Mroczny okultystyczny świat za Ukrainą

Za tym wszystkim stoją potężne wierzenia w okultyzm, w starych bogów, obejmujące zło i pomniejszające wartość ludzkiej kondycji.

Jonas E. Alexis, starszy redaktor -17 listopada 2022 r.

Gordon Duff i Rosyjska Akademia Nauk – New Eastern Outlook (est. 1816)

Wydarzenia na świecie porzuciły wszelkie pojęcie rozumu i rzeczywistości. Wojna nuklearna jest obecnie postrzegana przez wielu, być może większość, jako nieunikniona. Szaleństwo i niesprawiedliwość kwitną, a ludzkość albo się skończy, albo mechanizmy, które składają się na nasz świat, jaki znamy, muszą się zatrzymać.

Żadna strona nie dba już nawet o to, aby wprowadzić Boga do równania. Okultyzm Trzeciej Rzeszy odradza się nie tylko na Ukrainie, ale w NATO i UE. Ekstremistyczne mniejszości w USA i całej Europie są upoważnione do ustanowienia monstrualnego porządku świata charakteryzującego się czymś znacznie mroczniejszym niż zwykła tyrania.

Są kamienie milowe. Były watykański egzorcysta Malachi Martin w swoim bestsellerze NY Times Keys of Blood porusza kwestię wrodzonego zła atakującego Europę i świat chrześcijański:

Najbardziej przerażające dla [papieża] Jana Pawła II było to, że zetknął się z nieusuwalną obecnością złośliwej siły w jego własnym Watykanie i w niektórych kancelariach biskupich. To było to, co znający się na rzeczy duchowni nazywali “supersiłą”.

Pogłoski, zawsze trudne do zweryfikowania, wiązały jego instalację z początkiem panowania papieża Pawła VI w 1963 roku. Rzeczywiście, Paweł ponuro nawiązywał do “dymu szatana, który wszedł do Świątyni”. ukośne nawiązanie do ceremonii intronizacji przez satanistów w Watykanie. Poza tym przypadki satanistycznej pedofilii – obrzędów i praktyk – zostały już udokumentowane wśród niektórych biskupów i księży tak szeroko rozproszonych, jak Turyn, we Włoszech i Południowa Karolina, w Stanach Zjednoczonych. Kultowe akty satanistycznej pedofilii są uważane przez profesjonalistów za kulminację obrzędów upadłego Archanioła.

(str. 632. Podkreślenie moje)

Martin, główny doradca papieża Jana XXIII, wierzył, że “lucyferiańska masoneria” stoi za ciemnością, która, jak wierzył, ogarnie ludzkość.

Dodając do tego wiarygodności, mocno ocenzurowane skandale Presidio, które nakreśliły, jak siły lucyferiańskie wyznawcy Molocha / Baphometa, demonicznej istoty stojącej za masonerią, przeniknęli do wojska, szczególnie akademii wojskowych w USA w latach 1980.

Kiedy skandal rozprzestrzenił się na całą armię amerykańską, rytualne wykorzystywanie dzieci i satanistyczne “koweny” w Pentagonie, historia nagle “stała się ciemna”.

Następnie natykamy się na próbę rozpoczęcia wojny nuklearnej przez zbójeckie jednostki wojskowe.

Źródła poufne opowiadają zupełnie inną historię incydentu Barksdale / Minot w 2007 roku niż opinia publiczna. B-52 w pełni załadowany bronią jądrową został porwany w “nieznane miejsca”, ale złapany i przywieziony z powrotem do USA, gdzie kończy się historia i zaczynają kłamstwa.

Ale potem stało się 9/11. To Stany Zjednoczone, gdzie największe wówczas budynki na świecie “odkurzyły się” od pożarów nafty o niskiej temperaturze spowodowanych przez spadające samoloty. Przez dziesięciolecia piloci, architekci i inżynierowie mówili wszystkim, którzy chcieli słuchać, że cała historia jest szalona, ale to, co nie jest dzisiaj.

Żaden samolot nie może latać w ten sposób, pożary nie burzą stalowych budynków, a stal nie zamienia się w pył, chyba że działają na nie siły widziane tylko wewnątrz gwiazdy w świecie przyrody.

Tło

Dzisiaj świat cierpi z powodu okoliczności, których nigdy sobie nie wyobrażano. Tak, mamy do czynienia z ogólnoświatową inflacją, a zyski przedsiębiorstw gwałtownie rosną z powodu ogromnego wzrostu cen, nawet jeśli nie wiąże się to ze wzrostem kosztów.

Żaden rząd na zbiorowym Zachodzie nie zajął się tą istotną kwestią, chociaż istnieje historyczny precedens. Z Wikipedii:

Nixon wydał rozporządzenie wykonawcze 11615 (zgodnie z ustawą o stabilizacji gospodarczej z 1970 r.), nakładając 90-dniowe zamrożenie płac i cen w celu przeciwdziałania inflacji. Był to pierwszy raz, kiedy rząd USA wprowadził kontrolę płac i cen od II wojny światowej.

