Benjamin Fulford 21 listopada 2022 . – Aresztować Davida Rockefellera Jr., aby zakończyć horror Bidena

Jeśli myślisz w kategoriach biblijnych, najbardziej prawdopodobnym kandydatem na antychrysta jest David Rockefeller Jr.

On i jego rodzina stoją za całym oszustwem Covid i przestępstwami związanymi ze szczepionkami popełnionymi w ciągu ostatnich kilku lat. To też tylko wierzchołek góry lodowej. Aresztowanie go i skonfiskowanie majątku jego rodziny przyniosłoby światu pokój i zapoczątkowało nowy złoty wiek bezprecedensowego dobrobytu.

Rockefeller był w Japonii w zeszłym tygodniu, zatrzymując się w Yokohama Grand Intercontinental Hotel, a my zadzwoniliśmy i poprosiliśmy o wywiad. Nie odpowiedział i od tego czasu opuścił kraj. Z zadowoleniem przyjęlibyśmy jego odpowiedź na to, co słyszeliśmy o nim i jego rodzinie z wielu źródeł na przestrzeni lat.

Według naszych źródeł przebywał w Japonii z misją żebraczą po tym, jak opuścił spotkanie G20 w Indonezji z pustymi rękami. Wcześniej wysłał swojego niewolnika Richarda Haasa, szefa Rady Stosunków Zagranicznych, aby błagał i groził japońskiej rodzinie cesarskiej i rządowi o pieniądze. Kiedy Haas zawiódł, a następnie zrezygnował ze swojego stanowiska, główny agent Rockefellera, Henry Kissinger, przybył, by grozić i błagać. Według japońskich źródeł podziemnych Kissinger został otruty przez jednego ze swoich wielu wrogów. Następnie siostra Rockefellera, Hillary Clinton, przyszła błagać i grozić, według źródeł japońskiego wywiadu wojskowego (to niesamowite, że wciąż żyje i jest wolna, pomimo faktu, że nowojorska policja ma dowody wideo z jej torturowania dwóch młodych dziewcząt na śmierć). Powiedzieli, że Clinton dostał japońskie jeny o wartości około 3 milionów dolarów od Japan Foundation, ale nie udało mu się zdobyć bilionów dolarów potrzebnych do utrzymania gównianego show Rockefellera / Bidena. Źródła podają, że to była prawdziwa Hillary, która wyglądała na „starą i bardzo grubą”, a nie jedną z jej wielu sobowtórów. Tak więc w końcu sam Rockefeller Jr. pojawił się i również wyszedł z pustymi rękami.

Nawiasem mówiąc, twierdzenie, że Clinton jest siostrą Rockefellera, pochodzi ze źródeł Mossadu i CIA, więc jeśli tak jest, jedna z dziewczyn przedstawionych poniżej musi być młodą Hillary. Może nasi czytelnicy domyślą się, która z nich.

Fakt, że ten autor został szczegółowo poinformowany o tych ruchach Rockefellera w Japonii, jest wyraźnym znakiem, że tracą tutaj kontrolę. W niektórych publicznych znakach Azjaci wyrzucają cały program Rockefellera, minister spraw zagranicznych Korei Północnej Choe Son Hui publicznie oskarżył [niewolnika Rockefellera] szefa ONZ Antonio Guterresa o bycie „marionetką Stanów Zjednoczonych”.

https://tass.com/world/1539545

Ze swej strony były premier Japonii Yoshiro Mori publicznie oskarżył prezydenta Ukrainy Władimira Zełenskiego o spowodowanie cierpienia współobywateli,

https://tass.com/world/1539381

W każdym razie łatwo byłoby zabić Rockefellera, gdy był w Jokohamie, ale zrobienie tego oznaczałoby tylko, że zostałby zastąpiony przez innego członka rodziny jako babilońskiego króla-boga. Potrzebne jest, aby upublicznił się przed sądem za zbrodnie wojenne. Musi także stracić kontrolę nad firmami z listy Fortune 500, ONZ itp.

Fakt, że spotkanie G20 na Bali w zeszłym tygodniu wydało oświadczenie wspierające oznaczenie cyfrowego identyfikatora bestii związane ze szczepieniami substancjami modyfikującymi geny, jest oznaką, że większość tak zwanych przywódców to jego niewolnicy.

Na przykład tutaj możesz zobaczyć, jak indonezyjski minister zdrowia Budi Gunadi Sadiki mówi: „Pozwólmy, aby WHO uznało cyfrowe świadectwo zdrowia… jeśli zostałeś odpowiednio zaszczepiony lub przetestowany, możesz się przemieszczać”.

