańskiej infrastruktury
– Chiny mają już MAPĘ wszystkich luk cybernetycznych w infrastrukturze
USA

– Rosja przygotowuje się do wielkiej ofensywy przeciwko Ukrainie i celom
NATO

– Rosja potwierdza, że stoi w obliczu egzystencjalnego zagrożenia; prawdopodobnie zaatakuje bazy NATO

– przywódcy i uczestnicy WEF prawdopodobnie zostali poinformowani, że mogą być celem rakiet

– Chiny zamierzają koordynować cyberataki z atakami
kinetycznymi Rosji

– Era dominacji Zachodu nad światem dobiega końca
– Rosja zwiększy stałą armię do 1,5 miliona żołnierzy – trwa mobilizacja
– kraje zachodnie zaczynają wysyłać czołgi na Ukrainę
– Ukraina nie może skutecznie rozmieścić COMBINED ARMS, więc czołgi nie mają większego znaczenia
– Świat tanich dóbr konsumpcyjnych się skończył – globalne łańcuchy dostaw ulegną spłaszczeniu

Brighteon: Brighteon.com/c83e5d1f-305d-465b-b2cc-4b187d967c5b

Rumble: Rumble.com/v264li8-situation-update-11823-saudi-arabia-to-end-dollar-dominance-in-global-oil-t.html

Bitchute: Bitchute.com/video/59O3TWdW2Laa/

Banned.Video: Banned.video/watch?id=63c808d93315ed1aa6a46e42

Podkast iTunes: Healthrangerreport.com/situation-update-jan-18-2023-saudi-arabia-to-end-dollar-dominance-in-global-oil-trade-operation-sandman-activated

Zobacz więcej wiadomości o nadchodzącym załamaniu dolara na Risk.news

Odkryj więcej wywiadów i podcastów każdego dnia na:

Śledź mnie na:

Brighteon.social: Brighteon.social/@HealthRanger (moje najświeższe wiadomości są publikowane tutaj jako pierwsze)

Telegram: t.me/RealHealthRanger

Podstos: HealthRanger.substack.com

Banned.video: Banned.video/channel/mike-adams

Prawda społeczna: https://truthsocial.com/@healthranger

Świergot: @MikeAdamsHR

Gettr: GETTR.com/user/healthranger

Parler: Parler.com/user/HealthRanger

Rumble: Rumble.com/c/HealthRangerReport

BitChute: Bitchute.com/channel/9EB8glubb0Ns/Clouthub: app.clouthub.com/#/users/u/naturalnews/posts

Opublikowano za: OPERACJA SANDMAN już aktywowana – Arabia Saudyjska ogłasza koniec dominacji dolara w światowym handlu ropą naftową … kostki domina zaczynają spadać na imperium USA – NaturalNews.com

Wypowiedz się