Nawet prośba Bidena o zwiększenie podatków dla amerykańskich firm naftowych, posunięcie podjęte na kilka dni przed wyborami krajowymi, jest niewystarczająca.

W czasie, gdy działał Nixon, USA przystąpiły do wojny Jom Kippur w 1973 r. w imieniu Izraela. Rzekomą odpowiedzią na to było embargo na ropę naftową wobec USA, ale co tak naprawdę się stało?

Z dnia na dzień ceny żywności wzrosły nawet o 40%. Powód? Zyski korporacyjne.

Rodzi to jedno drobne pytanie, choć o charakterze konspiracyjnym.

Czy wydarzenia na świecie są manipulowane przez potężne osoby za kulisami, jak twierdził były prezydent USA Donald Trump, w celu manipulowania rynkami, okradania inwestorów i zubożenia świata?

Czy załamanie gospodarcze w USA w latach 2007-2008 było jednym z nich?

Czy COVID też był jednym z nich? Gromadzą się dowody na poparcie tej hipotezy.

Następnie pytamy: Jaka osoba zrobiłaby te rzeczy?

W tym miejscu zaczynamy nazywać chorobę. Zdrowy rozsądek podpowiada nam, że nie może chodzić tylko o pieniądze i władzę. Ale co jeszcze?

Ukraina

Nikt tego nie powie, ale to prawda. Ci, którzy stoją za zamachem stanu na Ukrainie w 2014 roku, stoją również za obecną wojną. Te same nazwiska, Noodleman/Nuland, Kagan, Wolfowitz i lista tajemniczych amerykańskich oligarchów miliarderów pomogły wprowadzić 9/11, zamach stanu na Majdanie, ale także inne kolorowe rewolucje i ta lista jest znacząca.

Nazywają siebie neokonserwatystami, ale w rzeczywistości są czymś innym i służą panom wykraczającym poza nasze zrozumienie, a na pewno poza jakąkolwiek ludzką racjonalnością.

To, że ta grupa dzieli wspólną religię z kierownictwem Ukrainy, jest bardzo niebezpiecznym tematem. Otwarte omawianie tych kwestii może doprowadzić do “anulowania” każdego, a w rzeczywistości nazwiska takie jak Elon Musk i Kanye West to tylko dwa z dziesiątek, które dziś spotyka ten sam los.

Ale czy chodzi o religię księgi, taką jak chrześcijaństwo lub islam, czy też są tacy, którzy ukrywają się za religią i długą historią niesprawiedliwości etnicznej?

To były oficer CIA Robert David Steele prowadził badania nad amerykańskimi olikultystycznymi oligarchami, grupą, którą nazwał MEGA. Kiedy Trump przeniósł ambasadę USA w tym, co można legalnie nazwać Palestyną, do okupowanej Jerozolimy z naruszeniem Artykułu IV Konwencji Genewskiej, doprowadziła do tego zapłata w wysokości 100 milionów dolarów od rzekomego MEGA oligarchy, szefa hazardu Sheldona Adelsona.

Ta sama płatność przyniosła nagłe i nielegalne zakończenie porozumienia nuklearnego z Iranem.

Steele wierzył, że to MEGA sfinansowało 9/11 i wykorzystało swoją ogromną siłę polityczną w Waszyngtonie, aby obwiniać nieistniejących terrorystów, takich jak długoletni agent CIA Osama bin Laden.

Kluczową kwestią jest agenda MEGA, której interesy zagrażają przetrwaniu ludzkości.

To MEGA bankuje gotówkę kartelu i zbudował prywatną światową armię z byłych amerykańskich wojskowych z funduszy z ogromnej produkcji heroiny w Afganistanie. Nie jest tajemnicą, że rdzeniem amerykańskiego “budowania narodu” w Afganistanie była produkcja opium, przetwarzanie heroiny i światowa dystrybucja przy użyciu amerykańskich zasobów wojskowych, wywiadowczych i “budowania narodu”.

Aby pomóc nam zacząć, pamiętajmy, że to te same media, które codziennie kłamią na temat Ukrainy, dziecinne kłamstwa, mówiły nam, że to talibowie latają opium i heroiną po całym świecie, używając swoich tajemniczych i wyimaginowanych sił powietrznych.

Gdyby ktoś chciał spojrzeć, mógłby zauważyć, że bojownicy Boko Haram (zakazani w Rosji), którzy unikają wszelkiej edukacji i technologii, jeżdżą teraz przez Sahel w zmodyfikowanych izraelskich “technikach” Toyoty i używają telefonów satelitarnych zarejestrowanych w Pentagonie.

Poza rozsądkiem

Obecne teorie polityczne nie opisują już dzisiejszego świata. Próbując zrozumieć politykę USA i Wielkiej Brytanii, wysadzających gazociągi służące ich własnym sojusznikom lub celowo podżegającym do wojny nuklearnej, nie można tego zrozumieć.

Potem patrzysz na wojnę z dnia na dzień, wojnę na Ukrainie, która trwa rok po roku i coś jest bardzo nie tak. Czy Ukraina traci 1000 ludzi dziennie?