Oto zdjęcie niektórych z najlepszych niewolników Rockefellera na Zachodzie. Jedynym, który nie został jeszcze zastąpiony przez awatara, jest Rishi Sunak z Wielkiej Brytanii. Nawiasem mówiąc, w typowej formie szantażu ukrywających się homoseksualistów, źródła Mossadu podają, że Sunak jest kochankiem Justina Castro.

Ponadto, w wyraźnym znaku kontroli przez przekupstwo, spójrz na bogactwo awatara Justina Casttrudeau w porównaniu do 2 lat temu: 10 milionów dolarów w porównaniu z 385 milionami dolarów teraz. Za pensję w wysokości 371 600 dolarów rocznie. 

Ta lista z niedawnego spotkania G20 pokazuje, że część tego, co mogłoby być boskim królem Rockefellerem, traci kontrolę nad:

Dziękujemy organizacjom międzynarodowym, w tym ONZ i jej wyspecjalizowanym agencjom, Grupie Banku Światowego, MFW, OECD, Azjatyckiemu Bankowi Rozwoju, ERIA, CEPI, Europejskiemu Bankowi Inwestycyjnemu, GGGI, ICAO, IEA, IEF, IFAD, ILO, IRENA, FAO, FSB , Gavi, Global Fund, MAEA, Islamic Development Bank, ITU, Medicine Patent Pool, Sustainable Energy for All (SEforAll), OPEC, WEF, WFP, WHO, WTO, UNCCD, UNCTAD, UNDESA, UNDP, UNECE, UNESCAP, UNESCO, UNFCCC, UN Global Pulse, UN Habitat, UNICEF, UNIDO, UNOPS, UN Women, UNWTO i G20 Engagement Groups (W20, L20, T20, S20, Y20, SAI20, P20, C20, B20, U20) za ich cenny wkład i zalecenia dotyczące polityki.

Skoro widzisz Światowe Forum Ekonomiczne na liście, okazuje się, że Klaus Schwab Rothschild jest tylko starszym sługą Rockefellera,

Ludzie, to babilońska tyrania znana jako „porządk świata oparty na zasadach”. Rockefeller Jr. urodził się, by rządzić tym koszmarem stworzonym przez Johna D. Rockefellera 1., którego przedstawiono poniżej.

Są to ludzie odpowiedzialni za rozprzestrzenianie się czynników rakotwórczych i sterylizujących w tak wielu produktach codziennego użytku. Dlatego liczba plemników na całym świecie spadła o 62% w ciągu ostatnich 50 lat. Dzięki ich truciznom zachorowalność na raka wzrosła z jednej osoby na 20 na przełomie XIX i XX wieku do jednej osoby na dwie obecnie.

https://www.timesofisrael.com/sperm-counts-worldwide-fell-by-62-in-under-50-years-israeli-led-study-finds/

Ich lista innych zbrodni jest tak długa, że ​​tylko trybunał ds. zbrodni wojennych w stylu norymberskim może ją ujawnić.

Aby walczyć z tymi ludźmi, agencje wojskowe i wywiadowcze muszą zrozumieć, że większość tak zwanych światowych polityków to po prostu szantażowani i kontrolowani przez łapówki niewolnicy lub awatary zamordowanych polityków.

Rosyjskie źródła FSB uważały, że wiele problemów świata zostało rozwiązanych, gdy aktor udający (dawno zmarłego) Joe Bidena został zabity na szczycie G20. Jednak kolejne występy CG „Joe Bidena” w USA jasno pokazują, że zabijanie aktorów marionetek niczego nie zmienia. Trzeba iść za mistrzami marionetek.

Przy okazji: Rockefeller jest teraz w ….

Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli mamy wyzwolić Stany Zjednoczone i przywrócić demokrację, siły specjalne muszą go wyśledzić i jak najszybciej zabrać do Zatoki Guantanamo.

Dopóki nie zostanie usunięty, zapaść gospodarcza Stanów Zjednoczonych będzie trwała. Ponieważ większość świata nadal odmawia płacenia dolarami Rockefellera, w Stanach Zjednoczonych kończy się ropa i wiele innych niezbędnych rzeczy. Aby to potwierdzić, należy zauważyć, że Japonia i Chiny sprzedały we wrześniu amerykańskie obligacje skarbowe o wartości 118 miliardów dolarów.

https://is.gd/KCChMT

Sądząc po tym nagłówku, logistyka w USA stoi teraz w miejscu:

„Popyt na transport morski, kolejowy i drogowy nadal spada w historycznie słabych miesiącach”.

https://is.gd/18AxHD

Całkowicie ustanie w najbliższej przyszłości, kiedy strategiczne rezerwy ropy zostaną całkowicie wyczerpane.

