Założyciel National File: Większość firm medialnych w Ameryce istnieje tylko po to, by CONTROLOWAĆ i CENZUROWAĆ informacje

media

Piątek, Październik 28, 2022 przez: Kevin Hughes

Kopiuj adres URL3,100WIDOKI

Zdjęcie: Założyciel National File: Większość firm medialnych w Ameryce istnieje tylko po to, aby CONTROL i CENSOR news

“Większość z tych firm medialnych nawet nie zarabia pieniędzy. W rzeczywistości ich wyraźnym celem i jedynym powodem istnienia jest kontrola i zasadniczo cenzura, ponieważ w prasie masz pominięcie i masz prowizję. Są to dwie największe zasady, które przyjmuje redakcja – co obejmujesz, a czego nie obejmujesz” – powiedział Fritsch gospodarzowi Pete’owi Santilliemu podczas ostatniego odcinka “The Pete Santilli Show”.

Santilli pochwalił National File za to, że jest jednym z niewielu wyjątków od normy. Wspomniano, że magazyn złamał historię o dzienniku Ashley Biden i napędzał wiadomości na wielu frontach zarówno w prasie głównego nurtu, jak i konserwatywnej.

Fritsch powiedział, że ich banda młodych chłopaków po prostu sobie z tym radzi, złomując, krzątając się i walcząc o oryginalne i najświeższe wiadomości. Pochwalił swój zespół za wykonanie znakomitej pracy pod względem pisania nagłówków. Ale wraz z rozpoczęciem rozprawy z pisaniem nagłówków, Fritsch powiedział, że część pracy zmienia się i ewoluuje.

Wydawca zauważył również, że globalna izba handlowa w zasadzie trzyma w ręku informacje, które mogą i nie mogą być publikowane przez media głównego nurtu.

Santilli powiedział, że tak było przez długi czas i było tylko gorzej. “Wiadomości zawsze były prowadzone przez handel, a strony informacyjne są teraz wypełnione treściami redakcyjnymi kupowanymi i opłacanymi przez reklamodawców” – powiedział.

Kontrowersyjny gospodarz radiowego talk show dodał, że teraz jest inne uczucie, jeśli chodzi o świetne dziennikarstwo śledcze lub wiadomości w porównaniu z tym, co ludzie mogą znaleźć w ciągu dnia.

Fritsch zgodził się, mówiąc, że ludzie nie widzą już tego rodzaju wiadomości tak często. Dodał, że oprócz globalnej izby handlowej, kompleks wojskowo-przemysłowy i Big Pharma finansują teraz również firmy medialne.

Media korporacyjne nie zajmują się istotnymi wiadomościami

Santilli zwrócił uwagę, że wynikające z tego wiadomości wiadomości nie były relacjonowane przez korporacyjne media. “Amerykanie potrzebują więcej mediów, takich jak National File, które zwracają uwagę na to, co naprawdę dzieje się w kraju i na całym świecie” – powiedział.

Fritsch wspomniał, że kilka mediów informacyjnych zostało sprzedanych ludziom o “super wysokich interesach finansowych”.

“A to, co kończy się prezentowaniem w telewizji każdego dnia, to tylko mydlenie oczu. To sztuczność prawie w całości. I myślę, że większość widzów, większość Amerykanów, większość wyborców wie w głębi serca, że coś jest nie tak. Instynktownie wiedzą, że większość z nich to po prostu totalne bzdury “– powiedział Fritsch.

“Nie wiedzą jednak dokładnie, co to jest. I trudno jest wskazać palcem, ponieważ ci ludzie są naprawdę dobrzy w ukrywaniu piłki. Grają swoje carnies i grają w chowanie piłki tym, co robią. “

Santilli powiedział, że edukacja ich widzów i czytelników na temat nowego modelu ekonomicznego jest ważna, zwłaszcza w przypadku kwitnących serwisów informacyjnych przyciągających dużych reklamodawców, którzy promują cenzuręi kulturę anulowania.

Gospodarz zwrócił uwagę, że ci wielcy inwestorzy finansują operacje, ponieważ mogą dotrzeć do milionów ludzi, aby promować konkretny program.

Fritsch zgodził się, zauważając, że wszystkie korporacyjne media są w zasadzie własnością sześciu firm.

Cytował, że kapitalizm kolesiów przejął media informacyjne finansowane przez bogate osoby, korporacje lub organizacje. (Powiązane: Czy wiadomości głównego nurtu mogą być naprawdę wiarygodne, gdy sześć korporacji kontroluje 90% amerykańskich mediów?)

Śledź Journalism.news, aby uzyskać więcej wiadomości związanych z branżą medialną.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o cenzurze w branży medialnej.

https://www.brighteon.com/embed/35466fc1-d746-440c-9108-e646bfb1eca6

Ten film pochodzi z kanału Leona Wind na Brighteon.com.

Więcej powiązanych artykułów:

Pete Santilli publikuje bombowe wideo ujawniające PRAWDĘ o Ukrainie: “Ground Zero for the CIA Coup Upon America” – obejrzyj Brighteon.com.

Media establishmentu otwarcie naciskają na gigantów technologicznych, aby cenzurowali wszystkie niezależne media.

Te same media indy, ocenzurowane przez gigantów mediów społecznościowych, odkryły prawdę o pedofilu Jeffreyu Epsteinie, podczas gdy fałszywe media “głównego nurtu” to ukrywały.

Ustawodawcy GOP biją na alarm w sprawie ustawy o “kartelu medialnym”, która pozwoli wielkim technologiom i wielkim mediom na zmowę w sprawie większej cenzury.

Dr John Diamond: Ludzie muszą wziąć media z rąk wroga i uczynić z nich dostarczyciela prawdy – Brighteon.TV.

Źródła obejmują:

Brighteon.com

Brighteon.TV

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-10-28-media-companies-exist-to-control-censor-news.html

Comments

 1. czystesale says:

  W gruncie rzeczy trywialne

  są zamieszczone oceny. Stali odbiorcy KIP nie zawahają się tego potwierdzić.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MGN

  J. Swinton (XIX.w), (XIX w.) założyciel NYT, tak miał podsumować swą dziennikarską karierę:

  “Nie ma czegoś takiego jak wolna prasa… Zadaniem dziennikarzy jest zniszczyc prawdę, kłamac w żywe oczy, fałszować, oczerniać, płaszczyć się przed pieniądzem i sprzedawać swój kraj i swą rasę za chleb powszedni….My jestesmy narzędziami i parobkami bogatych poza tą sceną. … Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.

  Chomsky: MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_5

  To jednak uznam za bardzo ciekawe:
  “Wiadomości zawsze były prowadzone przez handel”, istotnie był handel od zarania nośnikiem wiadomości i racją jest też, że to powiązanie z handlem pozostało.

Wypowiedz się