Kto by na to pozwolił lub na całkowite zniszczenie “własnego” kraju, chyba że, oczywiście, Zełenski nie jest w ogóle zainteresowany Ukrainą, chyba że służy szerszemu złemu programowi. Walczyłem jako żołnierz piechoty morskiej w Wietnamie. Stany Zjednoczone kłamały również na temat swoich ofiar, a całe jednostki zostały zniszczone przez Wietnam Północny i nie zgłoszono ani słowa.

Później, kiedy 1,6 miliona amerykańskich weteranów zmarło na choroby związane z zatruciem Agent Orange, a to jest prawdziwa liczba, zapadła zbiorowa cisza.

Wiedzieliśmy, że jesteśmy gdzieś nowi, kiedy pojawiły się doniesienia prasowe. Zaczęło się od masakry w Buczu. Wciąż wisi nad nami wszystkimi, gdy patrzyliśmy, jak poplecznicy Zełenskiego rozkładają ciała na drodze, niektórzy ciężko ranni, ale wciąż żywi, zanim przyszła ekipa filmowa.

Nawet wtedy zbiorowy Zachód i media głównego nurtu nie tylko odwracały wzrok, ale ścigały każdego, kto komentował, kto retweetował, kto publikował, a nie tylko za pomocą hacków komputerowych.

Były groźby, były tajne aresztowania i były zabójstwa, dziennikarze, aktywiści zniknęli, jakbyśmy byli w Argentynie, a może w Grecji podczas wojny domowej tak wiele lat temu.

Ale czy to się tam zaczęło? Ktoś pamięta MH17?

Po terrorze Melitopolu, nie tylko w 2014 r., ale po nazistowskiej rzezi obecnej wojny, jak ktokolwiek mógł wątpić, że ci, którzy byli bezpośrednio pod MH17 z systemami obrony powietrznej, nazistowscy rzeźnicy Majdanu, Odessy i Melitopolu, również zestrzelą samolot pasażerski?

Konkluzja

Rosja zawsze była celem. Domniemany założyciel oligarchów MEGA w Ameryce, Jacob Schiff (1876-1958), wspomagany przez swoich przyjaciół bankierów, którzy rządzili Anglią, zbudował japońską marynarkę wojenną i uwolnił ją na carskiej Rosji w 1904 roku.

Schiff praktycznie rządził Stanami Zjednoczonymi za swojego życia, a prezydenci kłaniali się każdemu jego życzeniu.

Wkrótce potem to Schiff, wspomagany przez Paula Warburga, założyciela systemu Rezerwy Federalnej i domniemanego architekta I wojny światowej oraz Maxa Moritza Warburga, odegrał kluczową rolę w manipulowaniu wydarzeniami światowymi, które doprowadziły do I i II wojny światowej.

Szlak tłumionej nauki wiąże te podmioty, prekursorów dzisiejszego MEGA, z 15Thwieku Iberia, założenie sekty jezuickiej i rozprzestrzenianie się masonerii.

Z Półwyspu Iberyjskiego rozprzestrzenili się do Wenecji, zakładając pierwsze europejskie imperia bankowe, następnie do Salonik, dzięki którym uzyskali kontrolę nad Imperium Osmańskim, a jednocześnie do Niemiec, a następnie Holandii i Wielkiej Brytanii.

Wąsy władzy rozprzestrzeniły się zarówno na Europę, jak i Amerykę Północną, ale także podążają za upadkiem Imperium Osmańskiego i ustanowieniem na całym Bliskim Wschodzie, manifestując się jako ISIS i Al-Kaida (obie zakazane w Rosji), ale także inne organizacje terrorystyczne.

W Europie plan NATO w ramach operacji Gladio, otwartego partnerstwa z masonerią, doprowadził do 3 dekad zamachów terrorystycznych, a nawet porwania i zamordowania włoskiego premiera Aldo Moro.

Pomimo hiszpańsko-portugalskiego ataku na Nowy Świat, to nasi masońscy bracia mogą być odpowiedzialni za napędzaną przez korporacje erę kolonialną, która nadal definiuje świat niesprawiedliwości.

Dziesięciolecia sfałszowanej i ocenzurowanej historii pozostawiają nas bezradnymi w ustalaniu prawdziwych motywów tych, którzy postawili się w sprzeczności z ludzkością.

Za tym wszystkim stoją potężne wierzenia w okultyzm, w starych bogów, obejmujące zło i pomniejszające wartość ludzkiej kondycji.

Gordon Duff jest weteranem wojny w Wietnamie, który od dziesięcioleci pracuje nad weteranami i jeńcami wojennymi i konsultował się z rządami stojącymi przed problemami bezpieczeństwa. Jest starszym redaktorem i prezesem zarząduVeterans Today, szczególnie dla magazynu internetowego “New Eastern Outlook“.

ŹRÓDŁO The Intel Drop

Opublikowano za: https://www.veteranstoday.com/2022/11/17/the-dark-occult-world-behind-ukraine/

Wypowiedz się