https://is.gd/hqPvtc

Kolejny znak, że Azja odwraca fundusze od USA, szef portu w Los Angeles, Gene Seroka, powiedział, że port w Los Angeles miał najspokojniejszy październik od 2009 roku.

https://is.gd/gTORN0

Skoro amerykańska korporacja mogła korzystać z karty kredytowej do 14 października, listopad powinien być jeszcze ciekawszy. Próbowaliśmy sprawdzić kamerę internetową portu, aby zobaczyć, co się dzieje, ale była „wyłączona”.

https://is.gd/zjkWIc

Ci zdesperowani przestępcy próbują teraz obrabować Afrykę, aby utrzymać się na rynku. Według Światowego Forum Ekonomicznego kontynent będzie musiał zapłacić 2,8 biliona dolarów, aby wypełnić swoje zobowiązania wynikające z porozumienia paryskiego dotyczącego ograniczenia emisji.

https://is.gd/fQj59w

Jednak, jak zwraca uwagę Georgia Meloni, członkini Światowego Sojuszu na rzecz Wolności i premier Włoch, to Paryż powinien płacić za Afrykę, a nie odwrotnie.

„Powodem, dla którego Afrykanie są biedni, jest to, że Francuzi zabierają ludziom zasoby i zmuszają ich do pracy prawie za darmo. Kiedy afrykańscy przywódcy chcą położyć kres niewolnictwu i wyzyskowi, Francuzi wysyłają swoich najemników, by ją zabili”.

Nadszedł czas, aby uwolnić całą Afrykę od kliki KM i ich marionetek.

W każdym razie istnieją oznaki, że Stany Zjednoczone w końcu rozpoczynają swoją drugą rewolucję. Na przykład zauważ, że przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi złożyła rezygnację. Zauważamy również, że republikańscy politycy rozpoczęli śledztwo w sprawie defraudacji funduszy przeznaczonych dla Ukrainy, postępowania gestapo FBI i oczywiście kradzieży ostatnich wyborów śródokresowych.

https://is.gd/ivAtGf
https://is.gd/VCD5Rx

Warto również zauważyć, że prezydent Donald Trump ogłosił, że ubiega się o reelekcję. Wielu członków ruchu prawdy uważało, że to znak, że Trump jest kontrolowaną opozycją. Ponieważ zakładali, że oznacza to, że kazał ludziom czekać do 2024 roku. Trump nie podał jednak roku 2024. Według naszych źródeł w CIA Trump wystartuje w wyborach zaplanowanych na marzec 2023 r. po obaleniu obecnej skorumpowanej klasy politycznej. Ponadto Trump użył w swoim wyglądzie amerykańskiej flagi ze złotą obwódką, co wskazuje, że ma wsparcie militarne. Na maszcie pojawił się również orzeł, którego może używać tylko prezydent.

Zwróćmy też uwagę na pozew złożony w Sądzie Najwyższym, w którym oskarża się 388 członków Kongresu, Senatu i tzw. administracji Bidena o zdradę, za którą grozi kara śmierci.

Ze względu na wyjątkowość tej sprawy, sąd ma prawo postawić oskarżonych w stan oskarżenia zgodnie z 18 USC § 2381, który stanowi: „Ktokolwiek, z lojalności wobec Stanów Zjednoczonych… prowadzi wojnę przeciwko nim lub przyłącza się do ich wrogów w udzielaniu pomocy. i pomaganie im w Stanach Zjednoczonych lub gdziekolwiek indziej winni zdrady i podlegają karze śmierci lub pozbawienia wolności na okres co najmniej pięciu lat i grzywnie z tego tytułu w wysokości co najmniej 10 000 USD i nie mogą sprawować urzędu w stroju galowym. Stany Zjednoczone.

https://is.gd/bJYUgN

Również we wtorek gubernator Teksasu Greg Abbott napisał na Twitterze: „Powołałem się na postanowienia dotyczące inwazji zawarte w konstytucjach Stanów Zjednoczonych i Teksasu, aby upoważnić Teksas do podjęcia bezprecedensowych działań w celu ochrony naszego stanu przed inwazją. Korzystam z tych uprawnień konstytucyjnych, a także innych uprawnień i… Rozporządzeń wykonawczych, aby zapewnić bezpieczeństwo naszego państwa i kraju”. (Patrz załączone zdjęcie)

Mam nadzieję, że wyśle ​​wojska z Teksasu do Nowego Jorku, aby pomogły przejąć Rockefellerów itp.

Zauważamy również, że amerykańscy ochotnicy przybyli na Ukrainę, aby walczyć z Rosjanami przeciwko satanistom.

