Jak wyglądałby dobry “reset”

9 listopada 2022 r.

Rotszyldowie wydaleni.jpeg

Jak zwykle, kabalistyczni Żydzi przesadzili. Zdyskredytowali się. Oszustwo pandemiczne i obowiązkowe “szczepionki”.

Mamy teraz niepowtarzalną okazję do refleksji, ponownego wyobrażenia
sobie
i zresetować nasz świat, aby sprzyjał ludzkości.

To rzadka okazja, aby zrzucić zgubne jarzmo: satanisty (masońskiego Żyda),
Kartelu banków centralnych, który jest odpowiedzialny za nieobliczalne cierpienia
pod egidą komunizmu, wojny, ludobójstwa, depresji,
plandemiki, terroryzmu, satanizmu, korupcji i deprawacji.

Aktualizacja z dnia 10 wrz 2021 r. Autor: Henry Makow PhD


Wyczuwam sejsmiczną zmianę. Bankierzy przesadzili i zdemaskowali siebie i swoich masońskich wasali (naszych wybranych “przywódców”) jako zdrajców, gangsterów, psychopatów, przestępców, zboczeńców i masowych morderców. Szwecja, Floryda, Teksas i Południowa Dakota wyłamały się z szeregów i udowodniły, że Covid 19 jest kłamstwem.
Na tym właśnie polegałby życzliwy reset.

1. Przede wszystkim narody muszą przejąć kontrolę nad swoim kredytem i kreacją waluty.Wyrzekłby się całego “długu” stworzonego z powietrza i stworzyłby środek wymiany, wydając go na istnienie, bez długu i odsetek.


2. Szczepionki mRNA byłyby zakazane. Wszyscy politycy, dziennikarze i urzędnicy medyczni, którzy współpracowali w oszustwie Covid, zostaliby zwolnieni. Jacob Rothschild, George Soros, Bill Gates i Tony Fauci będą sądzeni za zbrodnie przeciwko ludzkości, a ich majątek zostanie skonfiskowany i dodany do publicznej kasy. Joe Biden trafiłby do więzienia za sfałszowanie wyborów. Zdrajca Donald Trump będzie sądzony za fałszywą opozycję i zaniedbanie obowiązku. Wszyscy współwinni fałszowania wyborów, w tym Trump, Pence, Kongres i sędziowie Sądu Najwyższego, zostaną zwolnieni i postawieni przed sądem. To samo dotyczy wszystkich tych, którzy promowali oszustwo covidowe. Firmy farmaceutyczne zostaną podzielone i rygorystycznie uregulowane. Bill Gates, Klaws Swab, Anthony Fauci i George Soros zostaną postawieni przed sądem.

dees-agenda21.jpg

3. Monopole medialne i technologiczne zostaną znacjonalizowane, rozbite i odsprzedane ludziom, którzy zagwarantują wolność słowa i swobodny przepływ informacji. CIA i FBI zostaną zamknięte i zreorganizowane. Lokalna i stanowa policja zostanie oczyszczona z masonów. ONZ zostanie zamknięta, a budynek zniszczony.

4. Masoneria byłaby zakazana. Jego czołowi członkowie byliby sądzeni i więzieni. Masoni mieliby zakaz sprawowania urzędów publicznych lub zatrudnienia.
Klaws-okazja.jpg

5. Komuniści zostaliby usunięci z systemu edukacji, zwłaszcza z uniwersytetów. Uniwersytety chroniłyby wolność słowa i dociekań. Metoda naukowa zostałaby przywrócona. Posągi Konfederatów zostaną przywrócone. Historia nie będzie photoshopowana.

6. Antifa, feministki i inni lewicowcy byliby wysyłani do obozów “reedukacyjnych”. Różnorodność, rakowa kultura i CRT zostałyby zakazane i ukarane. Zatrudnianie byłoby ślepe na płeć i kolory. Nielegalni migranci, którzy nie znaleźli zatrudnienia, zostaną deportowani.

7. Wybory byłyby finansowane ze środków publicznych. Żadne prywatne składki nie byłyby dozwolone. Politycy nie mieliby możliwości czerpania korzyści ze swojej kadencji.


