PIĘĆ ZASAD DO PRAKTYKI

Transkrypcja:

Gdy wychodzimy z tego ciemnego cyklu, może się wydawać, że przechodzimy przez wąską część klepsydry, gdzie mikro i makro są ściskane i przeciskanewąskie gardło.

Przetwarzamy mroczny eon tych nadużyć mocy kontrolerów wraz z narastającym bólem cierpienia, które jest zadawane Ziemi, podczas gdy dochodzimy do głębszego poznania i zrozumienia, że ​​tak naprawdę nigdy nie chodziło o nas na głęboko osobistym poziomie.

Mogliśmy mieć wiele duchowych lekcji, których nasza dusza mogła się nauczyć w tym ciemnym cyklu, poprzez inkarnacje w tej gęstości.

Mogliśmy przybyć na tę planetę, aby znaleźć dopełnienie i uzdrowienie z innych wcieleń, w których było nadużycie lub dysfunkcja i to jest życie, w którym usuniemy wiele z tych odziedziczonych nakładek lub problemów karmicznych.

To dlatego ten proces wznoszenia był tak wyjątkowo trudny dla tak wielu, ponieważ jest to czas życia wielu dusz kończących cykle inkarnacji oparte na niewoli świadomości.

Ci, którzy obudzą się i są świadomi cyklu wznoszenia, decydują się tym razem zakończyć nagromadzone karmiczne wzorce niewolnictwa świadomości.

Nie powtórzysz ponownie tego cyklu znęcania się i bólu. Oznacza to, że musisz zobaczyć, co stało się z twoim strumieniem życia, aby zniewolić swój umysł.

Aby ukończyć studia, musisz zobaczyć wpływ tych interakcji z ciemnością, która odczuwała tak ogromny ból, aby w końcu wyleczyć się z tych wzorców.

Kiedy już to zobaczymy, musimy przestać pozwalać ciemności na wyrządzanie krzywdy i zniewolenie nam i innym.

Musimy powstrzymać zachowania, w których ciemność wyrządza krzywdę naszej świadomości i wybrać dostosowanie się do Boga.

Dzieje się to łatwo, gdy zamierzamy dostosować się do Praw Naturalnych i Woli Bożej, nie mojej woli, ale Woli Bożej, i ta intencja pomoże nam przeprowadzić nas przez ten bardzo trudny i pełen wyzwań proces z jak największą łatwością i łaską.

Najważniejszymi tematami, na których należy się teraz skupić, jest pomoc w przejściu przez trudne sytuacje i bolesne energie, z którymi mamy do czynienia w świecie zewnętrznym.

Chciałbym podzielić je bardzo prosto na pięć kluczowych tematów, kiedy toczymy najbardziej intensywną walkę duchową.

Jesteśmy w trakcie aktywnego ludobójstwa, które dzieje się wokół nas, podczas gdy nikt tak naprawdę nie mówi o tym w fizycznym świecie.

Ludobójstwo zawsze miało miejsce, ale teraz ma ono zasięg globalny. Rozmiar i skala tego programu jest potworna i niezgłębiona.

Jesteśmy w końcowej fazie ostatecznego konfliktu o Ziemię.

Będzie to miało wpływ na to, jak rzeczy manifestują się w naszym świecie, ponieważ jesteśmy w środku najbardziej intensywnych poziomów duchowej wojny, aby kontrolować ludzkość i zasoby planety.

Te pięć zasad to najważniejsze tematy, na których należy się skupić.

Kiedy jesteś zmęczony, kiedy jesteś wyczerpany, kiedy nie czujesz się dobrze, kiedy po prostu nie możesz już tego znieść, skup się na tych prostych zasadach.

Kiedy jesteś silniejszy, kiedy zyskujesz siłę duchową, kiedy nie czujesz się tak przytłoczony i zestresowany, i masz pewną przepustowość, aby poszerzyć świadomość poprzez wiedzę, kontynuuj swoją odyseję i podróż eksploracji do zrozumienia więcej na temat ludzkie ciało świetliste i prawa natury.

