Rząd USA ma zdolność manipulowania huraganami, pokazuje 50-letnia dokumentacja

Środa, 12 października 2022 r. przez: Ethan Huff

Skopiuj adres URL15CWIDOKI

Zdjęcie: Rząd USA ma zdolność manipulowania huraganami, pokazuje 50-letnia dokumentacja

(Wiadomości naturalne) Wierzcie lub nie, ale istnieją dowody sugerujące, że rząd Stanów Zjednoczonych – a przynajmniej ci, którzy dokooptowali i teraz go kontrolują – ma zdolność tworzenia i kierowania pogodą, w tym huraganami.

Pedagog i aktywistka Peggy Hall przesłała film – obejrzyj poniżej – omawiając to, co udało jej się odkryć z archiwów rządowych. Dokumenty sprzed 50 lat lub więcej wskazują na technologie zdolne do manipulowania dużymi burzami.

Departament Marynarki Wojennej, Departament Sił Powietrznych i General Electric mają w tym swój udział, mówi Hall. Artykuł opublikowany przez General Electric zatytułowany “Historia projektu Cirrus od 1947 do 1952 roku” opisuje, w jaki sposób cząstki chmur i modyfikacje są wykorzystywane do wpływania na huragany.

Hall często mówi o geoinżynierii i smugach chemicznych na swoim kanale, a także o pożarach, z których niektóre, jak twierdzi, są manipulowane za pomocą ukierunkowanej broni energetycznej lub DEW.

W tym konkretnym filmie wyjaśnia, że rządowa manipulacja pogodą służy do zaszczepiania strachu, niepewności i trudności na ludziach, aby oddać ich pod kontrolę Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (FEMA).

W niektórych przypadkach rząd może nawet skierować huragany w kierunku pewnych obszarów jako odwet polityczny. Czy to dlatego huragan Ian uderzył w Florydę, stan, który przeciwstawił się oszustwu koronawirusa Wuhan (Covid-19), w tym tak zwanym “szczepionkom”?

Kilka dodatkowych linków do dodatkowych informacji na temat Projektu Cirrus i innych rządowych programów modyfikacji pogody można znaleźć na stronie NeedToKnow.news.

Wydaje się, że manipulacja pogodą ma miejsce na całym świecie

Zasiewanie chmur i wstrzykiwanie aerozoli w niebo jest czymś, co coraz częściej zajmuje centralne miejsce, nawet w oficjalnych raportach ze źródeł głównego nurtu.

Niedawno informowaliśmy o tym, jak Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) zostało przyłapane na przechwalaniu się operacjami “chemtrails” w komunistycznych Chinach.

Na początku roku informowaliśmy o tym, jak krajowe operacje zasiewania chmur były wdrażane w Nowym Meksyku, aby spróbować stworzyć więcej deszczu na suchym lądzie.

Nie jest wykluczone, że jeśli siły, które są, są w stanie zrobić to wszystko, są również w stanie wzmocnić, a nawet osłabić burze lub skierować je w określone miejsca.

Być może istnieje nawet broń pogodowa używana przez jeden kraj przeciwko drugiemu do celów wojennych. Zamiast wystrzeliwać pociski lub ataki naziemne, jak w dawnych czasach, być może współczesna broń jest używana do pozbawienia docelowego narodu deszczu za jego uprawy i zbiorniki – a może do wysadzenia go zbyt dużą ilością deszczu, aby spowodować powodzie.

“Myślę, że mogą sterować huraganem, taktycznie zasiewając pewne ćwiartki burzy” – napisał komentator w spekulacjach. “Mogą sprawić, że skręci w lewo lub w prawo i do pewnego stopnia go zatrzymać”.

“Najwyraźniej wojsko USA robiło to Vietcongowi w porze monsunowej, aby zrzucić na nich bezbożne ilości deszczu nad szlakiem. Nie mogli stworzyć monsunu, ale mogli sprawić, by zrzucił deszcz tam, gdzie chcieli. “

Inny napisał, że istnieje zdolność zarówno do kierowania, jak i tworzenia burz za pomocą tlenku srebra i że było to możliwe przez co najmniej ostatnie 50 lat – to wszystko jest oczywiście tylko spekulacją.

“To tajemnica poliszynela: w 2005 roku huragan Katrina zyskał siłę nad chłodniejszą wodą” – zasugerował ktoś inny.

“Większość klimatologów wie, że istnieje technologia manipulowania pogodą” – napisał inny.

Nie wszyscy jednak wierzą, że to wszystko jest prawdą. Jedna osoba wyraziła sceptycyzm wobec pozornie “wszechpotężnych” technologii rządu, sugerując, że utrzymanie kontroli nad masami poprzez siłę sugestii może być po prostu podstępem.

Więcej powiązanych wiadomości na temat kontroli pogody można znaleźć na stronie Geoengineering.news.

Źródła tego artykułu obejmują:

Newspunch.com

YouTube.com

NeedToKnow.news

NaturalNews.com

NaturalNews.com

Opublikowano za: Rząd USA ma zdolność manipulowania huraganami, jak pokazuje 50-letnia dokumentacja – NaturalNews.com

Comments

 1. mario42 says:

  Armia amerykańska jak najbardziej manipulowała pogodą już w czasie wojny w Wietnamie operacja Popeye (czyli zasiewania chmur nad szlakiem Ho Chi Minha, żeby uniemożliwić transport vietcongowi), a to było 60 lat temu. Jaki był postęp techniczny (w chemii, analizach komputerowych, fizyce cząstek) w tym okresie to wiemy więc można sobie tylko wyobrazić co wiedzą i mogą w obecnych czasach.
  Jak ktoś lubi czytać to zapraszam w imieniu agencji 😉 do jej archiwum

  https://www.cia.gov/readingroom/document/cia-rdp68r00530a000200110020-2

  https://www.cia.gov/readingroom/document/cia-rdp74b00415r000100110006-9

  można sobie dużo poczytać lub coś wyszukać
  https://www.cia.gov/readingroom/advanced-search-view

  Swego czasu znalazłem tam całą serię dokumentów o projekcie Popeye, ale teraz jakoś nie mogę ich odszukać jak ktoś znajdzie proszę o link.

Wypowiedz się