Macron i “większość posłów nie jest szczepiona”, ujawnia były kandydat na prezydenta Francji w szokującym oświadczeniu

Piątek, 14 października 2022 r. przez: Ethan Huff

Skopiuj adres URL12CWIDOKI

Zdjęcie: Macron i "większość posłów nie jest szczepiona", ujawnia były kandydat na prezydenta Francji w szokującym twierdzeniu

(Wiadomości naturalne) Były kandydat na prezydenta we Francji mówi, że musiał przejść cztery operacje serca, aby naprawić szkody spowodowane przez “szczepionki” koronawirusa Wuhan (COVID-19).

Jean Lassalle, który wciąż jest w świecie polityki, powiedział mediom NTD, że jego zdrowie nigdy nie było takie samo, odkąd został “chroniony” przed grypą Fauci poprzez zastrzyki chemiczne.

“Szczepionka prawie mnie zabiła”, powiedział Lassalle, ujawniając, że wziął “szczepionkę od Janssena (Johnson & Johnson), ponieważ czuł się do tego zobowiązany jako członek parlamentu”, wyjaśniają raporty.

Lassalle teraz głęboko żałuje swojej decyzji, ponieważ jab “wypaczył moje serce”, powiedział.

“Więc miałem cztery operacje od 3 stycznia tego roku” – kontynuował. “A potem jest w klinice Ambroise Paré, gdzie chirurg szkolił się z tym, któremu udało się umieścić małżowiny uszne na miejscu, aby normalnie funkcjonowały. W przeciwnym razie z pewnością byłbym martwy”.

Zapytany, dlaczego zrobił zdjęcie, Lassalle wskazał, że czuje presję w ramach swojej pracy i wierzy, że jego koledzy politycy, w tym prezydent Emmanuel Macron, wszyscy zrobili to samo.

Okazuje się, że Macron nigdy nie został wstrzyknięty, jak twierdzono, jak twierdzono, według Lassalle’a (Powiązane: Pamiętasz, kiedy Macron powiedział nieszczepionym obywatelom francuskim, aby się załamali, otwierając jednocześnie wrota dla nieszczepionych zagranicznych muzułmanów?).

“Ponieważ byłem posłem i nie chciałem dać poczucia, że nie wykonuję swojej pracy” – ubolewał Lassalle.

“Ale nie wiedziałem, że Emmanuel Macron nie został zaszczepiony. Nie wiedziałem, że większość członków rządu nie była, i nie wiedziałem, jak wielu moich kolegów posłów też nie było. Chciałem dać przykład”.

Macron jest absolwentem programu globalistycznego Klausa Schwaba “Young Global Leaders”

W ocenie Lassalle’a Macron naciskał na wszystkich pozostałych polityków, aby zrobili coś, czego on sam nie zrobił – mimo że twierdził, że to zrobił.

To jest to, co jest znane jako kłamstwo i jest to coś, co dzieje się cały czas w polityce. To naprawdę cud, że Lassalle najwyraźniej nigdy o tym nie słyszał ani nie był świadkiem przez całą swoją kadencję.

Macron jest przecież absolwentem globalistycznego programu Klausa Schwaba “Młodzi globalni liderzy”, który jest częścią Światowego Forum Ekonomicznego (WEF). Kłamstwo jest standardem tego rodzaju “edukacji”.

Wielu światowych przywódców, którzy ukończyli szkołę Schwaba, odegrało kluczową rolę w narzucaniu masom oszustwa – a Macron nie jest wyjątkiem.

Wydaje się, że celem jest celowe zawalenie obecnego porządku świata poprzez masowy chaos. Obejmuje to ograniczenia plandemiczne, zamykanie firm i inne szkody dla gospodarki.

Mając już prawie trzy lata w planie, jesteśmy świadkami ciągłego załamania łańcuchów dostaw w obliczu trwającego kryzysu energetycznego, inflacji żywności i czynszów oraz innych katastrof.

W sekcji komentarzy na stronie internetowej Fundacji RAIR, gdzie zostało to zgłoszone, jedna osoba podkreśliła wiele innych nazwisk oprócz Macrona, którzy byli zaangażowani w masowy globalny program ludobójstwa znany jako “COVID”.

Nazwiska te obejmują Ursulę von der Leyen, przewodniczącą Komisji Europejskiej; miliarder eugenik Bill Gates i jego żona Melinda; premier Kanady Justin Trudeau; Tony Fauci; Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski; oraz wszyscy dyrektorzy generalni i najlepsze psy w całej Big Pharma.

Warto również zauważyć, że córka Donalda Trumpa, Ivanka, jest również absolwentką programu Young Global Leaders – co oznacza, że ona również była zanurzona w tajnikach globalizmu zdefiniowanego przez WEF.

Oszustwo chińskiego wirusa jest rozwikłane. Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami, odwiedź Collapse.news.

Źródła obejmują:

RAIRFoundation.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-10-14-macron-most-mps-not-vaccinated-says-politician.html

Szczepionkowe ludobójstwo

Harrison Smith z American Journal omawia wypowiedź doktora Rogera Hodkinsona, szanowanego kanadyjskiego patologa, który szacuje, że

obecna globalna liczba zgonów bezpośrednio przypisywanych szczepionce wynosi około 20 milionów, z około 2 miliardami poważnych działań niepożądanych.

Lekarz był gościem w audycji Laury-Lynn Tyler Thompson, gdzie omawiał przerażającą liczbę zgonów na świecie.

Liczby te to najlepsze oszacowania w tym momencie. Wykorzystują dane rządowe dla globalnych skutków tego powodującego krzepnięcia zastrzyku [dosł. clot shot -tłum.] w zakresie zgonów i zachorowalności… Obecnie te liczby są więcej niż oszałamiające. Dla porównania, w przeszłości szczepionki były zazwyczaj wycofywane z rynku – ostatnia, szczepionka przeciw ptasiej grypie – została wycofana przy zaledwie 35 [słownie: trzydziestu pięciu] zgonach.

Mam nadzieję, że ludzie uświadomią sobie skalę tego, co się tutaj dzieje. Niewyobrażalna rzeź, która się NIE SKOŃCZYŁA, ponieważ te liczby, po pierwsze, to bieżące szacunki. Nie obejmują przyszłych zgonów podobnego typu, które dodatkowo będą się kumulować.

Nie obejmują martwych porodów. Nie obejmują tych zgonów, których można by uniknąć gdyby nie koncentracja systemu opieki zdrowotnej na jednej chorobie od dwóch i pół roku, kiedy to osoby nie były leczone lub badane pod kątem raka lub leczone z powodu raka, na przykład. Te liczby nie są uwzględnione. Dane z lockdownów, czy samobójstwa nie są uwzględnione. Nie uwzględniono również przyszłych zgonów, których spodziewamy się w wyniku gwałtownego wzrostu liczby przypadków nowotworów i śmiertelnych infekcji z powodu osłabienia odporności wywołanego zastrzykiem przeciw covid. Te czynniki występują OPRÓCZ tych oszałamiających liczb, o których właśnie wspomniałem.

______________

Analyst Estimates at Least 20 Million People Have Already Been Killed by the Covid “Vaccine”, Alexandra Bruce, October 11, 2022

Wypowiedz się