Poniższe rzeczy, które zamierzam omówić, są uniwersalnymi i absolutnymi prawdami, które starałem się przełamać w najbardziej uproszczony sposób, abyś mógł z nimi pracować w swoim codziennym życiu, jednocześnie poruszając się po końcowych grach.

Jako szybkie przejście, gdy próbujesz się zorientować, gdy na planecie Ziemia rozpętuje się piekło, ponieważ chaos i cierpienie są na maksimum.

Kiedy czujesz się przytłoczony i zmęczony intensywnością zewnętrznego świata, pamiętaj, że ten makrokosmos globalnego szaleństwa bezpośrednio odpowiada wzorom kontroli umysłu przy użyciu ukierunkowanej duchowej wojny przeciwko ludzkości.

1 – Bóg jest Miłością .

Wiedz, że najwyższym porządkiem Boga jest miłość. Nigdy tego nie zapomnę. Miłość jest wszystkim. Kiedy przeżywamy traumę, kiedy jesteśmy sfrustrowani, kiedy mamy już dość, kiedy wali nas ciosy, kiedy boli nas, kiedy boli, czasami nie czujemy tej miłości.

Nawet jeśli skupisz swój umysł na miłości, nawet jeśli nie czujesz jej per se w swoim ciele, postaraj się utrzymać ją w swoim umyśle. “Bóg jest miłością. Miłość jest wszystkim. Bóg jest miłością. Miłość jest wszystkim.

“Wszelkimi sposobami, w jakie możesz wczuć się i pielęgnować miłość, możesz kultywować; miłość własna, miłującą dobroć do siebie, do innych, do Ziemi czy przyrody.

To zapewni ci aktywną zasadę, która jednocześnie spełnia kilka Naturalnych Praw Boga. Nawet jeśli nie rozumiesz Prawa Struktury i praw natury na tym etapie świadomości lub rozwoju duchowego, po prostu skup się na „Miłość jest wszystkim. Miłość jest Bogiem.

Miłość istnieje w tobie. Jesteś stworzony z miłości”. Jest to aktywna zasada i bezpośrednie działanie, które możesz podjąć, aby spełnić kilka naturalnych praw i znacznie ułatwić ci egzystencję i zdolność radzenia sobie z trudnościami w życiu.

Skupiając się na tych wibracjach, przypomina to smarowanie skrzypiących kół, uwalniając te, które utknęły, te obszary, które po prostu się nie poruszają.

I ten poziom frustracji, który możesz czuć mentalnie „Dlaczego utknąłem w tej przestrzeni?”

W takich chwilach skup się na miłości. Skoncentruj się na miłującej dobroci, która pomoże ci rozwiązać problemy, które wydają się nie do pokonania lub złagodzić wrażenie utknięcia między twardym miejscem a skałą.

Skoncentruj się na miłości najlepiej jak potrafisz, nawet jeśli nie czujesz jej w swoim ciele, ponieważ jesteś sfrustrowany i przytłoczony lub źle się czujesz.

Postaraj się wnieść miłość do chwili, do swojego umysłu. Odwróć uwagę od negatywności i skup się z powrotem na kochających energiach, gdy tylko poczujesz najwyższy poziom frustracji z powodu tego, co dzieje się w zewnętrznym świecie.

Najwyższym wyrazem miłości, kiedy zamanifestuje się w naszym materialnym świecie, jest to samo doświadczenie, co osiągnięcie wolności świadomości.

Kiedy wyrażamy najwyższą wersję miłości, bezinteresowną miłość, składamy nasze serce na ołtarzu, aby służyć Bogu.

To jest to samo doświadczenie, do którego będziemy zmierzać, aby osiągnąć wolność świadomości. To jest klucz do osiągnięcia wolności świadomości.