8. Promowanie satanizmu, dysforii płciowej, nielegalnej migracji, zmian klimatycznych i wszystkich globalistycznych shibboleths byłoby karane grzywnami i karami więzienia. To, co ludzie robią prywatnie, jest ich własną sprawą, ale celowe obalenie społeczeństwa nie może być tolerowane.

9. Wartości rodzinne – małżeństwo, wierność, odpowiedzialne rodzicielstwo – staną się polityką rządu. Życie ludzkie byłoby uważane za nienaruszalne. Aborcja zostałaby ograniczona lub zakazana. Wspierana byłaby zdrowa duma narodowa i rasowa. Każdy miałby możliwość na podstawie indywidualnych zasług i pracowitości, a nie rasy czy płci.


10. Będzie zbiorowy wysiłek, aby rozpoznać i wprowadzić w życie plan Stwórcy. Publiczność byłaby zachęcana do świętowania Cudu Życia i chwalenia Boga!
Jeśli te środki zostaną przyjęte, ludzkość wycofa się z otchłani i odzyska ścieżkę do świata, w którym ludzkość może rozkwitać zgodnie z zamierzeniami.

CO DALEJ?

Podjęta przez bankierów próba zamknięcia i wprowadzenia eksperymentalnych “szczepionek” na fałszywą pandemię zakończy się niepowodzeniem. Ludzie nie zniosą tych bzdur.
Bankierzy mają tendencję do podwajania się, gdy są udaremnione. Szczepionki mRNA mogą wyzwolić nową falę chorób, za które media będą obwiniać “warianty” Covid i “nieszczepionych”.
 Jednak szybko okaże się, że cierpią tylko zaszczepieni, a odporność na szczepienia usztywni się.

Ostatecznie komuniści będą musieli zamknąć Internet, aby odnieść sukces, a to wpłynie na całą działalność gospodarczą. Ich wielki reset się nie powiedzie. Bankierzy przesadzili. Obnażyli i zdyskredytowali swój system tajnej kontroli. Bankierzy pozostaną z opcjami nuklearnymi: rozbić system finansowy lub rozpocząć wojnę nuklearną. Ale to byłoby lepsze niż to, co mają w zanadrzu.

Zorganizowane żydostwo nigdy nie robiło tajemnicy ze swojego złowrogiego planu dla ludzkości. Ludzie zaczynają zwracać uwagę, jak to się rozwija.

Nie jest za późno dla zorganizowanego żydostwa, aby oszczędzić sobie i ludzkości wiele traumy, zmieniając kurs. Dla Rothschildów nie jest za późno stać się dobroczyńcami ludzkości i cieszyć się miłością, zamiast nienawiści, miliardów ludzi.

Powiązane-Podstawyi rozwój brytyjsko-judeo banksterskiej siły pieniądza

Opublikowano za: https://henrymakow.com/2022/11/what-a-benevolent-reset-would-require.html

Comments

 1. makepeace1961 says:

  Nie mogę patrzeć na tych obrzezanych sk….ów. Chamy sk….le i zbrodniarze

 2. adamd says:

  Herkules objawił się na ziemi, ma ponoć jakieś instrumenta do używania wody..
  https://ciekawamitologia.pl/mitologia/mitologia-grecka/mity-greckie/5-praca-heraklesa

 3. doran65 says:

  jednak naiwieksza SILA I MOTOREM NAPEDOWYM☠️ dla ” porzyczkodawcow satanistow jest ZDECYDOWANIE!!!! KORPORACJA NADJORDANSKICH ABRAHAMOWYCH BOZKOW ze starego,nowego i nainowszego Testamentu ! Kiedy ONI Arcykaplani planowali obecne ludobojstwo… NIe bylo zadnych Rotszyldow, Rokefelerow czy Szwabow gatesow , Sorosow . ICHNIE korporacje sa WSZEDZIE !! na wszystkich kontynentach ,wyspach , morzach i oceanach W Rosji uchodza za Prawoslawnych w Europie Katoliczniki ! w Angli Protestanci , w Amerykach Chrzescijanie ☠️w chinach ,japoni ,indochiny itp wszedzie maja swoje Bastyjony fortece

Wypowiedz się