Niemcy wkrótce przegrają III wojnę światową

środa, Styczeń 18, 2023 przez: News Editors

Kopiuj adres URL

Zdjęcie: Niemcy wkrótce przegrają III wojnę światową

(Wiadomości przyrodnicze) Niemcy są bliskie przegrania III wojny światowej, ponieważ ta trzecia wojna światowa skończyła się dla Europy, a klęska nie może być bardziej kompletna.

(Artykuł opublikowany ponownie z RMX.news)

W pierwszej wojnie światowej Drugie Cesarstwo Niemieckie zostało zniszczone; podczas II wojny światowej Trzecie Cesarstwo Niemieckie zostało zniszczone; a teraz w czasie Trzeciej Wojny Światowej Czwarte Cesarstwo Niemieckie, znane nieśmiało jako Unia Europejska, “przebrane za Europę”, również upada.

Chociaż II wojna światowa zniszczyła Niemcy materialnie i fizycznie, zmobilizowała je duchowo, moralnie i intelektualnie; był to “niemiecki cud gospodarczy”, który był cudem duszy.

Chociaż Niemcy są teraz w znacznie lepszej sytuacji materialnej i fizycznej, są znacznie gorsze duchowo, moralnie i intelektualnie – bezradnie tolerując niszczenie swojej duchowej tożsamości. Nie zauważył, że materialne i fizyczne podstawy jego dobrobytu zostały zniszczone przez znacznie bardziej śmiertelną wojnę.

Tragikomedię tego rytualnego samobójstwa podkreśliła zeszłoroczna historia wykorzystania przez niemieckie siły bezpieczeństwa 3000 komandosów i hollywoodzkiego spektaklu do rozprawienia się z antypaństwowym spiskiem.

artykule w Foreign Affairs niemiecki kanclerz Olaf Scholz pisze, że to, co były prezydent USA George Bush nazwał kiedyś “partnerstwem w przywództwie” podczas zjednoczenia Niemiec w 1990 r. – które Bush postrzegał jako Niemcy i Amerykę dzielące się rolą wiodących światowych mocarstw – teraz się spełnia.

Czytając to, trudno zdecydować, czy śmiać się, czy płakać, ale wybrałbym to drugie.

Kiedy amerykańskie imperium, sprowokowaną przez siebie III wojną światową, teraz szybko, łatwo – a przede wszystkim tanio i przy uczynnej współpracy Niemiec – niszczy fundamenty najbardziej wyrafinowanej struktury high-tech na świecie ostatniego półtora wieku i spycha Niemcy z powrotem do poziomu trzeciorzędnego regionalnego średniego mocarstwa, niemiecka kanclerz wyobraża sobie historyczne zwycięstwo.

Prawda wymaga, że choć imperium może łatwo, szybko i tanio zlikwidować Niemcy, to i tak musiało rozmieścić poważne siły do jednej akcji, a było nią wysadzenie niemiecko-rosyjskiego gazociągu Nord Stream.

To działanie, bardziej pedagogiczne, było konieczne, aby dać symboliczny sygnał nieco trudnej niemieckiej opinii publicznej, że era naprawdę się skończyła, że naprawdę dokonuje się głęboka zmiana.

Ale główną cechą tej zmiany epoki będzie nie tyle wyłonienie się Niemiec jako globalnej potęgi, ale raczej znacznie bardziej dramatyczny niż kiedykolwiek wcześniej upadek w globalnej przestrzeni władzy.

Czytaj więcej na: RMX.news

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2023-01-18-germany-about-to-lose-world-war-iii.html

Wypowiedz się