To jest nasz najwyższy cel podczas cyklu duchowego wznoszenia się, który ma miejsce na planecie. Miłość jest organizującą, harmonizującą, synchronizującą siłą, która istnieje w całym stworzeniu i poprzez jej autentyczną ekspresję.

Miłość jest w doskonałej równowadze i harmonii z tym, co jest, jakie jest. Miłość nie kontroluje ani nie manipuluje. Miłość istnieje w zgodzie z prawdą, wyższą wiedzą i dobroczynnymi siłami Wiecznego Światła w harmonii z naturalnymi prawami,

2 – Współczucie.

Współczucie różni się od miłości i wielu z nas może nie wiedzieć, czym jest miłość.

Gdy zagłębimy się w nasze duchowe medytacje i refleksje, kiedy głęboko otworzymy nasze serce, doświadczymy w sercu siły miłości, która była nam wcześniej nieznana.

Ponieważ o tym nie wiedzieliśmy, nie wiedzieliśmy, że istnieje. Ale tak jest, istnieje w nas.

Kiedy przechodzimy przez naszą planetarną inicjację, dostęp do niej będzie znacznie łatwiejszy dla tych z nas, którzy przeżyli traumę lub są nadmiernie mentalni, ponieważ negatywne ego lub nadmierna intelektualizacja faktycznie blokują otwarcie naszego serca.

Musimy znaleźć tę wewnętrzną równowagę, równowagę między sercem a mózgiem, gdzie mózg jest zarządzany przez serce.

Tam, gdzie inteligencja, którą otrzymujemy, przychodzi przez serce-mózg, co jest częścią boskiego projektu naszego szablonu chrystusowego.

Gdy poszerzamy naszą świadomość, jest to naturalny proces, który przydarzy się każdemu z nas w wyjątkowy sposób, w którym poczujemy i doświadczymy tego oraz uświadomimy sobie, że miłość jest siłą i istnieje wewnątrz.

Nauczymy się odczuwać jej atrybuty, ponieważ jest ona inna, znacznie, znacznie inna niż to, co nam powiedziano, że jest miłością lub jaka jest miłość, której doświadczyliśmy w kontekście świata 3D.

Zamierzaj wyrazić współczucie dla siebie i innych i zagłębić się w odnalezienie znaczenia współczucia, ponieważ różni się ono od miłości, nawet jeśli jest aktywną zasadą miłości, która przejawia się we współczuciu.

Najważniejszą częścią tego trudnego czasu, w którym żyjemy, jest praktykowanie współczucia wobec siebie. Oto jesteśmy, jesteśmy w maszynce do mięsa i jest to trudne dla nas wszystkich.

Ważne jest, abyś był dla siebie łagodny i życzliwy. Bądź miłosierny. Idź we własnym tempie.

Odkryj zdrowe duchowe systemy wierzeń w porównaniu z niezdrowymi.

Zidentyfikuj, gdzie negatywność skierowana jest na duszę.

Postaraj się najpierw ćwiczyć współczucie dla siebie, ponieważ to sprawi, że ta obecna podróż przez wszystkie głosy cienia lub zaprogramowanie negatywności stanie się czymś bardziej pożywnym i wzmacniającym.

Esencja Boskiego źródła to prawdziwie pełne szacunku, oparte na sercu uczucia współczucia dla całego życia. I jest to klucz do odzyskania naszego prawdziwego człowieczeństwa na planecie, która straciła swoje człowieczeństwo z powodu kontroli umysłu obcych i taktyk Negatywnych Obcych.

Kiedy jesteśmy odłączeni od życia, odłączamy się od wewnętrznej duchowej jaźni, a następnie odłączamy się od Duszy i Bożego Światła Źródła.

Kiedy jesteśmy odłączeni od naszej duszy i Bożego Źródła Światła, pogrążamy się w ciemnej rozpaczy, bólu i depresji.

Aby ponownie połączyć się z życiem, aby mieć wartość dla życia, musimy doświadczyć uczucia współczucia dla siebie, uczucia empatii dla siebie i innych.