Reszta świata również podejmuje działania, na czele z Brazylią. Po masowych oszustwach wyborczych podczas drugiej tury wyborów w Brazylii 30 października miliony Brazylijczyków wyszły na ulice, aby zaprotestować przeciwko oszustwom wyborczym popełnionym przez skazanego komunistycznego przestępcę Luiza Inácio Lula da Silva.

https://is.gd/J5ZuAF

Brazylia jest ostatnim krajem, który odszedł od tej kontrolnej sieci fałszywych wyborów, fałszywych przywódców, fałszywych wiadomości, fałszywych danych ekonomicznych, manipulowanych rynków itp.

Oto, co tajne źródło w Siłach Kosmicznych miało do powiedzenia na temat sytuacji:

„Na poziomie zbiorowym jest to bardzo stara i ciemna energia, która jest usuwana z Ziemi. Źródło tej energii jest teraz MARTWE. Ataki i trudności, przed którymi stoi dziś ludzkość, pochodzą od stworów i zombie zakażonych tą energią. i nadal są zaprogramowani do realizacji swoich planów”.

https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/Dunkle-Energie-Quelle:3?r=2WxmCrK5wcDP5mqckUhTGhVCesrboup6

Przyjrzyjmy się teraz niektórym bardziej ezoterycznym wydarzeniom. Aby rozpocząć, obejrzyj ten krótki klip wideo przedstawiający klonowanie gwiazd Hollywood.

https://is.gd/orfmGo

Nasze źródło SSP mówi: „Właśnie skopiowali ten film z satyrycznej strony The Onion – powstał 14 lat temu… Faktem jest, że to prawda, a lalkarze XM robią to od czasów Hitlera. Na pewno widziałeś film Chłopcy z Brazylii. Wyszedł w 1978 roku. Powiedziano mi, że na filmie pokazali proces klonowania z 95% dokładnością. “

Mówiąc o Brazylii: „W ciągu ostatnich dwóch tygodni brazylijskie media i lokalni internauci wielokrotnie donosili, że niezidentyfikowane obiekty latające (UFO) były obserwowane przez cywilnych pilotów i mieszkańców na niebie południowych stanów Rio Grande do Sul i Santa Catarina. , co sprowokowało próby przechwycenia ich przez samoloty wojskowe, kierowane przez brazylijskie siły powietrzne.

https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/bf-21.11.2022_001:9?r=2WxmCrK5wcDP5mqckUhTGhVCesrboup6
https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/bf-21.11.2022_002:2?r=2WxmCrK5wcDP5mqckUhTGhVCesrboup6

Ładny film UAP (UFO) nakręcony niedawno w Meksyku można znaleźć pod poniższym linkiem.

https://is.gd/yK8ojW

To jedna z tysięcy obserwacji na całym świecie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Oto kilka innych.

 1. Obcy dron obserwujący start rakiety na ISS
 2. https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/bf-21.11.2022_004:a?r=2WxmCrK5wcDP5mqckUhTGhVCesrboup6
 3. UAP hipernapędu
https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/bf-21.11.2022_005:5?r=2WxmCrK5wcDP5mqckUhTGhVCesrboup6
 1. Kamera CN Tower w Toronto zarejestrowała drona napędzanego plazmą.
https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/bf-21.11.2022_006:a?r=2WxmCrK5wcDP5mqckUhTGhVCesrboup6
 1. Nieziemski sferyczny dron nad Gainesville na Florydzie.
https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/bf-21.11.2022_007:0?r=2WxmCrK5wcDP5mqckUhTGhVCesrboup6

Miejmy nadzieję, że dzięki tej technologii wkrótce samoloty staną się przestarzałe jako środek transportu dla nas wszystkich.

Benjamin Fulford

Comments

 1. adamd says:

  No to wystarczy postawić pod sądem Rockefeller’a..
  I po ptokach..
  A co z pozostałymi ?
  Tyż pod sąd ?
  A jak uny pracują dla NOL/UFO/OVNI to możeta im nafiukać …
  Łodlecom na ksienżyc albo inną ziemie i bendom robić co chcom jako dzisiaj.
  ……………………..
  Aj, Benny co ci po kiepełe biega, co piłeś przed pisanom hagadom.
  Toż to bogaci ludzie, bogaty jest prawomocnym bogiem, ty to znasz i ładnie wyprowadzasz goim na pole aby modlili sie do boga aby pokarał boga za…
  Benny ty sie zastanów co piszesz bo te mondrale z NOL/UFO/OVNI zrobiom z ciebie avatara i co wtedy?
  Hagada bendzie inna?
  Shalom ..
  PS.
  Nie myślałem, że doczekam takich ciekawych czasów..
  A to z bacologii.. serio..
  https://rumble.com/v1wic0m-zmar-nagle-died-suddenly-tumaczenie-cryptololek.html

Wypowiedz się