To jest prawdziwa podstawowa esencja najwyższego potencjału każdego człowieka.

Bez doświadczania emocji człowiek staje się odłączony i niezdolny do odczuwania lub doświadczania czegokolwiek jako połączonego z jednością życia.

I wiemy, że jest to część toczącej się przeciwko nam wojny, która ma złamać nasze serca, zniszczyć naszą empatię, zaszkodzić naszej wyższej percepcji zmysłowej, wykoleić obszary, w których możemy odczuwać miłość i współczucie dla siebie i innych.

Jeśli nie czujesz, że w twoim ciele tak ma być, a zwłaszcza jeśli nie możesz tego poczuć, staraj się to każdego dnia, tak bardzo, jak to możliwe.

Uświadom sobie na co dzień, że to jest twój cel, że twoje mentalne skupienie i to, na czym skupiasz swoją uwagę, jest skierowane na miłość: miłość do siebie, współczucie dla siebie, miłość i współczucie dla innych.

3 – Myśli są rzeczami .

A jeśli chcesz zrozumieć to głębiej, istnieją trzy naturalne prawa, które są dla ciebie bardzo ważne, abyś je zrozumiał i pracował z nimi.

Jeśli to za dużo, aby naprawdę się zagłębić w tę sprawę, jeśli jesteś zbyt zmęczony, aby skupić się na czymś skomplikowanym, takim jak czyszczenie wszelkiego rodzaju negatywnych programów ego lub negatywnego mówienia, to twoim domyślnym ustawieniem powinien być zawsze powrót do „Miłości to wszystko.

Bóg jest miłością.” Kiedy czujesz zwątpienie, kiedy jesteś zbyt zmęczony lub przytłoczony, wróć do praktykowania w kółko pełnej miłości dobroci i współczucia dla siebie.

Następnie, kiedy poczujesz się duchowo silniejszy, podejmij wysiłek, aby zrozumieć te trzy naturalne prawa.

Te trzy naturalne prawa to

Prawo Mentalizmu w Baranie;

prawo sugestii w Leo;

ten Prawo odpowiedzi w Pannie.

Te trzy są najważniejsze w zrozumieniu Prawa Struktury, które tworzy wszystkie rzeczy.

Podejmowane przez nas decyzje mają konsekwencje. Musimy przemyśleć i utrzymać te konsekwencje oraz potencjalne konsekwencje dla naszego życia i innych żyć, zwłaszcza jeśli nie jesteśmy całkowicie pewni, czy są one w Boskim zestrojeniu.

Powiedzmy, że ciało mentalne chce czegoś i chce tego właśnie teraz. Albo po prostu nie możemy czegoś znieść; jest coś w naszym życiu, co naprawdę nas niepokoi.

I musimy zrozumieć, czy to jest coś, czy to jest zgodne ze mną?

Jaka jest tutaj moja lekcja?

Jak zmienić sposób, w jaki patrzę, postrzegam i mierzę się z tym problemem?

Czy uciekam od tego?

Czy pracuję nad sobą?

Czy są rzeczy, które muszę zrobić w tej sytuacji?

Co to mi pokazuje?

Jakie lekcje są obecne?

Jakiego poziomu mistrzostwa potrzebuję w mojej duchowej inicjacji?

Bo to jest inicjacja.Możesz tego nie widzieć w ten sposób, ale tak właśnie jest. Jeśli coś utknęło i jest przed tobą, jest tam coś, co musisz rozgryźć.

Dlaczego tam jest?

Teraz czasami jest to świadomość sytuacyjna.

To może być kwestia czasu i myślę, że wiele z tego jest właśnie teraz. To nie jest czas, aby ruszać się i trząść z dużą ilością aktywnych zasad, jeśli chodzi o zakładanie nowych firm lub rozpoczynanie zupełnie nowych rodzajów projektów, ponieważ jesteśmy w środku końcowej gry.

Wszędzie krzyżują się spirale. Jesteśmy na celowniku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na lewo, prawo i środek.

To jest czas, by się położyć, stać się silnym, założyć ciało świetliste, wzmocnić te tarcze i sprawić, by twoje narzędzia naprawdę działały.

O ile oczywiście nie otrzymasz bardzo silnego boskiego przewodnictwa, aby udać się tutaj lub zrobić to jako część twojego bezpośredniego połączenia i oddania, aby służyć twojej najwyższej ekspresji.

Większość ludzi, kiedy próbuje coś zamanifestować, pochodzi z pragnień umysłu ego.

Pożądanie umysłu ego nie zadziała zbyt dobrze w tej nowej strukturze, ponieważ musisz nauczyć się pozwalać mu odejść.

W tej chwili musi być „to jest, czym jest”. Przedstawiasz swoje intencje.

Patrzysz na to, co jest dla ciebie w chwili obecnej i zwracasz się do tego, co jest przed tobą najlepiej, jak potrafisz.

Postrzegasz to jako inicjację i lekcję, którą musisz opanować, zanim przejdziesz do następnego etapu swojego duchowego rozwoju.

Ponieważ wiele razy, kiedy mamy blokady, jest coś, czego musimy się nauczyć, opanować lub zrozumieć, zanim będziemy mogli przejść do następnego etapu, cokolwiek by to nie było.

Jest to więc coś, co należy ponownie rozważyć w duchu cierpliwości, z dojrzałością emocjonalną i pewną pokorą, ponieważ jest to bardzo,

Kiedy mówisz, że chcesz osiągnąć swoje duchowe cele, zrozum, że osiągniesz swoje duchowe cele w naturalny sposób, zawsze wybierając odwracanie ego, aby służyć swojej wyższej Boskiej Woli.

Zawsze będziesz prowadzony, aby osiągnąć swoje duchowe cele, kiedy tego chcesz.

I znowu, jak wspomniałem ci kilka razy w przeszłości, kiedy osiągasz swoje duchowe cele, kiedy żyjesz swoim duchowym celem, kiedy czujesz, że rezonuje z każdej komórki twojego ciała, przynosi to najwyższe spełnienie. , zadowolenie i radość w tej chwili.

Nawet jeśli żyjesz w chaosie czasów ostatecznych lub w końcowej grze i jesteś poddany duchowej wojnie, tak jak my teraz.

Jedną z rzeczy, które należy zrozumieć w przypadku praw naturalnych, jest tak zwana „Złota Reguła”. Jeśli traktujesz innych naprawdę źle i cierpisz, możesz nie zdawać sobie sprawy, że sabotujesz siebie poprzez niektóre ze swoich zachowań, jakiekolwiek by one nie były.

Czasami nie otrzymasz odpowiedzi, której potrzebujesz, lub nie zrozumiesz niektórych sytuacji w swoim życiu.

Jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania jest Złota Zasada, która oznacza, że ​​ponosisz wzajemną odpowiedzialność za zapewnienie sprawiedliwości innym, tak jak zapewniasz sprawiedliwość sobie.

Złota Reguła dotyczy kodeksu etycznego i prawdy moralnej, która w istocie mówi, że należy traktować innych tak, jak chciałoby się być traktowanym przez innych.

Powszechnie nazywa się to „Czyń innym”. Jeśli łamiesz tę zasadę, to kodeks etyczny, prawda moralna.

Pracując z prawami naturalnymi, musimy zrozumieć, że dotyczy to każdego. Jeśli prawo naturalne działa dla ciebie, prawo naturalne działa dla każdego.

Więc znowu, Złota Zasada jest kodeksem etycznym lub prawdą moralną, której musisz przestrzegać, aby otrzymać duchowe odpowiedzi na swoje prośby.

Oznacza to sprawdzanie siebie w sytuacjach, które są bardzo nieprzyjemne lub czujesz, że cierpisz i prosisz o wskazówki.

Jeśli wydaje się, że nie otrzymujesz wskazówek, źle interpretujesz lub nie rozumiesz wskazówek, które otrzymujesz, spójrz na Złotą Zasadę.

Upewnij się, że Złota Zasada jest czymś, z czego korzystasz w swoim codziennym życiu.

Sprawdź, czy traktujesz innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Zwiększy to moc duchowego wsparcia, które otrzymujesz, w odpowiedzi na twoje modlitwy.

4 – Wybór dostosowania się do Woli Bożej.

To jest zestrojenie się z naturalnymi prawami poprzez zestrojenie się z Bożą Wolą.

Ważne jest, aby wiedzieć, że „boski właściwy porządek” i „boski właściwy czas” w kosmicznym porządku to prawdziwe rzeczy.

To są prawdziwe zasady w utrzymywaniu kosmicznego porządku.

W trudnych sytuacjach pamiętaj, że „boski porządek” ma swój własny czas; to nie jest w twoim czasie, ale w Bożym czasie. Stwierdzenie „w boskim porządku” zasadniczo oznacza, że ​​przywołujesz lub wzywasz prawdziwe duchowe prawo, które ma być obecne we wszystkim, co rządzi czasem i przestrzenią, a poprzez swój osobisty zamiar i zgodę, świadomie wybierasz autorytet Bożych praw naturalnych, aby zamanifestować się w waszej świadomości i w waszych kreacjach.

Oznacza to również, że dana osoba prosi o boski właściwy porządek, działa zgodnie z własną determinacją i prawem intencji, aby rozwiązać problem autorytetu między negatywnym ego a wyższym związkiem, jaki ma ze swoim wewnętrznym duchowym Źródłem i ekspresją Boga.

Ponownie, jest to wybór, którego dokonuje się, gdy wyrzekasz się swojej osobistej kontroli poprzez wolę ego, uwalniając postrzeganie potrzeb i pragnień, za zgodą podporządkowania się prawom naturalnym w „boskim właściwym porządku i boskim właściwym czasie”.

5 – Prawo wibracji.

Interesującą rzeczą w Prawie Wibracji jest to, że do niedawna było ono niewiarygodnie zniekształcone, ponieważ to naturalne prawo faktycznie rządzi Logosem Słonecznym, a infrastruktura i architektura Logosu Słonecznego zostały mocno zniszczone.

Kiedy myślimy o płaszczyźnie Słonecznego Logosu, myślimy o historiach Lyran.

Te Lyrańskie historie wojen i eksplozji zawierają zniszczenia i zniszczenia dokonane w Solarnym Logosie, które spowodowały zniekształcenia w sposobie przestrzegania Prawa Wibracji.

Solarny Logos jest posiadaczem kosmologicznej zasady Prawa Wibracji.

Zrozum, że nic nie spoczywa, wszystko jest w ciągłym ruchu.

Wszystko wibruje z szybkością, która jest albo szybciej, albo wolniej, a także obraca się, co tworzy częstotliwość wibracji częstotliwości poza sferą materialną, w sferę, w której wszystko jest świadomą energią.

To opisuje Prawo Wibracji. Oznacza to, że zaczynamy patrzeć na rzeczy poza materialnym, nieożywionym punktem widzenia czegoś, co wygląda jak ten fizyczny obiekt.

Pomyśl o tym jako o świadomej energii. Jaka jest za tym jakość wibracji? Jaka jest częstotliwość tej rzeczy?

Wszystko w naszym wszechświecie składa się z warstw częstotliwości wibracyjnych ułożonych w skalach wymiarowych.

Możemy zastosować Prawo Mentalizmu zmienić nasze myśli w celu zmiany naszego stanu psychicznego w stan pozytywny o wyższej wibracji.

Możemy zobaczyć, jak zdobywanie świadomości poprzez obserwowanie naszych myśli pomaga nam ponownie skupić się na pozytywnym stanie o wyższej wibracji.

Tak więc, kiedy skupiamy się na miłosnych pozytywnych stanach i wyższych częstotliwościach, starając się zastosować osobistą wolę, aby przesunąć wibrację, nazywamy to transmutacją mentalną.

W każdej chwili mamy moc dokonywania mentalnej transmutacji.

Ta zasada wyjaśnia różnicę pomiędzy przejawami planów materii, energii, umysłu i ducha, które są wynikiem jedynie różnych wibracji na skali częstotliwości.

Im wyższa energia osoby w tej skali, tym wyższa częstotliwość wibracji częstotliwości, z którą będzie ona ucieleśniać i z którą będzie oddziaływać.

Mam nadzieję, że te motywy okażą się pomocne w przezwyciężaniu obecnych globalnych wyzwań. Po prostu zamierzam je ponownie szybko przejrzeć.

Pięć wskazówek i tematów, na których należy się skupić podczas tego cyklu gry końcowej; kiedy zwracamy się lub musimy stawić czoła trudnym sytuacjom, bolesnym energiom, usuwaniu cienia, radzeniu sobie ze złożonymi sytuacjami społecznymi lub cokolwiek to może być.

Numer 1: Miłość jest wszystkim. Bóg jest miłością.

Numer 2: Współczucie. Najpierw ćwicz współczucie dla siebie.

Numer 3: Myśli są rzeczami. Kiedy masz przepustowość, zbadaj trzy prawa mentalizmu , prawo sugestii i prawo odpowiedzi.

Numer 4: Zawsze bądź w zgodzie ze swoją Bożą Wolą. Dlatego w naturalny sposób dostosujesz się do uniwersalnych praw bez wysiłku. Nie moja wola, ale Wola Boża dostosuje cię do naturalnych praw, nawet jeśli nie rozumiesz dokładnie, jak one działają w tej chwili.

Numer 5: Prawo Wibracji, to po prostu upewnienie się, że rozumiesz absolutnie wszystko, co jest świadomą energią. Wszystko, co wydaje się nieożywione jako obiekt, jest rodzajem świadomej energii. Ma częstotliwość wibracji.

Pomoże to przeformułować twoją rzeczywistość, aby patrzeć na świat jako energię, a energię jako świadomość. Jaki to rodzaj energii?

To jest prawo wibracji. Umiejętność zidentyfikowania tej jakości świadomości energetycznej pomoże ci poruszać się w złożoności sytuacji, z którymi mamy do czynienia teraz iw przyszłości, gdy nasz system, system zewnętrzny, system kontroli się rozpada.

Mam nadzieję, że jest to dla Ciebie pomocne i wspierające.

To taki czas odkrywania większej samoakceptacji i naszych wyjątkowych duchowych lekcji. Dla nikogo z nas nie jest to łatwy czas.

Wiedz, że nie jesteś sam.

Zajmujemy się tym wszystkim razem jako jeden.

Każdy z nas ma swoje własne lekcje i problemy z samoopanowaniem, a wszystko to składa się na parasol duchowego wzniesienia i duchowej inicjacji.

Dziękuję bardzo za wysłuchanie lub przeczytanie.

Kochające Błogosławieństwa dla Wszystkich,

Lisa

YOUTUBE.COM963Hz + 852Hz + 639Hz | Miracle Tones | Activate Pineal Gland | Open Third Eye | Heal Heart Chakra

963Hz + 852Hz + 639Hz | Miracle Tones | Activate Pineal Gland | Open Third Eye | Heal Heart Chakra

Copyright ⓒ 2018 Meditative Mind. All Rights Reserved.http:…10102 udostępnieniaLubię to!KomentarzUdostępnij

Wiesława Mieczkowska8 września o 21:37  · 

Za: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000931631808

VIVALDI SUMMER – SYMPHONIACS – Violin Concerto In G Minor, Rv 315 III. Presto (The Four Seasons)

Wypowiedz się